Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem. Będą poprawki. Smokey był 12, out na 37 okr. Bugg 6/50. Piotras 4/58. Nerv 5/59.

Ps. A co do eventu to może jednak coś innego? Toyka gt86 vs. bliźniacze Subaru?

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mnie wyrzuciło w połowie 59 okr. gdzieś w środkowych eskach.  Jechałem na 4 pozycji i doganiałem errora, ale minimalnie, więc raczej bez szans na atak bo traciłem do niego ze 2 sekundy.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał Piotras. Złapał dc na sekundę przed rozpoczęciem ostatniego kółka przeze mnie. Nervus 5 sekund po nim. Widziałem go na końcu prostej i nagle wyparował. Zatem patrząc z mojej perspektywy: 

 

Piotras - dc na moim 59 kółku (i jego też)

Nervus - dc na moim 60 kółku (jego 59). 

 

Reszty niestety nie wiem, ale tych dwóch delikwentów pamiętam od piątku, co mi się rzadko zdarza  :P

 

 

Będzie już z rok, kiedy testowaliśmy Muscle Cary z Piotrasem, Lakerem i Jaskim. Od tego czasu było już z 15 łatek, ale wniosek pozostaje ten sam - tuning. Najfajniejsze były z tego co pamiętam dwa Race Cary. Jakiś pomarańczowy i zielony, że tak napiszę jak baba  :laugh: Myślę, że Piotras będzie pamiętał o które bryki mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pozycje to widzę u każdego inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie już z rok, kiedy testowaliśmy Muscle Cary z Piotrasem, Lakerem i Jaskim. Od tego czasu było już z 15 łatek, ale wniosek pozostaje ten sam - tuning. Najfajniejsze były z tego co pamiętam dwa Race Cary. Jakiś pomarańczowy i zielony, że tak napiszę jak baba  :laugh: Myślę, że Piotras będzie pamiętał o które bryki mi chodzi.

Ja nie przypominam sobie żadnych testów rok temu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowaliśmy - jeździliśmy dla funu po wyścigach (bez patrzenia na zegarek i hot lapów). Zwykle w piątki do soboty rano/nad ranem. Może kiedy jedździliśmy Muscle Cars nie jeździłeś z nami - nie pamiętam, ale nockę zarwać Ci się zdarzało, nie? ;)

 

Dzisiaj nie jadę, także powodzenia wszystkim :)

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenglasz, pozycje u wszystkich raczej podaje tak samo, ale pewnie ty źle sprawdziłeś(nie twoja wina tylko powtórki w gt, tak samo jak  uszkodzeniami) 

Zgadza się jeździliśmy tymi wyścigowymi muscle carami z rok temu i naprawdę są kozackie, ale wymagają tuningu bo mają bardzo krókie skrzynie i się chyba trochę różnią osiągami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza pamięcią uczestnika mamy tylko powtórkę do dyspozycji, to co podałem to moment, w którym auto znika z listy a powtórka śledzi powietrze. Ciekawy jestem czy u każdego jest identycznie, wygląda na to, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis nie pojade mam kontuzje :( i wstret do aut od dzisiaj,ale jesli mozna to wpadne popatrzec na najlepszych z najlepszych :)

Yogi jak wspominasz o red devil,pozzi camaro,corvette i tym mustangu to pamietaj ze jest tez buick 62' w standardzie ,tez wymiata, ja tak z ciekawosci bo chyba szeryf nie potwierdzil eventu ale muscle cars chetnie :)

Pozdro black-bez odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ściganie. Cały wyścig obrona. Ciśnienie cały wyścig. Pełne 34 okr. Dzieki Nervus, Yogi, a na koniec error za czystą jazdę. Było mega. P3 to wynik powyżej oczekiwań....w dużej mierze dzięki wysokiej pozycji startowej i szybkości na prostych. W zakrętach trafiłem, ale dzięki defensywnej lini udawało się skutecznie bronić.

Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pisanie -4pkt poprosze

Ja wyszedlem bo mialem automat ustawiony,kiedys tak jezdzilem ale teraz glupio tak kiedy ty swoje a auto skrzynia swoje,na dochamowaniach pozno bardzo redukowalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras

Co się nie chwalilisz ze nowy zakup poczyniles ;) Napisz jak nowa kierownica? Gdzie kupiłeś? Jak wersja t300? Czy problemy w wyścigu miały związek z przesiadka na inne kolo?

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla wszystkich. Bardzo dobry wyścig.Dużo jazdy na zderzaku.Zjazd do pitu na 16 okr. i to był błąd. Zabrakło mi 2 litry paliwa do zajęcia P1. Przed wyścigiem P2 brał bym w ciemno a teraz trochę szkoda tego pierwszego, ale i tak było super.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz wygral? :) kurde malo was bylo a kantydatow wielu

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Laker ale nie :) Wygrał Nerv :) Na podium jeszcze Falo oraz Pela. Graty chłopaki, szczególnie szefunio, który pocisnął nieźle :) 

 

Ogólnie fajny wyścig, różnica na mecie pomiędzy drugim a przedostatnim miejscem zamykała się chyba w 3 sekundach! Wyprzedzanie było ciężkie więc tym bardziej się zdziwiłem kiedy Yogi na jednym z łuków stracił pozycję na rzecz Errora i mnie, przez chwilę myślałem Yogi, że puszczasz ale skoro darłeś potem do końca to chyba był jednak błąd :)

 

Sam popełniłem jeden kardynalny błąd, jeszcze przed wyścigiem. Założyłem, że nie da rady pojechać na jeden pit i całą strategię oparłem o 2 zjazdy. Fakt, że liczyłem na 36 okrążeń, Nerv zarządził 34 i lipa. Nie wiem jak ja testy przeprowadzałem...

