Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Good job -smokey najwazniejsze zebys byl zadowolony sam z siebie mniejsza o pozycje :) ja tak mam ze jak spieprze to odrazu jade wkurzony i mi nie idzie :(

Wczoraj jechales ostroznie i dobrze

Gdybysmy nie startowali z powodu minimum 2sec. Straty do bestlap to mielibysmy wyscig ziemniaka z jego cieniem :)

Poza tym jak pojezdzisz z nami miesiac to bedziesz juz wiedzial kto do czego jest zdolny na torze i bedzie ci latwiej duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty akurat na torze jesteś zdolny do wszystkiego :P Poza tym Smokey szczególnie uważaj na mnie. Jak mi nie idzie to 180 i ogień. Jeżdżę pod prąd i taranuje :biggrin: Jak Ci się mnie wtedy uda ominąć to na forum suchej nitki na Tobie nie zostawię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff.. Mało brakowało, a wyścig pewnie by się w ogóle nie odbył. Kilka osób miało wczoraj poważne problemy z zalogowaniem się do PSN-u :( Udało się dosłownie w ostatniej chwili :P Dzięki temu znowu mieliśmy komplet 16-tu zawodników :thumbsup: Myślę, że późniejsze DC miały związek z tymi problemami z PSN.

Wyścig emocjonujący, bo to finał i w dodatku na moim ulubionym torze. Niestety jeszcze przed pierwszym zakrętem na do hamowaniu uderza we mnie Matta (uszk. tylne koło) po czym odbija w bok i wpada na Yogiego (uszk. przednie koło i wypadnięcie z toru) :( Jak zwykle bardzo ciasno w zakręcie nr 1 na Suzi. Stawka jakoś się układa i zaczynają się podchody. Kolejnym zawodnikiem poza torem jest Namingway, który wylatuje w zakręcie Spoon. Dalej walka o pozycje. Uśmiałem się, jak zobaczyłęm na replayu Smokey'a, który puszcza wszystkich pod koniec pierwszego okrążenia, myśląc, że jedzie okrążenie formujące :laugh: PSA też pechowo obraca się za zakrętem Hairpin, puszcza elegancko i bezpiecznie całą stawkę i spada na koniec. Life is brutal...

Teraz słowo o sytuacji Laker-Black. Ja zauważyłem incydent na 3 okrążeniu, szykana. Laker źle dobiera punkt hamowania i w prawym zakręcie uderza w Blacka (uszk. tył Blacka i przód Laker, na mojej powtórce), pcha go chwilę i gdy ten próbuje odzyskać równowagę wciska się tuż przed niego w lewym zakręcie. Samo uderzenie, to już paragraf ;), ale wyprzedzenie po nim, to już było nie eleganckie :down: 

Powinieneś Laker oddać pozycję (czy były uszkodzenia, czy nie). Tak ja to oceniam. Black mógłby w tym przypadku domagać się kary. To jedyny taki wyraźny incydent, poza tym pojechałeś świetny wyścig i szczere gratulacje ode mnie :thumbsup: Chyba wróciła Ci wiara w siebie?

Mój dalszy wyścig, to świetna jazda, prawie zawsze w grupie zawodników. Mozolne zdobywanie pozycji i unikanie błędów (których jednak kilka było). Świetne pojedynki z Piotrasem, Medem, Jaskim, Yogim i innymi. Dzięki wszystkim za mega emocje! :thumbsup:

Szkoda tych DC-ów i mam nadzieję, że to była chwilowa i jednorazowa przypadłość. Formalnie Med i Piotras dostają punkty za swoje pozycje, minus brakujące okrążenia. Zgodnie z regułą ostatnich 3 okrążeń.

Pogoda znowu dodała smaku i straszyła w wyścigu. Koło 11 okrążenia zachmurzyło się i zaczął padać deszcz. Po chwili przeszło tylko po to, żeby znowu się rozpadać. Już myślałem, że będzie ulewa, a tutaj po chwili koniec deszczu i zaczęło wychodzić słoneczko. Genialnie :)

W wyścigu największe pozytywne wrażenie zrobił na mnie oczywiście Laker w swoim Transformersie ;). Cięglasz również mimo kłopotów bardzo równy wyścig. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział w evencie i super frekwencję :ok:

