Skocz do zawartości
Emir

Aliens: Colonial Marines

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Warto zakupić A:CM pod tryb multiplayer?

 

Widziałem na allegro nówka chodzi po 43zł z przesyłką PL wersja.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa z serwerami?

Czy nie są pozamykane, lub poprostu opustoszałe?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Warto zakupić A:CM pod tryb multiplayer?

 

Widziałem na allegro nówka chodzi po 43zł z przesyłką PL wersja.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa z serwerami?

Czy nie są pozamykane, lub poprostu opustoszałe?!

Na ultimie gra nówka jest za 24 zł. Ja mam tę grę i jeszcze jej nie odpaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest nic nie warta. 

I mówię to bez złośliwości czy trollowania. 

Po prostu to obrzydliwy Crap.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak traficie to kupcie sobie edycje kolekcjonerską z figurką.

Ja kupiłem nówkę w folii za 70zł. Dla samej figurki warto, bo jest wypas. Kto przychodzi to się zachwyca, a jak ktoś jest w temacie Alienów to już w ogóle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest najwyższych lotów, ale czasem gra się przyjemnie. Dostałem ją z konsola więc nie wydałem na nią złotówki. Była gratisem. Ale w sumie lubię klimaty obcego więc postaram się ukończyć ją na nowej konsoli. Będzie to pewnie pierwszy shooter na chlebaku u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie klimaty Obcych. Nawet bardzo. 

I właśnie dlatego nie moge patrzeć na ten crap. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda że ta gra jest cieniutka, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.  :biggrin: A jak już jest to przecież nie wyrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10 zł to warto ograć zobaczyć, bez przesady, jak się kupi za taką cenę to gra się robi w miare fajna :) Ja nie mam siły zrobić trofeum z wyzwaniami (bo tylko ono mi zostało) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie 30zł, grę idzie wyrwać na allegro za 9.99 zł na ps3 z dodatkowymi kodami itd. :P

 

I to właśnie pokazuje moc tego tytułu :D

Rynek wszystko weryfikuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek dostałem właśnie tą grę z Allegro edycję rozszerzoną za 9,99zł :-D Leży jeszcze w foli i boję się odpalać.... Jako fan uniwersum obcego boję się spaczenia mojej psychiki i głębokiej depresji...

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek dostałem właśnie tą grę z Allegro edycję rozszerzoną za 9,99zł :-D Leży jeszcze w foli i boję się odpalać.... Jako fan uniwersum obcego boję się spaczenia mojej psychiki i głębokiej depresji...

Dziś ją trochę ograłem i nie ma takiej porażki jak wszyscy piszą. Fakt si jest głupie a gra wygląda jakby była z 2000 roku, ale to dodaje jej klimatu. Teksturki są w miarę i ja tłumacze je tak, że są odbiciem filmu z lat 80. Wymaga uwagi ale totalnym złem nie jest. Jest też już trochę połatana i działa stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ukończyłem i fajnie się przy tym bawiłem choć czasem grafika straszy i głupi kompan denerwuje to miło wspominam gierkę. Mam dodatek i też go kiedyś przejdę ale nie teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ukończyłem i fajnie się przy tym bawiłem choć czasem grafika straszy i głupi kompan denerwuje to miło wspominam gierkę. Mam dodatek i też go kiedyś przejdę ale nie teraz

Ja na chwilę obecną odłożyłem grę bo uncharted mnie zniszczył. Ale do obcego zaraz wrócę do niej bo sentyment do tego universum mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie :) Kiedy po ograniu Uncharted odpalisz to coś, mocno się zdziwisz - in minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zdziwi już. Grę chcę ukończyć bo jak się przymknie oko na grafę to można coś z niej pozytywnego wyciągnąć. Zresztą nie chcę porównywać obu tych gier bo to są dwa różne światy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 20 PLN wersję Limited - warto. Grafa słaba , dziwne zachowanie ksenomorfów ale ujdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnią stronę i własnym oczom nie wierzę. Graficznie jest kiepsko, a w porównaniu do zapowiedzi jak to miało wyglądać jest tragicznie. Zachowanie AI jest w wielu momentach wręcz G-R-O-T-E-S-K-O-W-E. I mam tu na myśli zarówno przeciwników jak i naszych "pomagierów". Przeciwnicy ustawiają się co chwilę w linie, przenikają przez siebie. A kompani, w szczególności ten cholerny O'Neill, albo nas blokują i przez nich giniemy albo biegają w kółko jak kurczaki bez głowy. Dodatkowo w grze Aliens przez 1/3 czasu strzelamy do ludzi, a jakiegokolwiek klimatu czy suspensu nie ma za grosz. Zero, null. Dodajmy do tego scenariusz napisany na kolanie, na poziomie głupot typu AvP. Na deser dostajemy ostatnią walkę (?) z bossem. Sekwencja trwała może z 60 sekund, chyba autorzy chcieli ludziom już skrócić cierpienia.

Dla mnie jako fana uniwersum jedyną fajną rzeczą było usłyszenie Biehna i Henriksena, niestety szkoda że panowie musieli zniżyć się do występu w takich rzygowinach. Do zastanawiających się - nawet za 20zł nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę dostałem w gratisie z konsolą w folii. Nie jest to far cry nawet jeśli porównamy to do 2 części serii. Ale gra się nawet przyjemnie. Nie ma mistrzostwa jest średniak z niedopracowaną grafiką i fabułą. Ale jakiś tam sentyment do serii obcego przy tej grze mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupiłem za 12.90 zł heheheh grafika jak na ps2 podciągnięta pod HD,animacje postaci porażka,misje nudne,multi prawie nie istnieje wszystkie 4 tryby to tak na prawdę Team Detchmach.

 

 

Dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno dno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno to jest mało powiedziane. Dorzuciłbym jeszcze 100 ton mułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ogrywam gre z kimś i to chyba jedyna słuszna metoda aby jakoś strawić ta  gre

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×