Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Noo.. ostatnio taki motyw miałem, ostatni, trzeci lap, 1sze miejsce... równa droga, skręcam i dachowanie... cyk 14 pozycja :P Dojechałem do 10 i meta ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Gre i zmieniam zdanie o MotorStorm hehehe jest ZAAAAAAAAAAAJebistyyyyyyy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie na losowe pozycje po rozwalce rzeczywiscie dobija.. Musi tym sterowac jakas regula..zerkne na forum MS.. moze o tym ktos juz rozmawial z devsami.

Czy jest ktos dla kogo Fire jest przyjemny jako trasy? Rozumiem roznorodnosc, ale to troche wyglada jak zrobione na szybko i na sile.. trasy z Fire maja malo fajnych pomyslow w stosunku do Water czy Air. Czepiam sie bo nie potrafie okielznac Scorched na wyzszych poziomach :)

No nic.. trzeba bedzie jednak pokornie to zmasterowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucanie na losowe pozycje po rozwalce rzeczywiscie dobija.. Musi tym sterowac jakas regula..zerkne na forum MS.. moze o tym ktos juz rozmawial z devsami.

Czy jest ktos dla kogo Fire jest przyjemny jako trasy? Rozumiem roznorodnosc, ale to troche wyglada jak zrobione na szybko i na sile.. trasy z Fire maja malo fajnych pomyslow w stosunku do Water czy Air. Czepiam sie bo nie potrafie okielznac Scorched na wyzszych poziomach :)

No nic.. trzeba bedzie jednak pokornie to zmasterowac...

Zgadzam się. Na większości tras z fire nie ma takiej różnorodności co do wyboru drogi. Najwyżej wybór między dwoma wyskoczniami. A może tylko mi się tak wydaje;p

Ale Scorched jest według mnie najlepszą z tras Fire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gra jest świetna. Dostałem pod choinkę, i jedyny minus tej gry to chyba to, że jak się zacznie grać rano to kończy się jak już nic przez okno nie widać :) To mi się podoba. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.

No ale chciałbym się dowiedzieć tylko jednej rzeczy. Jest jakiś sposób na sprawdzenie rodzaju danego utworu ?

Jak wchodzę w opcje i w playlistę to nie mogę puścić żadnego, a przecież nazwa utworu mi nic nie mówi.

W grze również przy zmianie utworu nie ma żadnej informacji, tak to można zapamiętać swoje ulubione a reszte wyłączyć.

Po prostu chciałbym wyłączyć te mocniejsze rockowe kawałki bo za takowymi nie przepadam, a zostawić wszystkie te "elektro", czy jak to się tam profesjonalnie nazywa :)

Poza tym gra jest świetna i polecam każdemu kto nie grał :) Po necie również świetna zabawa jak widzisz 5 samochodów walczy o pozycję i wszystko kończą na dnie urwiska :) To lubię! :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zdenerwowala jedna rzecz, pisal o tym SRaid juz wczesniej, ale ja troche innym przykladem sie posłużę, a mianowicie jechalem spokojnie powoli i dojechalem na 2:31, mialem srebro a przeciwnik mial 2:25. Nastepnym razem pojechalem jak trzeba bardzo szybko i zwinnie, wykrecilem 2:01 a przeciwnik mial 2:03 i tak zawsze ejst, czym ja lepiej jade tym przeciwnik ma gorszy czas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie natomiast zdenerwowala jedna rzecz, pisal o tym SRaid juz wczesniej, ale ja troche innym przykladem sie posłużę, a mianowicie jechalem spokojnie powoli i dojechalem na 2:31, mialem srebro a przeciwnik mial 2:25. Nastepnym razem pojechalem jak trzeba bardzo szybko i zwinnie, wykrecilem 2:01 a przeciwnik mial 2:03 i tak zawsze ejst, czym ja lepiej jade tym przeciwnik ma gorszy czas ...

to chwyt znany jeszcze z jedynki, w dwójce trochę zniwelowany - żeby gracz zawsze miał szansę na zwycięstwo i zawsze czuł oddech rywali na plecach, w zależności od naszej jazdy rywale jeżdżą szybciej, bądź wolniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie głupi pomysł, dodaje napięcia i dynamiki. MotorStorm: Pacific Rift to jak na razie moja ulubiona gra. CUDO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w MotorStorm byla wieksza rywalizacja niz w MotorStorm: Pacific Rift moze nie tyle co wieksza ale bardziej bylo ja widac i czuc :) ale ja jak gram w Pacifica i z free pley to zawsze na hardcore i to jest to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w MotorStorm byla wieksza rywalizacja niz w MotorStorm: Pacific Rift moze nie tyle co wieksza ale bardziej bylo ja widac i czuc :) ale ja jak gram w Pacifica i z free pley to zawsze na hardcore i to jest to xD

no, w dwójce bardziej liczy się bezbłędny przejazd. W jedynce można było się rozbijać ile wlezie, a i tak ciągle jechało się w stawce - tutaj trzeba to osiągnąć precyzją prowadzenia. Trochę szkoda, bo te akcje zderzak w zderzak były fajne przez cały wyścig, w PR o wiele rzadziej się to zdarza. Może później będzie ciekawiej, narazie mam jakieś 40-50% skończonego festiwalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł jak zaliczyć trofeum, w którym trzeba zagrać w split screena w 4 osoby?

