Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał dzięki >>>temu<<< użytkownikowi, więc brawa dla niego

A więc Panie i Panowie jak wasza wypowiedź nie pasuje do żadnego z innych tematów, piszcie w tym.

Żeby ten temat istniał należy przestrzegać regulaminu forum, a w szczególności podpunktów związanych z prowokacjami, zaczepkami itp*

* w przeciwnym razie temat szybko zniknie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym się nie spodziewał, ze na tym forum może to być takie proste :thumbsup:

Najwidoczniej awaria PSN rozmiękczyła nawet moderatorów :whistling:

Dzięki Ci bobby, że teraz możemy zupełnie legalnie psioczyć na Sony na swoim własnym Battlefieldowym podwórku :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobra panowie robimy konkurs niech każdy poda date kiedy psn ruszybiggrin.gif

z nudów już mi odbijafool.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32.05. :whistling:

A w ogóle ruszy w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psioczcie sobie, tylko jakąś kulturę zachowajcie :thumbsup:

mam nadzieje, ze tygodnioa liczba warnow w tym dziale spadnie, ale jak to mowia "nadzieja..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mój post został usunięty z głównego wątku, tak więc zostawię to tutaj:

201105101450461280x800s.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - bo ekscesach w temacie, który jest teraz pod super-hiper-megazajebiaszczym nadzorem zakładam, że tutaj nic takiego się nie wydarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

32.05. :whistling:

A w ogóle ruszy w tym roku?

Szatanska liczba postow. Nie psuj tego :whistling:

Too late :verymad: :tongue:

PSN ruszyyyyy 1 czerwca :biggrin: znaczy full serwis bo online to tak za tydzien :whistling:

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja codziennie lecę po pracy do domu szuybko do pleya włanczam i hu............. trwa konserwacja psn

wtedy się czuje jakby ktoś mi w pysk strzelał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że w trakcie braku działania PSN przychodzą mi coraz to nowsze pomysły, w jaką grę zagrać. Oczywiście jak zawsze jest ochota na BC2, ale ostatnio zainspirowany Ligą Mistrzów pograłbym sobie w Fifę.

Kiedy nie ma PSN, a wszystko co ciekawe poza siecią poprzechodzone, można zabrać się za trofea. :biggrin: Jutro powinna wpaść moja pierwsza platynka (gra Quantum of Solace), czas jaki mi pozostał oceniam na jakieś 2 - 3 godziny. I podczas tego przechodzenia przypomniały mi się piękne chwile zarówno w multi, jak i single tej gry. Mimo że opinie nie są jej przychylne, to do tej gry mam ogromny sentyment. Ale i tak zapewne pierwszą grą po odpaleniu PSN będzie BC2. :smile: Ciekawe, czy pamiętam jak się grało. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem ostatnio singla w Homefroncie. Wytrzymałem 11 minut. Odpaliłem też GTA IV. Wytrzymałem 6 minut. Assasins Creed`a Brotherhood przeszedłem już na wszystkie możliwe sposoby.

Zastanawiam się teraz nad tym, jaką krzywdę wyrządziło mi DICE umożliwiając mi grę w BC2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob platyne w BC2 zamiast sie bawic w dżejmsa błonda!!! :tongue: Ja moze nie mam dziwnych pomyslow w co by zagrac, ale mam czas na dokonczenie tytulow, ktore ze wzgledu na multi nie mialy szans na start. Tak wiec nadrabiam ME2, vanquish i Singularity (akurat to skonczylem). Zabralem sie tez za Galvanize na expercie, ktore jest mega trudne (DJ Hero 2). Teraz juwenalia wiec brak PSN nie bedzie takim problemem, ale mogliby wlaczyc chociaz online. Wiecej funkcji PSN do szczescia nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedy człowiek nie wie, w jaką grę zagrać, wystarczy obejrzeć 2 minuty dowolnego filmiku użytkownika TheRussianBadger. Wątpliwości znikają. :thumbsup:

Zrob platyne w BC2 zamiast sie bawic w dżejmsa błonda!!!

Tylko że w BC2 musiałbym przejść praktycznie całą grę rozwalając te m-comy.... A w Bondzie brakuje mi 5 misji, w których muszę znaleźć po jednej broni znajdującej się w takiej skrzyneczce i mniej więcej po 3 telefony komórkowe na mapce porozmieszczane w różnych miejscach (coś jak skarby w Uncharted). Poza tym jeśli chodzi o single dużo większe przywiązanie mam do dżejmsa. :tongue:

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja próbowałem ostatnio singla w Homefroncie. Wytrzymałem 11 minut. Odpaliłem też GTA IV. Wytrzymałem 6 minut. Assasins Creed`a Brotherhood przeszedłem już na wszystkie możliwe sposoby.

