Skocz do zawartości
ONE

E3 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczne E3 już niebawem, więc najwyższy czas na odpowiedni temat. Wrzucajcie tu wszelkie wiadomości dotyczące E3.

Konferencje w tym roku wypadają tak:

Poniedziałek - 6 czerwca:

* Microsoft (18.00)

* Electronic Arts (21.30)

* Ubisoft (23.30)

Wtorek - 7 czerwca:

* Sony (2.00)

* Nintendo (18.00)

Valve odpuszcza E3

http://www.ps3site.pl/valve-rezygnuje-z-tegorocznego-e3/72856/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy w miarę luźno komentować, czy tylko konkrety?

Czekam na Elektroników, Fifa prawdopodobnie ostatecznie pozamiata na polu konsolowych piłek. Nowy PES zza pleców Seabassa wyglądał na to samo, co przed rokiem.

Reszta niech będzie zaskoczeniem, nie mam jakichś faworytów. Może poza SW: TOR, ale to temat na inne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy w miarę luźno komentować, czy tylko konkrety?

Czekam na Elektroników, Fifa prawdopodobnie ostatecznie pozamiata na polu konsolowych piłek. Nowy PES zza pleców Seabassa wyglądał na to samo, co przed rokiem.

Reszta niech będzie zaskoczeniem, nie mam jakichś faworytów. Może poza SW: TOR, ale to temat na inne forum.

Ja jednak mam nadzieję, że PES znowu dogoni rywala :) - może nie dorówna, ale się zbliży. W tym roku, będzie duuuużo ciekawych news'ów - AC, Battlefield 3, MW3, U3, InFamous2 etc. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy w miarę luźno komentować, czy tylko konkrety?

Można luźno komentować.

Ja głównie czekam na nowe informacje o Last Guardian, Skyrim, Uncharted 3 (prezentacja tej gry znów pewnie wbije w fotel). GTA V to też raczej pewniak. Może jakaś nowa gra od Kojimy? Coś od Quantic Dream no i Agent R*, jak ta gra nie pojawi się na targach, to raczej projekt został skasowany. Niespodzianek nie powinno zabraknąć.

PS. inFamous 2 to wychodzi w czasie E3, więc na samych targach nic nowego o grze się nie dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że GTA V faktycznie wyjdzie na current-genach? Fajnie by było ale muszą zrobić wszystko żeby to chodziło płynnie bo inaczej oszaleję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co pokaże Dice :rolleyes: Mam nadzieje że hype który wzniecili nie okaże się tylko przechwałkami.

A GTA V pewnie wyjdzie na obecne konsole. Ciekawe czy Microsoft znowu wybuli za "ekskluzywne" DLC. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Licze na jakis zajebisty nowy exclusive od Sony, nie na Move'a, hardcore treat, albo Sony mnie moze w dupe pocalowac :pardon:, bo powoli koncza sie im pomysly na new IP exclusive, a zaczynaja odgrzewane kotlety [u3 / Infamous 2 / resistance 3 eeetttccc...]

Nowe GTA, info o skyrimie oraz nowa konsola od microsoftu i nintendo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA: VC - 2003r

GTA: SA - 2005r

GTA IV - 2008r.

czas najwyższy na nowe GTA. Jeśli nic na ten temat nie będzie na E3 to się bardzo zawiodę. Raczej nie czekają na nową generację konsol bo nie wiadomo kiedy będzie, zatem powinni coś ujawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA: VC - 2003r

GTA: SA - 2005r

GTA IV - 2008r.

czas najwyższy na nowe GTA. Jeśli nic na ten temat nie będzie na E3 to się bardzo zawiodę. Raczej nie czekają na nową generację konsol bo nie wiadomo kiedy będzie, zatem powinni coś ujawnić.

San Andreas wyszło w 2004 r. :ok:. Ja czekam na jakiś filmik od DICE z multi BF 3. No i oczywiście na nowe GTA mam nadzieję, że zapowiedzą. I też chciałbym się dowiedzieć o czym w ogóle będzie ta gra Agent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że będzie parę że tak powiem odświeżonych tytułów np: Rayman Origins czy Jurassic Park. Patrzę na te listy i dużo ciekawych tytułów się szykuje. Uncharted 3, Batman A.C, czy nowy Tomb Raider, oj będzie się działo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uncharted 3, Batman Arkham City, Assassin's Creed no i oczywiście nowy Bond - na te tytuły czekam najbardziej. Reszta mnie nie interesuje. FIFA 12 będzie odgrzewanym kotletem, a GTA V coś czuję, że prędko nie zobaczymy. :turned: Takie mam przeczucie. Do tej pory nie wyszedł nawet żaden screen. Jeśli by coś szykowali, dawno by się już chwalili.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy Versus XIII na Xbox360 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy Versus XIII na Xbox360 :laugh:

Na sześciu płytach DVD!

Ja mam wielką nadzieję że R* pokaże grywalnego Agenta. Od premiery RDR robią tylko MP3 i pomagali przy L.A.N, a to jest zajęcie dla małej części ich pracowników. Robią nad czymś, o czym wiele nie wiemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tak wiele informacji ze glowa mnie boli ile kasy pojdzie na gry..

