Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

>>>> Pytanie!

Z wiadomości w internecie nie zrozumiałem do końca:

Ile osób może naraz maksymalnie grać na tej samej mapie przed jednym TV z PS3?

Nie wiem czy zaopatrzyć się niedługo w extra kontroler na spotkania z przyjaciółmi przy grze ^^

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie opłaca się kupować tej gry tuż po premierze. Gra zapewne sprzeda się w dużej ilości sztuk. Dużo osób kupi tą grę bo we wszystkich serwisach trąbią jaka to ona wspaniała jest. Zupełnie jak z GTA IV. Dużo ludzi nie dowie się co to jest kupi to a potem im się nie spodoba i sprzeda używaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie opłaca się kupować tej gry tuż po premierze. Gra zapewne sprzeda się w dużej ilości sztuk. Dużo osób kupi tą grę bo we wszystkich serwisach trąbią jaka to ona wspaniała jest. Zupełnie jak z GTA IV. Dużo ludzi nie dowie się co to jest kupi to a potem im się nie spodoba i sprzeda używaną.

Ja kupię od razu, bo urzekły mnie filmiki, pomysł na grę.

Myślę, że jeżeli gra jest bardzo dobrze przyjmowana przez ludzi którzy grali w nią na targach, to warto "zaryzykować"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie opłaca się kupować tej gry tuż po premierze. Gra zapewne sprzeda się w dużej ilości sztuk. Dużo osób kupi tą grę bo we wszystkich serwisach trąbią jaka to ona wspaniała jest. Zupełnie jak z GTA IV. Dużo ludzi nie dowie się co to jest kupi to a potem im się nie spodoba i sprzeda używaną.

Czekam na tę grę odkąd zobaczylem pierwsze screeny, zanim jeszcze to całe zamieszanie się zaczęło i nie zamierzam czekać. Kupię w dniu premiery :] A jeśli się nie spodoba to nasz problem.

Ehh...Ostatnio kręci się wokół mnie tylu jasnowidzów, którzy wiedzą, że gra mi się nie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lololo tylko, że akurat z GTAIV to było jasne przed premierą... Jakoś nie słyszałem zachwytów na jej temat na pokazach przedpremierowych. W tym wypadku, czy dziennikarze, czy zwykli szarzy gracze, wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach. Cuś w tym musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w GTA IV nie mogłeś grać przed premierą bo ta gra to była wielka tajemnica jak wygląda :] Na Youtubie jak wrzuciłeś filmik z GTA z 2 tygodnie przed premiera to za jakieś 30 min już go nie było. Pisało tylko ze ze względu na prawa autorsie take2 zostal usuniety. Ciekawe czemu teraz jest ich od groma i nie usuwaja. Hmm ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko - będzie demo?

Bo ja szczerze mówiąc tak jak wiele innych użytkowników forum mam wątpliwości co do tego, czy gra poza fajnym stylem, postaciami itd. (wydaję się naprawdę fajna) potrafi wciągnąć i nie znudzi się po paru dniach...

#EDIT:

@down

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że nikt nic o demie nie wspominał, chociaż faktycznie by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś może gameplay który pokazuje co się dzieje gdy się jakiś level przegra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LittleBigPlanet launch kit z BestBuy

[a href=http://img214.imagevenue.com/img.php?image=11097_scan0002_122_189lo.jpg" target="_blank]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przeczytać przynajmniej kilka ostatnich postów w temacie przed wklejeniem dubla?

Tak swoją drogą to taką maskotkę (niekoniecznie taką wielką) powinni dodawać do edycji kolekcjonerskiej (o ile będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Ktoś to już zamieścił? W takim razie przepraszam... A co do Sackboya w EK - chyba każdy o tym marzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie wersja Demo? Bo gra wygląda dziwnie nie mogę teraz określić czy to arcydzieło czy badziew. Z jednej strony wygląda ciekawie budowanie leveli a z 2 to wygląda jak zwykła platformówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i dobrze. Wszystkie dema w jakie gralem odrzucaly mnie od gier, wiec moze niech nie bedzie xD. Z drugiej strony gralem praktycznie w same shity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie będzie. Niestety

No nie wiem. Chyba coś przebąkiwano o demie... Ale z grami nie ma nic pewnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal planują open beta około 2 minuta filmu

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=plxEd1KwXjY][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=plxEd1KwXjY" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpraca sony i disney

Kto z Was nie słyszał o Little Big Planet? Wątpię, że ktoś taki się znajdzie, ponieważ o tej grze jest głośno od bardzo dawna. Przynieść może ona odskocznię od wszystkich FPP i TPP masowo zalewających rynek gier. Jest oryginalna i wnosi świeży powiew do świata elektronicznej rozrywki. Nic więc dziwnego, że jest bardzo oczekiwanym produktem. Historia nauczyła nas także że, gdy Sony zabierze się za ekskluzywny produkt, to efekt finalny jest bardzo dobry. Tak też będzie prawdopodobnie z Little Big Planet. Jednak najciekawszą opcją gry ma być rozbudowany edytor plansz, dzięki któremu będziemy mogli tworzyć dodatkowe levele i wymieniać się nimi z graczami na całym świecie. To sprawi, że czas gry w Little Big Planet znacznie się wydłuży.

Tylko co w tym całym zamieszaniu robi Disney? No właśnie... Podczas tegorocznych Penny Arcade Expo, Sony dumnie obwieściło, że studio Disney także dorzuci swoje trzy grosze to tej produkcji. Firma od myszki Miki zajmie się tworzeniem dodatków do gry, które będzie można zdobyć ściągając z PlayStation Network.

Czy będą to plansze, czy może nowe postacie? Póki co nie wiemy. Pewne jest tylko, że taka współpraca wyjdzie na dobre samej grze. No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne wydanie. Premiera 29 października.

>źródło<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×