Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Laker , zespoły i auta juz wybrane. Znak zapytania przy Vette był od początku tak jak i od początku była mowa o BMW. Była obawa że BMW nie da rady a da. Co do teamu w który jedziesz to wierz mi dostaniesz dopieszczony setup na którym zobaczysz co to prędkość :) Nie narzekaj, ważne żebyś punkty dla zespołu dowoził :)

 

Plebann , na tych szybkich łukach S2000R1 jest grubo szybsza od wszystkich aut w stawce. Każdego w tym aucie mogę wyprzedzić na łuku, pod warunkiem że nie popełnię błędu. Cienglasz i Lalek korzystając z 4x4 kilkakrotnie na wejściu tracili pozycję a na wyjściu odzyskiwali. Wszystko się może zdarzyć. W sytuacji o której piszesz mogłem pojechać idealnie akurat:)  

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Alez misiaczku ja nie narzekam na auto a tym bardziej na zespol ciesze sie ze bede mogl jechac z jednym z najlepszych kierowcow

Jak juz pisalem ziemniak doda mi motywacji.

W poprzednim poscie napisales ze jestes za jesli chce wziac corvette.ja nie koniecznie chce nia jechac ale szkoda ze braknie jej na torze bo wyglada tak sexy ze zalozyl bym jej stringi :)

Nie wiem czy nerwus to przemyslal czy rzucal kostka a moze wywrozyl z fusow ale szanuje jego wybor i nic na sile nie bede zmienial

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Laker uroku Vetticie odmówić nie można ale dla Nas fajniejsza bawarska maszyna:)

 

Do wieczora , szykuj bongosa zrobimy to symultanicznie przez hs :sick:   :woot:  :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak podzielisz sie setup-em? Czy jedziemy na moim ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby było bez pie*****nia na temat wirtualnych punktów, co czuję że uda się osiągnąć w JAG Team :P

O jakich wirtualnych punktach mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpale GT i cos pokrece przy schelby mam juz zrobionego na "bullita" tylko nie wiem czy sie nie pomiesza z brytyjskim racing green ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba pomysl niebieskiego M i klasyczne srebrne geste felgi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem Ziemniak czy to czytasz bo malo piszesz ale mam do ciebie prosbe .robiac setup wez pod uwage dzwiek silnika i nie zepsuj tego co dal nam Karol. Heh jego tez bym kanonizowal za to co dla nas zrobil :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak auta w zespołach byłyby w różnych kolorach, ale charakterystycznych dla marki. Wiem, że to trudne, ale tak czy inaczej jestem pewny, że efekt będzie robił wrażenie.

 

Ja np nie lubię czerwonego koloru i też się zastanawiam w jakim lakierze będzie dobrze mojemu klasykowi? Różnorodność kolorów pomaga również w odróżnianiu zawodników na torze w czasie jazdy. Tym bardziej, że będzie po kilka takich samych aut.

Większym problemem dla mnie jest jednak okiełznanie Ferrari, które nie prowadzi się łatwo i wcale nie jest najszybsze. Masywna nadsterowność potrafi zaskakiwać w zakrętach, nawet przy delikatnym obchodzeniu się z gazem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany Ferrari innego niż czerwone nie widzę. Poproszę czerwony.

 

Co do prowadzenia tej maszyny to może trzeba będzie odkopać setup dla R5 ;) Ferrari jeszcze nie zakupiłem ale przymierzam się do tego w najbliższym czasie - wtedy opiszę swoje wnioski z prowadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze komentarze ale jestem teraz kompletnie zarobiony. Do tego stopnia że dopiero teraz przysiądę do GT6 by przejechać się po raz pierwszy po dzisiejszym torze. Mam nadzieję że tor przyswoję na tyle by choć trochę utrudnić życie faworytom :)

Za nowe autko pewnie wezmę się dopiero po zakończeniu tego eventu. Sam lubię mruk muscle caròw więc postaram się tego nie zepsuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale lipa ten dzwiek to tylko w garazu taki fajny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nervus mamy kłopot z frekwencją . Już na forum zapisało się 15 os. + Ty a mamy jeszcze chętnego Naminga ,który wczoraj zgłaszał chęć jazdy.Podobno założył konto na forum i miał zalajkować ale tego nie widzę :sad: Jeśli będzie online i będzie chciał jechać to Lalek będzie musiał chyba oddać Swoje miejsce? Chyba że się nie wpisał bo Go nie będzie wtedy nie ma kłopotu. Zastanawiam się tylko czy to Nasze lajkowanie nie mogło by być bardziej zobowiązujące:) W sumie Lalek jezdzi z Nami od dawna i zapisał się na listę. Mam dylemat.

