Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, co jest?... już temat ucichł, już nie ma o czym gadać?

Czy wszyscy gracie teraz w Uncharted i sprawdzacie, czy coś Was ominęło, a może to jakaś omama

Apropo, sprawdzaliście może, czy trophes działają na zasadzie, skasowania np z HDD saveów i później ich ponownego wgrania!?... czy nie ma takiej opcji, że po zgraniu save'a z np karty jakiejś, pokazują sie nasze osiągi!?

Bo nie chce mi się znow latać od nowa w Uncharted: DF aby wszystko przekopać/odkopać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie, co jest?... już temat ucichł, już nie ma o czym gadać?

Czy wszyscy gracie teraz w Uncharted i sprawdzacie, czy coś Was ominęło, a może to jakaś omama

Apropo, sprawdzaliście może, czy trophes działają na zasadzie, skasowania np z HDD saveów i później ich ponownego wgrania!?... czy nie ma takiej opcji, że po zgraniu save'a z np karty jakiejś, pokazują sie nasze osiągi!?

Bo nie chce mi się znow latać od nowa w Uncharted: DF aby wszystko przekopać/odkopać

Musisz save usunąć, albo zostawić i zacząć od razu na Crushing ale zupełnie nową grę bez doczytania twoich osiągnięć, z mapką będziesz grał to za pierwszym podejściem uzbierasz skarby chodź ja większość na pamięć znam A potem tylko zadania :> albo zadania i skarby jednocześnie na Crushhingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw przechodziłem na normalu, zbierałem skarby, i jak się udawało robiłem zadania, potem na Hard pozostałe zadania(głównie z zabijaniem określoną bronią), a teraz przechodzę na Crushing, w tym jeszcze jedno zadanie zostało Ogólnie bardzo przyjemnie zdobywa się te trofea W tym można sobie umilić grę, zmieniając w "Reward" postać(np. na Eddy'ego, ale niestety głos zostaje nadal Nate'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to pierdziele:) wolę se fotke zrobić z ekranu TV i wstawić w sygnaturze linka, niż bawic się we wszystko na nowo!:) za dużo czasu mi to zajęło a że mam wszystko, to nie mam parcia juz na nowe doznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no to pierdziele:) wolę se fotke zrobić z ekranu TV i wstawić w sygnaturze linka, niż bawic się we wszystko na nowo!:) za dużo czasu mi to zajęło a że mam wszystko, to nie mam parcia juz na nowe doznania

a ja mam szczęście ;P ponieważ dopiero w poniedziałek dostane swój ,,pierwszy egzemplarz" więc i moje pierwsze trofea mi się znajdą ;] Czytając tak te Wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że gre można przechodzi wiele razy ;] great! no i w końcu zdobęde swoje pierwsze trofea ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. MGS 4 czy Crysis wyglądają lepiej. No ale przecież Uncharted ma blisko rok, więc chyba ciężko od niego wymagać wiecznego bycia na topie?

Ale tak czy inaczej grafika jest jest porażająca (nawet dziś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie Uncharted z MGS4 czy innymi grami... nie widz nikt z Was, że MGS4 i Uncharted (przykład) sa osadzone w innych realiach a cala grafika w Uncharted jest nieco bardziej 'kolorowsza' i 'cukierkowa'?!...

I jedna i druga i inne gry, ładnie wyglądające mają swój klimat, nie sprzecznie i nie podważalnie należący jedynie do tego tytułu, więc po co gadki nt gameplay'u czy grafy w każdym z tych tytułów...

To tak jakby porównywać mleka Łaciate i Łowickie... niby dwa różne a tak podobne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja proszę ciebie.

Grafika może nie powala ale jest jedną z ładniejszych. Poczekam aż wpadnie Hades i ci da kopa w zad

A i jeszcze jedno, gdybyś nie wypożyczał gier a na nie zbierał to twoja recka wyglądała by może trochę inaczej.

A i jeszcze kolejne jedno, tu chyba nie można reklamować swoich stronek.

I to napisalem.Ze grafika jest bardzo dobra. Nigdzie nie napisalem, ze jest slaba. Jedyne co stwierdzilem, to ze mnie nie powalila na kolana.

Jezeli nie mozna reklamowac wlasnych stron, a to jest niby reklama to przepraszam.

