Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

lagi, bugi, te sprawy. Trzeba przywyknąć, albo osiągać takie przewagi, aby nikt się do nas nawet nie zbliżył :whistling:

Jak rozwalisz 3 razy tego samego gościa, a on nadal jedzie obok ciebie, to dostajesz takiej kurwicy, że wyłączasz wyścigi przed końcem (jak ja :P) i tracisz po kilku razach 60% ze srebra. A kiedy chcesz od nowa nabijać xP, to przypominasz sobie, to co się stało ostatnim razem i nawet ci się nie chce włączyć gry ponownie(jak ja:)).

Jedyna rozsądna rada: Nie graj online w MS!

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak rozwalisz 3 razy tego samego gościa, a on nadal jedzie obok ciebie, to dostajesz takiej kurwicy, że wyłączasz wyścigi przed końcem (jak ja :P) ...

lepiej sobie spokojnie jechać - nie zawsze trzeba wygrać, a lepiej nawet skończyć na 0%, niż -10%. A czasami nawet jazda trochę z tyłu jest spoko, bo krowy często same siebie rozwalają, a mając zapas miejsca można je odpowiednio omijać i wybierać optymalne tory jazdy. Nieraz się zdarzyło, że po staranowaniu przez jakiegoś big riga na samym początku później przyjeżdżałem bardzo wysoko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid ciebie wkurza online a mnie offline czego ta gra jest taka trudna  :verymad: czasami to po 5 razy powtarzam jeden wyścig :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i te samochody jeszcze ch..owo skręcają

Edytowane przez michal21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid ciebie wkurza online a mnie offline czego ta gra jest taka trudna  :verymad: czasami to po 5 razy powtarzam jeden wyścig :confused:

a na jakim poziomie festiwalu jesteś ? Bo skoro irytuje Cię powtarzanie po 5 razy, to lepiej od razu odstaw grę bo nie wytrzymasz nerwowo ostatnich wyścigów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba na trzecim nie wiem nie pamiętam

Haha, to się stary przygotuj na powtarzanie 50 razy :thumbsup: Ja o ile dobrze pamiętam, to zacząłem restarty na 6. 3,4 też sie zdarzało, 5 najłatwiejszy, 6 jak 3, a 7 jak 6. Dopiero 8 to problem :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasow nesa nie widzialem trudniejszej gry, chyba wroce do Contry bo to w porownaniu do MS to samograj ^^ I nikt mi nie wmowi, ze ta gra jest prosta, za dlugo gram zeby slyszec takie bzdury ;) Choc gra sama w sobie jest bardzo fajna to powtarzanie wyscigow po raz setny mnie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dam rade przynajmniej sprubuje

Pewnie że dasz radę. Jeżeli ci psycha nie siądzie to dasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wciąż powtarzam - żeby wygrać ostatnie wyścigi trzeba znać optymalny tor jazdy i mieć troszkę szczęścia, aby nikt Cię nie staranował. Dlatego ściągać czasy w time attack (ja pobierałem 50 rezultat, bo tak mi za szybko odjeżdżał pierwszy ;) ), pobić rekord na danej trasie pamiętając trasę, później od razu wejść w festiwal i mając ją w pamięci na "świeżo" jechać. Ja dzięki temu większość wyścigów na 8 poziomie zaliczyłem za drugim, trzecim razem (a niekiedy nawet przy pierwszym podejściu). Nie znając optymalnego toru jazdy po prostu nie da się wygrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze

1) czemu spirit tak nierealistycznie jezdzi? (nie zarzuca nim, strasznie sztucznie bierze zakrety)

2) czemu gdy jestem na prostej rozpedzony na max (na booscie ofc) drugi big rig bierze mnie z latwoscia motora? Oo (tez spirit)

Dla mnie to lewe jakies :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to lewe jakies :)

Przecież wiadomo, że twórcy nie potrafią napisać tak zaawansowanej sztucznej inteligencji, wiec wprowadzili kilka ''oszustw''. Ale jedno pocieszenie: robią to rzadziej niż w jedynce.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2) czemu gdy jestem na prostej rozpedzony na max (na booscie ofc) drugi big rig bierze mnie z latwoscia motora? Oo (tez spirit)

tradycja Motorstorma - w niektórych miejscach po prostu nie ma opcji, aby nie zostać wyprzedzonym. W dwójce najwięcej daje się we znaki na Razorback chyba w wyścigu na lvl7 - hardcore.

Przecież wiadomo, że twórcy nie potrafią napisać tak zaawansowanej sztucznej inteligencji, wiec wprowadzili kilka ''oszustw''. Ale jedno pocieszenie: robią to rzadziej niż w jedynce.

