Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Panie House! jastem pańskim fanem!

ale spoilerów pan nie zna, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie House! jastem pańskim fanem!

ale spoilerów pan nie zna, nie?

Szczerze mówiąc to tak średnio bo nigdy mi nie były potrzebne ale jak bym zrobił to większość by otwierała znając życie ale dzięki za uznanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój 1-szy post więc wypadało by się powitać ^^. Mam pytanie, posiadam Little Big Planet wersję GOTY i chcę zrobić platynkę. I tu jest mój problem. Czy muszę robić te dodatkowe trofea czy tylko te z "podstawowej" wersji, żeby dostać platynkę? Z góry thx za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój 1-szy post więc wypadało by się powitać ^^. Mam pytanie, posiadam Little Big Planet wersję GOTY i chcę zrobić platynkę. I tu jest mój problem. Czy muszę robić te dodatkowe trofea czy tylko te z "podstawowej" wersji, żeby dostać platynkę? Z góry thx za odpowiedź.

to wejdź sobie na gry i tam kliknij trofea i wybierz litlle big planet i znajdź platynke (najprawdopodobniej jest na samej górze) i zobacz co potrzeba do jej wykonania. U mnie jest napisane żeby odblokować wszystkie trofcie do platynki a mam tą samą wersje co ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój 1-szy post więc wypadało by się powitać ^^. Mam pytanie, posiadam Little Big Planet wersję GOTY i chcę zrobić platynkę. I tu jest mój problem. Czy muszę robić te dodatkowe trofea czy tylko te z "podstawowej" wersji, żeby dostać platynkę? Z góry thx za odpowiedź.

Tylko podstawa. Dodatki Piraci z Karaibów i Metal Gear Solid (dodatek jest na płycie w wersji Twojej wersji) się w to nie wliczają. Chyba o to chodzi :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy masz tego dużego konia musisz mu przykleić ogon. Włazisz na niego bo będziesz na nim jechał, Wybierasz :square: następnie wybierasz 2gą ikonkę w lewym rzędzie. I tam masz takie naklejki, które odblokowują różne "przejścia" itd. Wybierasz ogon i przyklejasz na konia. Wcisksz R1 (żeby się go trzymać) i jedziesz. Myślę, że o to chodziło. Ale polecam jeszcze sprawdzić na youtube. Wpisz sobie "(nazwę poziomu) walkthrough" albo 100% (to tak na wypadek kolejnych problemów z przejściem). Pozdrawiam.


Wielkie dzięki, twoja podpowiedź bardo mi pomogła, udało się przejść ten poziom.

Ps. Jeżeli chodzi o "youtube" to nie za bardzo mam jak to sprawdzić, ponieważ mam internet bezprzewodowy, na dodatek szybkością nie grzeszy, także od razu bym sprawdził jak to przejść.

  Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki,twoja podpowiedź bardo mi pomogła,udało się przejść ten poziom.

Ps. Jeżeli chodzi o "you tube" to nie za bardzo mam jak to sprawdzić,ponieważ mam internet bezprzewodowy,na dodatek szybkością nie grzeszy,także od razu bym sprawdził jak to przejść,jako że nie mam to napisałem tutaj,i liczę na dalszą pomoc w razie problemów.

Pozdrawiam

Bardzo mnie to cieszy. Polecam się na przyszłość. PS. Co do udanej pomocy to wystarczy wcisnąć plusik ;)

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey jak to jest z wersją językową LBP?

Jest to 3xPL, czy 3xA?

Czy wersja GOTY jest w całości po Polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey jak to jest z wersją językową LBP?

Jest to 3xPL, czy 3xA?

Czy wersja GOTY jest w całości po Polsku?

ja mam w całości po polsku tylko jak wejdę w trofiki to mam ich opis po angielsku a reszta po polsku chyba że o jakimś dodatku zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w całości po polsku tylko jak wejdę w trofiki to mam ich opis po angielsku a reszta po polsku chyba że o jakimś dodatku zapomniałem

Ale zwykla wersje czy goty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z LBP GOTY. Od Środy gdy ukazuje się kapsuła jest ona pusta i gra się w tym momencie zawiesza co mam zrobić? czy ktoś miał taki problem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ustawienia kontrolerów i kont. pewnie nie masz przypisanego playera 1 do pada i gra się gubi. miałem tak jak kupiłem 2 pada :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada mam pod 1 a movie kontrolera pod 6 gdy gra się zaczyna wciska X na padzie i pojawia sie kapsuła niestety pusta i juz pad nie reaguje. O co chodzi z sprawdzeniem tych kont?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może move odłącz? lbp automatycznie przydziela saków dla padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dało gra się wczytyje wciskam x pojawia się kapsuła przez chwilę ładuje i zwiecha nic juz nie działa muszę wyjąć płyte i po chwili restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi teraz 2 częsc LBP. Warto od razu zainwestowac czy wpierw zakupic 1 częsc i sporo pograc a gdy znudzi się to dopiero zakupic nową odsłonę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego co wiem, to 2 nie jest rewelacją. 1 też nie, ale jak już uderzasz w te klimaty, to ja bym 2 kupował. 1 nie ma ani fabuły, ani grywaloności więcej od 2.

oczywiście jak masz move to polecam 2 bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy zagrałem dłużej w Little Big Planet. Wcześniej grałem tylko raz u kolegi i to dosłownie 10 minut i w jakieś tam demka, wtedy w ogóle mi się to nie podobało. Jednak właśnie wczoraj po ponad 3 godzinnym graniu z kolegą po prostu zakochałem się w tej grze. Mieliśmy pograć 10 minut, kolega wmawiał mi że nudne i nieciekawe, a gra wciągnęła nas na dość długo, niesamowita zabawa w dwie osoby thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego co wiem, to 2 nie jest rewelacją. 1 też nie, ale jak już uderzasz w te klimaty, to ja bym 2 kupował. 1 nie ma ani fabuły, ani grywaloności więcej od 2.

oczywiście jak masz move to polecam 2 bardziej

Jak to nie ? 2 jest rewelacyjna, a 1 to jest mentor gier na ps3. 1 ma fabułę i grywalność ogromną. Polecam obie, jeżeli masz dużo pieniędzy kup obie, a jeżeli mniej to kup dwójkę, chodź w 1 jest więcej przedmiotów. Pozdrawiam, i będę tępił ludzi dla których ta gra jest okropna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra działa zmieniłem konto i jest ok dzieki za pomoc smile.gif

Edytowane przez Andrzejnm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie tylko 1rolleyes.gif. Dwójkę kupię jak jeszcze z 1 trochę wycisnętongue.gif. A wie ktoś gdzie się zdobywa strój rzymskiego wojownika? Bo mam tylko czerwoną pelerynę i nic więcejconfused.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam banalne pytanie biggrin.gif . Jak grać na multi?Wybieram opcje graj online i nadal nic...gram sam,nikt nie podłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×