Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za rade, na to nie wpadłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości zapytam: mess jakiego pucharu Ci brakuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

run and gunner, wpadl mi przez przypadek przez to zamieszanie z niedziałającym psn, ale juz platyna wpadla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra polecam. Juz prawie i platynka bedzie moja jeszcze tylko znajde kilka skarbów i przejde na najlepszym poziomie i jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy ktos z Was spotkal sie z takim problemem?

przeszedlem gre na hardzie, dostalem za to trofika ale dalej nie mam mozliwosci zaczecia gry na poziomie crushing.

co moze byc tego przyczyna?

czy jedyna opcja to przechodzic ja jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

przeszedlem gre na hardzie, dostalem za to trofika ale dalej nie mam mozliwosci zaczecia gry na poziomie crushing.

...

Na pewno masz zaliczone HARD? Sprawdź w odznaczeniach/pucharach bo może wpadł Ci trofik za np: Normal (też złoty puchar)

Teoretycznie po przejściu harda - o ile nie grałeś wcześniej na innych poziomach dostaje się 3 puchary

Srebrny - Easy

Złoty - Normal

Złoty - Hard

Masz je wszystkie w Trophy list ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeszedlem normal, dostalem 2 pucharki, pozniej hard, za to tez wpadl puchar i... brak mozliwosc rozpoczecia gry na crushing :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeszedlem normal, dostalem 2 pucharki, pozniej hard, za to tez wpadl puchar i... brak mozliwosc rozpoczecia gry na crushing :/

To jeszcze pytanie o odznaczenia HARD, powinieneś dostać trofik a taże odznaczenie w grze ... masz oba ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja całą grę przeszedłem i żadnego pucharka nie mam;/ Z tego co pamiętam po przejściu gry trofki wpadają jak się wybierze odpowiednią opcję ja kliknąłem tą złą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie o odznaczenia HARD, powinieneś dostać trofik a taże odznaczenie w grze ... masz oba ???

masz na mysli, odznaczenie w bonusach?

musze sprawdzic wieczorem, bo tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli, odznaczenie w bonusach?

musze sprawdzic wieczorem, bo tego nie wiem.

Tak, odznaczenie, jeżeli nie ma to możesz spróbować jeszcze raz przejść ostatni chapter ...może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki.

sprawdze, ew. przejde jeszcze raz i bede dalej pytal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w 2 części muszę przejść gre na Hard by odblokować crushing ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry widzę, że także można kupić bronie tak jak w 2 części ale czy także są takie opcje jak, nieskończone ammo/kill od 1 strzału ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastosowac brutal combo?? wiem ze naciska sie kwadrat, trojkat, kwadrat, ale gdy jako drugie naciskam trojkat to Drake nic nie robi a przeciwnik go oklada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam trzeba zrobić trochę dłuższą przerwę między kwadratem a trójkątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak patrząc na te potwory z poziomu fabuły to to również są ludzie :D Coś musieli wymyśleć, żeby więcej użerania się było.

Mnie się dużo bardziej podobało "Uncharted" bez tych potworków. Teraz nawet nie chce mi się jej skończyć.

Edit -  Próbowaliście kiedyś grać u "Uncharted" w jakimś innym języku (w miarę możliwości)? Ja ostatnio włączyłam Nate'a po francusku choć oryginał oczywiście najlepszy, muszę przyznać, że to jeden z lepszych francuskich dubbingów jaki słyszałam :)

Edytowane przez Kuciak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry widzę, że także można kupić bronie tak jak w 2 części ale czy także są takie opcje jak, nieskończone ammo/kill od 1 strzału ?

ale chyba już statystyk nie ma ? Trzeba wszystko liczyć ? BO nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie ;) Gram sobie w Uncharted i robie po drodze Trophies za bronie. I tu pojawia się pytanie, czy jak przejdę grę, i zacznę od nowa to będą mi sie bronie dalej naliczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie ;) Gram sobie w Uncharted i robie po drodze Trophies za bronie. I tu pojawia się pytanie, czy jak przejdę grę, i zacznę od nowa to będą mi sie bronie dalej naliczać?

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że podczas rozpoczynania nowej gry wybierzesz, żeby statystyki z poprzednich podejść się nie zresetowały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja przeszedłem na hardzie cała grę i nie mogę brać jakiś dodatkowych broni .Jak można to poproszę o odpowiedź ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×