Zastanawiam się teraz nad tym, jaką krzywdę wyrządziło mi DICE umożliwiając mi grę w BC2...

ja już w homfroncie prawie platynke mam a dziś pożyczyłem ACB ale jakoś na razie mnie nie wciągnoł

nawet wytrzymałem nerwowo z GOW 3 platynk wpadła 500 razy padłembiggrin.gif---ale ku.........hu..................sie sypały dobrze że pad przeżył rolleyes.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzą mie single w shooterach, ale wyciągnąłem rupcie z szuflady i z obrzydzeniem na szybko (bez jakichś tam platynek) zrobiłem.

BC1, CoDa BO, MoHa i eureka, wlazłem na misje w CoD MW2... jak na singla te misje całkiem fajne. Booty nie zachowują się zawsze jednkowo no i na hardzie jest gimnastyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Temat powstał dzięki >>>temu<<< użytkownikowi, więc brawa dla niego

A więc Panie i Panowie jak wasza wypowiedź nie pasuje do żadnego z innych tematów, piszcie w tym.

nie spodziewałem się, że tak szybko to pójdzie, mam nadzieję, że jakoś to ogarniemy i temat nie padnie

btw. Wy chociaż macie w co grać, ja głupi jakiś tydzień przed awarią wyprzedałem ze 3-4 gry, na dodatek nie ukończone, bo wydawały mi się stratą czasu, który mógłbym poświęcić na BC2, teraz próbuję przejść kampanię ze strzelbą i nożem albo młócę guitar hero :biggrin: jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba przejrzeć allegro w poszukiwaniu jakiegoś taniego zabijacza czasu

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Wy chociaż macie w co grać, ja głupi jakiś tydzień przed awarią wyprzedałem ze 3-4 gry, na dodatek nie ukończone, bo wydawały mi się stratą czasu, który mógłbym poświęcić na BC2,

Abstrahując od rzeczywistości koncepcja była słuszna. Ja mam gry tylko dlatego, że mi się notorycznie nie chce tego wystawiać na aukcje i tłumaczę sobie, że jeść nie wołają. Tym razem lenistwo się opłaciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu muszę wydać 1,5 klocka na sprzęt i zacząłem się poważnie zastanawiać czy zamiast nowego netbooka nie kupić xkloca. Plusy takiego rozwiązania są powszechnie znane. Minusem może być prawdopodobieństwo przymusowego wyprowadzenia się z domu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba przejrzeć allegro w poszukiwaniu jakiegoś taniego zabijacza czasu

tani i przyjemny, no i nie ma multi - AC2 - akurat żeby do końca maja bez spinania się ogarnąć, niedawno kupiłem 65pln z przesyłką, przeszedłem i szybko sprzedałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Minusem może być prawdopodobieństwo przymusowego wyprowadzenia się z domu :rolleyes:

No takie zagrożenie może zamajaczyć!! Ostatnio,kiedy nabyłem kierę do GT5, Żona rzuciła w przestrzeń zdanie:" Widziałam w sklepie fajne buty, lepiej TO byś sobie kupił!!!!" Syn skomentował:" Mamo,jak się ma GT5 i kierownicę,to nie ma potrzeby wychodzić z domu!!! Po co Tacie buty???"

A "Kantyna" to świetny pomysł!!!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myśli o osobach,przez których konsolowe "pola bitewne"BC2 stygną,znakomicie daje się wykorzystać jako motywator!!!!

05864833611337416545_thumb.jpg

No cóż,czekając na powrót PSN`u i ponowne spotkania z Wami jest czas na inne,"przyziemne" czynności....Wizualizuję sobie łeb hakera i ....trach!!!!!!

38211070777535786785_thumb.jpg

...i następny proszę!!!! Miłego dnia dla Wszystkich!!!!!! Ja mam jeszcze 5 kubików przed domem.....

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Marqus jaka 'spinka'!

Ale widać, że trochę drzewa w życiu narąbałeś. Ja też chyba odwiedzę rodziców i trochę się przy okazji na drzewie wyżyję :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z braku multi BC2 też się wzięłam za różne single.. Obecnie przechodzę God of War, bo coś robić trzeba.

W Bad Company 2 ze dwa dni cięłam i się wkurzyłam - nie zaliczają mi się piny. Zebrałam wszystkie collectables, zrobiłam wszystkie misje (zresztą po raz drugi) - odznaczenia nie wpadły, chociaż powinny. A dla odmiany za zniszczenie 100 domów i podłożenie M-COMów się pozaliczały. Wiecie coś na ten temat może? Albo ktoś miał podobnie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×