Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem oficjalnie podziękowac picklesowi za użyczenie mi kodu do bety dzięki czemu zaraz będę w nią grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misiopuchatek mial wczoraj ze 100kodów(...)

Tylko 58

(...)i jeszcze pewnie ma;))

Ostały się trzy

Przypomnienie. Poniższy kostium będzie dostępny TYLKO w pierwszym tygodniu od premiery za darmo.

2vjwm8n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tez tak macie ze czasami gra wam sie zwiesza ze tylko reset pomaga? i ze czesto ma zwolnienia i sie tnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co grają w betę, LBP faktycznie jest taki fajny jak go opisywali, czy to tylko taka ot fajna platformówka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co grają w betę, LBP faktycznie jest taki fajny jak go opisywali, czy to tylko taka ot fajna platformówka??

Jeszcze fajniejszy niż go opisywali ponieważ, tego się nie da opisać SERIO ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie macie 2 padów i połączenia do neta z PSN nie kupować xD bo wieje nudą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo, tez macie lagi jak gracie na multi z kilkoma osobami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie macie 2 padów i połączenia do neta z PSN nie kupować xD bo wieje nudą

dokładnie tak samo mysle... 100% prawdy... single =0 tylko muli wchodzi w gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie macie 2 padów i połączenia do neta z PSN nie kupować xD bo wieje nudą

jak masz w becie tylko 4 levele to trudno żeby nie wiało nudą , w pełnej ma być około 50 tak ze mnóstwo zdobywania nowych rzeczy a żeby mieć 100% na wszystkich to trochę będzie trzeba pograć i pomęczyć się a później tworzenie swoich leveli i granie przez neta no ale trzeba podkreślić ze podłączenie do neta w tej grze to podstawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2008-10-06-little-big-planet_N.htm

15 tysięcy kodzików. pozdrawiam

wystarczy wysłać e-mail'a o temacie LittleBigPlanet Beta na adres littlebigplanet@usatoday.com bez żadnej treści. powodzenia

MrX:

wystarczy wejść w level wybrany i w tym menu co się pokaże zamiast play on my own wybrać play online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wyslac pustego maial na ten adres i dostaniecie KOD

littlebigplanet@usatoday.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie , moze jestem juz zmeczony ale jak mozna grac multi ? Gdzie jest jakas opcja ? bo nie moge znalesc.. ( dlugi dzien i nie przespana nocka ostatnio )

Ps.

Misio rowniez pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest poprostu świetna, zrobiłem 100% we wszystkich levelach a teraz biegam z ludźmi na tych stworzonych przez nich .Ta gra jest stworzona dla wielu graczy.Niektóre plansze stworzone przez ludzi poprostu miażdżą. Zanim zagrałem w bete jakoś nie działały na mnie te wszystkie filmiki w necie ale jak się już w to zagra to nie można się oderwać, już dawno nie miałem takiej zajawki na żadną gre.Jedyny minus bety LBP to lagi ale myślę że pełnej wersji tego już nie będzie. Polecam wszystkim ,ktorzy się wachają czy kupić pełną wersję , ja NAPEWNO KUPUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niespodziewałem się że ta gra da aż takie możliwości w budowaniu własnych leveli!! Jest niesamowita!! Człowiek buduje,dodaje a mocy jeszcze kupa!! Co do lagów w multi, też mam czasami spore. Dziś skończyłem swój pierwszy lewel, zamieściłem i muszę troche odpocząć Jakby ktoś był ciekaw to można znależć po autorze - Mruczek, początek jest trudnawy ale sekcji z łódką są już checkpointy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i...

Za pierwszym podejściem gra nie podpadła mi do gustu, jedna teraz gdy wyłączyłem dźwięki gry(błagam żeby w pełnej wersji można było puszczac własny soundtrack) i wł. własną muzykę gra jakoś bardziej mi się spodobała.

Dopiero jutro sprawdzę tworzenie LVL'i i Co-op, narazie na singlu mapy są fajne a niektóre poziomy stworzone przez graczy są naprawdę super.

Pozdrawiam(Szczególnie misiopuchatka za udostępnienie kodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit. Spedzilem 10 godzin prawie na robieniu levelu (i jeszcze daleko do konca)... Co za pozeracz czasu.. Ale dzwig zrobilem

EDIT: Juz mam dosc i ide spac

Wersja 1 mojego levelu "Grzybobranie" jak ktos chce i ma mnie na liscie albo znajdze sobie.

Docelowo bedzie duuuzo wiekszy ale motyw ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez noc grałem z jakimś hamerykaninen na planszy God of War i poprostu mózg mi się rozpuścił. Ta plansza jest lepsza od tych oryginalnych, gość który ją zrobił powinien dostać Nobla. Zresztą sami sprawdźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ta gra miażdży. 6 godzin dzis na non stopie grałem i jak by nie to, że muszę pada doładować to bym grał dalej zresztą jak się tylko naładuje to wracam do gry... i mam taką sprawę, żeby sporządzić jakąś listę ludzi grających w LBP, cos podobnego było w temacie Bad Company i to była fajna rzecz, moge stworzyć początek takiej listy jak mi napiszecie na priv jakie nicki mam do listy dodac i potem w poscie ją sie wystawi i kto będzie chciał dołączyć to się na końcu listy dopisze co jak myślicie?;] a tak poza tym to i tak wam wszystkim powysyłam invity dzis to dodawać mnie do znajomych i ciupiemy;]

P.S ile jest tych tutoriali, znaczy ile mniej więcej zajmie nauka budowania plansz?? Pytam bo mam BETE do 13stego i jak sie dlugo uczy i ciężko na początku coś zrobic to bym wolał zaczekac na FULL wersje.

Witam , wpadlem dzisiaj na Ciebie rano na jakiejs planszy na szybko. Niestety lagoza byla taka ze nie dalo rady sie nawet odezwac. Pisze sie na jakies wspolne granie , czekam na odzew. Dobrze by bylo zalozyc pozniej jakis topic docelowy gdzie mogliby sie ludzie umawiac na spotkania w LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×