Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem wersje z uk i miala wszystko na plycie, kurde drugi :/

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Mafia II w edycji Platinum zawiera 3 dodatki fabularne. Czy te dodatki są w postaci kodu i trzeba je pobrać z PSS czy są już na płycie i nie wymagają żadnych kodów?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi

 

Ja mam Directors Cut.

Tam również wszystko jest na płycie.

DLC fabularne + te inne takie byle jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

 

1. Jestem na rozdziale nr 6, czy jeśli wczytam ponownie np rozdział nr 4 i go skończę to opcja "kontynuacja" rozpocznie od nowa rudział 5 czy też kontynuacja wczyta ostatni pkt zapisu który robiłem w rozdziale nr 6?

2. Gram na poziomie Hard, czy wybór poziomu trudności innego niż hard we wczytywanym/powtarzanym rozdziale wcześniejszym ma wpływ na całą rozgrywkę, tzn. czy zmienia poziom całej gry?

 

Czy opuszczone trofki lepiej zrobić po zakończeniu całej fabuły czy też można wczytywać wcześniejsze rozdziały, aby je zdobyć i czy ma to wpływ taki jak opisałem w pytaniu 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

 

1. Jestem na rozdziale nr 6, czy jeśli wczytam ponownie np rozdział nr 4 i go skończę to opcja "kontynuacja" rozpocznie od nowa rudział 5 czy też kontynuacja wczyta ostatni pkt zapisu który robiłem w rozdziale nr 6?

2. Gram na poziomie Hard, czy wybór poziomu trudności innego niż hard we wczytywanym/powtarzanym rozdziale wcześniejszym ma wpływ na całą rozgrywkę, tzn. czy zmienia poziom całej gry?

 

Czy opuszczone trofki lepiej zrobić po zakończeniu całej fabuły czy też można wczytywać wcześniejsze rozdziały, aby je zdobyć i czy ma to wpływ taki jak opisałem w pytaniu 1 i 2.

1. Opcja kontynuuj wczyta ostatni checkpoint czyli w Twoim przypadku rozdział 5.

2. Nie zmienia poziomu całej gry, wszystkie rozdziały możesz powtarzać na dowolnym poziomie trudności.

 

Po skończeniu wątku fabularnego, wczytujesz interesujące Cię rozdziały i robisz clean up.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy wersja tej gierki na plusie jest  pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy wersja tej gierki na plusie jest  pl ?

Wielokrotnie poruszana kwestia, a odpowiedź brzmi: NIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie poruszana kwestia, a odpowiedź brzmi: NIE :)

Dzieki,

fakt nie sprawdzałem wpisów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie poruszana kwestia, a odpowiedź brzmi: NIE :)

 

I bardzo dobrze, że jest tylko po angielsku, jest dzięki temu klimat i możliwość dodatkowej nauki języka i slangu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misfit - mam rozumieć, że jak byłyby napisy PL, to klimatu by nie było? Ehh...uwielbiam takich ludzi :-D

 

Co do MAFII 2 .Ukończyłem i na PS3 i PC. Co mogę powiedzieć? Ktoś stworzył kapitalny scenariusz, wykreował świetnych bohaterów i odwalił pod tym względem robotę na poziomie Rockstar North. Fabuła, Bohaterowie, Dialogi, Klimat i Świetne filmiki. To wszystko jest i bez problemu można to porównać do GTA.

 

Niestety później ktoś wpadł na pomysł, by dorzucić do tego gameplay i wyszło z tego pasmo nieszczęść. Wszystko właściwie gorsze od Mafii 1, na dodatek pocięte. Mimo to...

 

...i tak uważam Mafie 2 za jedną z ciekawszych gier tej generacji. Nie dlatego, że to była dobra gra. To był interesujący film, interesujące doświadczenie fabularne i jeśli zapomnimy o grze jako takiej, to zobaczymy te pozytywne aspekty :-)

 

Niech to ktoś przekształci na Rockstar Prague, da odpowiedni budżet i nadzór a jestem pewien, że MAFIA III wróci to tego za co ją pokochałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misfit - mam rozumieć, że jak byłyby napisy PL, to klimatu by nie było? Ehh...uwielbiam takich ludzi :-D

 

 

Dzięki za uznanie :-)

 

a na poważnie chodziło mi o to, że polskie napisy mnie rozpraszają i zamiast skupić się na tym co kto mówi w oryginale to z lenistwa czytam napisy w pl i nie słucham tego co mówią po angielsku dlatego napisałem o klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle w planach kontynuacja Mafii?

 

Nieoficjalnie tak. Nawet jest temat na forum.

Producenci o tym gadają, ale nic jeszcze nie potwierdzili.

Jednak ta gra jest skazana na kontynuację. Nie ma innej opcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, ponieważ można powiedzieć, że zakończenie II jest otwarte i bez problemu mogą polecieć z dalszą historią Vitto oraz Joe'go. Udało się komuś zebrać wszystkie znajdźki ? Znalazłem tylko parę ale na ''szczęście'' można spokojnie w internecie znaleźć je wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............. Udało się komuś zebrać wszystkie znajdźki ? Znalazłem tylko parę ale na ''szczęście'' można spokojnie w internecie znaleźć je wszystkie :)

 

Ty tak na poważnie ? czy robisz sobie jaja ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie :D Możne znaleźć to złe słowo. Idealne będzie tutaj określenie ''obejrzeć w internecie'' ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie albo jestem ślepy albo nie wiem.. Gdzie na mapie jest mój garaż? Mam fajna furke i za cholerę nie wiem gdzie mój garaż się znajduje. Jestem w 3 chapterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie albo jestem ślepy albo nie wiem.. Gdzie na mapie jest mój garaż? Mam fajna furke i za cholerę nie wiem gdzie mój garaż się znajduje. Jestem w 3 chapterze

Trochę czasu minęło, ale z tego co kojarzę to w 3 rozdziale rezydujesz w domu Joego, nie? Jeśli tak, to tam obok masz przecież garaż, pierwszy jest jego, a w drugim możesz parkować Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na mapie za cholerę nie mogę znaleźć jego rezydencji

Może jesteś w takim momencie fabuły, że po prostu nie masz dostępu do garażu?

Z tego co pamiętam, to chałupa zawsze była jakoś oznaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na mapie za cholerę nie mogę znaleźć jego rezydencji

 

Też nie bardzo pamiętam, ale czy to czasem nie tu ? 

 

20100820050041!Mafia_ii_neighbourhoods_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Little Italy jest przecież dom Joego i garaż przy wjeździe na autostradę. Ciut wyżej i na prawo niż wskaźnik. Na tej mapie oznaczone kluczykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko ale ta gra jest zbugowana ... Podjechałem na zlomowisko, parę aut wyszukałem wokół zlomowiska... Wracam a tam moja fura zniknęła która Podjechałem wcześniej (nie dość że trochę kasy w nią poszła to bezczelnie zniknęła), drugi bug to taki ze kolo zlomowiska stoją dwa auta, po tym jak je zezłomujemy i odejdziemy kawałek dalej to auta w magiczny sposób się odradzają i w ten sposób możemy zarobić kupę kasy nie ruszając się praktycznie ze zlomowiska.. Pomału odechciewa mi się juz tej gry

Właśnie przed chwila podczas złomowania prasa się zacięła... Olewam grę... A zapowiadało się super..

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×