Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy da się sprawdzić, które tutoriale już ukończyliśmy? Bo poprzeskakiwałem na początku niektóre, a teraz zniknęła opcja "play next tutorial", a trofeum "Expert creator" nie wpadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz w materiałach tego co się używa do budowy jest 1 taki zielony materiał i prawdopodobnie tylko on ci został jeśli ci zniknęło powiadomienie ze musisz na tutorial wchodzić tak samo miałem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mam trofeum. Lipa trochę. Chyba sobie odpuszczę bo to jest wręcz głupie po 10 razy przechodzić tutoriale i filmy oglądać :sleep:

Tym bardziej, że nie mam pojęcia jak spotkać 3 przypadkowych graczy online żeby przjeśc z nimi jakiś level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutoriale to upierdliwe trofeum, nie chodzi w nich jednak o oglądanie filmiku, musisz jeszcze coś tam zrobić i nie zawsze to samo co pokazuje filmik. Trzeba czytać instrukcję która się pojawia zaraz po wejściu w lekcję. Jeśli omijałeś to masz problem bo nie da się sprawdzić które zaliczyło a które nie. Pisałem już to kilka razy i raz jeszcze powtórzę; skakanie po tutoriala na chybił trafił to prawie jak trafienie w totka, jedyna słuszna droga to sumienne kolejne przechodzenie ich jeszcze raz, wkońcu trafisz na ten brakujący. Też tak robiłem i udało się wbić ten pucharek.

Łatwo też rozpoznasz po przejściu czy dany tutorial już robiłeś czy nie. Po pierwszym ukończeniu każdej lekcji dostajemy prize bubbles ze stickerami. Jeśli zamiast stickerów dostaniesz puste bańki to znaczy że tą lekcję miałeś już zaliczoną.

Co do grania w sieci to po prostu pozbieraj do znajomych ludzi z forum i sobie pograjcie razem. Samo odpalenie Story i danie na on-line to bardzo małe szanse na uzbieranie pełnego składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o filmiki to nie miałem na myśli tych instruktażowych z tutoriala, tylko te które są zamiast tutoriala.

Gram teraz trochę w community levels czasem się trafi, że jestem liderem, żeby tylko dołączyło 3 graczy... Zresztą to trofeum nie jest póki co priorytetem. No bo rozumiem, że wystarczy, ukończyć byle jaki level, czy musi być jakiś ze story?

Edytowane przez lukasz93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy lbp.

Jakie warto kupić dodatki :whistling: :ok:

Mam GOTY. Moim zdaniem jedynym ciekawym dodatkiem w sensie plansz był Metal Gear Solid. Reszta była raczej słaba i nie wymagająca nawet cząstkowego wysiłku. Polegające tylko na przejściu przed siebie i zebraniu goodies'ów ;) a co do strojów to nie wydaje mi się żeby warto było kupować cokolwiek. Moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy lbp.

Jakie warto kupić dodatki :whistling: :ok:

Ja ze swojej strony polecam jeszcze Piratów z Karaibów, bo to bardzo fajny, klimatyczny dodatek zawierający parę wartościowych leveli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mgs jeszcze dlatego, że dostajesz paint guna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.

Chodziło mi o wydłużenie rozgrywki.

Będą działać do lbp 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osób do pomocy w zdobyciu trofeów: m.in: Party Person, Celebrity, Feel the Love, Crowd Pleaser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osób do pomocy w zdobyciu trofeów: m.in: Party Person, Celebrity, Feel the Love, Crowd Pleaser.

Ja jestem chętny jak coś ślij zapro do GasiormiX .

Jak pożycze pada od kumpla to pomożesz na 4x graczy. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chetnie pozaliczam trofki w LBP albo pomoge w zdobywaniu :)

dodawać do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chetnie pozaliczam trofki w LBP albo pomoge w zdobywaniu :)

dodawać do znajomych

nie wiem czy to temat na to bo jestem na tym forum nowy ale ja również szukam ludzi do pogrania. PSN ID: stefm007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem mój drugi level - logiczny. Lubiących lekko ruszać szarymi komórkami zapraszam do mojego levela: Sharp MInd 2. Poziom przygotowany jest po polsku i angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich bardzo serdecznie! Więc tak mam do was 2 prośby ;] (z góry przepraszam za błędy językowe, ortograficzne itp). Mam lbp i troche juz w tej grze zdobyłęm. Do tej pory nie udało mi sie zdobyć żadnej platynki, a nie ukrywam, chce ;] Brakuje mi kilka trofeow, mianowice chodzi o trofea Create ( osercowanie poziomu i autora), tutaj chce wszystkich bardzo poprosić o osercowanie i mnie i mojego poziomu zwłaszcza tego "heart please" MOje ID na PSN to Demot666. Druga prośba to pomoc w przejściu gry ze znaleziem 100% baniek ;d Nie moge ich wszystkich znalesc niestety. Chętnych do pomocy zapraszam do PW na GG(czasem niewidoczny) albo zaproscie mnie na PSN (JESCZE RAZ ID TO Demot666) i w treści zaproszenia wpiszcie np. Jestem z ps3site, potrzebujesz pomocy ? Cos takiego ;D Jednak mimo wszystko bardziej prosze was o to 1, bo z bankami sobie jakos poradze. Jezli ktos potrzebuje serc to piszcie w komentach bede sie odwdzieczal! Pozdrawiam Demot666!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem ostatnio taki prezencik:)

97837873.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem ostatnio taki prezencik:)

97837873.png

Jednym słowem, świetny. biggrin.gif Gdzie można takiego zamówić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś we wbijaniu platynki (szukanie naklejek, przechodzenie poziomów itd.)? Mój nick poniżej. Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do

kurczak1224

Jestem tego samego zdania co Glief Piraci z Karaibów, ale w jednej z plansz trzeba wykorzystać 4 pady,bądź 4 znajomych.Jednak jak to nie problem to myślę że warto.

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×