Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

na 16 nie miałem, najwyżej na 6-7 ;)

A ja spadałem na 16. Widocznie cheatujesz :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja spadałem na 16. Widocznie cheatujesz :turned:

ja po prostu skilluję ;) I jak prowadzę to dojeżdżam pierwszy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ja po prostu skilluję ;) I jak prowadzę to dojeżdżam pierwszy :whistling:

O ile dobrze pamiętam to jeszcze niedawno nie dojeżdżałeś pierwszy ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam to jeszcze niedawno nie dojeżdżałeś pierwszy ;)

od noobka do prola jest tylko jeden krok :pardon: Zwie się on time attack. Wymasterujesz trasy w TA i festiwal będzie dziecinnie łatwy - jak pobijesz czas developera na danej trasie danym wozem, będziesz wciąż jechał tak jak to robiły duchy w TA i nie rozbijał się to najtrudniejsze wyścigi za pierwszym razem będziesz zaliczał. Ja tak miałem w 90% przypadków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymasterujesz trasy w TA

Moje największe osiągnięcie w MS:PR to to, że ukończyłem Festival bez Time Attack, a co za tym idzie, bez duchów najlepszych :teehee: Szkoda tylko, że wziąłem się za niego po online, przez co straciłem szanse na 3 wygrane pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni poprawić błędy w online bo gra się beznadziejnie, rywale skasowani którzy się przed tobą restartują na pełnym gazie ale znikające wozy które niby potem są rozbite a jak zbliżasz się do mety to się okazuje że ktoś inny wygrał. Nie ja nie mam już sił dla tej gry i już raczej do niej nie wróce a na pewno nie online!! A monstery to porażka w tej grze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje największe osiągnięcie w MS:PR to to, że ukończyłem Festival bez Time Attack, a co za tym idzie, bez duchów najlepszych :teehee: Szkoda tylko, że wziąłem się za niego po online, przez co straciłem szanse na 3 wygrane pod rząd.

szanse masz. Teraz pograj w time attack, później musisz liczyć trochę na szczęście - jakieś mniejsze pokoje, gorsi gracze itp. Ustaw sobie region US, bo tam jeżdżą gorzej niż w Europejskim - o wiele łatwiej tam wskakiwałem na podium. Nawet na hero gold miałem ciąg 3 zwycięstw, więc się da. Trzeba się tylko postarać. Ostatecznie możesz przegrywać wszystkie wyścigi aż dojdziesz do rookie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dojdzie, bo wbicie kazdego koloru w kazdej randze to prog gwarantowany (jak w milionerach 40000(?) ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dojdzie, bo wbicie kazdego koloru w kazdej randze to prog gwarantowany (jak w milionerach 40000(?) ) :P

mnie raz spadła ranga - miałem chyba 2% w Hero silver, zwaliłem wyścig i mnie zdegradowali do bronze. Może to się tyczy tylko samej rangi - np. z legend nie spadniesz na hero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak miałem, ale nie pamiętam, czy z koloru, czy z rangi i mi nie spadło... :D

Czasami mam wrażenie, że mam jakiegoś innego MS xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu Wam zabrał MS:PR z życia? Ja juz mam 50h na liczniku a nie zabrałem się jeszcze za online, do skończenia festivalu zostało mi zamiana 2 srebr na złoto, oba na 8 randze - ATV z Water i Bike z Earth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj...trochę się najeździłem. Nie patrzyłem na licznik, ale kilkanaście(dzisiąt ?) godzin pewnie będzie. Z tym, że mam legend w online i time attack/festiwal na 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładny czas można sprawdzić w miejscu gdzie są trofea, przy trofeum za 1h i 10h pisze ile już czasu spędziłeś z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładny czas można sprawdzić w miejscu gdzie są trofea, przy trofeum za 1h i 10h pisze ile już czasu spędziłeś z grą.

wiem, ale nie chcę mi się odpalać konsoli ;) Ogólnie gra jest całkiem prosta - trzeba po prostu olać innych zawodników na trasie i jechać swoim rytmem licząc, że Cię nie trafi jakiś monster truck. I znać optymalne trasy, bo inaczej nie ma szans na pierwsze miejsce. Jak te warunki będą spełnione to bez problemu można wygrać każdy wyścig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam juz za sobą 36h ;) ale jeszcze trochę przede mną ale i tak POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie gra jest całkiem prosta

Hahaha, jak nie umiałeś ukończyć Festivala, to pisałeś co innego :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sava 100% gry bo niemoge przejsc ostatniej klasy

Ps. mozna prosic jeszcze o instrukcje do wgrywania save i link do sciagniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam sava 100% gry bo niemoge przejsc ostatniej klasy

Ps. mozna prosic jeszcze o instrukcje do wgrywania save i link do sciagniecia

Ale kolego wiesz, że z pucharkami lipa jak wrzucisz save na 100%

Edytowane przez red_baron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?? a pozatym chce brac udzial tylko w wyscigach online a nie w pucharach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego?? a pozatym chce brac udzial tylko w wyscigach online a nie w pucharach

Myślę, że chodziło red_baronowi o Thophies ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo napisane ze mozna przegrywac savy po patchu. a o ilewiem to patch juz byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem w MS. Mianowicie chodzi o gre online może ktoś wie dlaczego jak gram range i sobie prowadze a tu podjezdza koles wyprzedza i sie rozwala na kawałki...i nagle jedzie dalej jako tzw.widmo na pełnym gazie dlaczego tak jest?Przez takie rozwalania innych ludzi np.ja trace pozycje a oni nie startują tak jak powinni to nie jest fer plej.jezeli ktoś jest w temacie proszę o odpowiedz. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi, bugi, te sprawy. Trzeba przywyknąć, albo osiągać takie przewagi, aby nikt się do nas nawet nie zbliżył :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×