Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

ZAJE..FAJNIE! NARESZCIE! więcej trofeów niż 10 czy 15. I nie są trudne Kurde podjarałem się jeszcze bardziej na tą grę MUSTTTTTTT HAVEEEE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że to do mnie? Nie zauwarzyłem, żebym "smarował wazeliną" w co drugim poście, ale mniejsza o to. Skoro wybrałem tę, a nie inną konsolę to znaczy, że moim zdaniem jest dobra. Gdbybym myślał inaczej to bym ją po prostu sprzedał, ale niektórzy chyba lubią na wszystko narzekać, tak dla zasady.

A co do tego co napisalem. Jeśli widze, że ktoś ma w opisie to co ma lololo, do tego zakłada tematy o tym, jakie to SONY jest złe, że nie obnizyżyło ceny PS3, a M$ to zrobił i wymyśla jakieś problemy typu "muzyczka w grze mi nie pasuje" , narzeka na konsolę, której nie ma itd. to sorry.

Zreszta to nie temat na takie gadanie, więc skończmy.

Sorry. Przepraszam że obraziłem najwspanialszą na świecie konsolę SONY. Jest to najwspanialsza ze wszystkich konsol. Jest bardzo tania prawie jak za darmo. Wszystkie gry na nią są wspaniałe. Nie to co ten głupi MS.

Tak w porządku według ciebie? Może założę temat czemu PS3 jest takie tanie przecież ma wspaniałego cella, full hd i bluray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego lololo, jednym z celów pisania na forach jest wymienianie się swoimi poglądami, to że ty myślisz że ps3 jest za drogi a SONY jest bee, dobrze, akceptujemy to, każdy ma swoje zdanie. więc nie powinniście się irytować i skakać sobie do gardeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego lololo, jednym z celów pisania na forach jest wymienianie się swoimi poglądami, to że ty myślisz że ps3 jest za drogi a SONY jest bee, dobrze, akceptujemy to, każdy ma swoje zdanie. więc nie powinniście się irytować i skakać sobie do gardeł.

No właśnie a niektórzy na tym forum piszą tak że jeśli coś im się podoba to to oznacza że wszyscy którym to się nie podoba są dziwni i mają nie pisać na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yay! Ten ostatni jest świetny! Chociaż to pierwsze wdzianko też niezłe xD I jeszcze gra wczesniej wyjdzie...Nie no, genialnie ^^

No właśnie a niektórzy na tym forum piszą tak że jeśli coś im się podoba to to oznacza że wszyscy którym to się nie podoba są dziwni i mają nie pisać na forum

Każdy ma prawo powiedzieć co myśli, Ty też, a ja mam prawo to skomenotwać, prawda? Ale ok, przepraszam jeśli Cię uraziłem czy coś i może już skończmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie podobaja te nowe ubranka. Akurat 20 pazdziernika mam urodzinki to sobie zloze preorder x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie buszuję w goglach i widzę, że w naszych sklepach preordery od 177 do 199zł. Bez bonusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie buszuję w goglach i widzę, że w naszych sklepach preordery od 177 do 199zł. Bez bonusów.

Te ubranka podobno mają być do ściągnięcia za free z PSS w pierwszym tygodniu po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie buszuję w goglach i widzę, że w naszych sklepach preordery od 177 do 199zł. Bez bonusów.

DDD: gdzie ty masz te preordery? google hates me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie buszuję w goglach i widzę, że w naszych sklepach preordery od 177 do 199zł. Bez bonusów.

Bardzo mnie zaciekawił Twój post i zacząłem "buszować". Na pierwszy ogień sprawdziłem allegro, i żeby nie było ze to jakaś reklama czy coś, nie podoba się to skasować link, warna nie chce

http://allegro.pl/item440179656_sackgirl_z..._hand_made.html

muszę powiedzieć ze ta maskotka jest naprawdę sweet! choć nie oryginalna:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to LBP dostał już status Gold.

October 21st North America & Latin America

October 22nd Europe, Australia & New Zealand

October 24th UK & Ireland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a niektórzy na tym forum piszą tak że jeśli coś im się podoba to to oznacza że wszyscy którym to się nie podoba są dziwni i mają nie pisać na forum

Hmmm...

Czego się spodziewasz plując na Sony na forum posiadaczy PS3?

Oklasków? Próśb o bis? Pomniku ze spiżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DDD: gdzie ty masz te preordery? google hates me.

Wpisz 'littlebigplanet koszyk' 1, 3 i 7 wynik to preordery

Nie na darmo mam wpisane w CV skuteczne wyszukiwanie w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a jak pisałem, że będzie za 200zł to nikt mi nie wierzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się TRUDNO! Ale ja kupiłbym tą grę, nawet jakby miała kosztować 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisz 'littlebigplanet koszyk' 1, 3 i 7 wynik to preordery

cholera jasna, ja wpisywalam 'littlebigplanet kup' i 'littlebigplanet sklep' D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już czy lbp to jednorazowy projekt czy może wyjdzie kolejna część albo jakieś dodatki na psstore oprócz tych leveli itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×