Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak trzeba na każdym poziomie trudności oddzielnie przechodzić? Lipa troche:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jednak trzeba na każdym poziomie trudności oddzielnie przechodzić? Lipa troche:(

Jezeli przejdziesz od razu gre na Hard, to zalicza Ci Easy i Normal. Nie trzeba przechodzic poprzednich poziomow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co @Pips przechodził na każdym oddzielnie? Nudziło mu sie?:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po co @Pips przechodził na każdym oddzielnie? Nudziło mu sie?:P:P

Ja usunalem swoj save z okolo 780/1000 pt. Teraz przejde gre pomijajac Normal. Hard -> Crushing -> Easy (tutaj bede bawil sie w skarby itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po co @Pips przechodził na każdym oddzielnie? Nudziło mu sie?:P:P

Na Easy zbierałem skarby i zadania kilka zadań mi zostało to na hardzie bądź crushing ukończyłem i 2 skarby tylko na easy ominąłem więc na hardzie je wziąłem :> potem jak harda ukończyłem to zaliczyło akurat normala też od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytanka.

Ukończyłem grę na "Normal". I po tym wybrałem w głównym menu "Play". Czy automatycznie będę miał Hard, czy to znów Normal?

Jak kurde wykonać to za jednym wybuchem 5 zabitych? ;/ Udało mi się ledwo trzech ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kurde wykonać to za jednym wybuchem 5 zabitych? ;/ Udało mi się ledwo trzech ;/

Nie nie nie. Tutaj musisz zabić tylko 3 osoby Żadnych pięciu A następny medal/trophie jest za dokonanie tego czynu 3 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie przechodzic tej samej gry kilka razy, ale chyba sie skusze. Ciagnie mnie ta gra szcxzerze mowiac, a na dodatek trofea xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bolek, udało się Ale teraz znów mam problem, o co chodzi w osiągnięciu Hangman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bolek, udało się Ale teraz znów mam problem, o co chodzi w osiągnięciu Hangman?

Kiedy wisisz, możesz wtedy celować. W takiej pozycji musisz zabić 10 ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może o wodzie? Woda rzeczywiście wygląda pierwsza klasa, ale tak samo wyglądała w Bioshock i Halo 3
gdyż AI wrogów baaaardzo kuleje.

No ja proszę ciebie.

Grafika może nie powala ale jest jedną z ładniejszych. Poczekam aż wpadnie Hades i ci da kopa w zad

A i jeszcze jedno, gdybyś nie wypożyczał gier a na nie zbierał to twoja recka wyglądała by może trochę inaczej.

A i jeszcze kolejne jedno, tu chyba nie można reklamować swoich stronek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre Pips

Mnie zastanawia jedno. Recenzja tej gry jest w moim odczuciu negatywna i to bardzo. Więc skąd u diabła ocena 8/10? Czytając recenzję dałbym z 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w moim odczuciu ta recenzja jest iwiul, nikt nie powie że grafika nie zachwyca w tej grze, a AI przeciwników to kpina z twoich ust, podaj mi tytuł który ma lepsze AI, bo ja szczerze powiem nie widziałem lepszej gry z lepszym AI.

Kryje się, z boku podbiega do mnie ziom no i muszę go zabić a reszta rzuca 2 granaty do mnie co sprawia że nie mogę zabić zioma tylko szybko uciekać, często sprawiają że musisz z ukrycia wyjść, i dwie godziny spędzone w jednej planszy na Crushingu bo miałem tylko 7 strzałów w desercie o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanboy X0 prawda? Nic innego nie mogę powiedzieć czytając, że dżungla czy woda w Halo 3 wyglądają tak samo dobrze...

I wrogów baaaardzo kuleje. Nie tylko nie lecą za zasłony zbyt często, to do tego jeszcze wychylają głowy co sekundę zza nich. I to w chwili gdy np. przeładowują broń.

Nie szukają osłon? O.o Udanie się za zasłonę to pierwsze co robią w 9 na 10 przypadków... Grałeś w ogóle w ta grę? A wychylają się za zasłonę, aby zobaczyć gdzie jesteś. Wiem, że w Halo 3 przeciwnicy od pierwszego zauważenia już zawsze znają twoją dokładną lokalizacje, ale niestety w Uncharted tak nie jest.

Od razu mówię, że nie ukończyłem całej gry jeszcze, ale skoro już w połowie gry gałki oczne mi nie wyskoczyły, to przy ocenie całości również tak nie będzie.

Lubie takie profesjonalne podejście recenzentów...

Gameplay jest prosty, prosty do bólu, przez co nudzi.

Bo nie doszedłeś ani do pościgu autem, ani do jazdy skuterem ani... Tak na marginesie Gears of War z duzo bardziej schematycznym gameplayem Cię nie znudził?

oceniam grę na 8/10

Jedziesz po grze przez całą recenzje, ponoć przez nudę i prostotę nawet jej nie przeszedłeś, a potem wystawiasz taką ocenę? Umiesz liczyć do 10? Zaczynasz od 5/10 dla totalnego crapu, a potem pniesz się w górę? Ciekaw jestem jak byś ocenił grę będącą w twoim odczuciu bardzo dobrą, rewelacyjną i kultową dla gatunku. Pewnie by skali zabrakło.