Niestety, jak chyba większość osób nie posiadam 4 padów.

Podłączyłem pada, kierownice i pilota od plejki xd, ale brakuje mi jednej rzeczy.

Wiecie może, czy można jakoś oszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może pomysł jak zaliczyć trofeum, w którym trzeba zagrać w split screena w 4 osoby?

Niestety, jak chyba większość osób nie posiadam 4 padów.

Podłączyłem pada, kierownice i pilota od plejki xd, ale brakuje mi jednej rzeczy.

Wiecie może, czy można jakoś oszukać?

no właśnie nie :/ Ale dopóki nie zaliczę reszty trofeów pewnie coś na to wymyślę - może pożyczę jeszcze dwa kontrolery ? Dwa pady mam, niedługo będę miał też kierownicę, więc jakoś to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może pomysł jak zaliczyć trofeum, w którym trzeba zagrać w split screena w 4 osoby?

Niestety, jak chyba większość osób nie posiadam 4 padów.

Podłączyłem pada, kierownice i pilota od plejki xd, ale brakuje mi jednej rzeczy.

Wiecie może, czy można jakoś oszukać?

Mam ten sam problem, tylko to trofeum zostało do odblokowania i... co za lipa, kto je wymyślił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, tylko to trofeum zostało do odblokowania i... co za lipa, kto je wymyślił

producenci kontrolerów ? :tongue: Split dla dwóch osób w 100% by wystarczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że jest to za karę :) że wszyscy psioczyli, że w jedynce nie ma splita to teraz musimy sobie wykombinować 4 pady aby zdobyć platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie to trofeum banalnie zaliczylem ^^ ja mialem sixa i pada z manty i znajomy sixa i takiego samego pada ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę skołować jednego pada.

a ja podpiąć jeszcze raz mojego Chillstreama. Jeśli zaskoczy to wraz z kierownicą będą cztery kontrolery :) A jak nie to trzeba będzie pożyczyć od kogoś, albo sprawić sobie DS3 - będzie powód do tego konkretny nareszcie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem ta gre odrazu 2 padami :D w grze na 4 sa swiry ladne wiec nie mam tego problemu ale do platyny to mi jeszcze uhuhu dopiero mam 40 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciłem do MS: PR po dłuższej przerwie, Jakimś cudem zdobyłem 3 złote medale w ostatnich wyścigach, czyli jednak jest to możliwe ;)

W dwóch kolejnych, którym poświęciłem ponad godzinę czasu, zajmowałem co najwyżej drugie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś wróciłem do MS: PR po dłuższej przerwie, Jakimś cudem zdobyłem 3 złote medale w ostatnich wyścigach, czyli jednak jest to możliwe ;)

W dwóch kolejnych, którym poświęciłem ponad godzinę czasu, zajmowałem co najwyżej drugie miejsce.

A ja się nadal trudzę z tym trofeum.

Różnie bywa.

Na przykład wygrywam pierwszy wyścig, drugi ( jestem podjarany) jade trzeci, a akurat jest mapa której nie trawie i gostki z rangą legend. Sam ten widok już mnie tak denerwuje, że nie jestem wstanie przejechać trasy, bez kraksy.

Ale kiedyś to zaliczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis pozyczylem tego motorstorma i nie powiem fajny zobaczymy jak dalej ale póki co moge powiedziec że grafika jest lepsza w Pure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis pozyczylem tego motorstorma i nie powiem fajny zobaczymy jak dalej ale póki co moge powiedziec że grafika jest lepsza w Pure.

Z tą różnicą, że w Pure nie ma deformacji tras w czasie rzeczywistym, walących się elementów otoczenia, tak dobrego oświetlenia, czy zniszczeń pojazdów. A to wszystko też wpływa na odczucia wizualne i na dodatkowe obciążenie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda ale to nie zmienia faktu że efekt końcowy bardziej podoba mi sie w Pure ale dobra mniejsza z tym nie chcem rozpętać wojny Pure vs Motorstorm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie grac w Pure i Lubie grac w Motorstorma PR i powiem tak ze te gry co to 2 inne bajki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×