Mnie te oszustwa w jedynce bardziej pasowały. Rywale zawsze byli krok z tyłu, ale jak miałeś wypadek to zwalniali i dało się ich bez problemu wyminąć. A w dwójce trzymają się blisko, a jak popełnisz błąd to odjeżdżają, szczególnie pierwszy. Często miałem tak, że zawodnicy np. 2-8 przyjeżdżali prawie jednocześnie, a pierwszy miał ponad 5 sekund przewagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje ja mam wsystkie złotka z poziomów poza 8,on jest masakryczny i dlatego poszedłem w online a tam te oszustwa biorą góre i nerwy masakra gram od 91roku ,ale tak trudnej gry nie widziałem,no i nigdy przy grze pada nie połamałem,motorstorm:PR ,to mistrzostwo bo przy niej złamałem pada :verymad: no ale jak jedynke przeszedłem,to może 2 tez dam rade szkoda że SONY nic nie robi z tym online i oszustwami innych ludzi.Z wieloma polakami grałem ,lecz nikt nie wiedział jak oni to robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja Motorstorma sobie daruje, to nie jest gra tylko droga przez meke ;) Wszystkie te "trudne" klasyki z nesa i snesa sa w porownaniu do mpr megaproste. Nie wiem kto wymyslil ten poziom trudnosci, ale usial miec niezle nasrane we lbie. Zauwazylem tez, ze w online gra zaledwie pare osob - nie dosc, ze wyszukuje serwer paredziesiat sekund to zawsze trafiam na 3-4 te same osoby, zapewne to jedne z niewielu ktorym starczylo nerwow by wysrubowac te gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta gra jest megafajna xD Do 7 rank przelazlem bez wiekszych problemow i nie denerwowalem sie (poza elimination na score..cos-tam w fire) Dosc ciezko jest ale jakie sa emocje gdy poginasz motorkiem wsrod 11 monster truckow i wymijasz ich z gracja po to tylko aby na koncu zostac sprasowanym na amen badz wgniecionym w /sciane/drzewo/glebe/inny pojazd xD Gra jest hardcorowa... poziom trudnosci przypomina mi RE3 na hardzie gdzie do drzwi dobiegalo sie w ostatnim momencie tak tutaj do mety w ostatniej chwili sie dojezdza/dolatuje czesto w plomieniach/kawalkach...

Oh YEA! .... Szkoda tylko ze MS Arctic Edge nie bedzie na ps3 ; ( bo jednak PS2 to juz swoja moc troche stracilo ale i tak bede gral ; >

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal uważam, że jest to najlepsza jak na razie gra na PS3, przynajmniej jeżeli chodzi o satysfakcję, po każdym wygranym wyścigu dosłownie skakałem z radości :D

A jaki dumny z platynki jestem ^^

A co do Arctic Edge, to jednak myślę, że nowy MS na PS3, o ile będzie(oby), to tematyka będzie zbliżona, bo oprócz lodowatych śniegów arktyki już wszystko chyba było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylem tez, ze w online gra zaledwie pare osob - nie dosc, ze wyszukuje serwer paredziesiat sekund to zawsze trafiam na 3-4 te same osoby, zapewne to jedne z niewielu ktorym starczylo nerwow by wysrubowac te gre.

może masz w wyszukiwaniu ustawione best quality, zamiast fastest search. Pozatym w grze z małą ilością graczy też są plusy - można łatwo zrobić ranked streak i legend w multi, co przy 12 osobach w wyścigu takie proste już nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może masz w wyszukiwaniu ustawione best quality, zamiast fastest search. Pozatym w grze z małą ilością graczy też są plusy - można łatwo zrobić ranked streak i legend w multi, co przy 12 osobach w wyścigu takie proste już nie jest...

Ja miałem to ustawione na niższych rangach. A szkoda, bo moze i Ranked Streak by wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem to ustawione na niższych rangach. A szkoda, bo moze i Ranked Streak by wpadł.

a wogóle wyszukiwało Ci graczy ? Bo ja próbowałem na różnych rangach i zawsze szukanie kończyło się niepowodzeniem. Jaką masz obecnie rangę ? Bo Ranked streak można nawet na wyższych zdobyć. Tylko łącz się z graczami z USA, bo tam jakoś większe leszcze jeżdżą ;) Mnie na hero udało się wygrać 3 wyścigi z rzędu, więc nie należy się poddawać. Chociaż presja jak nie zaliczyłeś tego trofea jest spora, jak się już je ma to tak przy okazji te kolejne potrójne zwycięstwa wpadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wogóle wyszukiwało Ci graczy ? Bo ja próbowałem na różnych rangach i zawsze szukanie kończyło się niepowodzeniem. Jaką masz obecnie rangę ? Bo Ranked streak można nawet na wyższych zdobyć. Tylko łącz się z graczami z USA, bo tam jakoś większe leszcze jeżdżą ;) Mnie na hero udało się wygrać 3 wyścigi z rzędu, więc nie należy się poddawać. Chociaż presja jak nie zaliczyłeś tego trofea jest spora, jak się już je ma to tak przy okazji te kolejne potrójne zwycięstwa wpadają ;)

Ja tą grę zostawiam, i tak platyna nie wpadnie, bo mam tylko jeden kontroler ;)

A rangę mam Hero srebro 1%, a miałem ok. 70% :D Tak to jest jak nerwy puszczą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Słyszałem, że gra Motorstorm: Pacific Rift podobno genialna. Grałem w 1-szą częśc i myślę czy by mnie pożyczyc od kolegi właśnie 2-giej części. Doraźcie mi proszę. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema. Słyszałem, że gra Motorstorm: Pacific Rift podobno genialna. Grałem w 1-szą częśc i myślę czy by mnie pożyczyc od kolegi właśnie 2-giej części. Doraźcie mi proszę. :turned:

wciągająca, ale i szalenie frustrująca i trudna. Ogólnie grę polecam, zwłaszcza jak podobała Ci się jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka !

Włączyłem dziś MS a tu update 415 MB, wiecie może coś o tym więcej ? właśnie zasysam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×