 

Teraz Nurb, którego pojadę dla chillu i przygody. Przy okazji zrobiła nam się ciekawa sytuacja w walce o 3. miejsce w generalce. W Madrycie nie patrzyłem specjalnie na moją pozycję, za to obserwowałem gdzie plasuje się Error. Zapomniałem kompletnie o znaczeniu pozycji Falo. Obaj przyjechali przede mną i nawet przyzwoite P5 nie dało mi spokoju przed ostatnim wyścigiem. Jeśli dobrze liczę chłopaki mają do mnie tylko 2 oraz 4 punkty straty - będzie ciekawie i z dodatkowym motywatorem by cisnąć na pętli :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjscig fajny. Start z dosc uprzywilejowanej pozycji. Liczylem na Roberto ze nada fajne tempo i przy okazji wyczaje tor. Niestety ten woli towarzystwo bandy ;) przez pierwszy stint nie potrafilem sie wkrecic w ten tor. Pozniej juz bylo lepiej udalo sie przelamac 1:43 a na ostatnich okrazeniach czujac oddech Roberto zaliczylem nawet niskie 1:42. Liczylem na jeden pit niestety beta jest tak paliwozerna ze moze 16 bym zrobil wolalem jednak nie ryzykowac i zjechalem wczesniej. Jazda ta beta to masakra :D wejscie w zakret piekna podsterownosc, na wyjsciu znow dupskiem zarzuca. Do driftu jak znalazl;)

Nie moge sie nurba doczekac. Chociaz po przetestowaniu evory i urwaniu z czasu bety 10 sek licze tylko na swoja bezbledna jazde i problemy innych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to byl wyscig przez duze W:) Ciagla walka zderzak w zderzak przez bita godzine:)

Pierwszy stint to jazda za Pela i Nervusem. Kurcze oba auta maja kopa na prostej i nie bylo jak ugryzc:) Wszedlem w trans i czekalem na blad jednoczesnie odpierajac ataki z tylu. Miodzio. Do pitu zjezdzam za Nervusem i Peala a wypadam przed Pela!:) Swietna robota w pitlane , zgrana ekipa ustanowila tegoroczny rekord w zmianie opon;) Drugi stint to ciagla walka z Pela i ucieczka przed poscigiem.Niestety sie nie udaje maly blad na 2 kolka przed meta i trace pozycje na rzecz Errora i Cienglasza. Cisne Ich do samego konca ale brakuje pary na prostej i opon w zakretach;)

Jazda na 1 pit ma swoje minusy. Przekraczam linie mety a tuz za mna Bugg i Roberto:)

Ogolnie cala stawka dotarla do mety w widelkach 30 sekund co przy godzinnym wyscigu jest swietnym osiagnieciem i pokazuje ile walki mielismy na torze:))))))

Swietny wyscig:)

Najswietniejszy w wykonaniu Nervusa:) Mega graty za zwyciestwo i bezbledna szybka jazde:)

Graty Falo i Pela!!:) za podium:)

Dzieki wszystkim za swietna i czysta jazde:)

C%YA

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na P3 dojechał Pela a nie Error :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, emocjonujący wyścig Po starcie walka o pozycję. Twarda ale czysta. Sorry pela za ten kontakt przed szykaną. Na szczęście ładnie opanowałeś przypadkową podcinkę. Potem to już transowa jazda na zderzaku Nissana. Miód i orzeszki Nie było jak zaatakować, a próbowałem non stop. Dopiero koło 15 okrążenia po drobnym błędzie wyprzedzam czerwonego datsuna Oczywiście przez cały czas miałem oko na lusterko i obserwowałem, co robi, czający się za mną Yogi. Świetne ściganie, koncentracja na 102% i unikanie kłopotów sprawiły, że pod koniec wyścigu jadę na P2 i liczę na jakiś błąd Falo, który był przede mną. Popełnił błąd, ale strategiczny. Na ostatnim kółku musi zjechać po dolewkę Mi pozostaje bezpiecznie dowieźć zwycięstwo i upić się z radości szampanem

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, widze ze bylo grubo :)

Niestety moje ostatnie absencje to problem z kolanem :(. Siedze na zwolnieniu, czasu kupa, a ruszyc noga nie moge. Dzisiaj mi ponad 100ml jakiegos plynu sciagneli :(

Jutro rezonans magnetyczny. Nie ma jak siedziec przed kierownica. Chyba juz ten event nie bede w stanie pojechac. Moze jeszcze na piekielko mi sie uda wpasc, zobaczymy jak sie sytuacja roziwnie. 

JAk to czlowiek docenia zdrowie w takich sytuacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker może grać na padzie a Ty nie możesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nawet nie pomyslalem...a to sie tak da? :)

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×