Haha dobre Pips

Mnie zastanawia jedno. Recenzja tej gry jest w moim odczuciu negatywna i to bardzo. Więc skąd u diabła ocena 8/10? Czytając recenzję dałbym z 5...

Bo to nie jest recenzja stricte recenzja, tylko bardziej rozprawka na temat uwielbienia jakie wokol tej gry pare osob zrodzilo. Moim zadaniem nie bylo wypunktowanie wszystkich jej plusow i minusow, tylko zwrocenie uwagi na to co nie zgadzalo mi sie z opisami paru wychwalajacych ja osob. Dlatego tez wspomnialem glownie o rzeczach negatywnych.

A w moim odczuciu ta recenzja jest iwiul, nikt nie powie że grafika nie zachwyca w tej grze, a AI przeciwników to kpina z twoich ust, podaj mi tytuł który ma lepsze AI, bo ja szczerze powiem nie widziałem lepszej gry z lepszym AI.

Kryje się, z boku podbiega do mnie ziom no i muszę go zabić a reszta rzuca 2 granaty do mnie co sprawia że nie mogę zabić zioma tylko szybko uciekać, często sprawiają że musisz z ukrycia wyjść, i dwie godziny spędzone w jednej planszy na Crushingu bo miałem tylko 7 strzałów w desercie o czymś świadczy.

Bioshock - przekonacie sie niedlugo, Halo 3 (tak zwyzywajcie mnie od fanboja, ale Halo 3 ma jedne z najlepszych AI i zero skryptow). Moge tylko smialo pocieszyc was tym ze gra do ktorej byl uncharted porownywany czyli Gears of War ma gorsze AI.

Nie mialem okaji sprawdzic jeszcze crushing, ale grajac na Hard czuje sie jakbym gral na easy. Zero marnowania amunicji. 95% strzalow headshot z pistoletu. Bron zmieniam tylko po to by ponabijac killsy do trophies.

Fanboy X0 prawda? Nic innego nie mogę powiedzieć czytając, że dżungla czy woda w Halo 3 wyglądają tak samo dobrze...

Nie szukają osłon? O.o Udanie się za zasłonę to pierwsze co robią w 9 na 10 przypadków... Grałeś w ogóle w ta grę? A wychylają się za zasłonę, aby zobaczyć gdzie jesteś. Wiem, że w Halo 3 przeciwnicy od pierwszego zauważenia już zawsze znają twoją dokładną lokalizacje, ale niestety w Uncharted tak nie jest.

Lubie takie profesjonalne podejście recenzentów...

Bo nie doszedłeś ani do pościgu autem, ani do jazdy skuterem ani... Tak na marginesie Gears of War z duzo bardziej schematycznym gameplayem Cię nie znudził?

Jedziesz po grze przez całą recenzje, ponoć przez nudę i prostotę nawet jej nie przeszedłeś, a potem wystawiasz taką ocenę? Umiesz liczyć do 10? Zaczynasz od 5/10 dla totalnego crapu, a potem pniesz się w górę? Ciekaw jestem jak byś ocenił grę będącą w twoim odczuciu bardzo dobrą, rewelacyjną i kultową dla gatunku. Pewnie by skali zabrakło.

Edit: Aha. I jeszcze jedno. W jednym ze swoich filmików stwierdzasz, że nie umiesz recenzować gier. To prawda. Jako komik i prześmiewca sprawdzasz się dożo lepiej i raczej tego się trzymaj...

1. Nie jestem fanbojem X360. Poczytaj sobie moj blog. Nasmiewam sie wprawdzie glownie z Sony, ale za to po Microsofcie nie zostawiam suchej nitki. Co chwile o cos im sie dostaje. Czy tak zachowuje sie xboy?

2. Doszedlem do momentu jazdy autem i jazdy skuterem.

2. Gears of War mnie nie znudzil tylko i wylacznie przez to ze gralem ta gre tylko co-op. Sam bym sie za nia nie zabral, bo owszem znudzila by mnie. Chyba nagram pare filmikow jak sie przeciwnicy u mnie na Hard zachowuja, bo ok nawet jezeli sa juz za zaslona, to dlaczego co 3 sek wystawiaja na 10sek leb zza niej np. by przeladowac bron?

3. Dzieki, ale sadzilem ze slaby ze mnie komik.

Ja pierdyle, jakby to powiedział mój ulubiony Włatca Much... i to nie jest Czesio!...

