Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zamowilem i nie moge sie doczekac. 80zl z promocji nawet tanio :)

Chyba ugryzles 1 przed 80, bo cos za tanio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za swoją LBP 170 zł bo miałem 15% zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra juz na chacie :) fajna jest :P Kto chce pograc razem zapraszajcie:

PSNId:crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK mozna juz za £17.99 (okolo 80zl )dostac. Wiec kupilem

Edytowane przez luuki1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już na PSS US DLC MGS kupiłem i już trochę pograłem i wrażenia świetne :) pistolet na farbę niezły :D paczka waży ok 1mb także pewnie z patchem ostatnim te levele musiały już dojść bo nie wieżę żeby tylko tyle zajmowały. Są muzyczki , dźwięki , nowa sceneria i trochę naklejek itp :)

ps. jak ktoś ma wersje NTSC US to mogę odsprzedać ten dodatek czyli levele MGS + paczka strojów :) jak coś pisać na PW (tanio:)) mam 2 sloty wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, że przeszedłem bunker za 3 razem bez straty życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJA :rofl: Czy ktoś wie jak zdobyć kostium sephirota bo na forach innych piszą że już na PSS jest pliz Odp. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja, czy każdy ma problemy z serwerami akurat po ściągnięciu level kita?:)

PS. W ogóle mikołaj odwiedził PSS, już zasiliłem konto o 100 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko !!

Czy level kit Metal Gera Solid i ten świąteczny to nowe plansze czy tylko dodatki do projektowania swoich.

Zakupiłem tą świąteczną paczkę dla córki ale nic nowego w trybie story się nie pokazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie, bo nie wiem czy ściągać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się zapytać, czy jak kupie jakieś stroje do LBP na PSS to jest tak samo ograniczenie do ściągania na 5 konsol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko !!

Czy level kit Metal Gera Solid i ten świąteczny to nowe plansze czy tylko dodatki do projektowania swoich.

Zakupiłem tą świąteczną paczkę dla córki ale nic nowego w trybie story się nie pokazało.

Etapy plus nalepki. Wszystko jest dostępne na samym dole środkowej planety w downloadable content.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest już na PSS US DLC MGS kupiłem i już trochę pograłem i wrażenia świetne :) pistolet na farbę niezły :D paczka waży ok 1mb także pewnie z patchem ostatnim te levele musiały już dojść bo nie wieżę żeby tylko tyle zajmowały. Są muzyczki , dźwięki , nowa sceneria i trochę naklejek itp :)

ps. jak ktoś ma wersje NTSC US to mogę odsprzedać ten dodatek czyli levele MGS + paczka strojów :) jak coś pisać na PW (tanio:)) mam 2 sloty wolne

Na 100% levele są w patchu, bo wszakże dodatek oferuje granie online na tych planszach nawet osobom, które nie mają go wykupionego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, kupuje się stroje i nalepki, i po kupieniu nalepek się nowe lvle pojawiają? Czy jest jakiś jeden pack, który ma to zebrane?

Edytowane przez Marchew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was tez ma taki problem z tym dodatkiem MGS, ze po wyjsciu z gry nie zapisuje na dysk tego ile etapow bylo zaliczonych i z jakim skutkiem (100%, as) i po ponownym wlaczeniu gry trzeba sytuacja wyglada jakby sie dopiero zainstalowalo dodatek? Dostepny tylko 1 etap, nic nie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up up Są dwie paczki - ubranka osobno, etapy/nalepki/obiekty osobno.

@up u mnie wszystko ok. Wersja US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegięcie z tym dodatkiem:(

koszt naklejek itd to 4.79 funtów

koszt ubranek to 4.79 funtów

razem by mieć całość to 9.58 funtów

całkiem sporo:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj próbuję zakupić dodatek do gry imam z tym problem. Kupowałem osobno stroje MGS - bez problemu, a przy zakupie drugiego dodatku MGS Level Kit wyskakjuje mi błąd i nie mogę nawet doładować złotówkami swojego konta na PSStore. Kasę na karcie mam i już troszkę kupowałem i nie było problemów. Czy mieliście z tym jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia...

Edytowane przez Kacper20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z kim mógłbym kupić dodatek? Oferta Kacpra już niestety nieaktualna i szukam kogoś, kto organizuje wspólny zakup. W razie czego pisać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj w jakiś community level z paintgunem - świetna sprawa, latałem z kuzynem i się naparzaliśmy xD próbowałem zdobyć trofeum 40 strzałów poniżej 5 sekund, ale widocznie tylko Ci co zapłacili go uzyskają, już nie mogę się doczekać kiedy go kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem dzisiaj w jakiś community level z paintgunem - świetna sprawa, latałem z kuzynem i się naparzaliśmy xD próbowałem zdobyć trofeum 40 strzałów poniżej 5 sekund, ale widocznie tylko Ci co zapłacili go uzyskają, już nie mogę się doczekać kiedy go kupię :)

No właśnie też myślałem, że mi trofeum wleci. a ten level można znaleźć w newsach, wpis z czołgiem. Na początku można znaleźć pain guna dla tych co chcą zobaczyć jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę przegięcie z tym dodatkiem:(

koszt naklejek itd to 4.79 funtów

koszt ubranek to 4.79 funtów

razem by mieć całość to 9.58 funtów

całkiem sporo:(

A w US 5.99$*2 :D 36zł z podatkiem w sumie za oba.

próbowałem zdobyć trofeum 40 strzałów poniżej 5 sekund, ale widocznie tylko Ci co zapłacili go uzyskają, już nie mogę się doczekać kiedy go kupię :)

No dziś też testowałem i kumpel nie zdobył trofika za 5 ukrytych diamentów. Ale levele i zabawa świetna.

Czekam na paczkę z etapami z Final Fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mniej wiecej ile ogolnie wszystkie patche waza? Bo gra zamowiona, a z psn troche nie za bardzo mi ciagnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×