NFS Run, Hitman, Last Guardian, Carmageddon, GTA, jakas gra od Polyphony Digital na 2012, ale pewnie chodzi o ngp :/ Battlefield wiadomo bedzie miazga, Uncharted tak samo wiec tu tylko czekac na premiere bo to pewniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem producenci cały czas idą na łatwiznę i wolą odcinać kupony od gierek, które już się przyjęły i wydawać je co max 1 rok.

O to kilka przykładów:

BF numer 13250353485034,

Call of Duty numer 43534750275,

Assassin itd.

Jestem przekonany, że większość z was wolała by żeby producenci gier poszli w tytuły typu HR, L.A. Noire. Takich produkcji jest mało ale są one dużo lepsze niż nowa strzelanka, w której nie zmienia się nic poza zmianą map i rzeczami w multi, które możemy kupować za punkty zdobyte za zabitych rywali.

Nie chce tutaj wywołać żadnej wojny, po prostu chciałem powiedzieć, że czekam na kolejne ciekawe i nowe projekty gier, które nas czymś zadziwią. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, ale trzeba przyznać, że wiele tych "odcinanych kuponów" nadal trzyma świetny poziom. O ile taki CoD to kwestia osobistego gusta, tak np. seria Asassin' Creed raczej trzyma fason (chociaż w Brotherhooda nie grałem). Nowe marki często są niewypałem, a więc jest to ogromne ryzyko deweloperskie.

Pozatym, czy ktoś chciałby widzieć Heavy Raina 2? Nigdy w życiu, chociaż gra genialna.

Co do E3. Ogłoszone zostanie nowe GTA, to pewnik. Za dużo było w ostatnim czasie plotek, żeby nie było niczego na rzeczy. Również ogromnie ciekawi mnie nowy Hitman, o ile nie odejdą od tradycyjnego gameplayu. Bo jeśli zrobią z 47 to co z Fisherem w Splinter Cell to nic tylko płakać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem producenci cały czas idą na łatwiznę i wolą odcinać kupony od gierek, które już się przyjęły i wydawać je co max 1 rok.

O to kilka przykładów:

BF numer 13250353485034,

Call of Duty numer 43534750275,

Assassin itd.

Jestem przekonany, że większość z was wolała by żeby producenci gier poszli w tytuły typu HR, L.A. Noire. Takich produkcji jest mało ale są one dużo lepsze niż nowa strzelanka, w której nie zmienia się nic poza zmianą map i rzeczami w multi, które możemy kupować za punkty zdobyte za zabitych rywali.

Nie chce tutaj wywołać żadnej wojny, po prostu chciałem powiedzieć, że czekam na kolejne ciekawe i nowe projekty gier, które nas czymś zadziwią. :thumbsup:

A najgorsze jest to że wolę zagrać w Call of Duty 54723498596 i BF 86416419149671 lub FIFA 237284789 niż w takie HR czy L.A Noire po prostu nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na jakis zajebisty nowy exclusive od Sony, nie na Move'a, hardcore treat, albo Sony mnie moze w dupe pocalowac :pardon:, bo powoli koncza sie im pomysly na new IP exclusive, a zaczynaja odgrzewane kotlety [u3 / Infamous 2 / resistance 3 eeetttccc...]

PS3 to niemal same nowe IP. Pojawiło się MotorStorm, Resistance, Uncharted, inFamous, LBP. Te gry odniosły sukces, więc teraz należy spodziewać się kolejnych części, bo na czym, jak nie na znanych kontynuacja zarabia się najlepiej? Już nie wspomnę o Heavy Rain, Heavenly Sword, czy nadchodzącym Last Guardian.

Niepełna lista gier na E3

http://www.ps3site.pl/hot-wiemy-co-zobaczymy-podczas-e3-2011/73388/#more-73388

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najważniejsze i najbardziej oczekiwane prezentacje to: AC:R, U3, Last Guardian, BF3. Ale mam cichą nadzieję, że oprócz tych tytułów pojawi się jeszcze coś godnego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno przyjrzę się bliżej The Darkness 2, Prey 2, Beyond Good & Evil 2; pamiętam pierwsze części, które były wg mnie wyśmienite. Gost Recon: Future Soldier z wcześniejszych prezentacji również wydaje się być atrakcyjną pozycją. Chociaż najbardziej cieszyłbym się z konkretnych informacji na temat ICO i Shadow of the Colossus - tyle wystarczyłoby mi do szczęścia, bo niestety za czasów PS2 umknęły mi te dwie, genialne pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekuje na: Skyrim, ME3, FF XIII-2, oraz Resident Evil 6?? :o

Potem w stawce "HOT" plasuje sie: Dead Island, oraz Tomb Raider

A na koncu stawki: Soul Calibur V oraz Resident Evil ORC

Mam nadzieje ze niczego nie zapomnialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wspomnę o innej grze która widzę jest w liście gier mianowicie Bodycount. Ogólnie strasznie jarałem się tą grą, ale coś ostatnimi czasy o niej ucichło, zobaczymy co pokaże.

Z innych gier to BF3, GTA V, MW3 i Twisted Metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na info o Skyrim, Uncharted 3 i Battlefield 3 - to będą moi tegoroczni pustoszyciele portfela i mam nadzieję, że na e3 będzie okazja zobaczyć co nieco z tych tytułów. No i po cichu liczę na większe konkrety w sprawie NGP :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×