Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Mi działa kierownica. Ale użyłem jej tylko do zaliczenia trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie - działają Wam wyścigi on-line rankingowe i casual?

od dłuższego czasu nie mogę ich załączyć, próbuje łączyć ale nie łączy.

Zwykłe wyścigi on-line działają, mogę przyłączać się do innych i sam zakładać swoje.

Ktoś coś wie?

(jak już był podobny wątek to poproszę o link, przekopywałem się lecz nie znalazłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam takie pytanie - działają Wam wyścigi on-line rankingowe i casual?

od dłuższego czasu nie mogę ich załączyć, próbuje łączyć ale nie łączy.

Zwykłe wyścigi on-line działają, mogę przyłączać się do innych i sam zakładać swoje.

Ktoś coś wie?

(jak już był podobny wątek to poproszę o link, przekopywałem się lecz nie znalazłem)

zdefiniuj "dłuższy czas" - ostatnio w sieci grałem w sobotę i wszystko śmigało. Może patcha nie ściągnąłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdefiniuj "dłuższy czas" - ostatnio w sieci grałem w sobotę i wszystko śmigało. Może patcha nie ściągnąłeś ?

Więc tak prawdę mówiąc to nie działa mi od końca roku, czyli styczeń i dziś 19 luty.

Wcześniej działał z 60 wyścigów przejechałem, ranking troszeczkę skoczył ;)

A wygląda to tak że próbuję się połączyć na rankingowe gry (casual tak sam)

najpierw leci kilka sekund, licznik chyba do 5, a później kolejny licznik 45 sekund i nie łączy i każe mi X wychodzić do poprzedniego menu.

I tak właśnie nie mogę pojeździć w rankingu :(

W dowolnej grze śmigam aż miło i zero problemu z połączeniem z serwerami ;)

Poza tym czasem wyskakuje komunikat czy ma ponownie spróbować połączyć jak dam tak to dalej nie łączy i tak w kółko, jak dam nie to wiesza konsole i muszę ją resetować ;/

Patcha pobrał mi automatycznie od razu jak się pojawił przy uruchamianiu gry.

(chyba że jakoś to trzeba gdzieś ręcznie pobrać, ale nie znalazłem takiej opcji)

Co do łącza to jest w porządku (w końcu gra dowolna śmiga) inne gry też działają bez problemu w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie wyskakuje, że nie znalazł żadnych graczy. Wejdź w opcje sieciowe w grze i naciśnij bodaj kwadrat -może masz ustawione w matchmaking preferences na "Best quality", a wtedy ciężko znaleźć jakiś pokój. Przy "Fastest search" nie ma problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może masz ustawione w matchmaking preferences na "Best quality", a wtedy ciężko znaleźć jakiś pokój. Przy "Fastest search" nie ma problemów...

dokładnie o to chodziło ;)

już lecę w rankingu jak szalony ;D

dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już lecę w rankingu jak szalony ;D

Hehe, do czasu :P Potem to już jest trudno.

Jak wejdziesz w rangę Hero, wtedy zaczynają się schody.

Także wszystkie trophy online rób póki możesz :P

Ja póki co odpuściłem, może kiedyś wrócę. Czasami krew zalewa człowieka :)

Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, do czasu :P Potem to już jest trudno.

Jak wejdziesz w rangę Hero, wtedy zaczynają się schody.

Także wszystkie trophy online rób póki możesz :P

oj tak. Wyskilluj się w time trial i zalicz ranked streak jak jesteś na Rookie, albo wczesny Veteran, bo później wygrać trzy wyścigi z rzędu graniczy niemal z cudem. A blisko Legend możesz tylko liczyć na szczęście, że przetrwasz start trzy razy z rzędu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A blisko Legend możesz tylko liczyć na szczęście, że przetrwasz start trzy razy z rzędu...

Jak ja ani razu nie mogłem przetrwać :D Pamiętam, jak dwa razy jeszcze przed linią start/meta mnie przejechali/rozwalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jak ja ani razu nie mogłem przetrwać :D Pamiętam, jak dwa razy jeszcze przed linią start/meta mnie przejechali/rozwalili.

da się. Na samym początku czaisz się gdzieś z boku, jak hołota się porozbija elegancko wymijasz ich i jedziesz swoim tempem. Chyba, że masz szybszy wóz to grzejesz od początku. Wiele też zależy od trasy...

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem, znaczy w sumie to ogromny, padł mi sejw, tak w tem, nagła zawiecha konsoli i po sejwie. Problem w tym że offline miaełm praktycznie 100% ukończenia, zostało jedynie wygrac 49 wyścigów, 4x split screen i legend online. Trofea na szczęście są na serwerze, ale moje wszystkie fury i kierowców wsiorbało. Teraz po załataniu do1.01 można kopiowac sejwy i tu moje pytanie i prośba, czy sejw z innej konsoli będzie u mnie hulał i czy ktoś charytatywnie podzielił by się ze mną swoim sejwem? Jak pomyśle że mam jechac festiwal od początku to krew mnie zalewa i odechciewa mi się zupełnie grania w MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się. Na samym początku czaisz się gdzieś z boku, jak hołota się porozbija elegancko wymijasz ich i jedziesz swoim tempem. Chyba, że masz szybszy wóz to grzejesz od początku. Wiele też zależy od trasy...

