Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

napewno się mineliśmy gdzieś przy ogrodku piwnym :D lista artystów jeszcze nie zamknieta bądz dobrej myśli...

w tym roku napewno tez sie tam pojawimy B)

ja zawitałem tylko na jeden dzień - Massive Attack i Cypress Hill nie mogłem przegapić, a do tego Die Antwoord :biggrin:

w tym roku jakoś nic do mnie nie przemawia, Big Boi do Cypress się nie umywa, jeśli chodzi o elektronikę to już w ogóle się lepiej nie wypowiadać, z ciekawości zobaczyłbym Chromeo i Caribou, ale nie za takie pieniądze, generalnie chyba przez 70% festiwalu będzie słychać przeróżne odmiany rocka, a to już kompletnie nie moje klimaty; chyba, że faktycznie pod koniec organizatorzy wyskoczą z jeszcze 3-4 gwiazdami, to wtedy zacznę się zastanawiać:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Japierdzielealebymsezagrał... :verymad:

... mijużnielejcie...

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na blogu Playstation od 2 dni cisza, już nie wiedzą chyba co napisać w tym temacie :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem po co zwodzą nas jakimiś datami wstępnymi skoro nie mają na razie pojęcia kiedy to wszystko 'stanie na nogi'.

Zamiast pisać głupoty typu : 'pracujemy w pocie czoła', 'robimy co w naszej mocy' (przecież każdy to wie bo PSN i PSS to pieniądze i zyski( więc chyba chcą to jak najszybciej 'odpalić')) napisaliby nad czym obecnie pracują i co robią by to wszystko zaczęło działać (aktualizacje, bieżące dane na temat tego co robią z siecią - KONKRETY).

Mnie usatysfakcjonowałoby gdybym wiedziała co tam się dzieje, a nie odczuwała poprzez ich posty na OFICJALNYM blogu, że panuje tam Sodoma i Gomora a pracownicy/specjaliści sami nie wiedzą co-gdzie-kiedy-jak-po-co-dlaczego.

[trzęsie się z nerwów] ninja.gif

Edytowane przez Mistejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a Luke ma widzę coś wspólnego z pociągami i torami :) Aż mi wstyd, że za młodu zwinęliśmy z kolegami firanki z PKP :D

Swego czasu to i nawet drzwi wylatywały przez okno :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie wiem co Wy od PKP chcecie :D W zeszłym roku jechałem z Wawy do Bratysławy kuszetką i nie dość, że było mega wygodnie i czysto, to jeszcze pan konduktor był na tyle miły, że informował mnie ile mam jeszcze czasu jak wyszedłem w Katowicach na fajkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś zdjęcia w ubraniu i takie tam .......ale w większości mam tylko fotki z wakacji, albo z jakichś uroczystości (katastrofa). Więc pomyślałem że jak Marqus może na golasa...to ja też się przed wami obnażę.

Tylko się nie nabijajcie ze starszego człowieka, OK? To zdjęcie gdzie jest mi ciepło i dobrze więc mam przyjazny pysio. :unsure:

http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc01577io.jpg/

Hobby:

Hokej na lodzie. Dobra książka (np.Terry Pratchett ).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie wiem co Wy od PKP chcecie :D W zeszłym roku jechałem z Wawy do Bratysławy kuszetką i nie dość, że było mega wygodnie i czysto, to jeszcze pan konduktor był na tyle miły, że informował mnie ile mam jeszcze czasu jak wyszedłem w Katowicach na fajkę :D

Cud Bubu że udało Ci się wsiąść z powrotem do pociągu :D...no i szkoda że nie zwiedziłeś dworca.Kiedyś INTERCITY (początki powstania) było hmmm...komfortowe, ale obecnie za przeproszenie jeden chuj :) jaką klasą jedziesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że chcę jeszcze trochę pożyć, to nocnych spacerów po mordowniach typu katowicki dworzec unikam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie nabijajcie ze starszego człowieka, OK?