Gratulacje dla Ziemniaka za kolejny wygrany wyścig i zwycięstwo w evencie F&F :zloto:.  Brawa dla Yogiego za drugie miejsce :srebro: i moja wielka radość za skromny, najniższy stopień podium :braz:. Było rewelacyjnie. Mimo różnic w osiągach, było sporo walki i niespodzianek (Piotras), a oglądanie takiej różnorodności na torze, to była czysta przyjemność. Fotki same się robiły ;)

 

Na pocieszenie dla tych, którzy złapali DC i dla wszystkich zainteresowanych fotorelacja z finału eventu Fast & Fabulous :level: Zapraszam do oglądania ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.257713857749621.1073741895.141213779399630&type=3&uploaded=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kotem to powaznie nie chodzi o to ze widzialem lizacego siekotka albo hasajacego po drodze raczej o pierwsze skojarzenie ktore trwa 1-3 sekundy nie myslcie ze jestem jakims wariatem ten pacholek tak mi sie skojarzyl przez moment

Spoko nervus wiecej juz nie pisze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed nami nowy event i nowe wyzwanie :biggrin: Startujemy w klasycznych samochodach, które zostały ikonami motoryzacji i obiektem marzeń ;) Samo opanowanie jazdy nimi, to już poprzeczka wyżej, a dodatkowo, zgodnie z duchem epoki pojedziemy bez ABS :shok:, czyli zrezygnowałem (na razie tylko na ten event), z ostatniego i jedynego wspomagacza dostępnego w zawodach "GT by Night"!

 

315KM, 1160kg, opony KM, tuning dozwolony, aero zabronione, ABS zabroniony

 

TomekDaria / ziemniak82 / smokey76er / laker81gt - Shelby GT350 Mustang 1965

 

pela222 / jaskiniowiec1995 / PRZESTEPCA / black_cris - Mercedes Benz 300 SL 1954

 

NERVUS_PL / piotras_GT / cienglasz / medmaxx89 - Ferrari 250 GT 1961

 

buggarek / dr-yogi-reborn / Namingway_PL / mattaman_PL - BMW 507 1957

 

lalek_ / plebann / on_Remigio / GrandeBombik / aruw_77 / lysy_polska / GTL_Roberto / niceman20001- Jaguar E Type 1961

 

 

 ==========================================================================

 

 Dzisiaj mija właśnie równe 3 lata odkąd powołałem do życia serie wyścigów GTbN :banana: :russian: :fans:

 

Początkowo miało być to miejsce dla małej grupy osób, które będą jeździły razem i starały się robić to, jakby ścigali się w realu. Z szacunkiem, poszanowaniem rywala i w duchu fair play. Od tamtego czasu przejechałem z Wami już setki tysięcy kilometrów, a nasze grono ewoluowało i zmieniało się z czasem, ale kilku z Was jest od samego początku. Dzięki za cierpliwość, mega emocje wyścigowe, znoszenie mojego totalitaryzmu i za to, że chce Wam się dwa razy w tygodniu (przynajmniej ;) ) dzielić ze mną radość z naszej pasji, jaką jest motoryzacja. :thanks:

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha o to chodzi z BLACKIEM najmocniej przepraszam ze popsulem ci wyscig ale ty w moim wyscigu nie jedziesz nie ma cie ani na trecim ani na ppierwszym okrazeniu :( jestes niewidzialny jak mam wrzucic replay ?

Mowie o co Kuzwa wam chodzi? Nie ja nigdy nie jade po trupach do celu to blad gry :(

To nie w moim stylu :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pela222 / jaskiniowiec1995 / PRZESTEPCA / black_cris - Mercedes Benz 300 SL 1954

Prosze pamiętaj o mojej absencji w dniach 02/06 do 16/06...tak jak pisałem jak jest ktoś kto miałby pojechać 100% to zrozumiem przesunięcie mnie na listę rezerwowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prosze pamiętaj o mojej absencji w dniach 02/06 do 16/06...tak jak pisałem jak jest ktoś kto miałby pojechać 100% to zrozumiem przesunięcie mnie na listę rezerwowa.

Spoko Pela. W każdym stałym zespole jest przynajmniej jedna osoba, która będzie wypadała częściej z wyścigów, więc powinno się wyrównać. Gdyby nie to, to kozaki z Jaguara nie mieliby okazji pojechać w tej serii ;) Mam przeczucie, że wszystko się ułoży i będzie fajna, wyrównana walka na torze i pomiędzy ekipami :thumbsup:

 

Aha o to chodzi z BLACKIEM najmocniej przepraszam ze popsulem ci wyscig ale ty w moim wyscigu nie jedziesz nie ma cie ani na trecim ani na ppierwszym okrazeniu :sad: jestes niewidzialny jak mam wrzucic replay ?

