Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że czasami mam opcję ''szybka gra'' i wtedy gram z innymi ludźmi, czasem tego nie mam tak jakby gra się nie połączyła z serwerem, też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, multi w LBP mocno ssie ;) Wiele razy wywala podczas prób łączenia, a jeszcze częściej wgrywamy level, czekamy, próbujemy dołączyć do kogoś, a potem host wciska trójkąt nie zgadzając się na nasze dołączenie do gry i zabawę z odpalaniem levelu zaczynamy od początku.

Ten Typ tak ma ... przyzwyczajcie się :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam multi się podoba, mimo licznych niedoskonałości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś przekazu <_< Multi jako multi jest AWESOME! Tylko co z tego jak przez durne rozwiązania czasem ciężko się o tym przekonać na własnej skórze :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sercować mnie i mój poziom i grać :thumbsup: - odwdzięczę się tym samym ;)

Nazwa poziomu: First In.

Mój nick: MonieK_PL

Wiem, że poziom baaardzo słaby, ale dopiero zapoznaje się z możliwościami edytora. Następne będą coraz lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem od 2 dni z LBP a mianowicie nie mogę się dołączyć do gry z kolegami, niby się ładuje ale wyskakuję mi że nie mogę się połączyć i że zostaje liderem grupy, wie ktoś jak temu zaradzić? A mapy przez internet mogę grać bez problemu.

Mam to samo - tyle, że z NATem wszystko jest ok, aaaa i nie mogę połączyc sie tylko z bratem a z innymi kumplami łączę się bez najmniejszego problemu. W inne gierki też bez problemy gram z bracholem.

Edytowane przez Smolisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwna gra ale może i to jest w tym fajne :) mam pytanko czy jak tworzymy lvl można używać własnych rzeczy tupu muzyka z hdd czy jakies jpg ?? Jak nie to troche kupa :)

Edytowane przez NEQROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwna gra ale może i to jest w tym fajne :) mam pytanko czy jak tworzymy lvl można używać własnych rzeczy tupu muzyka z hdd czy jakies jpg ?? Jak nie to troche kupa :)

Nie i dokładnie kupa.

Sercować mnie i mój poziom :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może jak przejść pierwszy lvl bez zginięcia? Jest tam tan most, który zawsze się zawala żeby pokazać ten filmik i to kończy się śmiercią. Jak inaczej przejść ten most?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może jak przejść pierwszy lvl bez zginięcia? Jest tam tan most, który zawsze się zawala żeby pokazać ten filmik i to kończy się śmiercią. Jak inaczej przejść ten most?

Niezbędna jest naklejka, która, po przyklejeniu, uruchomi mechanizm przesuwający nad most gąbkę na sznurku. Biegniesz, skaczesz, chwytasz i voila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka? nie zauwazylem tam miejsca na naklejke. no ale dzieki bede sie rozgladal

dobra znalazlem. ale banal. ale to zadzialallo tylko na jednego bo w grze na dwoch po naklejeniu nie zlatywala platforma z wyscigiem.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o sercowanie moich(no nie moich ale kompletnie nie potrafię nic w tym edytorze) poziomów i mnie jako autora. W wyszukiwarce wpiszcie Smiechu12 i wyskoczą poziomy oraz mój profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie dodajcie mnie do znajomych (TAK W KOŃCU NET) PSNID: Wafel_maslo (brat zakładał -.-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przeszedłem plansze "kolekcjoner" czy jest to już koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przeszedłem plansze "kolekcjoner" czy jest to już koniec?

To dopiero początek ;) Ta gra się nigdy nie skończy :P

Limbo ekskluzywny tytuł na Xbox Live Arcade, ale także na PS3 ;)

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/30/youtube-clip-shows-off-limbobigplanet.aspx

:blink: LOL To ci odgrzany schaboszczak, spóźniłeś się z newsem o jakieś 10 miesięcy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero początek ;) Ta gra się nigdy nie skończy :P

Jakoś nie widzę więcej zabawy poza maksowanie każdego poziomu nalepkami?

Może gdzieś są nowe plansze do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierdyliard poziomów, wystarczy wejść w Community i masz tam dziennie multum nowych, często nawet lepszych poziomów, niż te ze story mode.

Poza tym głównym atutem tej gry jest zabawa ze znajomymi/rodziną w trybie co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierdyliard poziomów, wystarczy wejść w Community i masz tam dziennie multum nowych, często nawet lepszych poziomów, niż te ze story mode.

Poza tym głównym atutem tej gry jest zabawa ze znajomymi/rodziną w trybie co-op.

No właśnie to robię grając z dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o osercowanie mnie i mojego poziomu a także przeście go.W piszczcie w wyszukiwarce kamil_k_95.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

PS: Jak ktoś będzie chciał to się odwdzięczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do zbierania baniek?

Potrzebne 3 osoby :tongue:

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, pomógłby ktoś w zdobyciu trofeum za przejście poziomu z 3 znajomych z listy?, jeżeli będziecie chcieli pomogę wam w innych pucharkach lub w innych grach jeżeli oczywiście posiadam :), pozdrawiam.

ID: kamilinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w littebigplanet włączyć tutorial od nowa? Nie zebrałem nalepek i teraz mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te pierwsze lewele? Wystarczy wejść w "Opowieść" i wybrać "Ogrody".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×