Skocz do zawartości
Emir

Aliens: Colonial Marines

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się nie będę odzywal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AvP jest lepszy od Aliens?nakrecilrm sie na ta gre a tu szrot i tak zastanawiam sie nad AvP.

Zagrać można - grafika ujdzie - modele postaci bardzo ok(zwłaszcza obcy), levele już dużo słabiej, również pod wzgledem designu. W zamysle ciekawy system walki wręcz(taki kamień papier nozyczki) w praktyce obcy dostaje po dupie od prawie każdego kogo nie zaskoczy stealth killem. Animacje takedwonów rozmaitych alienem i predatorem bardzo ładne, ale jest ich niewiele i niestety bardzo szybko się nudzą. Do tego gra jest mega uboga i uproszczona jesli chodzi o ekwipunek i możliwości postaci. Fabuła predatora i obcego słaba, marines'a ujdzie. Zagrać można, szau nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić kupie, Jak wyszlo Avp, też ludzie w recenzjach ze slaba gra i takie tam pierdoły, kupiłem w dniu premiery i się dobrze bawiłem przy tej grze 3 lata...Czas na zmiane, za miesiąc może kupie, fajne jest to ze mozna ze znajomymi grac w co opie, spodobał mi się multi oglądałem na youtubie, i boli mnie tylko ze nie zostawili widok z oczu obcego jak w avp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od razu sprzedana recenzja .

Singiel jest ponoć epicki powiew świeżości w FPS - idziesz do przodu i strzelasz do wszystkiego co ci wpadnie pod lufę - i tak przez jakieś 6H, gdzieś też czytałem że grafika jak z next gena na curent genie :biggrin:

W UK juz na pierwszym miejsu sprzedaży a oni gówna nie kupują .

Mamy HIT !

AAA znalazłem :)

Znam wiele osób dla których każda gra gdzie jest jakakolwiek forma strzelania do czegokolwiek = dobra gierka .

A że fabuła z dupy klimat na rambo ? toć to plus dla dla wielu przejaranych łbów ode mnie z osiedla .

I choć by za 10 lat wydali Aliens 48 na tym samym poziomie co ten dzisiejszy to oni kupia i będa się jarać bo mozna pobiegać i postrzelać .... i tyle im wystacza :D

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupie tą grę, jak cena nie bedzie przekraczała 50-60 złotych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z was nie grał a każdy bluzga :)

Ja tam podzielam opinie tego recenzenta :D 10/10

Ale grafa 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz po prostu wymiotłeś z tą recenzją którą zapodałeś ciągle się śmieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z obcymi wygląda w tej grze mniej więcej tak jakby jakiś szwadron śmierci wpadł do przytułku z umysłowo chorymi dziećmi, ale tak jak shranz napisał - są tacy którym wystarcza że są obcy i jest strzelanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ripley patrzy z niedowierzaniem jak jej bracia (obcy) szybko giną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna szopka - Rendy Piczford, który tak zajebiście entuzjastycznie opowiadał w materiałach promocyjnych o tym ile to pary i serca nei włozyli w grę, że to ich "gra marzeń" już zaczyna kręćić i opowiadać bajki o tym jak to Gearbox nie miał z tym crapem prawie nic wspólnego - Sega ich pod bronią praktycznie trzymała i przemocą zmusiła do podpisania się pod tym siermiężnym szitem :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.ps3site.p...ines-ps3/142718

Cóż dziwne że zwyczajnie nie skasowali tego projektu .

Jak ktoś słusznie napisał w komentach, współczuję ludziom którzy dali się nabrać na marketingowy bełkot i łyknęły preordery o limitkach nie wspominając .

350 zł odpalasz grę i .... o ku#$# :biggrin:

Wstyd było by mi to trzymać na półce ......

Zastanawia mnie tylko naiwność ludzka, jaki problem jest poczekać do pierwszych recek które pojawiają się często przed premierą ?

Jest git wsiadam w samochód i za 15 min mam gierkę w domu, jest kupa omijam szerokim łukiem - a tak to budzą się z ręką w nocniku :biggrin:

EDIT.

Oczywiście nadal podtrzymuję tezę że w UK będzie "szczytować" wystarczy ładna okładka i marka Aliena .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też pewna zależność. Producenci Aliens oraz MoH'a dali zakaz publikacji recenzji przed premierą gry i obie okazały się bardzo słabymi produkcjami niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moha jeszcze nie grałem ale sprawdzę kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż dziwne że zwyczajnie nie skasowali tego projektu .