 

 

U mnie wystartowalismy w 14

No to mamy wyjaśniony incydent :yes: W takim razie nie widziałeś 2 zawodników, sprawdź, czy wszystkich masz w znajomkach.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem przed samym wyscigiem juz po formujacym wyslalel request do naminga on byl jedyny ktorego nie mialem ale szybciutko o zaakceptowal

Jestem pewien ze widzialem blacka w pierwszym nieudanym starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 No działo się wczoraj , oj działo. Tez już myślałem że nie wystartujemy, kiedyś miałem takie kłopoty z PSN. Nie mogłem się zalogować a jak juz się udało to nie było widac listy znajomych:( Po kilkudziesięciu próbach z rzędu , 0,5 h klikania i się udało. Trzeba o tym pamiętać na przyszłość. Do tego ja sam mogłem dołożyć swoją cegiełkę do wczorajszej niestabilności. Zmniejszyłem jakość wyścigu na ''wysoka'' ponieważ z pierwszego pokoju ciągle wylatywał Buggarek. Myślałem że to przez ''b.wysoką'' jakość ( kiedyś tak miałem z jednym typem na treningach). Okazało się że jednak nie , Buggarek i tak DC złapał. Ostatnie tygodnie a nawet miesiące były mega stabilne , 1-2 DC na kilka wyścigów a wczoraj to jakaś hekatomba była ale to chyba głownie przez problemy z PSN.

 

Wracając do wyscigu:biggrin:  Początek , grid girls zeszły z toru:biggrin:  1 lampka , 2 lampka ,3 lampka, 4.....................bach , lecim:biggrin:  Zajebista jest nowa forma staru:shok: :biggrin:  Nie spaliłem , cisnę , nagle jeb i z rozwalonym przednim bokiem lecę w piach. Matta chyba zaspałeś troszkę na starcie. Przez co obie hondzie wpadły w tarapaty:blink: Ale bez załamki , zdarza się w startowym tłoku i emocjach , szczególnie przy nowych światełkach startowych:) Daje się jakoś jechać chociaż mocno ściąga na lewo. Tempo spadło o 3 sekundy ale dalej byłem konkurencyjny. Udało się dopaść peleton i po chwili zainstalowałem się za Nervusem i Medem. Tu pierwszy długi pojedynek. Super jazda , świetna walka. Jako ten trzeci byłem mega ostrożny , do tego miałem uszkodzone auto więc mogłem tylko sugerowac ataki i liczyc na błąd. To jednak się nie stało. Med odjeżdżał na prostej , Nervus doganiał Go w zakretach a ja za Nimi:biggrin: Postanowiłem zaatakować w pit stopie:) Zjechałem wcześniej , razem z Nervusem. Zalałem 10 litrów mniej paliwa dzięki czemu z pit wyjechałem sporo przed Nervusem ana kolejnym kółku minąłem tankującego Meda. Dzięki Panowie za super walkę i świetne ściganie :thumbsup: Drugi stint to kolejny ciężki pojedynek tym razem z Piotrasem. Doganiam Go i próbuję wyprzedzić. Próbuję i próbuję a tu nic. Piotras świetnie defensywnie blokuje mnie w zakrętach i spokojnie odjeżdża na prostej. Momentalnie Go doganiam ale dalej to już lypa...W końcu sfrustrowany przesadzam z atakiem po zewnętrznej i wypadam w trawkę. Czekam aż wszyscy będący w pobliżu mnie wyminą i wracam na tor. Już myślałem że po wszystkim i już bardziej na luzie jade dalej. W ostatnim picie leje pod kurek i modlę się że wystarczy. koniec wyścigu to pojedynek z Lakerem który jechał płynnie szybko i dobrze bronił swojej pozycji:thumbsup:  Koniec wyścigu a tu kolejne mega wyzwanie przede mną . Znowu na prostej nie mam szans a w zakrętach Laker daje rade i jedzie bezbłędnie. W końcu trochę po dżentelmeńsku Laker wpuszcza mnie na wewnętrzną w samym zakręcie , obaj utrzymujemy swoje linie i płynnie wyjeżdżamy z zakrętu :thumbsup: Tutaj moje auto miało dużą przewagę i udało  mi się wyprzedzić. Laker wielki szacun i dzięki śwetną walkę w duchu GTbN. To był finisz wyścigu a Ty broniłeś p3!! THC...Sorka THX:biggrin: oczywiście. Po tym pojedynku zyskuję trochę dystansu i włączam ECO Driving:( aż do samego końca wyścigu. Zmieniam wcześniej biegi , jadę na pół gazie, wcześniej i delikatniej hamuję . O zgrozo ... wrrrrfr to była mordęga ale tylko dzięki temu dotarłem do mety na oparach ale bez 3 pitu:pooh_lol: Cały wyścig prześwietny bo aż do ostatecznego pojedynku ciągle jechałem w towarzystwie a na koniec walczyłem z własnym bakiem emocje ''od deski do deski'' Także dzięki wszystkim za świetne pojedynki:thumbsup: :biggrin:

