Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, a jak jest z graniem na CRT w LBP? Ma ktoś? Jak jest z literkami i widocznoscią? Gierke napewno kupuję, tylko pytanie czy przed nowym tv (bo się moge doczekać :P )czy po ;]

licze na szybką odp. bo mi licytuję

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko

Wiem że sporo poziomów jest tak zrobionych że trzeba we dwie lub więcej osób grać ale ile poziomów jestem w stanie zaliczyć na 100% samemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo co masz na myśli :D Całe story przejdziesz bez problemów w pojedynkę. Kawałki wieloosobowe nie przeszkadzają w dokończeniu etapu. To są zawsze ścieżki alternatywne.

Koło pięciu etapów sam nie zaliczysz na pełne 100%.

Większość kawałków dla dwóch da się zrobić samemu dwoma padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koło pięciu etapów sam nie zaliczysz na pełne 100%.

Większość kawałków dla dwóch da się zrobić samemu dwoma padami.

No i właśnie o taką odpowiedź mi chodziło:)

Dziękuje:)

a i oczywiście Ci co będą chcieli się pochwalić swoimi poziomami to z chęcią je przetestuje:)

Proszę pisać tutaj na PM lub na czlowiek_sluchaw na konsolce by nie zaśmiecać forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość kawałków dla dwóch da się zrobić samemu dwoma padami.

Coby sie pochwalic - jest tez pare kawalkow, ktore przeznaczone sa dla 2 osob a mozna je zrobic w pojedynke i to na 1 padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj mam motyw ze powiedzmy w story tam gdzie sie tymi furami jezdzi gdzie metro jest mam wszystko na 100 % ale mam jedna mapke jeszcze do odkrycia ta taka przyboczna malutka :D i nie chce sie odkryc albo przelazlem mape na 100 % i nie dostalem 3 itemkow za to a co gorsze get a grip mam na 99 % i nie moge znalezsc tego 1 % !!!! a przechodzilem to juzz 15 razy i co wy nato ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Get a a grip

za księniczką

.

W metropolis musisz klucz znaleźć.

To na 100% to znaczy bez straty życia i ze znalezionymi wszystkimi przedmiotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 pisze Ci jak masz wszystkie główne itemy zdobyte, bo są też bonusowe za przejście poziomu bez utraty życia i za zebranie wszystkich itemków na planszy. Zapewne nie masz tych bez utraty życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuwa misiopuchatek ;P hehe a get a grip bylem za księżniczka ;P a o kluczu to nie wiedzialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna, musze przyznac, ze bunkeer zniszczyl mnie jak walczylem o platyne... 4h meki by to zakichane kolo przejsc... ale warto bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale, że Bunker przeszedłem za 3 razem bez straty życia i to akurat nie był problem. Największy problem to według mnie zdobycie wszystkich itemków w grze, zeszło na to raczej najwięcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

get a grip pozostaje nie ugiete 1 item mi brakuje i nie wiem jak go zdobyc :D sprzedli mi chyba jakas bublowa wersje bez 1 itemka w get a  grip ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku poziomu idź w lewo a nie w prawo :P tam też chyba jest jeden itemek, tzn na górze tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka jak nakleisz naklejkę i ona sa zdobyte nawet na  YouTube  sprawdzalem i niby wszystko mam zebrane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mniuwa xD włączaj LBP to Ci pomogę :P bo aż mnie ciekawi o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pomogę tyle że nie dodałeś mnie do znajomych i nie odpisujesz.  ::)

Mała podpowiedź:

Item za drzewem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i muszę wam powiedzieć że mordkę zacieszam:)

Wczoraj dostałem moją kopię LBP

Usiadłem do niej z moją kobietką gdzieś koło 20 i graliśmy do 2 w nocy aż padałem ze zmęczenia(tak to czasem po pracy bywa:( )

Gra jest genialna w swojej prostocie i kolorowości:)

Muzyczka wypas delikatna i jak w jednej planszy nam się muzyczka wyłączyła to już się jakoś dziwnie beznadziejnie grało:(

Plansze są fajnie porobione a itemy tak pochowane że szkoda gadać

Jedno czego nie przewidziałem i zaskoczyło mnie konkretnie że itemy do niektórych wcześniejszych poziomów są w późniejszych ale to nawet dobrze bo fajnie wracać do nich:)

Jestem oczarowany tą grą i kiedy o niej myślę banan na gębie sam wyskakuje:)

Na razie będę grał z kobietką ale jak mi braknie towarzysza to chętnie pogram z kimś z was więc ślijcie zaproszenia na czlowiek_sluchawka

Ale mam problem

Jak kobietka się chce ze mną grać to odpalamy drugiego pada i wyskakuje nowy sackboy mimo że ona sobie jakieś tam kostiumy zapisała:(

Nie wiem jak zrobić by po wyłączeniu i załączeniu PS3 był jej sackboy:(

I jeszcze jedno

Nie wiem jak wsadzić przyjaciół do LBP

Mam znajomych ogolnie wna konsolce ale nie widzę ich w znajomych w LBP:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż jej konto na PS3 - po podłączeniu drugiego pada będziesz mieć wybór - guest lub konto twojej panny, wybierasz konto panny i będzie się zapisywać wszystko co zebrane oraz kostium

BTW - wystarczy, że pytanie zadasz w jednym temacie a nie w dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź i wybacz za dublowanie pytania w różnych tematach ale sam już nie wiem gdzie jest główna rozmowa o LBP:(

To się więcej nie powtórzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmów jest kilka - w Gry jest ogólnie o LBP - wrażenia itd, Online to ustawki i promowanie swoich leveli, a Pomoc to pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem po prostu cisze się z gierki i jakoś tak nie myślę  ;D

A co z listą przyjaciół z konsolki by byli w LBP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno

Nie wiem jak wsadzić przyjaciół do LBP

Mam znajomych ogolnie wna konsolce ale nie widzę ich w znajomych w LBP:(

Wszystkich znajomych widać na lewej planetce w zakładce Friends. Więc Ci co aktualnie grają powinni być na samej górze, niżej ci co są online a nie grają,a najniżej ci co są offline. A zapraszać/dołączać do znajomych możesz wciskając Start-Friends-Invite/Join.

Żeby odblokować lewą planetę trzeba chyba przejść I rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko

Zrobiłem kobietce konto i gramy na jej koncie ale ja dla siebie ściągnąłem nowe kostiumy ale u niej one są a jak dołączam się do niej to ja ich nie mam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe czy płatne? Jeżeli darmowe to dociągnij je na drugim koncie też.

Ewentualnie zrób subkonto, to chyba działa na zasadzie dzielenia udziałów. Ale w tej kwestii musi się wypowiedzieć ktoś kto tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×