Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie kiepskie sciganie ;) duzo szybkich odcinkow a z tego co obserwuje to na prostych ta moja fura to chyba najwolniejsze auto haha nawet od Twojej S2000 Cienglasz ;)

Nie zgodzę się, problemem nie jest u Ciebie prędkość na prostej (tutaj każdy mnie objeżdża) a wyjście na prostą. Ja po prostu mogę szybciej zacząć przyspieszać i agresywniej atakować momenty przed prostymi - najlepszy przykład to dojazd do prostej SM gdzie chyba Cię wczoraj złapałem.

 

Spojrzałem - na razie na YT - na Suzuka EC. Dłuższej prostej to tam nie mogli dać? :D Aż się prosi jakaś szykanka w połowie długości...

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wyścig średnio udany ze względu na Pele i Errora. Ewidentny mój błąd przepraszam chłopaki. Po tym dzwonie zwalniam przepuszczam paru kierowców i mam nadzieję że Pela zaraz dojedzie.Niestety widzę w lusterku że ma problemy wiec postanawiam cisnąć ile mogę aby zmniejszyć straty wiedząc że kara będzie nieunikniona. Po drodze było różnie były szybkie okr i wolniejsze.Wiatru w żagle nabrałem po ostatniej zmianie opon.przez większość okr wpadają same 34 mój best to 34,060 chyba był to drugi czas. Mam P5 przedemna Black i Yogi. Z dużej straty do nich udaje mi się dojść do Blaca.Na przedostatnim okr wyprzedzam go na dochamowaniu po S/M i już mam w myślach "TERAZ YOGI". No i wieżdżam na tarke obraca mnie a Black spokojnie mnie omija i odzyskuje tym samym P4.W rezultacie P5. Biorąc pod uwagę auto jakim dysponuje powinno być wyżej. Niestety błąd na początku wyścigu nie pozwolił mi zajac lepszego miejsca.Do następnego oby bez dzwonów.

PS. Laker pisałeś że miałeś ze mną jakiś kontakt po którym ucierpiales. Nie przypominam sobie żebym cie uderzył.

Edytowane przez GTL_FALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na szybko przed praca. Yogi z ta interpretacja twoja sie zgadzam bo nawet nie bralem jej pod uwage. Nie mialem nawet w glowie spogladac na tabelke gdy staralem sie przykleic do bandy.  Nie mniej skoro taka zasada jest to jest nie ma co dyskutowac. Zatem co z tym fantem zrobic pozostawiam Blackowi. Przepraszam Black za ten incydent tak czy siak.

 

Ogolnie do wyscigu podchodzilem na zasadzie ze nalezy cos znowu pojechac pomimo ze mi sie kompletnie nie chcialo. Nie bylo opcji dogonic Nerwusa. Cisnienie moze i czules ale na 100% bys obronil pozycje.  Szkoda ze cie wyrzucilo bo p2 mi sie nie nalezalo. Nie mniej dzieki za fajne sciganie. Teraz czas na kolejny odwrocony tor?? bedzie sie dzialo.

 

=====

Falo no sredni sredni... wystrzeliles Pele we mnie tak ze az sie zdziwilem ze taka sile przebicia masz :D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he pisze zebyscie zmarnowali swoj cenny czas wchodzac na forum :)

https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/world-of-sport/terrifying-nurburgring-crash-caught-on-video-as-car-flips-onto-its-roof-132928972.html

Error na nurbie bez overlapu :)

A tak na serio to filmik pokazuje jak trzeba miec sie na bacznosci

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda wczoraj, ledwie Yogi zajrzał do pokoju :sad: Tor jest trochę śmieszny, kręte sekcje fajne ale potem ta durna prosta...Czyli męka na krętych (tam się wyprzedzać nie da, Laker w Tobie nadzieja, że zamulisz całą stawkę odpowiednio :) ) ale potem co szybsi na prostej odjadą i zacznie się koncert dublowania :biggrin:

 

Swoją drogą wczoraj doszedłem do kresu możliwości w S2000, wsiadłem do NSXa i na pierwszym pomiarowym urwałem 0,6 sek. Masakra auto, co MR to MR.

