Skocz do zawartości
kill

Co Nas Wkurza W Grach?

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie denerwuje? Cena.

Ale tak na poważnie, spadanie klatek, spowolnienie, jak kto woli. Jest to irytujące i strasznie obrzydzają rozrywkę. Mało emocjonalna "gra" bohaterów. Nie chodzi mi oto by było tak perfekcyjnie jak w Uncharted, ale każdy bohater powinien do siebie przekonać gracza swoją wiarygodnością, bo przecież się w niego wcielamy. Zbyt długie czasy ładowania. Jak grałem w San Andreas na Ps2, wkurzało mnie że po wchodzeniu do każdego budynku, długo się czekało.. Mało inteligentni wrogowie, mają kombinować na polu walki, a nie lecieć wprost pod lufę.

To na tyle.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje osobiście autolog. Czas przejscia gry podwaja się ,a nawet potraja . Bo jak widzę ,że kolega ma lepszy czas to od razu zabieram się za pobicie czasu.

Wszelkiego rodzaju trofea na czas . Bardzo mnie to denerwuje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nazbierało się tego:

1. Wydawanie DLC w dniu premiery i w ogóle DLC popierdółek.

2. Zablokowane DLC na płycie z grą to jawne złodziejstwo.

3. Wszechobecne multi w tytułach nastawionych na SP.

4. Wieszanie się gier ( Mass Effect 3 po zainstalowaniu patcha łapał u mnie niezłe zwisy. O dziwo po usunięciu łatki zero zawiech )

5. Produkt niegrywalny - Skyrim

6. Brak polskich wersji językowych na konsole - Skyrim, Mass Effect 2

7. Schematy, schematy i jeszcze raz schematy. ( Assassins Creed 1 )

8. Mało ambitne FPS

9. Single na max 10 h

10. Trofea które wymagają przejścia całej gry ( Killzone 2 bez zgonu to jakieś przegięcie pały )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10. Trofea które wymagają przejścia całej gry ( Killzone 2 bez zgonu to jakieś przegięcie pały )

To akurat spoko bo wymaga to skilla i skupienia.

Mnie najbardziej wkurzają trofea pokroju ME3 gdzie trzeba zabić 5k przeciwników, a po przejściu gry mamy zabite 1,5k.

Chcąc nie chcąc trzeba niezliczoną ilość godzin grać w multi lub przejść grę 3+ raza.

Przykłady można mnożyć (jazda na koniu w Darksiders :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat spoko bo wymaga to skilla i skupienia.

Mnie najbardziej wkurzają trofea pokroju ME3 gdzie trzeba zabić 5k przeciwników, a po przejściu gry mamy zabite 1,5k.

Chcąc nie chcąc trzeba niezliczoną ilość godzin grać w multi lub przejść grę 3+ raza.

Przykłady można mnożyć (jazda na koniu w Darksiders :))

Może i wymaga skilla i skupienia ale też niezłego fuksa. Nawet na easy można w głupi sposób zginąć. Liczmy że to gra na 8h i padasz np. pod sam koniec wchodząc głupio na granat. Chyba dostałbym piany z mordy w tym momencie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam porady z innej beczki, mam ps3 i chcialbym zagrac na multi w gta tbogt. Wybieram opcje multi w telefonie i wyskakuje mi zybym sie zarejstrowal do uslugi sony entertaiment. kompletnie nie wiem o co kaman a tymbardziej jak to zrobic...pomozecie?

Czesc, szukam porady z innej beczki, mam ps3 i chcialbym zagrac na multi w gta tbogt. Wybieram opcje multi w telefonie i wyskakuje mi zybym sie zarejstrowal do uslugi sony entertaiment. kompletnie nie wiem o co kaman a tymbardziej jak to zrobic...pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci do głowy żeby zapytać o to w temacie GTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC zapowiadane jeszcze przed premierą gry - Borderlands 2, Tony Hawk HD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC zapowiadane jeszcze przed premierą gry - Borderlands 2, Tony Hawk HD...

Zawsze można jeszcze zapowiadać DLC do gier, przed zapowiedzią samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej wkurzają trofea pokroju ME3 gdzie trzeba zabić 5k przeciwników, a po przejściu gry mamy zabite 1,5k.