Nie skasowali, bo okazuje się że to, od momentu przejęcia projektu przez Gearbox, był ewidentny skok na kasę(drugi zresztą po Diuku ) napędzany długim wyczekiwaniem, rozbudzonymi nadziejami i znaną i kochaną marką , którą udało się nabyć "po kosztach". Przecież sam Gearbox prace nad CM prowadził PONAD 2 LATA, a przecież nie zaczynali od zera, co wbrew temu co będzie teraz pier@#$lił Piczford wcale ich nie ograniczało, a raczej dawało po prostu solidny fundament(który zresztą w razie potrzeby można było zbudować od nowa z takim zapasem czasu)

Jak już wielokrotnie mówiłem - instytucja preordera jest w moim mniemaniu totalnie nieuzasadniona i wręcz szkodliwa dla branży. Bo coraz częściej para idzie nie w stworzenie dopracowanego produktu, a w kampanię celowo obliczoną na wprowadzenie w błąd i mydlenie oczu celem skuszenia na preorder. I już w momencie kiedy gracz dopiero nieśmiało wyciąga rękę z nocnika i stawia sobie odwieczne pytanie "gówno czy czekolada?" to developer i wydawcy przybijają sobie piątaka po czym zanosząc się gromkim śmiechem dają nogę.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem , przeszedłem grę i muszę powiedzieć , że jeszcze tak słabej gry nie widziałem ( brat się zapytał czy czasem nie odpaliłem ps2 ) . Poprzednia część AvP to przy tej coś nie do opisania . ACM jest tak słabą grą , że nekromorfy wyglądają jak wielkie koty a nie jak "obcy"

Fabuła gry jest bardzo słaba , postacie jakieś nie dorobione , wyglądają jak by je 10 lat temu zrobili . Naprawdę ta gra nie jest warta nawet 10 złoty . Kto ma więcej rozumu niż ja niech nawet na nią nie wydaje 5 złoty bo to tylko gwałt na marce Alien .

Jedyny plus to , że udało mi się sprzedać za 149 złoty :)

Na Amidze grałem kiedyś w Alien 3 i tamta gra była podobna wizualnie .

Edytowane przez momanx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przynajmniej lepsze od aliens trilogy z psx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przynajmniej lepsze od aliens trilogy z psx :)

No chyba tylko wtedy jak się nie weźmie pod uwagę że Trilogy wyszło w 96 roku (i było wtedy hiciorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z obcymi nie nadaje się na pada, tylko myszką do pc można nadazyc za szybkimi obcymi, pograjmy w stare AvP nie pamietam w którym roku było wydane a potem gold i można zauważyć jaką panikę siał w nas nawet jeden obcy, nie mówiąc o większej liczbie i tez nie wymagał tony ołowiu aby padł, jedna celna seria i padał martwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14kzj8n.gif Jesli nie jest to sprzedajna recenzja, to cos czuje prowo aby by bylo jak najwiecej klikniec na stronke, cos jak ze specjalnie zanizonymi ocenami bezsprzecznych hitow.

albo jedno i drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z obcymi nie nadaje się na pada, tylko myszką do pc można nadazyc za szybkimi obcymi, pograjmy w stare AvP nie pamietam w którym roku było wydane a potem gold i można zauważyć jaką panikę siał w nas nawet jeden obcy, nie mówiąc o większej liczbie i tez nie wymagał tony ołowiu aby padł, jedna celna seria i padał martwy.

AvP z 99 od Rebellion to po dziś dzień niedościgniony wzór jeśli chodzi o wykreowanie strachu przed przeciwnikiem - niby na dobrą sprawę mieliśmy tylko jeden typ przeciwnika, niby mielismy detektor ruchu, noktowizor nieograniczony baterią oraz flary, niby wystarczyła krótka celna seria żeby go powalić ale takiego NIEWYREŻYSEROWANEGO klimatu zagrożenia nie było już nigdy potem. Sam fakt że nigdy nie byliśmy zupełnie bezpieczni - wróg zawsze spawnował się gdzieśw czeluściach mapy i podążał za nami powdował że gracz nigdy nie czuł się bezpieczny. Poza tym nawet krótki kontatk z bryzgającym kwasem ścierwem obcego w ciągu sekund pozbawiał nas(oczywiście nieregenerującego się) pancerza i zycia. Do tego wróg był piekielnie szybki i inteligentny - to wszystko budziło strach i respekt - w 99 roku! A teraz po prawie 6 latach oczekiwania dostajemy gre w których strzelamy do obcych jak do niepełnosprawnych dzieci i nic sobie nie robimy z ich żrącej krwi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał dostać reedycje Alien trilogy w HD oraz AvP2 i 1. Tylko taką pożądną taką aż by dołączali zestaw pieluch i nervosoli.

Robią mod AvP który będzie lepszy od tego chyba fo crysisa jak mnie pamięć nie myli.

AC;M jest tak dużym zawodem jak stargate resistance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×