Edit: Aha. I jeszcze jedno. W jednym ze swoich filmików stwierdzasz, że nie umiesz recenzować gier. To prawda. Jako komik i prześmiewca sprawdzasz się dożo lepiej i raczej tego się trzymaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fanboy X0 prawda? Nic innego nie mogę powiedzieć czytając, że dżungla czy woda w Halo 3 wyglądają tak samo dobrze...

Nie szukają osłon? O.o Udanie się za zasłonę to pierwsze co robią w 9 na 10 przypadków... Grałeś w ogóle w ta grę? A wychylają się za zasłonę, aby zobaczyć gdzie jesteś. Wiem, że w Halo 3 przeciwnicy od pierwszego zauważenia już zawsze znają twoją dokładną lokalizacje, ale niestety w Uncharted tak nie jest.

Lubie takie profesjonalne podejście recenzentów...

Bo nie doszedłeś ani do pościgu autem, ani do jazdy skuterem ani... Tak na marginesie Gears of War z duzo bardziej schematycznym gameplayem Cię nie znudził?

Jedziesz po grze przez całą recenzje, ponoć przez nudę i prostotę nawet jej nie przeszedłeś, a potem wystawiasz taką ocenę? Umiesz liczyć do 10? Zaczynasz od 5/10 dla totalnego crapu, a potem pniesz się w górę? Ciekaw jestem jak byś ocenił grę będącą w twoim odczuciu bardzo dobrą, rewelacyjną i kultową dla gatunku. Pewnie by skali zabrakło.

1. Też mam takie odczucie.

2. No to jest owned Czasem gdy nie zauważalnie się przemieszczę to zaczynają mnie szukać, gdy na mnie trafią to szybko się wycofują.

3. No końcowe plansze wymiatają a widząc końcówkę czujesz się jak byś właśnie miał wychodzić z kina.

4. No ja po takiej recenzji dałbym grze 3/10 może 4/10

Nice job, man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też mam takie odczucie co do tego, że kolega jest fanbojem X0

Ja na przykład nie widziałem jeszcze tytułu który jest lepszy graficznie niż Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zrobiłem platinuma i jestem bardzo tym ucieszony , a tak na marginesie jeśli ktoś miał już wszystko zaliczone to niech nie kasuje zapisu tylko nową gre zacznie na drugim miejscu , dzięki temu po wyborze nowej gry można od razu grać na crushingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh, też mam takie odczucie co do tego, że kolega jest fanbojem X0

Ja na przykład nie widziałem jeszcze tytułu który jest lepszy graficznie niż Uncharted

No a to 30-40% mocy PS3, już się nie mogę Uncharted 2 doczekać i ciekawe ile wtedy PS3 będzie % zużywać ;]

Liczę na trylogię z zajebistym zakończeniem, ale niech nie robią jakiegoś powielania części jak Tomb Raider np.

Uncharted - 30-40%

Uncharted 2 - 60% mocy konsoli

Uncharted 3 - 90-100% mocy konsoli

Ciekawe jak by taki Uncharted 3 by wyglądał z pełną moca PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład nie widziałem jeszcze tytułu który jest lepszy graficznie niż Uncharted

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. MGS 4 czy Crysis wyglądają lepiej. No ale przecież Uncharted ma blisko rok, więc chyba ciężko od niego wymagać wiecznego bycia na topie?

Pips - No nie gadaj bzdur. Ten Uncharted używał tylko 30% mocy bo przez skomplikowaną architekturę ciężko wycisnąć cokolwiek więcej. Nierealne jest osiągnięcie nawet 50%... Myślisz, ze użyli tylko 30% bo nie mieli ochoty wykorzystywać więcej? Poza tym takie stwierdzenie jest nic nie warte, bo w praktyce praktycznie nic nie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi gra sie podoba tylko wlasnie to jest dla mnie lekko denne ze tam sie za malo dzieje(nie mowie o tym co sie dzieje na filmikach bo to co innego)<= przydalo by sie wiecej zagadek bo to w koncu szukamy El Dorado ;] bo jak narazie to malo bylo a mam 15 akt< tak to nazwac? > i dalem sobie spokoj (na dzis) bo nie moglem z liany czy czegos przeskoczyc na murek ogolnie fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest największy minus tej gry. Za dużo strzelania za mało myślenia!

No chyba, że myślimy gdzie tu się schować i jak się dostać po tamten magazynek będąc pod obstrzałem 20 karabinów, 3 snajperek, granatnika i 3 granatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawie skończyłem zdobywać trofea, zostało mi tylko przejście na Crushing, zabicie 50 przeciwników bez zgonu, oraz najgorsze zabicie 5 razy z rzędu kolesia, jednym ciosem, przed którym mam go zmiękczyć pistoletem, ale myślę że się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdyle, jakby to powiedział mój ulubiony Włatca Much... i to nie jest Czesio!...

Skąd Ty bierzesz takie teksty?? Zamiast pisać opinie nt gier powinieneś zacząć biegać po lesie i czepać orzechy śikiratkom! pisanie recek i opinii to nie lepienie cygar z psich kupek w piaskownicy!

Skąd Ty żeś takie czary mary wziął, bo nie wiem o czym gadasz czytając co napisałeś... czuję jakbym po 14x przechodzenia gry Uncharted: DF i zrobieniu w niej all na 100% nie wiedział w co grałem... kolego, idź na forum, gdzie Twoje miejsce, poużalać się nad swoja konsolą! A na pewno nie jest nią PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Zeratul, Zeratul. Idź lepiej pozdobywac GSy na 360, bo stracisz miejsce w czołówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×