Współczuje wszystkim ekipom które z powodów technicznych nie dojechały do mety , mam nadzieję że w piątek wszystko wróci do normy.

Graty Ziemniak za zwycięstwo w wyścigu i evencie.

Graty Nervus za p3 i świetną walkę w każdym wyścigu :biggrin:

Graty Piotras i Jaski za jak zwykle ambitny wybór :thumbsup: Pozwoliliście misiowi troszkę pokolażować :biggrin:

Dzięki wszystkim za świetne ściganie w całym evencie :thumbsup: 

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wczoraj bylo nie halo z PSN faktycznie, bo po wyscigu w nowym pokoju nie mozna było nawet rozmawiac przez hs'a, tak rwało. Uspokajało sie dopiero jak weszło się na tor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drugim niewidzialnym okazal sie PSA!

Z tego co pamietam z jakiegos treningu to nie widzialem sie z naming-iem ... a moze to byl niceman? Na bank ktorys z nich byl niewidzialny i nieslyszalny i za cholere nie moglismy zfiksowac na zmiane wychodzilismy z pokoju i nic

Wczoraj buggarek tez mi lekko lagowal przez co strach bylo sie do niego zblizyc nie byly to duze lagi ale jednak byly

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj muszę oddać konsolę, którą pożyczyłem, więc mnie nie będzie. Dostałem info z serwisu na temat mojej i problemem tkwił podobno w tym, że konsola była często nieprawidłowo wyłączana, co by się zgadzało, bo do łatki 1.06 gra potrafiła się zawiesić, albo na przykład pokój się nie wczytywał (nie liczę włączeń i wyłączeń przez dzieci, kiedy mnie nie ma w domu :P ). No i zdarzało się, że normalnie wyłączana gra sprawiała, że konsola pikała 3 razy i system się resetował. Oczywiście ja nie tracę czasu na pierdoły i zawsze pomijałem sprawdzanie danych, czy co to tam jest :P W każdym razie zapewniono mnie, że moje PS3 jeszcze pożyje, tyle że takie manewry skracają żywotność konsoli.

I teraz sam nie wiem. Brać tę drugą konsolę od nich na zamianę, czy jednak wziąć moją obecną? Tamta też używana, choć podobno po serwisie. Czy ze slimami są mniejsze problemy? Sory za off topic, ale konsola ważna rzecz i mam dylemat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości się zapytam, co ci goście z serwisu zrobili żeby już twoja konsola nie świrowała?

 

 

A co do tego którą wybrać to mnie by zastanawiało czemu tamta konsola potrzebowała serwisu i jak była traktowana że go potrzebowała :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie ''przypadkowo'' znalazłem się na zwolnieniu lekarskim w tym tygodniu ;)  W związku z tym na pełen etat przenoszę się stajni rozwojowej BMW :biggrin:

Zapraszam wieczorem na trening :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, slim zawsze będzie lepszy od reanimowanego fata. Tu nie ma co się zastanawiać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie ''przypadkowo'' znalazłem się na zwolnieniu lekarskim w tym tygodniu ;)  W związku z tym na pełen etat przenoszę się stajni rozwojowej BMW :biggrin:

Zapraszam wieczorem na trening :pardon:

 

he he, wlasnie mialem pytac czy ktos bedzie wieczorem. JA niestety krotko, o 5 rano wyjazd do stolycy (sorry Yogi :) )

Ale czuje pismo nosem, ze bedzie lepiej tym Shelbym w nowym evencie. Tylko wyczuc hamulce i bedzie spoko :) 

Pierwszy raz wczoraj mialem do czynienia z Mount Panorama i musze powiedziec, ze wredny/a na maxa. Wyprzedzic w zakrecie praktycznie sie nie da, jesli przeciwnik nie popelni bledu.

