Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

pojawił się nowy patch v 1.3 właśnie ściągam

ps. ile ta gra daje frajdy kolejna noc zarwana która to już z kolei to wole nie liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film z serii wild life of Sackboys

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=umwNZ5U2nMs][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=umwNZ5U2nMs" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Powiedzcie mi co się stało z, jak to się ładnie z angielska nazywa, ice hazard? Na zwiastunach też było, że się nasz maluch zamieniał w kosteczkę lodu. A w finalnej wersji tego ni huhu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery ruszyły.

Na japońskim pss ukazały się dwa kostiumy dla sackboy'a-kosmonauta i "pan dynia".

Koszt free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie nie kupiłem amerykańskiej wersji. Żeby później nie żałować, że na amerykańskim ps store jest coś fajnego, a ja tego nie mogę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie rozumiem

Przez region chyba jest rozumiany region płyty a nie konsoli. No chyba, że się mylę.

Dodatki na PSSUS będą zapewne wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jest tak jak z kazda inna gra. Jak masz LBP-US to dokupujesz dodatki ze sklepu US. To raczej zaden problem a praktyka pokazuje ze w sklepie US zwykle jest wiecej i wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie rozumiem powyższego toku rozumowania

Wie ktoś co ulepszyła łatka? Ja włączyłem z samego rana na dosłownie 5 minut i wyglądało jakby online działał bardzo szybko. Ale może to tylko przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak włączyli (ok.15) , online też działał szybko. Dopiero na wieczór zrobiła się masakra.

A teraz rzeczywiście śmiga ładnie. Zobaczymy wieczorem.

Widać, że japońce też już grają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten patch zniwelował te lagi/chwilowe freezy występujące w POD jak sie poruszało i przy ładowaniu leveli powiem wam ze juz wczoraj wieczorem grałem z jakimiś amerykanami i było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam kłeszczyn. Jak to w koncu jest bo sie zgubiłem. Ostatnio myslalem, ze gra jak i DLC nie bedzie region Lock a teraz? Jak to jest powiedzcie mi bo czekam na packa PS3+LBP w polsce ale jak ma sie okazac ze z wami nie pogram albo nie zagram na waszych mapach....Jak to w koncu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja kupilem LBP US i gralem dzisiaj na japonskich mapkach wiec chyba nie ma locka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Region lock dotyczy tylko DLC, jak zawsze.

Ciekawa informacja to to, że koszulka, która miała być dostępna w pierwszym tygodniu gry jest płatna.

W sklepie HK też są już dodatki. Spacemen, Pumpkin i T-Shirt. Wszystkie prócz ostatniego są darmowe.

Czekamy do 23 na up w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja mam pytanie do tych co kupili z gameover.pl

czy dostaliscie ta przypinke o ktorej tam jest napisane ? bo zastanawia mnie jak ona wyglada, ja nie dostalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypinka jak to przypinka Za komunistycznych czasów takie coś się kupowało Metalowe kółko(kapsel) przypinany agrafką. Moja jest z tym zdjęciem.

Btw fajna nagroda za przejście ostatniego levelu na 100%

I info o kostiumach na PSSUS. Będą dopiero za tydzień (6/11)

I mamy jasność jak będzie wyglądał podział DLC.

Seasonal & Limited Time Only Costumes - gratis ("Launch" Spacesuit i Halloween Mask dostępne 6-19/11)

2869844158_375b24c1a9_m.jpg2987370094_4ac40850a9_m.jpg

Community Costumes - gratis. Zwycięskie kostiumy z konkursu na przebranie dla sackboya.

SackBoy Costumes - 0.99$ każdy

2987379124_a381afec26_m.jpg2986522407_9496673af8_m.jpg

Premium SackBoy Costumes - 1.99$ każdy

2926355322_f701230f8b_m.jpg2926354894_f813897e02_m.jpg

RARE SackBoy Costumes - nie wiadomo ile ale płatny. Tak jak pisałem wcześniej.

2869844186_e3d18a5ee7_m.jpg

Basic SackBoy Costume Bundle - 2.99$ za 4 SackBoy Costumes

Premium SackBoy Costume Bundle - 5.99$ za 4 Premium SackBoy Costumes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem w kilka fajnych planszach, niektóre pomysły ludzi powalają (piramidogłowy w levelu Silent Hill ), albo plansza SOTC i spadający koń z mostu (zapominałem jak się zwał). Levele muzyczne także są świetnie, zwłaszcza ten z głównym kawałkiem pochodzącym z ICO. Ogólnie jestem oczarowany tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie.

Premiera Europejska LBP już blisko i mam do Was pytanie:

Bo gra na sklepach internetowych i tak jest powyżej 200zł więc wolałbym kupić w Media Markcie bo będę miał za tą samą cene albo nawet taniej i moje pytanie czy też kupujecie gry z MM czy lepiej tam nie kupować?

Aha i co to jest ten Region DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gry kupuje tylko z sieci. I to najpierw sondując gdzie się najbardziej opłaca. Kolekcjonerka SCIV 189zł (wtedy >200zł zwykła, teraz 189 zwykła), LBP 189zł 2 tyg przed premierą (teraz >219zł). W Krakowie w takim Saturnie nadal Ratchet za 239zł (wtf) a taki Virtua Tennis za 259zł.

Region DLC.

DLC to downloadable content czyli wszystkie dodatki.

Region to region czyli wersja gry. EU, JP, US, HK, AU.

Łącząc w kupę, każdy dodatek z gry jest podzielony ze względu na wersje wydanych gier. Inaczej, możesz kupić ściągnąć dodatek z każdego sklepu ale będzie działał tylko z określoną wersją gry - US z US, EU z EU itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do tych co kupili z gameover.pl

czy dostaliscie ta przypinke o ktorej tam jest napisane ? bo zastanawia mnie jak ona wyglada, ja nie dostalem

Ehh no właśnie, ja też nie dostałem.

Szkoda tylko że i Europa jak i US and A nie mogą sobie pobiegać z dyniowatą głową w Halloween jak to już robią Japońce. Zapewne to przez to przesunięcie premiery. Nie powiem, mam chrapkę na strój astronauty

Aha, i nie wie ktoś jak to ma być z tymi najlepszymi mapkami ? Bo była mowa że autorzy będą mogli troszkę zarobić więc domyślam się, ze to my - gracze - będziemy musieli za to zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, i nie wie ktoś jak to ma być z tymi najlepszymi mapkami ? Bo była mowa że autorzy będą mogli troszkę zarobić więc domyślam się, ze to my - gracze - będziemy musieli za to zapłacić

Cytat z wywiadu.

When will users be able to "sell" their creations for real money, as promised?

There are still a lot of details that need to be worked out, that's pretty much all I can say at this point.

Narazie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to sie zgadza MM szczerze odradzam, a z Krakowskim Saturnem to naprawde cos nie teges.. zeby CoD4 wciaz kosztowalo 259pln to jakies nieporozumienie.. widocznie zalezy im bardzo, zeby ich nie sprzedawac. zapewne daja je w prezencie swoim pracownikom miesiaca jako bonus absurd..

ale w preordera w jakimkolwiek sklepie internetowym przynajmniej tydzien wczesniej warto zainwestowac.. rzeczywiscie srednio 30 zeta mozna zoszczedzic.. kwestia wybrania odpowiedniego sklepu.. czesc z was wybrala dobrze.. ja wciaz czekam na swoj egzemplarz i mnie krew zalewa.. i wciaz jeszcze nie wiadomo kiedy SONY wznowi dystrybucje, jo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×