Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowości o LBP.

- stworzenie etapu, którego przejście zajmie około 10 minut ma trwać, wg twórców, około 7-8h. Rispekt

- do każdego(!) przedmiotu można będzie dodać mózg(AI), który w prosty sposób stworzy z niego przeciwnika.

- możliwe będzie stworzenie etapu a'la tetris, w którym to do prostokątnego zagłębienia będą wpadały losowo sześciany a my będziemy musieli uskakiwać żeby nas nie zgniotły. Last one wins

52 dni...

P.S.

Veronica jest słodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stworzenie etapu, którego przejście zajmie około 10 minut ma trwać, wg twórców, około 7-8h. Rispekt
do każdego(!) przedmiotu można będzie dodać mózg(AI), który w prosty sposób stworzy z niego przeciwnika.

Fajnie

możliwe będzie stworzenie etapu a'la tetris, w którym to do prostokątnego zagłębienia będą wpadały losowo sześciany a my będziemy musieli uskakiwać żeby nas nie zgniotły. Last one wins

Super

Veronica jest słodka

??? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
??? xD
Veronica Belmont - byla wspolprowadzonca Buss Out Loud - jednego z najpopularniejszych podcastow na necie aktualnie wspolprowadzaca podcast Tekzilla i prowadzaca Qore.

Czuje sie jakos dziwnie ze swiadomoscia ze znam adres jej bloga ale milo sie z nia rozmawia i zawsze odpisuje na emaile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki afro sb, zbytnio się nie wyśiliłeś popraw link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a to mój- Freddie Mercury ala '86

[a href=http://img230.imageshack.us/my.php?image=kinjm6.jpg" target="_blank]

btw. Veronica wygląda INDETYCZNIE jak moja dziewczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, ale Wy nie macie tego rysować w paintach, czy innych photoshopach. Na stronie konkursu macie szkic Sackboya z przodu, tyłu i boku, który należy wykorzystać. Wystarczy tylko dorysować mu strój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yyyy, ale Wy nie macie tego rysować w paintach, czy innych photoshopach. Na stronie konkursu macie szkic Sackboya z przodu, tyłu i boku, który należy wykorzystać. Wystarczy tylko dorysować mu strój...

No tak, ale nie zaszkodzi, jak im wyślę moją własnoręczną robotę Może pomyślą "o, ten człowiek tak bardzo lubi Freddie'go Mercury'ego, że zdołał narysować go własnoręcznie. Może zrobimy dobry uczynek i dodamy Freddie'go do listy sackboyów?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak przy okazji wiadomo czy będą postacie z filmów czy tylko z gier? w końcu sony ma też studio od filmów więc zawsze to jakieś urozmaicenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą z filmów Disneya. A co do innych... MM sami mówili, że mają pełen worek pomysłów i tematów na DLC. Pojedynczych skórek jak i tematycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale nie zaszkodzi, jak im wyślę moją własnoręczną robotę Może pomyślą "o, ten człowiek tak bardzo lubi Freddie'go Mercury'ego, że zdołał narysować go własnoręcznie. Może zrobimy dobry uczynek i dodamy Freddie'go do listy sackboyów?"

Założę się, że prace będą oceniać jakieś stare wypierdki, które ściśle trzymają się schematów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założę się, że prace będą oceniać jakieś stare wypierdki, które ściśle trzymają się schematów xD

Wątpię. MM jest za bardzo podniecone swoim produktem by tak go olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Gra z pokazów przedpremierowych zbiera magiczne noty, hype jest rozkręcony na maxa... Po premierze pieniędzy pewnie im nie będzie brakowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko temu żeby firmy jak MM czy Criterion zarabiały dużo pieniędzy. Przynajmniej dbają o klientów.

Wertował już ktoś instrukcję z LBP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie linczujcie

co w LBP jest takiego ze sie tym tak podniecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*linczuje Lin'a*

Co mówiłeś? Ah, tak... D:

A tak na serio. Ludzie ciągle o to pytają. "Co Wy widzicie w tym LBP?". I co my mamy ciągle odpowiadać? Jednemu się gra podoba, drugiemu nie. Obejrzyj trailery, poczytaj recenzje. Jeśli mimo to gra Cię nie zaciekawi, poczekaj na pełną wersje, może gdzies Ci się uda zagrać, może wyjdzie demo. Jesli mimo to gra Ci sie nie spodoba, to może po prostu nie jest dla Ciebie. Jeszcze nie stworzono czegoś, co podobałoby się wszystkim

Tu masz recenzje:

http://www.miastogier.pl/zapowiedz,ps3,374,s1.html

Tutaj filmik- wrażenia tych, którzy już grali

I jeden z trailerów:

http://www.youtube.com/watch?v=JOHsLYXT1jE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speaker_90.gif Szef Media Molecule Pan A. Evans wypowiedział się nt. LBP i X'a

- 360-tka to wspaniała maszyna, na której możesz stworzyć grę, w której to gracze będą budować własne poziomy - co do tego nie mam żadnych wątpliwości - tak samo zresztą, jak mogłeś to zrobić na przykład na PS2 czy Mega Drive. Jako, że zdecydowaliśmy się jednak na jedną platformę PS3, wykorzystujemy jej wszystkie zalety: każdy bit pojemności, możliwości procesorów.

- Tworzymy coś naprawdę dużego i jestem pewien, że wszyscy zdajecie sobie sprawę, iż każda PlayStation 3 posiada dysk twardy. To naprawdę robi różnicę. Jeśli nie moglibyśmy skorzystać z HDD, musielibyśmy trochę obniżyć nasze ambicje, bo przecież musielibyśmy liczyć się z tym, że nie będziecie w stanie wszystkiego zapisać. Zmierzam do tego, że tak, moglibyśmy zrobić tę grę na Xboxa 360, ale byłaby to już wtedy zupełnie inna pozycja.

dodał on też że płyta BD daje bardzo duże możliwości gdzyż LBP na zajmować 40Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodał on też że płyta BD daje bardzo duże możliwości gdzyż LBP na zajmować 40Gb.

No to nieźle ciekawe co aż tyle zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle ciekawe co aż tyle zajmuje.

Poziomy, filmiki, edytory oraz rozbudowane tutoriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, ludzie! Nie straszcie...Przeczytałem "LBP", "Xbox" i pomyślałem o najgorszym... xD

Nie wiem gdzie to słyszałem...Może nawet na tym forum? W każdym razie MM chciało wydać swoją grę na Xbox'ie, WII i PS3, ale Ci pierwszi nie byli zainteresowani, więc zrobili tylko wersje na PS3. Dzięki bogu Nie mogę sie doczekac tej gry...Niech ten październik już przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy zwiastun z bloga PS jest świetny. Film zrobiony w konwencji National Geographic - Wild life of Sackboys Nic tylko się śmiać

Oberwanie patelnią - bezcenne

Zainteresowało mnie zakończenie. Jakby była możliwość dodania elementu punktującego (po naciśnięciu go czymś bardzo ciężkim - piłka - dostajemy punkt) można by urządzać mecze 2vs2 w piłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieńki ten trailer przypominają mi się stare platformówki z lat 90tych z lepsza grafą i urozmaiceniami. I o co chodzi z tym że można kazać suckboyowi robić jakieś głupie miny? To sie czujnikiem ruchu wybiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×