Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tylko na myśli, że LBP nie ma blokady regionalnej na granie po sieci więc opłacało się kupić wersję US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Saturnie cena mnie miło zaskoczyła bo nie była bardziej wywindowana

niż w sklepach na allegro, wynosiła 219 peelenów czyli dość znośnie

zwłaszcza że nie muszę się martwić że jakiś pracownik PP gra sobie w moją grę wink.gif

w K-ce 199 zl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak włączyć grę dla dwóch osób bo z siostrą chciałem pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że mi pada drugiego nie wykrywa ( mam przełączkę i pada z ps2) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uruchom grę z podpiętym tylko PS2 i zobacz czy będzie działał w XMB. Uruchom grę i wtedy włącz Sixaxisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w XMB działa , w innych grach też ale LBP go nie wykrywa :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja swoją kopie wyrwałem w saturnie w Wwa za 239 zł.Myślałem że już nie kupię bo była ostatnia sztuka a widziałem jak jakiś koleś w tym momencie jak zdejmowałem gierkę z półki pytał się sprzedawcy o LBP hehehehehehhe byłem szybszy co za satysfakcja.Tak więc gierka cieszy się wzięciem i wcale mnie to nie dziwi odkąd włączyłem nie mogę się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w XMB działa , w innych grach też ale LBP go nie wykrywa :-(

No to bez sixaxisopodobnego pada się chyba nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że to nie jest dział POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to nie zwróciłem uwagi, podejrzewam, że gdyby BinLaden stał między pólkami owinięty

dynamitem też bym go nie zauważył ;D

hahahah a to dobre tez tak czasem mam choc nie koniecznie jesli chodzi o gry bo te predzej czy pozniej zawsze sie znajdzie pozatym na allegro maja chyba nieograczone zapasy ;P myslalem nad zakupem LBP u mnie w miescie nigdzie jej nie ma ale wydac 200 zl na gierke dla dzeci to nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslalem nad zakupem LBP u mnie w miescie nigdzie jej nie ma ale wydac 200 zl na gierke dla dzeci to nie dla mnie

Nigdzie nie ma, bo premiera jutro. I nie skreślaj tej gry tylko przez jej zabawny styl graficzny - odpal sobie edytor i zobaczysz, że to wcale nie gra dla dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urocze.

A jeśli chodzi o to że LBP to gra dla dzieci to nawet jeśli tak to co z tego jeśli oferuję masę przyjemności i długe godziny spędzone nad grą.Ja mam 24 lata pracuję kończę studia na ogół wychodzę z założenia że gra im bardziej krwawa tym bardziej mi się spodoba podobnie film ale LBP ma to coś co również mnie kręci.Nawet jeśli nie będę zagrywał się w ten tytuł dniami i nocami to wiem że będzie to dobra gierka żeby włączyć ją sobie na godzinkę dziennie i odchamić się i odstresować podziwiając śmiejącą się mordkę sackboya i ten wspaniały kolorowy świat.A jak ktoś mówi że LBP to gra dla dzieci to tak jakbym słyszał własną matkę dla której każda gra jest dla dzieci nie ważne czy wylewają się flaki czy biega kukiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja swoją kopie wyrwałem w saturnie w Wwa za 239 zł.

Ja kupiłem dzisiaj w saturnie za 199 pln

Mam problem z połączeniem się z serwerami. On-line dla Europy jeszcze nie działa czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok do wt. mogę grać non stop Jutro o 12:00 jadę odebrać gierkę. Zwolnienie załatwione do końca tygodnia, a pon i wt. wolne bo święto Więc dodawać i gramy. Czy da się przejść singla np. tylko multi coop ? Czy tylko offline ?

Pozdrawiam

DODAWAĆ PSN ArczX !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Little Big Planet miala w koncu premiere europejska? jak nie to kiedy ona nastapi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te ceny w saturnach ktoś niedawno pisał 219 zł ja dałem 239 zł a tu proszę 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie w czwartek w MediaM. będzie po 187 pln bodajże. Tak samo jak FarCry 2 i Falllout 3. konsole i gry maja być tańsze o vat.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok do wt. mogę grać non stop Jutro o 12:00 jadę odebrać gierkę. Zwolnienie załatwione do końca tygodnia, a pon i wt. wolne bo święto Więc dodawać i gramy. Czy da się przejść singla np. tylko multi coop ? Czy tylko offline ?

Pozdrawiam

DODAWAĆ PSN ArczX !!

klanowiczow wiekszosc mam juz we friendsach , do Ciebie invita tez wyslalem , czeka na accept juz pare dni bo nie byles online

odpowiadajac na pytanie -- generalnie single player nie jest obowiazkowy , ja grajac 2 dzien online np bylem juz z misiem na ostatnim bossie , majac zaliczone w singlu jedynie 3 swiaty -- w trybie online rzadzi host i jezeli ma zaliczony caly tytul mozesz swobodnie przechodzic gre z nim po raz pierwszy zdobywajac przedmioty , stickery itp. do wielu plansz sie powraca kilka razy bo sa eventy na 2 , 3 lub 4 osoby (pozdrawiam ekipe z wyprawy po stroj smoka -- moj ulubiony !) generalnie wbijaj w LBP dawaj accept i wysylaj invity w grze to pomozemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie, to juz naprawdę moje ostatnie głupie pytanie:

Bo jest w pewnym sklepie do kupienia LBP wersja Angielska PAL. Czy mam kupować czy czekać na wersję PL? Czy w ogóle wyjdzie wersja PL?

Pliz odpiszcie szybko bo może ktoś wykupić i będzie lipton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online można grać po przejściu pierwszego świata,

tak ja to zrozumiałem i dopiero wtedy mi się ukazała

możliwość gry online

Jestem chętny na grę online, proszę słać zaproszenia

mój PSNid: Rokicior gram wieczorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie pomóżcie, to juz naprawdę moje ostatnie głupie pytanie:

Bo jest w pewnym sklepie do kupienia LBP wersja Angielska PAL. Czy mam kupować czy czekać na wersję PL? Czy w ogóle wyjdzie wersja PL?

Pliz odpiszcie szybko bo może ktoś wykupić i będzie lipton.

Major ffs !! juz Ci chyba mowil misiek bodajze ze nie bedzie wersji PL -- jak masz namierzona wersje PAL to bujaj do sklepu i wbijaj online :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc zaraz jade do sklepu. Nie powiem gdzie bo by jeszcze ktoś wykupił.

I sorry za głupie posty, mam jakiegoś schiza na punkcie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla kupujących:

Katowice SCC Saturn - 199pln

Zabrze M1 MM - 229pln

Zabrze M1 Empik - wczoraj jeszcze nie mieli ale będzie w cenie 239pln

Grałem wczoraj 30min, 6 letni syn zadowolony Graliśmy w bete i mu się spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×