Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem w sieci informację że odliczają się wyłącznie piny powiązane z trofeami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w BFBC2 jest tak, że online wogóle nie widać tofików z singla który robiłem offline. Mam platynę, ale jak ktoś popatrzy na staty to trofea z singla widnieją jako nie zaliczone.

PS.

Marqus.....oddychaj :thumbsup:

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% z was nie wyglądało by tak jak Marqus bez "napinki" więc jak nie działa PSN to skoczcie sobie na siłkę :thumbsup:.

Ja męczę StarCraft II jak nie działa PSN ale to nie to samo. Nie ma z kim pogadać bo pająk w pokoju się do mnie nie odzywa  :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus.....oddychaj :thumbsup:

A ściślej, wypuść powietrze. ;)

90% z was nie wyglądało by tak jak Marqus bez "napinki" ...

Coś w tym jest, ja przez ostatnie trzy lata nałapałem kilogramów i z człowieka zrobił się wieeeelki człowiek. Jak Pudzian tylko "motylki" dużo niżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest chociaż jeden plus braku PSN - W KOŃCU WIEM JAK WYGLĄDA SŁOŃCE!

A tak naprawdę - piękne pogody na dworze są, wyjdźcie pograć w tenisa, piłkę nożną lub w siatę, a zobaczycie że odechce się Wam grać na PS3 ;)

Aaaa i panowie, teraz matury są - panienki chodzą elegancko ubrane, w miniówach. Jest na co popatrzeć jednym słowem. Tak więc nie partolić mi tu że brak komuś PSN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% z was nie wyglądało by tak jak Marqus bez "napinki" więc jak nie działa PSN to skoczcie sobie na siłkę :thumbsup:.

Przypuszczam, że bez spinki wygląda dobrze. A ze spinką trochę śmiesznie :rolleyes:

Teraz się cieplej robi więc na basen zaczęli zaglądać 'chłopcy na spince'. Dlatego tak mnie rozbawiła fota Marqusa.

A w tym co mówisz jest dużo prawdy. Chociaż ja ostatnio zrzuciłem 15 kilo i chcę jeszcze z 10. Co prawda do szczytu formy już raczej nie wrócę ale skoro PSN daje mi w prezencie dużo wolnego czasu to mogę spróbować :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus to jedna z nielicznych osób która ma odwagę pokazać tutaj swoją facjatę, pamiętam że już kiedyś odpalił topic który w założeniu miał abyśmy poznali nasze mordy, i co? Zaczęło się wklejanie fotek z neta i temat skończył jak wiele innych z zakątka DICE. Jak już Wam kakaroto odpalił latrynę tfu kantynę to może wykorzystajcie ją do jakiegoś konkretnego celu ;) Dobrze byłoby powrzucać trochę fotek i napisać o swoich zainteresowaniach poza FPS'ami ... no chyba macie jakieś?

O Marqusie wiemy już chyba wszystko, ma syna (chyba nawet dwóch), tolerancyjną żonę, nie musi nosić butów, pogrywa w GT5 i BC2 a jak nie ma na rano do roboty to zabiera przed tv kumpla ze stanów Jakca D. Jak wygląda każdy widzi a że mu się za dużo powietrza nabrało to co tam, zobaczcie jaki ma widok na góry, nic dziwnego że zaczerpnął dużo górskiego świeżego tlenu ;)

Następny odważny? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny odważny? :unsure:

A co to ma z odwagą wspólnego? Ciała się sobie nie wybiera inaczej wyglądałbym jak Richard Gere. Tyle, że ja np. nie mam zdjęć, nie wiem jak to się stało, ale wygrzebałem chyba sprzed trzech lat. Teraz nie wiem czy się w ogóle mieszczę na kliszy.

f3c118f51a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i dobrze!!!! Tak własnie ma być w Kantynie...trochę śmiesznie,trochę strasznie!

Mam niepłonną nadzieję,że swoimi fotkami sprowokuję,że w Kantynie będzie coraz weselej!!! A co do "spinki"...kto raz w życiu rąbał drewno na zimę,ten wie...bez "spinki" nie da rady!!! Jakoś tak sama wychodzi,bo inaczej szybko sie mięknie...a tak z sąsiadem do pomocy i towarzystwa,przy browarku (jednym na twarz,bo siekiera nie lubi wiecej),trochę smiechu,gadka-gadka...i drewna ubywa...

A co do "wizualnego|" poznania się nawzajem-uważałem zawsze to za doskonały element gier w Sieci...znać twarze moich kompanów=bezcenne!!!!!

