Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

ja to zrobiłem szybkim kabrioletem ale robiąc to tym typem samochodu dachowanie = śmierć :). Poszukaj w miarę szybki samochód abyś mógł się odpowiednio rozpędzić przed wjechaniem na barierki. Ważne aby szybkość twojego samochodu wynosiła od 50-60 kmh, przynajmniej mi przy takiej wyszło bo przy mniejszych odbijałem się od barierek albo nie wyskakiwałem odpowiednio daleko natomiast przy wyższych szybkościach przeskakiwałem przez dom lub rozbijałem się na kominie. Ważne jest też abyś przy szybkości ok 60kmh idealnie wcelował w komin bo inaczej nie zatrzymasz się. Podsumowując wybierasz samochód z dobrym przyspieszeniem, wjeżdżasz w barierki przy ok 60 kmh celując w komin, przy odrobinie szczęść zatrzymasz się na dachu na kominie. I jeszcze jedna ważna rzecz !! ustaw trudność gry na easy bo na hardzie dostajesz większe obrażenia od uderzeń więc nawet jak ci się uda zatrzymać na kominie to na hardzie możesz zginąć( tak mi się przynajmniej wydaje, ja robiłem to na easy i wydaje mi się że od stłuczek otrzymuje się mniejsze obrażenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy po zabiciu Dereka powinny mi wpaśc trofea za ukończenie rozdziału 14 i gry na hard czy trzeba coś jeszcze zrobić? Bo jestem po i nic mi nie wpadło oprócz ''W poszukiwaniu sprawiedliwości''

 

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już go zabijesz to wychodzisz przed hangar i po krótkiej rozmowie masz zadanie uzbierać kasę (bodaj 27,5k) dla Bruno. Wyjdź z portu na miasto i powinno załapać :).

 

Jednak 14 rozdział jest zabugowany i może Ci się zblokowało coś. Ja np. nie mogłem na końcu oddać kasy Bruno, bo drzwi były nieaktywne i musiałem zaczynać cały rozdział od początku  :pardon: . Na szczęście później już wszystko grało i platyna wpadła  :thumbsup: .

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisząc tego posta wszedłem w mafię i uświadomiłem sobie właśnie, że mam za mało kasy by oddać Bruno ale dziękuję bardzo za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ukradnij kilka aut i je zezłomuj tą prasą na złomowisku. za każde masz ok 450 dolców więc idzie spoko i czysta robota ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zrobiłem ale po którymś samochodzie psuje się ta prasownica i trzeba rabować sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zrobiłem ale po którymś samochodzie psuje się ta prasownica i trzeba rabować sklepy.

To jakiś bug, bo ja nic takiego nie zauważyłem. Prasownica działa bez zarzutu dopóki nie spróbujesz do niej wjechać czymś zbyt dużym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zadnego buga nie mialem. co prawda chcialem zezłomowac stojącą kilka ulic dalej cysternę paliwa ( myslałem że może pełna i będzie drożej) , ale nie weszła. wycofałem i tyle , ale nic się nie popsuło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zadnego buga nie mialem. co prawda chcialem zezłomowac stojącą kilka ulic dalej cysternę paliwa ( myslałem że może pełna i będzie drożej) , ale nie weszła. wycofałem i tyle , ale nic się nie popsuło ;]

A ja nią wjechałem, tylko wtedy ona zaczęła skakać i nic nie można już było zrobić - prasa się zapchała ;p

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejscowienie tego listu gończego na dachu to chyba najgłupszy pomysł twórców. Co prawda udało mi się po blisko 10 próbach ale tylko i wyłącznie przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w rozdziale 7. W nowym domu w kuchni nie ma na stole playboya nr 46. Chyba z 4 razy restartowałem misje i nic to nie dało. Sprawdzałem też spis playboy'ów by się upewnić że go jakoś nie zgarnołem. Niestety nie ma go tam :(  Co zrobić? starma sie o platynke w tej grze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś rozgrywka mnie nie chwyciła i odłożyłem pada przy którymś z początkowych rozdziałów. Warto wrócić do gry? Ile zajmie wprawionemu graczowi ukończenie tego tytułu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna jest, naprawdę warto. Bardzo fajnie zrobili, że dali muzykę z pierwszej części Mafii. Ile może zająć czasu, hmmm... około 8h chyba, jak każda, coś pomiędzy 7 a 10 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo zajmuje wyplatynowanie tego tytyłu ? :D jako ze jest w PS+ to chyba się za niego zabiore na 100% ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 25 godzin. Sama fabuła zajmuje ~8h, w porywach do 10 ;)

dobry zart mi albo 12 albo 13h zajęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żart, mi fabuła zajęła 9 godzin (bez zbędnego jeżdżenia) ;)

 

@Down

Noł łej...  :whistling:

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem o platynie, że mi zajęła 13h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Nie jest to klasa jedynki, ale gra trzyma wysoki poziom. Opłaca się brać z Plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Mafia II w edycji Platinum zawiera 3 dodatki fabularne. Czy te dodatki są w postaci kodu i trzeba je pobrać z PSS czy są już na płycie i nie wymagają żadnych kodów?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×