Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

"jak TY nadal nic nie rozumiesz"... z jakiego to filmu bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składam w tym miejscu gorącą prośbę do administracji o ponowne otwarcie tematu o MGS4 i przeniesienie tych postów do tamtego tematu.

No i o to mi chodziło, skąd się wziął snake to dla fana MGS będzie ważne a nie dla mnie mi nie potrzebne skąd jest snake ani jakie pobudki (?) nim kierują tylko mi chodziło o samą fabułę ;]

Dobra, postaram się wyjaśnić na przykładzie. Fabułę poprzednich części poznałeś po to aby zrozumieć o co w MGS4 chodzi i po to aby wiedzieć co się dzieje, prawda? Obejrzyj poniższy filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=tgOltrUNO-I&...feature=related

To wydążenie ma bardzo głęboki wpływ na całe życie Otacona. Można je streścić mówiąc "Sniper Wolf została zastrzelona przez Snejka" co zresztą w filmiku GOLa zostało powiedziane dokładnie w ten sposób. W MGS4 również widzimy chwytającą za serce scenę z Otaconem w roli głównej. Każdy fan MGS się na niej popłacze (albo chociaż będzie temu bliski). Dla Ciebie będzie to 30 min bzdurnego glindzenia i najpewniej skipniesz filmik aby móc wrócić do strzelania. Dlaczego? Bo wszystko co będziesz wiedział o Otaconie to suche informacje (do tego streszczone i spłycone). Nie przeżyłeś z nim tych wydażeń więc i nie zrozumiesz jego postępowania. Nie zrozumiesz tragedii, którą przeżywa. A skoro nie będziesz jej rozumiał to nie będzie Cię interesować. Czujesz tą subtelną różnice?

To właśnie przez nią jedni postrzegają MGSa jako arcydzieło, a inni jako fajną strzelanke z przegadanymi scenkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą grę już od jakiegoś czasu i aktualnie zatrzymałam się na tych potworach. Wiecie może co zrobic jak one tak "wskakują" na Drake'a, żeby nie stracic życia? Z góry dzięki za pomoc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram w tą grę już od jakiegoś czasu i aktualnie zatrzymałam się na tych potworach. Wiecie może co zrobic jak one tak "wskakują" na Drake'a, żeby nie stracic życia? Z góry dzięki za pomoc:D

Machaj padem ile wlezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram w tą grę już od jakiegoś czasu i aktualnie zatrzymałam się na tych potworach. Wiecie może co zrobic jak one tak "wskakują" na Drake'a, żeby nie stracic życia? Z góry dzięki za pomoc:D

nie celuj, tylko strzelaj na oslep biegajac wokol nich.

zatrzymasz sie to Cie dopadna. staraj sie biegac miedzy nimi, zeby Cie nie mogly dosiegnac i strzelac krotkimi seriami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wiedzących... to temat o Uncharted DF a nie MGS4 Porównania są zbędne bo klimat gry jest inny!...

Oj ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Strasznie mnie denerwuje to, ze jak juz przechodze prawie , to wtedy jakis sie na mnie rzuca i juz... Irytujące;p W sumie chyba nic nie można zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy "pobudzic" sixaxis (ruszac padem). Wtedy Drake sie wyrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biegałem dookoła pokoju z shotgunem (najskuteczniejsza broń na mutanty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, tylko mi wlasnie chodzi o to co zrobić jak juz Cie dopadnie. A z tym padem to macie racje, ale mnie to i tak wczesniej zabija;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale wlasnie mi cos to nie wychodzi;p Jakas malo zdolna jestem:D

Oj nie zgodze się że Shotgun jest najlepszy! Jest w ciemnosciach karabin maszynowy, zaraz po wejsciu w akcje gdzie mamy możliwość pałętania się bez laski, chyba AK47, ale dobrze już nie pamiętam... tym dobrze się kosi! biegasz chaotycznie, strzelasz jak tylko się natrafi i za każdym razem jak już opracowałem sobie to, żaden bobek mnie nie dopadł!!...

No tak, tak, tylko mi wlasnie chodzi o to co zrobić jak juz Cie dopadnie. A z tym padem to macie racje, ale mnie to i tak wczesniej zabija;p

To wal padem po podłodze, rzucaj po ścianach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wal padem po podłodze, rzucaj po ścianach!

Tylko weź pada trzymaj na jakiejś smyczy żebyś mogła szybko wrócić do gry ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<hahaha> dzieki za rady:P:P:P:P

Oj tam, zawsze możesz kupić 3-4 pady niby to wiesz oryginalne za 60zł na Allegro i sie na nich wyładowywać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o Uncharted? (bo chyba o tej grze jest temat....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o Uncharted? (bo chyba o tej grze jest temat....)

Wystarczy zacząć czytać od pierwszego postu w temacie i dowiesz się co powiemy o Uncharted!

Jak dla mnie, nadal gra No1 na PS3... na równi z MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chyba pisal ze wyszedl patch z trofeami do uncharteda pol godziny po 2,40, jest on dla angielskich wersji na razie czy jak? bo mi nic nie wyskakuje a gre mam z polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos chyba pisal ze wyszedl patch z trofeami do uncharteda pol godziny po 2,40, jest on dla angielskich wersji na razie czy jak? bo mi nic nie wyskakuje a gre mam z polski.

O Pips, a to już jest FV 2,40?... bo coś chyba nie w temacie jestem... a patch do trofeów by się przydał, mam wszystko więc ładnie by wyglądało!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O Pips, a to już jest FV 2,40?... bo coś chyba nie w temacie jestem... a patch do trofeów by się przydał, mam wszystko więc ładnie by wyglądało!...

Patch już jest ale trofeów nie ma w UDF... Tylko są narazie w Super Stardust HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. a poza tym wszystko od początku trzeba zdobywać ;D

No bez jaj... to ja 13 razy zaliczyłem fabułę, w tym 9 w Crushing i co?... pierdyle takie rządy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety. tylko trofea dla Burnouta będą 'akceptowały' stare savy :|

beznadziejne. przechodzenie np poraz kolejny GTA IV na 100% albo gier typu Fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bedziecie plakac o jakies tam trofeum - proponuje to olac i zaczac zdobywac trofea od nowych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×