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko chopy, niech Nami jedzie, tym bardziej że już jechał :) Powodzenia dzisiaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus mamy kłopot z frekwencją .

Łamiąca wiadomość! Jednak nie dam rady dziś pojechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus fajnie by bylo gdybysmy od przyszlego eventu pojechali z limitem czasowym (pewnie juz o tym myslales) to by uratowalo czasem tych co zlapali DC bo liczyla by sie ilosc przejechanych okrazen i zawsze jakies punkty wpadna cale szczescie DC to rzadkosc ostatnio :)

Na paddock-u chodza plotki o organizowaniu 3-godz. Lemans nie wiem kto i kiedy to organizuje ale jak sie znajdzie miejsce to ja bardzo chetnie nie zapomnijcie o mnie pls. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi: dzisiaj przy galmoku widziałem ścigające się GTR z Gallardo. Czy to przypadkiem nie Ty w swojej służbówce? :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , śpieszyłem sie do przedszkola po dzieciaki:)

 

Szkoda Mata  tak wczesnego DC:(

 

Lalek wpadaj zatem , wszyscy się zmieścimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemy techniczne mnie pokonaly:( moze to i lepiej bo nie bylem przygotowany do tego wyscigu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym tylko podziękować polyphony za świetnego patcha. Jedno naprawia a 10 psuje. Przed wyścigiem na spokojnie schodziłem poniżej 31 a w wyścigu jakimś cudem wymęczyłem 32,1. To że mi grafika chrupała to jeszcze nic, najgorsze że przez cały wyścig grała mi muzyka taka jak w menu gry. Myślałem że szlag mnie trafi!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyscig jak marzenie powolne drapanie sie do gory i zmiana strategi pojechalem 14 okr. I dopiero zjechalem do pitu spadlem na 12 i znow uwspinaczka do gory planowany drugi i ostatni pit. 27okr. Na 22 okr. Bylem 7 i na poczatku 23 okr. Nagle smokey wyjezdza z trawy pod moje kola :( stracilem szanse na dobry wynik bo musialem zjechac 2 razy do pitu na ostatnich 17 okr. Na dodatek wkurwiony na max robilem czasy 5 sek. Gorsze niz przed kraksa

Robie sobie przerwe z miesiac bo co wyscig to wkur...ny a to nie o to chodzi :)

Wroce na event bez tuningu jesli bedzie miejsce

Nerwus ladnie cie przepuscilem a ty w piach :)

Smokey dzieki za pomoc w uwolnieniu sie od tego nalogu jezdzisz jak wariat :)

K...a mac

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 najgorsze że przez cały wyścig grała mi muzyka taka jak w menu gry. Myślałem że szlag mnie trafi!

hahaha, wybacz, ale to jest akurat bardzo śmieszne ;) U mnie jak zwykle, przez pierwszych kilka okrążeń (50% dystansu zanim zjeżdżam do pitu) idzie w miarę fajnie, natomiast później idzie już na prawdę kiepsko. Auto prowadzi się tak bardzo kondoniasto, że aż szkoda gadać. Bardziej przewalone ma chyba tylko Jaski ;) Zmień felgi, te bardzo mocno ograniczają chłodzenie hamulców - chyba najważniejszy czynnik przy jeździe torowej. Mówię to jako samochodowy purysta ;) Zdaję sobię sprawę, że nie ma to żadnego znaczenia w tej grze.

Jeżeli chodzi o to, które auto robi największe WOW, to mam kilka pretendentów (niestety Jaski, przez felgi to nie Ty ;) ) Cienglasz i jego Porsche 993 Turbo z opcjonalnym spojlerem (RUF CTR2), Piotras i jego dokoksowane Camaro, Yogiego Amuse (ale w czerni, nie czerwieni), Smokeya R34-GTR i to by było na tyle ;)

 

OT

Chciałbym się dowiedzieć, ile osób byłoby chętnych do nowego eventu, nd i czw o 22.30, auta bez tuningu. Nie chcę otwierać nowego tematu bez zainteresowania, dlatego tych co oświadczyli by co najmniej 50% frekwencji poproszę o lajka w tym poście ;) Przepraszam za OT

EOT

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×