 

Ktoś dzisiaj jeździ? Wbrew pozorom i temu co napisałem zabawy może być sporo :)

 

Laker: dobry filmik, idealnie to dobrałeś do sytuacji Error/Black :biggrin: Ale tutaj chyba sytuacja wygląda odwrotnie - Renówka powinna pozostać chyba przy prawej i puścić szybsze auto. Mam rację?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się dzisiaj zajrzeć na trening... Pewnie po 22iej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz cienglasz racje renowka powinna puscic ale w GTbN juz mozna by sie klocic :) a sytuacji error-black nawet nie widzialem...zastanawiam sie czy koles z renowki jechal z widokiem ze srodka czy moze z za samochodu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, różnica taka, że tamto to real a to gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz będę. Yogi nie poddawaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski chodza plotki ze mozesz stracic posade w trojcy swietej,przez to opuszczanie wyscigow :). Bede glosowal na errora a wtedy jak sie uda to error bedzie ci wlepial mandaty za szybka jazde- i juz nie bedziesz taki szybki. wiec lepiej wpadnij dzisiaj nie badz swinia ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak na nurbie chce startować z samego początku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak sie ululałem do 22 że padłem na pynio i poszedłem spac:) Dawno tak wcześnie nie wylądowałem w łóżku;) ale dzięki temu dziś jestem wyspany i w MEGA formie :)

 

Strzeżcie się wszyscy :) a Ty Jaski może lepiej że odpuszczasz bo bym Cie objechał i ...jak by to wyglądało  ;)  Chociaż w sumie Cie rozumiem też się czasami siebie boję :)

 

Do wieczora  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie 50/50. Dam jeszcze cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski wpadaj... Bo jak nie to na jednym mandacie nie spoczne:)

Ten co ja go nie znam... Dzieki za glos:)

Do wieczora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojeżdżam już do Newcastle. Będę leciał, ale na 23 i tak nie dam rady. Poczekacie 15-20 minut? 

 

Był jakiś update? Jak coś to żona mnie wcześniej zaloguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech wreszcie dzisiaj sie zorganizowałem i pojadę. Sorry za absencje ostatnio, ale jak juz pisałem, za dużo sie dzieje i nie wyrabiam nocnych wyścigów.

Nie zapowiada sie w najbliższej przyszłości żeby było lepiej, ale w sumie to sprawy zawodowe wiec nie ma co narzekać ;)

Laker, dobrze słyszałem ze chcesz pojechać latem na nurba? Kupiłem zonie wlasnie Fiestę ST i chętnie bym polatał tym gowienkiem po piekiełku jakiegoś dnia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Smokey bede tam na 100% ale dopiero na koniec wrzesnia. Byloby super gdybys wpadl :D Lalek w clio ty fiesta ja na hulajnodze i nerwus w bmw :D- super event tylko nervusowi cukru do baku by trzeba bylo nasypac by zrownac PO

Smokey na mnie mozesz liczyc planuje i mysle o tym codziennie i gdyby Mondello mi nie wpadlo za 3 tyg. to o niczym innym bym nie myslal :)

poki co latam po lesie swoim super sportowym suvem - znalazlem 20km lesnych drog szutry, piach, bloto, hopki ,barany, ,mosty,rzeki,sceneria powala z nog a wokol nie ma nikogo-powaznie :)

Hulaj dusza....

Bangor trial tak sie nazywa to miejsce jak by ktos chcial luknac rajdowy raj :) moge wyslac filmik albo zaczekac na edytor map

Nervus odwiedzisz siostre w tym roku? Moze my ja odwiedzimy :) dobre ciasta piecze ;)

Lalek ja zaczekam niebwiem jak inni :)

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych DC,... Bugarek, piotras, Nervus, black....

Klasyfikacja na mecie ;

Lalek, cienglasz, error, falo, mattaman, laker, pela, yogi,

Nie podam Ci Nervus jak były dc ale piotras chyba na ostatnim / przed ostatnim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny wyscig. Dzieki za emocje:) i czysto bylo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugg 51/52 okr, Smokey 52/53, Nerv i Piotras 59/60. Niedokładnie bo na szybko tylko klikałem kolejne okrążenia i sprawdzałem.

Dzięki za wyścig. Jazda na jeden pit skuteczna choć skrzydeł przez to nie rozwinąłem. P2 to chyba mój rekord w GTbN :)

Graty Lalek!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielkie dzięki, że na mnie zaczekaliście  :thumbsup: Dziękuję. 

 

Co do wyścigu - miałem świetną zabawę. Pojechałem na 3 pity, chociaż planowałem 2. Zmianę strategii wymusił incydent na 15 kółku. Nie wiem czy to był jakiś lag czy co, ale uderzyłem w Errora, a we mnie Buggarrek. Zobaczę na powtórce.

Dobra końcówka. Szkoda Cienglasz, że pod koniec spadło Ci tempo i zostawiałeś aż tyle miejsca ;) Na początku dzielnie się broniłeś przez co musiałem dwa razy zaliczyć wycieczki poza tor. Jedncześnie przepraszam za moją dość nerwową jazdę w tym wyścigu. 

 

Gtaty Cienglasz, Graty Error - sory, że nie wypiłem z Wami szampana na podium  :P

 

Mam nadzieję, że z DC to było tylko chwilowe. Jakiś zły duch wkradł się na Suzukę.

Edytowane przez lalek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×