Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka możliwość (jeżeli nie to mnie poprawcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
whoa, te statki po wyjścu z bazy robia niezłe wrażenie ale fakt, faktem graficznie gra jest nierówna. Niektóre pomieszczenia wyglądaja jak z jedynki, a z kolei inne lokacje sa genialne.Zobaczymy jak bedzie dalej. Na arzei jest instant action miodzio. zaraz obczję multi.

pozdrawiam

graficznie jest swietna moze nie kazdemu sie spodobac bo jest kolorowa grafika ale to jest silnik racheta wiec insomniac wycisnal wszystko z tego silnika na potrxeby rs3 beda musieli wykorzystac nowy silnik graficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w tym tygodniu europejska premiera, teraz będzie można podyskutować z ludźmi bardziej cierpliwymi niż np. ja i inni co sobie ją ze stanów sprowadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że R1 uważam za nic nadzwyczajnego to R2 mam zamiar kupić. Nie dla multi - to wydaje mi się zbyt chaotyczne, na kształt UT (wrażenia z bety). Jestem ciekaw tych bitew na singlu. Będę musiał rozstać się z moim Assasins Creedem na rzecz R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest konkretnie i i od początku dzieje się bardzo dużo. Na spotkanie z pierwszymi olbrzymami długo czekac nie trzeba :-) Szkoda tylko, że w te dwie bronie które moża mieć wlicza się także pistolet, który jest bardzi fajny i zawsze chciałbym mieć go pod ręką ale jednak jak mam zamiast niego do wybory fareye'a albo np. M4 to jednak wybieram tę drugą opcję.

Multi wg. mnie jest o tyle fajny, że mimo iż grałem w niego dopierio 2 sesje to w pierwszej miałęm 30-35 ( kills/deaths), a w drugiej już 40/32 więc nawet początkujący gracz bedzi miał radochę z mordowania, a nie tylko bycia morodowanym co często ma miejsce w tego typu multigrach.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest juz dostepna wersja PAL z polska instrukcja i okladka wiec zapraszam tych cierpliwych do kupna ja juz kupilem a dluuugo wytrzymalem wersja pal great , ntsc bad !! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze można sprawdzić jakie trofea się już zdobyło?

Wczoraj szukałem ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w grze można sprawdzić jakie trofea się już zdobyło?

Wczoraj szukałem ale nic nie znalazłem.

w XMB w menu Games masz Trophies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W których poziomach można znaleźć to działko na promienie, co się nią krakena zabijało tak by można było zwykłych przeciwników zabijać?? Potrzebne mi do trofeum. Tylko nie mówcie o tej planszy z tymi robalami, bo tej nie lubię za cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEEE jajca!!

Wczoraj zamowilem na allegro za 175 + przesylka ,a dzis do mnie dotarl xD (SZOK) oto moje wrazenia :

Resistance 2 wymiata !! najlepszy FPS tego roku !! grafika , klimat , gameplay tego sie nie da opisac w to trzeba zagrac by sie dowiedziec !! i nie zaluje ze wydalem 190 zl na ta gre. hehe cieszyc sie idzie takze i z tego ze to jest Exclusive na PS3 !! Sony rzadzi !! , ta gra przebija nawet cudo microsoftu gears of war 2 wiec mikosyf moze sie schowac drugiego tak dobrego fpsa ze swieca szukac !! wreszcze moj glod gry w prawdziwego FPS'a zostal zaspokojony po mekach z grami typu "gta4 , mgs4 , uncharted" nie mowia ze sa zle poprostu brakowalo mi FPS'a z prawdziwego zdarzenia. Wreszcie moje pragnienia zostaly zaspokojone czuje sie wniebozwiety !!ahhh dla tej gry ludzie beda kupowac PS3 , jakby sie tylko zrobil wiekszy szum na temat tej gry to nie ma bata by bylo inaczej

POZDRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem po pierwszym włączeniu tej gry, taką samą euforię, lecz teraz, po przejściu kampanii i zdobyciu paru trofeów muszę jednak powiedziec, że ta gra całkowicie zasługuję na miano jednego z najlepszych fps'ów wszech czasów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo miałem po pierwszym włączeniu tej gry, taką samą euforię, lecz teraz, po przejściu kampanii i zdobyciu paru trofeów muszę jednak powiedziec, że ta gra całkowicie zasługuję na miano jednego z najlepszych fps'ów wszech czasów!

rowniez uwazam po przejsciu tej gry ze jest swietnym fps i ma zawalisty klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wrocławiu można dorwać R2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie we Wrocławiu można dorwać R2 ?

a patrzyłeś w mm albo saturnie? przynajmniej zestawy z ta grą tam widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a patrzyłeś w mm albo saturnie? przynajmniej zestawy z ta grą tam widziałem.