Przecież wiadomym miało być, że wyolbrzymiłem (znowu) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem do MS i pomyślałem, że jak włączę grę to spotka mnie to poważne uaktualnienie, a myliłem się. To ile w końcu było patchy? Mi ściągnęło jeden (miesiąc temu?), a wspominano o dwóch...

P.S A jednak to możliwe - mam platyne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłem do MS i pomyślałem, że jak włączę grę to spotka mnie to poważne uaktualnienie, a myliłem się. To ile w końcu było patchy? Mi ściągnęło jeden (miesiąc temu?), a wspominano o dwóch...

z tym patchem była dziwna sprawa. Najpierw go ogłosili, podobno wydali, ale powodował błędy, więc wycofali. Teraz wrzucili ponownie. Mnie w każdym razie też się ściągnął update jakoś miesiąc temu, po ostatnich doniesieniach o patchu odpaliłem grę i nic się nie ściągnęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem :D : http://vip.motorstorm.com/ms/portal

aktualnienie 1.01 do MotorStorm®: Pacific Rift - ważne informacje

30.01.2009 Uaktualnienie w wersji 1.01 do MotorStorm®: Pacific Rift zostało w ubiegły czwartek, na chwilę, błędnie udostępnione do pobrania na europejskiej PlayStation®Network z powodu błędu serwera który został już naprawiony.

Widocznie ściągnęliśmy patch przed zdjęciem z serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ściągnęliśmy patch przed zdjęciem z serwera ;)

łaaał ;) Chociaż oprócz innego ekranu podczas wyszukiwania pokoju w online nie zauważyłem żadnych zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno, gdy w online wybiera się pojazd to pokazuje ile osób już z wybrało wóz z danej klasy... :P Można obczaić ile osób wzięło np. MT i czy opłaca się wobec tego brać motor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedno, gdy w online wybiera się pojazd to pokazuje ile osób już z wybrało wóz z danej klasy... :P Można obczaić ile osób wzięło np. MT i czy opłaca się wobec tego brać motor :)

A ja miałem tak zawsze, wiec czyżbym miał patch'a od zawsze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak SDRaid ty zawsze byłeś ten wyjątkowy :D

Mam takie pytanie... czy według was lepiej kupić Motorstorm Pacific czy Burnout Paradise ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak SDRaid ty zawsze byłeś ten wyjątkowy :D

Mam takie pytanie... czy według was lepiej kupić Motorstorm Pacific czy Burnout Paradise ?

Bardzo się cieszę, jeżeli tak myślisz :confused: Kupuj MS, więcej nerwów gwarantowane.

P.S. Czujesz ironię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja miałem tak zawsze, wiec czyżbym miał patch'a od zawsze? :D

Ja też tak miałem, od razu jak kupiłem grę :P Też jestem wyjąkowy? ^^

Tak poza tym: patcha ściągnąłem przedwczoraj. To dobrze? Bo widzę, że jakieś problemy są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm... a ja jestem wręcz przekonany, że tego nie miałem... zawsze się zastanawiałem, jakie pojazdy wybrali inni... no ale mniejsza :P

@Orłoś

Nie ma żadnych problemów, po prostu niektórzy ściągnęli patcha miesiąc temu, później patcha zdjęli i od dobrych paru dni patch jest znów do pobrania ;)

@Robin96

Jak masz nerwy ze stali, ale doceniasz satysfakcję to bierz MS: PR. To wymagająca gra, ale daje masę satysfakcji jak się coś uda ;)

A burnout to gra bardzo prosta, którą wraz z ostatnim patchem jeszcze ułatwili :)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... a ja jestem wręcz przekonany, że tego nie miałem... zawsze się zastanawiałem, jakie pojazdy wybrali inni... no ale mniejsza :P

ja też to kojarzę od samego początku. Może po prostu na niższych rangach wszystko Ci było jedno jaki pojazd wybrałeś, bo jadąc z leszczami bez względu na wszystko prowadziło się od początku do końca. Dopiero taktyka zaczyna się przydawać pod koniec...tzn. blisko legend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mieliście w 8 rankingu ze jedziecie juz pierwsi do mety widzicie metę i nagle wpada na was monster truck i 5 metrów przed meta z 1 pozycji wskakujecie na 16 ??.... :shok: :nuke: nie mam cierpliwosci do tej gry !!!! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mieliście w 8 rankingu ze jedziecie juz pierwsi do mety widzicie metę i nagle wpada na was monster truck i 5 metrów przed meta z 1 pozycji wskakujecie na 16 ??.... :shok: :nuke: nie mam cierpliwosci do tej gry !!!! :verymad:

na 16 nie miałem, najwyżej na 6-7 ;) Ogólnie trzeba sobie taką przewagę wyrobić, aby na mecie się nie martwić o nic. Albo pokonywać ostatnie metry z eksplozją silnika - to dodaje dodatkowej prędkości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×