Skąd Ty bierzesz takie teksty?? Zamiast pisać opinie nt gier powinieneś zacząć biegać po lesie i czepać orzechy śikiratkom! pisanie recek i opinii to nie lepienie cygar z psich kupek w piaskownicy!

Skąd Ty żeś takie czary mary wziął, bo nie wiem o czym gadasz czytając co napisałeś... czuję jakbym po 14x przechodzenia gry Uncharted: DF i zrobieniu w niej all na 100% nie wiedział w co grałem... kolego, idź na forum, gdzie Twoje miejsce, poużalać się nad swoja konsolą! A na pewno nie jest nią PS3...

nie ma to jak uzycie argumentow. Sorry nie mam nigdzie lasu niedaleko, a poszedlbym na spacer czy na grzyby.

Oj Zeratul, Zeratul. Idź lepiej pozdobywac GSy na 360, bo stracisz miejsce w czołówce.

Byle w top20 byc. Teraz sie bawie trophies.

Anyway... w ogole to jestem zszokowany, ze najgorszym wyzwiskiem bylo xboy...lol. Pozytywnie zaskoczony dodam. To, ze sie nie zgodzicie ze mna, itd... mam to generalnie gdzies. Przedstawilem swoja opinie, swoje subiektywne odczucia. Nigdzie nie napisalem, ze gra jest zla, napisalem ze jest bardzo dobra gra action-adventure. Nie jestem wielkim fanem tego typu gier. To tez mialo wplyw na moja ocene. Dlaczego w calej recenzji generalnie po niej tylko jechalem, wyjasnilem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej sorry za podwojnego posta, ale siadlem i przeczytalem raz jeszcze to co napisalem na blogu, bo mnie jako sumienie gryzlo. I...

Jasne są momenty gdzie można przystanąć i pozachwycać się widokiem
Dżungla w piękny sposób współgra z tobą. Źdzbła traw kołyszą się, to samo liście
Woda rzeczywiście wygląda pierwsza klasa,
Scenki przerywnikowe wyglądają naprawdę świetnie i trudno szukać takowych w grze na Xboksa 360
Pod kątem graficznym mamy do czynienia ze świetnym tytułem
Fabularnie na pewno jest lepiej niż w ostatnim filmie Indiana Jones, historia potrafi odpowiednio wciągnąć i trzyma poziom.
Zupełnie nie podobała mi się animacja jego schodzenia po schodach, biegu i parę innych. Jasne ogólnie patrząc na całość jest to klasa

no rzeczywiscie przez cala recenzje gnoje ta gre i nie mialem zadnych podstaw wystawienia jej 8...

Rozumiem juz, ze po prostu nie spierwajac piesni pochwalnych tak jak wy... nie moglem liczyc sie z wasza aprobata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale... nie ma sensu abyś teraz się tłumaczył i usprawiedliwiał!... dla wielu z tego forum już jesteś skończony w dyskusji, więc po co zawalać temat zbędnymi rozprawkami nad rozlanym mlekiem?!...

Lepiej czasu nie marnować i zając się czymś bardziej kreatywnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja... w koncu napisal to mistrz argumentacji... co zreszta udowodniles w swoim poprzednim poscie _-_

ide pograc kreatywnie w uncharted wiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nagram pare filmikow jak sie przeciwnicy u mnie na Hard zachowuja, bo ok nawet jezeli sa juz za zaslona, to dlaczego co 3 sek wystawiaja na 10sek leb zza niej np. by przeladowac bron?

Ja nie zauważyłem by wychylali się za zasłony by przeładować a wręcz przeciwnie, zobaczyć gdzie my jesteśmy - w Halo wiedzą gdzie jesteś i nawalają bez przerwy, a tu muszą cię znaleźć, ale jak chcesz to nagraj.

no rzeczywiscie przez cala recenzje gnoje ta gre i nie mialem zadnych podstaw wystawienia jej 8...

No nie miałeś a aczkolwiek zastanów się co piszesz bo twoja recenzja wyglądała tak:

Ona: Kochanie i jak ci smakuje zupa?

On: Dobra, może być

Ona: to dobrze

On: Ale wiesz co? trochę za słona i za rzadka, w dodatku bez magi no i coś jej brakuje

Ona: ...