W MM na bank nie ma pojedynczych sztuk. W ogóle straszna bieda z grami na PS3 tam. Byłem wczoraj w Galerii, to nie było ani DS, ani F3, ani ME, ani Res2, ani MS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM na bank nie ma pojedynczych sztuk. W ogóle straszna bieda z grami na PS3 tam. Byłem wczoraj w Galerii, to nie było ani DS, ani F3, ani ME, ani Res2, ani MS2.

jakoś rzadko zaglądam na półki tam, nie lubię się denerwować ich cenami gier jak i filmów na br. byłem po kolejne 100 płytek dvd i akurat zauważyłem zestawić, trochę mnie zabolało ale ile można czekać z kupieniem czegoś. zawsze będzie coś nowszego i ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś rzadko zaglądam na półki tam, nie lubię się denerwować ich cenami gier jak i filmów na br. byłem po kolejne 100 płytek dvd i akurat zauważyłem zestawić, trochę mnie zabolało ale ile można czekać z kupieniem czegoś. zawsze będzie coś nowszego i ciekawszego.

Z cen w MM rzuciła mi się w oczy, Siren. 99 zł. Bardzo ładna cenka jak za tę grę. Taka sama w Empiku. Reszty nie komentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, sam się nad tym zastanawiałem. tylko czy to są wszystkie epizody? czy tylko jakaś baza bo powiem szczerze nie rozumiem dlaczego ta gra jest podzielona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziś byłem w Saturnie i gość przy stoisku szperając koło kompa powiedział w przestrzeń że najbliższe R2 w sobotę/niedzielę ... kiedy byłem 2 dni wcześniej inny szef (wedle mnie bardziej kompetentny ) powiedział że miały już przyjechać ... nawet kartonowy stand jest na motorstorm'a i Resistance 2 ale tego drugiego brak. Wiem że doszło Wii ale jeszcze jutro ich trochę pomęczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fakt, sam się nad tym zastanawiałem. tylko czy to są wszystkie epizody? czy tylko jakaś baza bo powiem szczerze nie rozumiem dlaczego ta gra jest podzielona.

Zawiera wszystkie epizody. Na ultima.pl masz w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam kilka pytań i mam nadzieję że mi pomożecie.

Nie zaliczyłem kilku trofeów które powinienem, i moję pytanie brzmi jak np przechodząc kampanię na NORMAL rozwaliłem 20 samochodów a żeby zdobyć trofeum trzeba 40 to przechodząc teraz na wyższym poziomie będą samochody liczone od początku czy od 20? To się tyczy także innych trofeów

Trofeum Salute Me: Achieve the rank of Lieutenant.- stopień ten muszę zdobyś w sigle plajer czy przez sieć?

Trofeum Mind Your Surroundings: Get 50 indirect kills using explosive objects in levels in the Single Player Campaign.- czy w tym trofeum chodzi o to żeby zabić 50 chimer rozwalając butle z gazem, beczki itp?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam kilka pytań i mam nadzieję że mi pomożecie.

Nie zaliczyłem kilku trofeów które powinienem, i moję pytanie brzmi jak np przechodząc kampanię na NORMAL rozwaliłem 20 samochodów a żeby zdobyć trofeum trzeba 40 to przechodząc teraz na wyższym poziomie będą samochody liczone od początku czy od 20? To się tyczy także innych trofeów

Trofeum Salute Me: Achieve the rank of Lieutenant.- stopień ten muszę zdobyś w sigle plajer czy przez sieć?

Trofeum Mind Your Surroundings: Get 50 indirect kills using explosive objects in levels in the Single Player Campaign.- czy w tym trofeum chodzi o to żeby zabić 50 chimer rozwalając butle z gazem, beczki itp?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Jak rozwaliłeś na normal 20 samochodów to teraz jak grasz na wyższym musisz rozwalić jeszcze tylko 20 , nie jest liczone od początku i tyczy się to wszystkich trofeów ! wszystko jest zliczane nie trzeba robić od nowa..

Co do tego stopnia Lieutenant to nie jestem pewien ale prawdopodobnie chodzi o Online

W tym następnym trofeum co podałeś to masz racje ! trzeba zabić 50 przeciwników przy pomocy butli, beczek itp wybuchających obiektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×