A ja myślałem, że ten w awatarze to Ty... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawitałem tylko na jeden dzień - Massive Attack i Cypress Hill nie mogłem przegapić, a do tego Die Antwoord :biggrin:

w tym roku jakoś nic do mnie nie przemawia, Big Boi do Cypress się nie umywa, jeśli chodzi o elektronikę to już w ogóle się lepiej nie wypowiadać, z ciekawości zobaczyłbym Chromeo i Caribou, ale nie za takie pieniądze, generalnie chyba przez 70% festiwalu będzie słychać przeróżne odmiany rocka, a to już kompletnie nie moje klimaty; chyba, że faktycznie pod koniec organizatorzy wyskoczą z jeszcze 3-4 gwiazdami, to wtedy zacznę się zastanawiać:tongue:

no wiadomo Cypress , Mexykański klimat :rolleyes: b-REAL rzucający pałeczkami od perki, pod sceną aż Zielono było... Ja nie mogłem opuścić koncertu Nas'a i Marley'a to było dopiero przedstawienie 2,5 h. Aż się miło wspomina :biggrin:

co do tego roku to wydaje mi sie ze pod koniec dopiero wrzucą na liste jakąś dobrą nute w końcu bedzie to dziesięciolecie <HEŃKA>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sprawdzcie PS . u mnie cos się zaczyna dziac bardzo długo wpisuje się do networka jest błąd ale przedtem tak długo sie nie wpisywało czyżby coś się dzieje??

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bez zmian, wywala z taką samą prędkością jak wczoraj :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj moja pomyłka ps ma komplikacje adresu ip bo mam przepisane ręcznie a na kompie mam automatycznie i komp przejął adres ip od konsolisad.gif a już myślałem że coś się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm jak już tutaj ktoś wspomniał nie będę musiał wyobrażać sobie jak wygląda osoba z którą gram  :thumbsup:. Nie przypuszczałem, że z takimi ludźmi mogę grać. Ludzie biznesu, domownicy, imprezowicze, ludzie spełniający swoje marzenia, zainteresowania. Myślałem, że gram ze swoimi rówieśnikami a tu taka niespodzianka   :turned:

  :smile:

carol69 - może zobaczymy się gdzieś na stoku na desce. To autko to twoje na FB w którym siedzisz ?

Luk - wyglądasz podobnie do mojego znajomego. Mógł bym Cię z nim pomylić. Dosłownie. 

Jak by co to podzielę się flash bangiem 

http://www.facebook....100000886521570

Edytowane przez Diff
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba przejrzeć allegro w poszukiwaniu jakiegoś taniego zabijacza czasu!

Służę z przyjemnością...wybór jest niemały!!! Jak na "Kantynę" przystało!!!

http://www.taniewina.ovh.org/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zmiana uzależnienia:

Z playstationoholizmu na alkoholizm whistling.gif

[Czemu praca licencjacka nie chce się sama napisać?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Czemu praca licencjacka nie chce się sama napisać?]

licencjacka to pikuś. ja mam magisterska do napisania. a od miesiace jest 56 stron i ani rusz wiecej mimo niedzialajacego psn :confused:

a tak w ogole to jaki masz temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

licencjacka to pikuś. ja mam magisterska do napisania. a od miesiace jest 56 stron i ani rusz wiecej mimo niedzialajacego psn :confused:

No może nie byłoby tak źle, gdybym nie dowiedziała się dziś, że mam 6 dni na oddanie (oficjalnie miało być do 5 czerwca).

Najgorsze jest, że większość książek jest najeżona algorytmami (piszę o grafice komputerowej) więc czasem ciężko jest zmontować z tego sensowny, płynny i wpadający w oko tekst sweat.gif

No i kończą mi się synonimy do słów 'obraz' , 'grafika', 'projekt'. ninja.gif

Temat: "Grafika komputerowa i jej rola w życiu współczesnego człowieka"

W skrócie: grafika użytkowa (logotypy,plakaty,banery reklamowe;Programy techniczne do projektowania typu CAD na przykładzie AutoCada; Profesjonalna obróbka zdjęć w Photoshop CS4; Tworzenie gier komputerowych)

Edytowane przez Mistejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×