Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, czytam i nie mam jasnosci...

Jak wyglada sprawa SPLIT-SCREENA w tej grze?

Co mozna robic we dwoje przy jednej konsoli, offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz misje. Polegają one głównie na bieganiu z miejsca na miejsce i zabijaniu brzydali (praktycznie brak fabuły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz misje. Polegają one głównie na bieganiu z miejsca na miejsce i zabijaniu brzydali (praktycznie brak fabuły).

I tylko tyle?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz misje. Polegają one głównie na bieganiu z miejsca na miejsce i zabijaniu brzydali (praktycznie brak fabuły).

Nie zgodzę się z tym,bo fabuła jest,tyle że trzeba się w nią zagłębiąc po każdej zaliczonej misji.Przy każdej misji w Co-opie są widzoczne zebrane raporty np: 'Raport Altained 0/10' to jest właśnie fabuła;] Wystarczy później w menu Rewards,bądź Stats:P przeczytać każdy z tych raportów i się zna całą fabułę,tak? :whistling:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce to cała kampanie się przechodziło na split screenie ;)

lipa troszkę że coraz częściej w grach się zapomina o koledze,

który siedzi obok kosztem tego z sieci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie splita w kampani brakuje mi najbardziej, ale mamy za to co-opa i competetive na splicie :D . Gra się świetnie, zwłaszcza w co-opa, jeśli grasz z kimś niedoświadczonym (np. z kolegom PCtowcem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tym,bo fabuła jest,tyle że trzeba się w nią zagłębiąc po każdej zaliczonej misji.Przy każdej misji w Co-opie są widzoczne zebrane raporty np: 'Raport Altained 0/10' to jest właśnie fabuła;] Wystarczy później w menu Rewards,bądź Stats:P przeczytać każdy z tych raportów i się zna całą fabułę,tak? :whistling:

Pozdrawiam

Dlatego napisałem PRAKTYCZNY brak fabuły. Znasz tylko zarys, ale naprzykład jakiś rozterek głównego bohatera nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam problem z przejściem części nazwanej "Locate Dr Malikov" ...chodzi mi konkretnie o tą chmarę ( rój )czegośtam zabijającą wszystko !!!.....próbowałem , strzelać , rzucać granatami , uciekać i zawsze mnie dopadają .....jak to g..... przejśc ??? Strasznie mnie to irytuje !

Proszę o podpowiedź.

valdek

ps. Juz dzięki .....przewinąłem kilkanascie stron i dowiedzialem się ...udało się :-)

Edytowane przez vald3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

mam problem z przejściem części nazwanej "Locate Dr Malikov" ...chodzi mi konkretnie o tą chmarę ( rój )czegośtam zabijającą wszystko !!!.....próbowałem , strzelać , rzucać granatami

ps. Juz dzięki .....przewinąłem kilkanascie stron i dowiedzialem się ...udało się :-)

Swoją drogą rój fajnie unika strzałów, albo raczej strzał zostawia otwór w roju który się zasklepia. Fajnie pomyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, faktycznie fajnie to zrobili, tylko ciekawi mnie jak ten rój uniknął by tego podpalającego, gazowego granatu?? xD [evil]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w resistance 2 nie zalicza trofeów. Miał już ktoś taki problem? Jak go rozwiązać?

EDIT: OK, musiałem wszystko to czego mi nie zaliczyło przejść drugi raz

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, faktycznie fajnie to zrobili, tylko ciekawi mnie jak ten rój uniknął by tego podpalającego, gazowego granatu?? xD [evil]

A jak się namęczyłem w walce z rojem..... przy pierwszej platformie wystarczyło sprowokować go strzałem z Pulse Cannon. Sam wleciał w obręb pola siłowego. Przy kolejnych dwóch platformach musiałem się z nim ganiać. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Gdy włączę grę to wyskakuje mi błąd - coś w stylu "Save Data Corrupt" i muszę zaczynać od nowa. Można coś z tym zrobić? Za każdym razem tak mam.

Edytowane przez emper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pewien problem. Gdy włączę grę to wyskakuje mi błąd - coś w stylu "Save Data Corrupt" i muszę zaczynać od nowa. Można coś z tym zrobić? Za każdym razem tak mam.

Skasuj seve`a i zacznij od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłem dziś w MM i zakupiłem Resistance 2. Wahałem się między tą grą, a Far Cry 2. Padło na tą pierwszą głównie dlatego, że właśnie ukończyłem Res1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę iż nie pożałujesz swojego wyboru.Gra jest na prawdę bardzo dobra. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skasuj seve`a i zacznij od początku

Usunąłem i ciągle to samo. Muszę zaczynać od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzę iż nie pożałujesz swojego wyboru.Gra jest na prawdę bardzo dobra. :D

To raczej kwestia kolejności, bo i tak tę drugą zdobędę ;)

Co do Res2, to muszę przyznać, iż to zupełnie co innego niż Res1. Po prostu genialne, Insomniac tak szybko zrobiło postępy. Oświetlenie, woda to główne smaczki graficzne. Co-op bardziej przypomina co-op. Można powiedzieć, że wszystko, co nie było do końca dopracowane, i wszystko, czemu daleko było do ideału w Res1, w Res 2 jest perfekcyjne.

Dobrze, że kupiłem niedawno Res1, bo dobrze czasem zobaczyć postępy w grach na konsole, a ta seria to najlepszy przykład, że jak się chce, to można zdziałać cudy.

EDIT: Heh, niecałe pół dnia i ostatnia level lokacja. Trochę krótko. Rozumiem, jakbym grał non-stop, ale tak nie jest i jedynie 12 H, z których ok. 8H spędziłem przy konsoli, starczyło na ukończenie gry w 85-90%. Nie ukończyłem, gdyż jestem śpiący po tylu godzinach. Ale i tak wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam! Fenomenalna gra!

Bye Halo!

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDraid nie bój się, został ci jeszcze wielki(przy najmniej jak dla mnie) smaczek w postaci multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDraid nie bój się, został ci jeszcze wielki(przy najmniej jak dla mnie) smaczek w postaci multi.

Owszem, ale nie wiem, czy będę miał czas, bo inne gry czekają :D Jak na razie kończę grę drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz dużo czasu na masterowanie gry, to polecam Ci co-opa - bardzo przyjemna sieczka. Można się odstresować :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko w jaki sposób zdobywać medale w tej grze ?

Jak się spodobasz obcemu to ci da. Tylko musisz być uprzejmy, bez tej nonszalanckiej arogancji.

A tak na poważnie to wejdź w XMB, Games, Trophies, Resistance 2 i masz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grając on-line zdobywasz medale

dzieki za podpowiedz

właśnie zaczołem troszke biegać on-line ale medalu nie zdobyłem

zobaczymy co bedzie dalej

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×