 

Oj, bedzie sie dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus: czy masz może jakiś sensowny setup do Ferrari na następny event? W pierwszej wolnej chwili będę chciał coś pojeździć, przydały by się wytyczne :)

Jakiś wielkich efektów nie osiągnąłem, ale sprawdzę dzisiaj i Ci potem wyślę. Najlepiej jakbyś zjawił się dzisiaj na treningu, to miałbyś od ręki.

 

@Yogi, ja dzisiaj będę na pewno, tak jak zwykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrała opcja nr 3: w drodze do domu zajechałem do game i 320GB na chacie :yes: Funkiel nówka, nie śmigana, na gwarancji, nana nana :P Jeszcze Rayman gratis, także wszyscy będą zadowoleni :P

 

Tak z ciekawości się zapytam, co ci goście z serwisu zrobili żeby już twoja konsola nie świrowała?

 

Nie mam pojęcia :pardon: Dostanę kwit to Ci powiem ;) W każdym razie wraca do mnie, tym bardziej że naprawiona w ramach gwarancji. Wróci, pogłaszczę, opatulę, wsadzę w karton i będę miał rezerwową :biggrin:

 

Widzimy się jak się łatki ściągną, czyli no... jeszcze dzisiaj :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wracając do wyscigu:biggrin:  Początek , grid girls zeszły z toru:biggrin:  1 lampka , 2 lampka ,3 lampka, 4.....................bach , lecim:biggrin:  Zajebista jest nowa forma staru:shok: :biggrin:  Nie spaliłem , cisnę , nagle jeb i z rozwalonym przednim bokiem lecę w piach. Matta chyba zaspałeś troszkę na starcie. 

 

 

Trochę może przysnąłem, ale nie spodziewałem się takiego hamowania Nervusa w tym miejscu ;) A szczerze powiedziawszy, tego że wpadłem na Ciebie nawet nie poczułem  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BLACK na przyszlosc napisz ze po chamsku sie wepchnalem byl kontakt,popychanie itd. szybko bysmy doszli co i jak ja ogladalem powtorke ze sto razy szukam szukam i nic jedyne co pasowalo do twojego opisu "laker troche za szeroko w szykanie" to male sciecie na drugim okr. Rano Cienglasz pisze napewno trzecie okr. Mysle nastepny na haju :) ogladam znowu kilka razy powtorke i nie wiem o co chodzi dopiero Nervus opisal szczegoly i az mnie poderwalo z fotela czytam ze Laker stuknal,wypchnal,uciekl i srodkowy palec pokazal wiec zamiast sie cieszyc znowu dolek bo cos narozrabialem :(

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wielkich efektów nie osiągnąłem, ale sprawdzę dzisiaj i Ci potem wyślę. Najlepiej jakbyś zjawił się dzisiaj na treningu, to miałbyś od ręki.

Byłem dzisiaj na chwilkę, coś tam podziałałem ale czas bez rewelacji - mój BL to jakieś 2:45. Prowadzi się już lepiej niż standardowo ale jeśli możesz coś zasugerować to będę wdzięczny - póki co próbowałem własnymi siłami. Z tego co pamiętam, LSD ustawiłem wysoko na jakieś 25/40/30, przód zawiesiłem wyżej niż tył, tył także twardszy niż przód. Hamulce wyścigowe ustawione na 0/0 - jakoś dają radę chociaż szału nie ma. Nie bawiłem się w ogóle amorkami (sprężanie/rozprężanie), roll barem itd. Skrzynię póki co ustawiałem z grubsza - wszystkie przełożenia na prawo, final gear w okolicach 4,5.

 

Nie ukrywam, że po części inspirowałem się setupem pod R5 :D Potrafię jechać tym stabilnie ale niestety jak widać wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym wszystkich oficjalnie powitać.

Miałem okazje wiele razy z wami już się ścigać, myślę, że jeszcze nie jeden wyścig miło będę wspominał no i przede wszystkim atmosfera, aż czasem nie trzeba "kręcić lapów", bo miło jest posłuchać :D

 

dla zdezorientowanych:

GTL_Roberto

 

od wielu lat na forum gtpl, mamy też tam swój kącik GTL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×