Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

rofl, to chyba pierwszy gameplay z lbp. Kazdy szanujacy sie gracz zna ten filmik na pamiec. Ja juz nie moge sie doczekac tej gierki. Ta gra chyba nigdy sie nie znudzi bo wyobraznia jest nieskonczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w temacie niecałe 2 miechy odkąd mam ps3, wiec tych sprzed pół roku mogłem nie widzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja tej gierki nie kupię, nie jechać mnie zaraz że nie można zabijać ale nie mam kasy tak by kupować każdą grę, jedno co mnie cieszy to że PS3 ma tak fajne gry o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze nie tak dawno było wielkie halo, że nie ma gier na PS3

A dziś zaczyna brakować kasy na kolejne gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palimy Pipsa na stosie?

LBP to chyba najbardziej pozytywna gra tego sezonu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się glut z 'Pogromców duchów'. Ten naładowany pozytywną energią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie jedna z najlepszych gier tego roku. Masakra nie mogę się niej doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test oświetlenia z LBP.

[a href=http://www.mediamolecule.com/img/lighttest_all_big.jpg" target="_blank] 4020x5444px i ma jakieś 5.3MB [/b][/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie fajne poziomy *___* Ja chcę już grać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studio Media Molecule prawdopodobnie już niedługo otworzy swe drzwi dla nowych pracowników, którymi staną się gracze. Droga od szarego użytkownika PlayStation 3 do projektanta poziomów chyba nigdy nie była tak krótka i zarazem przyjemna.

Wszystko za sprawą mechanizmów rozgrywki, jakie zastosowano w nadchodzącym wielkimi krokami LittlebigPlanet Exclusive dla konsoli Sony to bowiem gra nie mająca końca – udostępniona na początku malutka planeta rozrośnie się w niesamowitym tempie, gdyż użytkownicy dostaną możliwość tworzenia poziomów i postaci bez jakichkolwiek ograniczeń - przede wszystkim ilościowych. Ponadto edytor jest intuicyjny i nie potrzeba praktycznie żadnych umiejętności, aby z jego pomocą stworzyć interesującą planszę.

Pete Smith w wywiadzie dla serwisu CVG zapowiedział, że zespół developerski będzie uważnie śledził poczynania graczy w zakresie tworzenia poziomów. Twórcy wierzą, że w wielu z nich drzemie potencjał, pozwalający nawet na zasilenie stałego składu studia Media Molecule. „Możemy wybrać dziesięciu najlepszych i zlecić im zrobienie czegoś niesamowitego dla nas” - mówi pan Smith. Dodaje też, że być może szczęściarzom uda się nawet przeskoczyć ten etap i z miejsca zostać pełnoprawnym level-designerem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany propozycją Media Molecul, jak najszybciej powinien zacząć obmyślać plany na stworzenie imponujących poziomów. Premiera LittleBigPlanet już w październiku.

>źródło<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe

Ja od jakiegoś czasu sobie obmyślam kilka plansz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta LittleBigPlanet we wrześniu.

Media Molecue planuje rozpocząć otwarte beta-testy gry LittleBigPlanet jeszcze we wrześniu. Wszyscy zainteresowani powinni z uwagą śledzić rozwój wypadków - liczba miejsc będzie bowiem ograniczona.

Na oficjalnym forum PlayStation jeden z administratorów o nicku Sam_Protagonist opublikował informacje na temat beta-testów gry LittleBigPlanet. Na pewno rozpoczną się one jeszcze we wrześniu, nie wiadomo natomiast dokładnie, w jakiej formie będą przebiegać.

Oto co można wyczytać na forum: "Dojdzie do limitowanych publicznych beta-testów gry LittleBigPlanet we wrześniu. Jeśli zaistnieje możliwość zapisania się na nie, szczegółowe informacje zostaną podane przed ich rozpoczęciem. Podobnie jeśli zapisy będą przebiegały wyłącznie w formie zaproszeń, damy znać w odpowiednim czasie".

Sama gra jest w dużej mierze skończona, a testy mają głównie skupić się na elemencie dzielenia się użytkowników swoim dorobkiem. Programiści chcą przede wszystkim "spojrzeć nieco głębiej na doświadczenia związane z rozgrywką". W mniejszym stopniu chodzi zaś o wyłapywanie ewentualnych niedociągnięć.

chewit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Mam nadzieję, że dostanę się do tej bety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Studio Media Molecule prawdopodobnie już niedługo otworzy swe drzwi dla nowych pracowników, którymi staną się gracze. Droga od szarego użytkownika PlayStation 3 do projektanta poziomów chyba nigdy nie była tak krótka i zarazem przyjemna.

Wszystko za sprawą mechanizmów rozgrywki, jakie zastosowano w nadchodzącym wielkimi krokami LittlebigPlanet Exclusive dla konsoli Sony to bowiem gra nie mająca końca – udostępniona na początku malutka planeta rozrośnie się w niesamowitym tempie, gdyż użytkownicy dostaną możliwość tworzenia poziomów i postaci bez jakichkolwiek ograniczeń - przede wszystkim ilościowych. Ponadto edytor jest intuicyjny i nie potrzeba praktycznie żadnych umiejętności, aby z jego pomocą stworzyć interesującą planszę.

Pete Smith w wywiadzie dla serwisu CVG zapowiedział, że zespół developerski będzie uważnie śledził poczynania graczy w zakresie tworzenia poziomów. Twórcy wierzą, że w wielu z nich drzemie potencjał, pozwalający nawet na zasilenie stałego składu studia Media Molecule. „Możemy wybrać dziesięciu najlepszych i zlecić im zrobienie czegoś niesamowitego dla nas” - mówi pan Smith. Dodaje też, że być może szczęściarzom uda się nawet przeskoczyć ten etap i z miejsca zostać pełnoprawnym level-designerem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany propozycją Media Molecul, jak najszybciej powinien zacząć obmyślać plany na stworzenie imponujących poziomów. Premiera LittleBigPlanet już w październiku.

>źródło<

Mnie by może wybrali, mam potencjał do ciekawych etapów Koledzy byli zachwyceni jak im pokazałem plansze w "Crazy Machines" a teraz w N+ na PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem nam się poszczęści co do tej bety. Ja już nie mogę wytrzymać do premiery i chętnie bym w nią zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie sobie na YT ripu Qore z tego miesiaca - jest tam ciekawy material o LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja tej gierki nie kupię, nie jechać mnie zaraz że nie można zabijać ale nie mam kasy tak by kupować każdą grę, jedno co mnie cieszy to że PS3 ma tak fajne gry o/

Pips nie jesteś sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym miesiącu Sony planuje udostępnić graczom beta testy gry LittleBigPlanet.

Największa premiera tego roku na PlayStation 3, jak Sony określiło grę LittleBigPlanet, stanie się niebawem dostępna dla szerszej publiczności. Japoński koncern planuje bowiem uruchomić na początku września ograniczone beta testy tej produkcji.

- Jeśli będzie możliwe zapisanie się na testy, pełna informacja na ten temat zostanie podana do publicznej wiadomości. – powiedział rzecznik koncernu. Testy odbędą się wyłącznie za zaproszeniami.

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×