Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

23 grudnia wielka paczka z MGS. Postaci, etapy, bronie, muzyka, nalepki i cholera wie co jeszcze.

Pełen opis TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba Cie dodam do friendsow

Brak miejsca! :rofl:

Jak przejść obręcz w bunkrze? Musisz skakać NISKO, bo im wyżej skaczesz tym obręcz się szybciej kręci. Skacz do góry i jak Sackboy będzie znajdować się na górze i zacznie spadać wyceluj w nienaelektryzowany ląd. Aa..i jeszcze jedno - NIE GIŃ! (nie duś :tongue: ). Jak ta metoda nie poskutkuje, to szukaj własnej strategii. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhee szkoda ze nie masz miejsca we friendsach... :D ale bede czekal, moze Ci sie na gwiazdke zwolni miejsce i mnie dodasz :D no tak sprobuje, czytalem na jakims zagranicznym forum ze ktos pisal zeby skakac tylko w gore, i minimalnie sterowac. kolo sie kreci wiec nie trzeba skakac w przód. Ma sens. Sprobuje. Jak zabije sie na tym pasie po obreczy to rzucam padem w telewizor :D oblukalem ten dodatek co dal Misio do mgsa i full profeska :) nawet beda nowe kawalki muzyczne :) jaka cene obstawiacie?

ps. z trofeuw tyle dobrze ze sa singlowe i skillowe. Nie ma sercowan, zebrania itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiszkas już to napisałem wcześniej :turned:

Będzie kosztować równiusieńko 22 złote (za levele, stickery i inne bajery, ale bez kostiumów premium), czyli ani nie tanio ani nie drogo.

EDIT:

Może ktoś mnie poinformować jaką mam sygnaturkę teraz? Bo coś mi chyba nie działa.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze, że trofea z dodatku MGS nie są już widoczne tylko podczas porównywania osiągnięć z innymi, ale także przy przeglądaniu własnego dorobku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol masz sygnaturke ręczna :D :

Little Big Planet - PLATYNA

GTA IV - <37%> Mam dość

Uncharted - <80%> Gram

Midnight Club:LA - Czekam na grę.

tak sie prezentuje :)

ale w mojej tez jakis blad sie zrobil.

te patche poki co dodaja same pierdoly. zajeli by sie usprawnieniem online'a , lagami, bledami z wywalaniem co chwila innych graczy. I niech wreszcie dadza tutorial online z kumplem, i statysyki play, create share. Cena za dodatek uwazam calkiem spoko, myslalem ze bedzie wiecej. Ale nei wiem czy sie skusze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem zupełnie inną sygnaturkę i dupa, nie chce się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za 6 leveli, naklejki, materialy, jedno wdzianko, muzyczki, no i przedmioty w tym PISTOLET NA FARBE :] za jedyne 6 dolcow wiec bardzo kazystnie, wrecz pol darmo :P

Wiec skonczcie z tym marudzeniem ze zle bo dodatki, bo patche bo wlasnie zajebiscie ze tworcy caly czas pracuja a gra sie rozwija, tak ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał ;) Mimo, ze nie lubie MGS to dodatek kupie na 100%. Wyglada swietnie, niezle sie usmialem gdy sackboy trzymal w rece ten pistoleik :) Piekne!

Mam ptanie. Gdzies widzialem zakladke hearted levels. Gdzie to jest? Oo

Edytowane przez arqueek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemo link coś nie tego!

Poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny dodatek, zakup obowiązkowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wielka prosbe o serduszka dla mnie i dla moich etapow (Little Big Christmas Race, Cranium oraz Bounce For Two). Bardzo zalezy mi na zdobyciu platynki jeszcze przed pojawieniem sie dodatku MGS, a brakuje mi tylko trofika za tworzenie. Zostawiajcie komentarze, a oczywiscie odwdziecze sie tym samym. Z gory ogromne dzieki. Pozdrawiam.

Edytowane przez tyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyszek - nie masz się co spieszyć - nawet bez dodatku MGS zdobędziesz platynkę - tamte trofea nie wchodzą w pulę potrzebną do platyny - tak jak jest w Burnoucie - wyszło już kilka dodatków, każdy dodaje trofea a tylko te, które były w podstawowej wersji gry są potrzebne do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to nie wiedzialem. Dzieki za informacje. Ale jesli to nie bylby problem to i tak prosilbym o serduszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Genialny dodatek, zakup obowiązkowy

Racja, racja. Ja też przy okazji kupię gdy pojawi się konkretna ilość gotówki.

---------------------------------------------------------------------

No nie mogę.. Wszyscy się boją teraz o swoją platynkę, nawet niektórzy piszą do mnie w tej sprawie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo proszę o ukończenie mojej planszy oraz o serduszka dla niej i dla mnie :) Potrzebuję tego do kilku trophies .

PSN ID : Lijon

Level - WIPLEVEL

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM :))

Zapraszam wszystkich na moja pierwsza plansze LBP ::)))

nazwa planszy to laterus

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a jak jest z graniem na CRT w LBP? Ma ktoś? Jak jest z literkami i widocznoscią? Gierke napewno kupuję, tylko pytanie czy przed nowym tv (bo się moge doczekać :P )czy po ;]

licze na szybką odp. bo mi licytuję

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w jak największym porządku. Kupuj od razu! Ja gram na zwykłym telewizorze, bo HD przez starszych jest zajęty i grafika i tak jest śliczna(nawet nie wiedziałem, że tak ładnie będzie :P)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na zwykłym TV i nie ma większego problemu z literkami,

czasem tylko trzeba się mocniej przypatrzyć i przymrużyć oczy ;)

Jak to jest z tym dodatkiem, czy żeby w niego zagrać będę musiał

przejść cały singiel czy te levele z dodatku będą dostępne z Menu??

Jeśli muszę dokończyć singiel to czeka mnie duuużo pracy bo ten dodatek

muszę mieć na bank ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×