On: Ale masz 8/10 za zupę

Mam nadzieje że zrozumiałeś gdzie popełniłeś błąd, i ciekaw jestem twoich innych recenzji - pierw chwalisz coś a za chwilę to gnoisz, poczytaj recenzje na innych serwisach i staraj się poznać jak to się pisze, puzdro.

Zero marnowania amunicji. 95% strzalow headshot z pistoletu. Bron zmieniam tylko po to by ponabijac killsy do trophies.

Grasz na padzie ofkorz? Jak walisz ciągle heady to co się dziwisz? ja celuje normalnie w ziomków w heady to rzadko i wtedy rozgrywka jest dłuższa i czasem trudniejsza bo jeden cię ostrzeliwuje a drugi stara się podejść, przejdź tego harda i zacznij grać na crushingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips normalnie Twoje przytoczenia i przykłady potrafią poprawić człowiekowi humor!:) Nie ma sensu sie bawić w potyczki słowne z Panem wyżej, bo kręci w temacie, jakby kręcił kulki z nosa! Moze i nie jestem mistrzem argumentacji, ale swoje zdanie znam, zdanie nie pokrętne jak Twoje Zeratul...

Każdą grę cechuje dużo różnych aspektów, których niema inna, co chwila porównywanie jej do innej a juz do Halo stało sie nudne, bo to dwa różne tytuły, a niektórzy usilnie chcą pokazać 'skąd wywodzi się pomysł' gry Uncharted... śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeratul - nie obrazaj inteligencji tu obecnych - to ze wiekszosc z nich nie grala w Halo 3 nie upowaznia do wciskania im bzdur. Grafice Halo3 daleko do Uncharted. Zero skryptow? Litosci - nie jest to CoD4 ale skrypry sa tam na kazdym rogu. No i AI... szczegolnie npc po naszej stronie sprawuja sie swietnie - zeby zobaczyc jak npc popelnia samobojstwo wsiadajac do wozu i wpakwywujac sie w sciane to po prostu trzeba w Halo 3 zagrac. Ta gra to najbardziej Overhyped kawalek kodu jaki widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna nieprzychylna recenzja i zaraz takie 'halo' hehe.. I jeszcze te teksty w stylu 'to xboy, nie wie co mówi'. Przecież każdy z Was grał w tę grę i jak mniemam wszystkim łącznie ze mną sie ona podobała. Każdy z Was ma wyrobioną opinię na jej temat. Czy potrzebujecie od innych ludzi zapewnień, że dobrze zrobiliście kupując uncharted'a i poświęciliście swój czas na zagłębienie się w tę przygodę? Jeśli ktoś odważy się mieć lekko inne zdanie na ten temat (bądź co bądź Zeratul wystawił grze 8/10 -chociaż nie potrafił w swoim tekscie uargumentować dlaczego akurat tyle ) to zaraz jest besztany ze jest fanboyem x'a. W moim odczuciu zakrawa to na fanboyostwo ze strony niektórych z Was.. Nikogo nie bronię ani nie oskarżam swoja wypowiedzią. Chcę tylko zaapelować byśmy nie prowadzili tu dysput na poziomie piaskownicy ('masz niebieskie autko jesteś gupi' -'a ty masz czerwone, sam jesteś gupi'). Rzetelne argumenty 'za' i 'przeciw', konstruktywna krytyka + odrobinka chill'u = merytorycznie interesująca dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o zaraz jest besztany ze jest fanboyem x'a.
w innym przypadku bym się zgodził, ale mam z tym osobnikiem do czynienia również na innym forum i mogę śmiało powiedzieć: tak, to fanboy.

A mi właśnie wpadło platinum trophy

Ciekaw jestem kiedy ogłoszą że powstaje 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba coś zaspałem

No i tak jak reszta liczę na więcej zagadek, ale takich w stylu dawnych RE. Bo te co są to polegają głównie na patrzeniu w dziennik, zero główkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bioshock - przekonacie sie niedlugo, Halo 3 (tak zwyzywajcie mnie od fanboja, ale Halo 3 ma jedne z najlepszych AI i zero skryptow). Moge tylko smialo pocieszyc was tym ze gra do ktorej byl uncharted porownywany czyli Gears of War ma gorsze AI.

