Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nic nie wiadomo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dalej nic nie wiadomo ??

W telegraficznym skrócie; dzisiaj o 16 (czas UK) wyłączone zostaje PSN, osoby które zalogują się przed wyłączeniem będą mogły normalnie korzystać z dobrodziejstw on-line. Jeśli ktoś ma ochotę dzisiaj na rozgrywki sieciowe to niech lepiej odpali konsolę przed 17 :thumbsup:

Nie ma nadal informacji odnośnie uruchomienia wirtualnego sklepu ale na pewno nie będzie to ani dziś ani jutro. Basta <_<

To wiadomo.

Wątpię by przez te kilka godzin się coś zmieniło.

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic nie wiadomo ??

Oficjalny Blog PlayStation podał informację że wbrew obiegowym opiniom nie uruchomią PsStore ani dziś ani jutro natomiast robią wszystko aby zdążyć przed 31 maja. O konkretnym terminie poinformują użytkowników jak tylko zostanie on w 100% potwierdzony. Jakich więcej informacji jeszcze oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich więcej informacji jeszcze oczekujesz?

Czy będą frytki do tego? :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny Blog PlayStation podał informację że wbrew obiegowym opiniom nie uruchomią PsStore ani dziś ani jutro natomiast robią wszystko aby zdążyć przed 31 maja. O konkretnym terminie poinformują użytkowników jak tylko zostanie on w 100% potwierdzony. Jakich więcej informacji jeszcze oczekujesz?

Żadnych dzięki za odpowiedz...

Czy będą frytki do tego? :turned:

bezsens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem co jest grane ale właśnie z automatu - pobrał mi STCKING - DEMO

Czyli krok do przodu

EDIT

Sorki za zamieszanie - ale tylko patcha ściągnął - bo gierkę już wcześniej miałem :(

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie pisało , że dopiero będzie można się zalogować o 1:01 w nocy. A tymczasem ja się 1,5 godziny temu normalnie zalogowałem. Jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będą frytki do tego? :turned:

Frytek brakło ale został mi tu luźny WARN z tygodniowym urlopem na pisanie postów, wchodzisz?

Słuchajcie pisało , że dopiero będzie można się zalogować o 1:01 w nocy. A tymczasem ja się 1,5 godziny temu normalnie zalogowałem. Jak u Was?

Nie wiem o co kaman z tą przerwą ale faktycznie trwała znacznie krócej niż zapowiadano, potwierdzam, PSN działa już normalnie. PsStore nadal nie ma :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 z ciekawości odpaliłem konsolę, net był, rozegrałem parę walk w UFC, teraz skończyłem wszystko działa, więc nie wiem co z tą przerwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest oficjalna informacja. Jeden z użytkowników podał jeszcze tutaj link. Moderator krotko ale rzeczowo przetłumaczył ze PSS może być uruchomione pod koniec maja.

Dlaczego o tym mówię ?

Usługa sieciowa Sony to nie tylko PSN która została włączona wczesniej bo niektórzy gracze dostawali białej gorączki ale także PSS

W związku z tym cały system jest jeszcze niestabilny. Wiele osób ma problemy z graniem online czy z samym zalogowaniem

Jest to zupełnie normalne. W temacie" PS3 A Sieć" ruch jak w ulu.

Trzeba po prostu przeczekać aż cała usługa stanie na nogi i zacznie normalnie funkcjonować.

Niech nikogo nie dziwi, że PSN raz działa a raz nie. Czy też że usługa została włączona czy wyłączona wcześniej niż zapowiadano.

Ciągle trwają prace i Sony na żywca w trakcie robót daje graczom pograć online żeby uciszyć krzykaczy

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytek brakło ale został mi tu luźny WARN z tygodniowym urlopem na pisanie postów, wchodzisz?

Nie koniecznie... Może innym razem? :rolleyes:

// Swoją drogą jestem ciekawy co Oni podczas tej przerwy majstrowali... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A była w ogóle jakaś przerwa? Bo ja wchodziłem 2 razy o różnym czasie i wszystko działało. Zresztą nie tylko ja. Więc nie było tak jak zapowiadali.

Ktoś próbował i się nie udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób ma problemy z graniem online czy z samym zalogowaniem

Jest to zupełnie normalne. W temacie" PS3 A Sieć" ruch jak w ulu.

Od kiedy włączyli PSN gram po 2-3 godziny dziennie online i nie miałem ani razu problemów z zalogowaniem czy rozegraniem partyjki online :) Wczorajsza niby przerwa w działaniu też pic na wodę, bo w tych godzinach spokojnie sobie grałem przez sieć (nie logowałem się przed niby przerwą konserwacyjną, tylko w jej trakcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W temacie" PS3 A Sieć" ruch jak w ulu.

Tylko jakos nie widze tam odpowiedzi w stylu " to wina sony i tak ma byc". Najczesciej to wina zle ustawionego routera albo dostawcy internetu wiec co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa konta na PSN, jedno założone na EU drugie na US.

Czy będę mógł ściągnąć w takim wypadku 4 gry z programu welcome back?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa konta na PSN, jedno założone na EU drugie na US.

Czy będę mógł ściągnąć w takim wypadku 4 gry z programu welcome back?

Pozdrawiam

Jesteś 127 osobą, która o to pyta. Nic nie wiadomo trzeba czekać, na oficjalnym blogu przecież tego nie napiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwa konta na PSN, jedno założone na EU drugie na US.

Czy będę mógł ściągnąć w takim wypadku 4 gry z programu welcome back?

Pozdrawiam

W teorii TAK .... w praktyce nie wiadomo.

A jak będzie na prawdę dowiemy się po restarcie PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy w końcu mają włączyć PSS.Wczoraj już mieli to zrobić i nic.Dzisiaj nadal nie działa,czyżby "koniec maja"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy w końcu mają włączyć PSS.Wczoraj już mieli to zrobić i nic.Dzisiaj nadal nie działa,czyżby "koniec maja"?

Sony powiedziało, że poinformuje o terminie włączenia PSStore... Nie nas się takie rzeczy pytaj.. Oczywiście podkreślają, że postarają się włączyć ją na koniec maja.

Oczywiście może być i później... Jak masz w co grać to sobie trofea wbijaj przez ten czas albo cóś ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kilka postów w górę była oficjalna informacja o tym, że PSS nie będzie dziś i na ten czas nie są wstanie podać dokładnej daty, ale ciągle nad tym pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Można się zalogować na stronie na konto PSN i aktywować tam online passy !! :D PSS wkrótce wróci ! :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Co? Gdzie? Jak? Na jakiej stronie? U mnie PSS z poziomu konsoli wciąż nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×