O proszę! I już "Twórca i Ojciec Turnieju Wszechczasów" się "spersonalizował"...i już nie jest dla mnie anonimowym "nickiem" ale konkretnym gosciem. I jak się spotkamy w "wirtualu" to będę miał obraz,kto mnie wykosił...albo kogo ja!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja musze rąbać drewno :whistling: i koksik jestem :biggrin:

Nie chwaląc się zająłem wraz z kolegami 3miejsce w halowej piłce nożnej :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ładny sprzęcik , też myślałem by się w czymś takim spróbować , jeszcze teraz jak PSN nie działa , działałem coś w traktorze ale to inna bajka i na razie ograniczyłem się do słuchania

Edytowane przez cola225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsbukowego konta, żebyście widzieli kto Was zabija :D

41651_100000299525174_4368_n.jpg

No i dodawać na FB, kto odważny :D Klik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1000332p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

To chyba jedno z nielicznych zdjęć na których mnie widać.Zazwyczaj to ja pstrykam.Zdjęcie chyba z 2008 roku, a po mej prawicy moje ,,wsparcie techniczne'' w trakcie walk :) online hehehe moja córuchna Karolinka.Marqus może Ty powinieneś nosić nick HARDCOROWY KOKSU :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już puścić. :biggrin:

Platynka z QoS wpadła, teraz dobrze by było pograć w coś online. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni i online ruszy ? :wacko:

Taaaa, stoi na skraju przepaści, a za kilka dni ruszy się dwa kroki naprzód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja po ograniczeniu ruchu w ciągu ostatnich kilku miesięcy do chodzenia do sklepu po piwo i przymusowym leżeniu 20h na dobę mogę sobie pomarzyć o takiej sylwetce jak chociażby Marcus :biggrin: ale powoli mam nadzieję opuścić klub +100

Edytowane przez bobby_bobby
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i proszę-jak się rodzinnie i swojsko zrobiło!!!! Jak tak dalej pójdzie,to uznam że mój "wygłup" spełnił się nadzwyczajnie!!! Mam nadzieję na wysyp fotek Was,Waszych stanowisk do gry,Kobiet,psów,zaintersowań....i tak tworzy się prawdziwa "społeczność"!! I sądzę (może się mylę) ale takie coś znakomicie powstrzymuje bezsensowne czasem bluzganie jeden na drugiego! Jakoś tak "hadko" zjechać kogoś,kogo zna się z facjaty.....i jest fajny!!!

I jak przystało na "Kantynę"-jest ruch,jest zabawa!!!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To moje hooby po za BF

image.jpg

W zasadzie wiele się od BF nie różni   :biggrin:

A to kolejne przy którym spędzam większość wolnego czasu w tygodniu.

p070511185101.th.jpg

A to ja:

DSC_3938.jpg

DSC_0908.jpg

Edytowane przez Diff
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miło Was wszystkich zobaczyć :biggrin:

Marqus - wspaniała robota!

Aż mnie samemu trudno w to uwierzyć ale nie ma na tym kompie ani jednego zdjęcia.. Postaram się coś wrzucić wieczorem.

Bobby - jesteś w klubie trzycyfrowców? W życiu bym nie powiedział..

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bobby - jesteś w klubie trzycyfrowców? W życiu bym nie powiedział..

aktualnie 102 z samego rana :tongue: taka budowa ciała chyba, bo przy wzroście 186cm muszę ważyć min. 90kg, inaczej wyglądam jak przecinek :biggrin: ale faktycznie, większość osób mówi, że nie widać tych kilogramów

btw.

http://allegro.pl/battlefield-3-ps3-nowa-limited-preorder-tanio-i1597689322.html

albo oszust albo faktycznie nie lubi zarabiać:biggrin:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

aktualnie 102 z samego rana :tongue: taka budowa ciała chyba, bo przy wzroście 186cm muszę ważyć min. 90kg, inaczej wyglądam jak przecinek :biggrin: ale faktycznie, większość osób mówi, że nie widać tych kilogramów

183cm, 88kg wagi po zrzuceniu 15kg w 3 miesiace :tongue: Niestety zdjec after nie mam, sa tylko zdj before. Postaram sie pozniej wrzucic jedno. Skoro inni daja linki do twarzoksiazki to ja tez dodam :smile:

Nie zwracajcie uwagi na rozowego krolika. Jego tam nie ma :tongue: A ja trzymam noge kumpla :biggrin:

ekipae.jpg

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×