Wiesz Zeratul, tutaj naprawdę ludziom wielkie PS3 nie zagradza wyjścia domu. Wielu z nas ma X0 (bo przecież obecnie jest tańsze nawet od psp), a znakomita większość PC (na którego Bioshock jest od premiery, bo jego excluzywność polegała na nie byciu na PS3 zamiast na byciu tylko na X0). I naprawdę Bioshocka znamy bardzo dobrze. I moim zdaniem Bioshock akurat pod względem wody totalnie nie ma startu do Uncharted. Możliwe, że w gre grałeś jakiś czas temu i wspominasz ją lepiej niż to jaka jest w rzzeczywistości.

Nie mialem okaji sprawdzic jeszcze crushing, ale grajac na Hard czuje sie jakbym gral na easy. Zero marnowania amunicji. 95% strzalow headshot z pistoletu. Bron zmieniam tylko po to by ponabijac killsy do trophies.

To gratuluje wprawy z padem. Ja miałem miejsca, gdzie ginąłem na Hardzie po 10 razy i za cholerę nie moglem przejść dalej. Ale jestem raczej graczem PCtowy.

1. Nie jestem fanbojem X360. Poczytaj sobie moj blog. Nasmiewam sie wprawdzie glownie z Sony, ale za to po Microsofcie nie zostawiam suchej nitki. Co chwile o cos im sie dostaje. Czy tak zachowuje sie xboy?

2. Doszedlem do momentu jazdy autem i jazdy skuterem.

2. Gears of War mnie nie znudzil tylko i wylacznie przez to ze gralem ta gre tylko co-op. Sam bym sie za nia nie zabral, bo owszem znudzila by mnie. Chyba nagram pare filmikow jak sie przeciwnicy u mnie na Hard zachowuja, bo ok nawet jezeli sa juz za zaslona, to dlaczego co 3 sek wystawiaja na 10sek leb zza niej np. by przeladowac bron?

3. Dzieki, ale sadzilem ze slaby ze mnie komik.

1. Znam go nie od dzisiaj i widziałem wszystkie Twoje filmy. Naśmiewasz się ostro z jednej i drugiej konsoli, ale wyraźnie stoisz mocno po stronie X0.

2. Gratulacje.

3. Aha, rozumiem. Trochę głupio oceniać i grać w gry z gatunków, które nam nie leżą. Przecież wiadomo, że jakby gra dobra nie była to i tak raczej nam się nie spodoba. A co do wychylania to pisałem wcześniej, oni sprawdzają Twoją pozycje. Sam jako gracz ASG często tak robie i nie widze w tym nic dziwnego/nie naturalnego.

4. Przy kilku Twoich filmikach zdrowo się uśmiałem, więc zdecydowanie jesteś.

Anyway... w ogole to jestem zszokowany, ze najgorszym wyzwiskiem bylo xboy...lol. Pozytywnie zaskoczony dodam. To, ze sie nie zgodzicie ze mna, itd... mam to generalnie gdzies. Przedstawilem swoja opinie, swoje subiektywne odczucia. Nigdzie nie napisalem, ze gra jest zla, napisalem ze jest bardzo dobra gra action-adventure. Nie jestem wielkim fanem tego typu gier. To tez mialo wplyw na moja ocene. Dlaczego w calej recenzji generalnie po niej tylko jechalem, wyjasnilem wyzej.

To forum miało tylu wariatów zakładających konta tylko po to aby toczyć wojny konsolowe (do tego pisać posty z wdziękiem dziecka neostrady), że określenie "fanboy X0" to najgorsza obelga jaką można usłyszeć. Stala się synonimem podczłowieka.

PS: Ja się z Twoją oceną jak najbardziej zgadzam. Nie zgadzam się z wydźwiękiem tej recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kilka godzin temu przeszedlem ale jak narazie nie ciagnie mnie do grania jeszcze raz. moze za kilka tyg. fabula bardzo dobra i ogolnie dam jej 8.8/10 bo: zagadki zagadki i jeszcze raz zagadki, troche za duzo strzelaniny. Polecam tylko naprawde krotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu fani Ps3 zachowują się jak xboty? chcecie się do nich upodobnić?

są gusta i guściki, na tym powinniśmy zakończyć, dyskusja robi się żałosna. Co do "recenzji" nie zgodziłbym się w niektórych momentach, ale lepiej już tego nie ciągnąć. Zresztą gdzie jest moderacja? przecież Arab powołał meloonka i chyba kogoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja sie wybije i napisze o grze

Dzis na moim tv polecialy napisy koncowe

Co prawda gra ukonczona na normalu ale wszystkie skarby odkryte(uff) i teraz sie szykuje na crushing (hardcore baby!)