Chcąc nie chcąc trzeba niezliczoną ilość godzin grać w multi lub przejść grę 3+ raza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna parodia debilnego wynalazku hien, jakim jest DLC...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hieny jeszcze można zrozumieć, że chcą wydoić troche grosza ale jak zrozumieć tych którzy dają się doić i się jeszcze cieszą, że mają wybór? Jednym ze startowych dlc do Rainbow Moon jest ring dający podwójnego expa - w grze można zdobyć skilla który daje to samo. To jest dopiero parodia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są barany chętne do zakupu, to czemu i producenci mieliby z tego nie skorzystać...

Ale sam w sobie DLC nie jest złym wynalazkiem - jeśli tylko nie jest to "zbroją dla konia", a czymś pokroju "Brakujące Ogniwo", czy "Kasumi - Stolen Memory"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt...jeżeli DLC miałoby w sobie dużo kontentu to jest ok...ale jak większość to jakieś pierdołki jak własnie zbroja dla konia,różowy kapelutek albo jedna misja która trwa 30min no to sorry...lepiej poczekać na wersje GOTY i nie przepłacać...i tak największą grą do trzepania kasy na frajerach jest FF XIII-2...jest tylko jedno DLC które jest warte uwagi ponieważ reszta to albo bronie/ubranka albo przeciwnicy do koloseum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności, a w zasadzie łatwości. Ja obecnie większość gier odrazu odpalam na hard bo inaczej się nudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są barany chętne do zakupu, to czemu i producenci mieliby z tego nie skorzystać...

Ale sam w sobie DLC nie jest złym wynalazkiem - jeśli tylko nie jest to "zbroją dla konia", a czymś pokroju "Brakujące Ogniwo", czy "Kasumi - Stolen Memory"...

Tylko tu pojawia się pytanie na ile to jest faktycznie dodatek a na ile wycięty element z podstawki. Każde DLC wydawane w dniu premiery ile by nie trwało to zdzierstwo.

Co innego DLC ukazujący się jakiś czas po premierze oferujący +- 10 godz jak Undead Nightmare przy kupnie którego dostajemy pozostałe mniejsze DLC.

Kiedyś DLC nazywano rozszerzeniami lub dodatkami i oferowały kilkanaście czasem kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Teraz dostajemy bronie i skórki które powinny być dostępne za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej się nigdy nie dowiemy - chociaż, osobiście bardziej ufałbym w tej kwestii Eidos'owi i SE niż EA i Bioware...

Co nie zmienia faktu, że za te 22zł (mówię o ML) dostajemy porządnie zrealizowany DLC, z dość długą jak na dzisiejsze czasy rozgrywką (minimum 5-6 godzin) - popatrz co za podobne kwoty dostajesz od innych wydawców...

I jak pisałem wyżej - na takie coś się godzę i chętnie sięgne do kieszeni (o ile oczywiście podstawka mnie wciągnie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o DLC mowa to zawiodłem się na Rockstarze. Za 41zł wykupiłem pass do L.A. Noire, który miał mi gwarantować bezpłatnie wszystkie DLC jakiekolwiek wyjdą do gry. Tymczasem okazało się, że bezpłatnie mogę sobie pobrać 4 sprawy, kilka garniturów i broni, natomiast 5 case w Traffic nadal jest dla mnie płatny 14zł WTF??? Jawne robienie w wała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...może zakładali tylko 4dlc i dlatego tak masz...może ten ostatni był jakimś takim wystrzałem bez przemyślenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było nie miałbym pretensji. Ale przy kupnie kodu napisane jest wyraźnie, że jego wykupienie gwarantuje bezpłatne DLC te, które są i te które dopiero ukażą się w przyszłości. Co mnie to obchodzi, że nie planowali więcej DLC. Było napisane, że za darmo, to należy się za darmo. Właściwie to niecałkiem darmo bo przecież 4 dychy wybuliłem :happy:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przede wszystkim w grach wkurzają długie "loadingi" co odbiera chęci do gry. Co jeszcze? Spadki płynności także są irytujące,  niskie poziomy trudności przez które w ogóle nie idzie się namęczyć.

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej irytuje liniowość w większości gier (nie licząc RPG-ów) oraz sztuczny sandbox ograniczony przez np. niewidzialne ściany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza jedna rzecz w fifie 12. Czy macie tak podczas gry w fife 12, tzn na loadingu meczu on line, lub gdzies po zakonczeniu meczu w menu mam zwieche konsolki. Tzn dźwięk jest i moge wyjść do xmb ale w grze nie reaguje zaden przycisk. Trzeba wyjsc do xmb i właczyc fife 12 od nowa. Ma ktoś podobnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, spotkałem się z tym. Gram w menedżera, gra się zatnie i trzeba resetować.

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×