Co mnie sie nie podobalo?? Hmm Zagadek za malo, a jak juz byly to na poziomie 8-latka.

Ktos tu pisal ze musi zdobyc trofeum survivor

Wiec napisze jak ja to zrobilem w latwy sposob

[span style=color:#000000;background:#000000]

Etap - poniemiecki bunkier, miejsce gdzie musimy pociagnac za obie dzwignie zeby wlaczyc prad.

W tym etapie przeciwnicy(mutanty) sie nie koncza i wychodza za kazdym razem kiedy wejdziemy do glownej sali. Wychodzimy na srodek i "wywolujemy" naszych przyjaciol z kryjowki, po czym uciekamy do jednego z dwoch korytarzy gdzie sa przelaczniki. Bedac juz w korytarzu mozemy ich z latwoscia wystrzelac. W razie gdyby sie za bardzo zblizyli, bedac juz w korytarzy, wychodzimy na podescik z przelacznikiem, gdzie przy okazji mozemy uzupelnic nasze zapasy amunicji(nie koncza sie ). Powtarzamy ten zabieg do momentu az zabijemy magiczna 50

[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja sie wybije i napisze o grze

Dzis na moim tv polecialy napisy koncowe

Co prawda gra ukonczona na normalu ale wszystkie skarby odkryte(uff) i teraz sie szykuje na crushing (hardcore baby!)

Co mnie sie nie podobalo?? Hmm Zagadek za malo, a jak juz byly to na poziomie 8-latka.

Ktos tu pisal ze musi zdobyc trofeum survivor

Wiec napisze jak ja to zrobilem w latwy sposob

[span style=color:#000000;background:#000000]

Etap - poniemiecki bunkier, miejsce gdzie musimy pociagnac za obie dzwignie zeby wlaczyc prad.

W tym etapie przeciwnicy(mutanty) sie nie koncza i wychodza za kazdym razem kiedy wejdziemy do glownej sali. Wychodzimy na srodek i "wywolujemy" naszych przyjaciol z kryjowki, po czym uciekamy do jednego z dwoch korytarzy gdzie sa przelaczniki. Bedac juz w korytarzu mozemy ich z latwoscia wystrzelac. W razie gdyby sie za bardzo zblizyli, bedac juz w korytarzy, wychodzimy na podescik z przelacznikiem, gdzie przy okazji mozemy uzupelnic nasze zapasy amunicji(nie koncza sie ). Powtarzamy ten zabieg do momentu az zabijemy magiczna 50

[/span]

Mi to jakoś samo wpadło gdy byłem w piątej planszy : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, akcie z granatami gdzie trzeba zabić określoną ilość przeciwnika, można w łatwy sposób zrobić na końcu poziomu, w którym eksplorujemy poniemiecki bunkier...

[span style=color:#000000;background:#000000] Gdy już się z niego wydostajemy, na drugą stronę łodzi podwodnej, toczy się walka pomiędzy wojskiem a popaprańcami!, wystarczy dojść do skrzyń (grający pewnie wiedzą o jakie miejsce chodzi) po drodze eliminując jedynie żołnierzy! Następnie na skrzyniach można sobie stanąć a pokraki będą biegać w jednym miejscu w koło i się o siebie obijać... tam walimy granat, nawet z dwa i mamy zaliczone 'cięcie główek' ... za pierwszym razem zabiłem ich tam 15 sztuk! [/span]

A ogólnie, to aż podziw mnie bierze, co to te trofea z ludzi robią ... czy Wy gracie dla siebie, czy aby komuś pokazać co potraficie? Bo większość zauważyłem, że rajcuje się tu tym jak jest lepsza o jedno trofeum od kogoś innego... Chciałbym abyście rzucili się tak na trofea w Assassinie ... z drugiej strony, to głupia sprawa, bo ja na początku tego roku zrobiłem 100% w Uncharted, później 100% w Assassin, kolejno 101% w Burnout i teraz 100% w MGS4... i co? dupa!:) ale mi to wisi!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W burnoucie ci przyznają bez przechodzenia gry od nowa, przynajmniej tak pisali ;p

Wyszły trofea to chociaż odświeżyłem Uncharteda bo mam tylko jego i IV, no i Easy>Hard>Crushing aż all trofea wpadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×