Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego wyścigu to nie było różowo ... tym razem;) Start , jak zwykle bezpiecznie. Potem kilkanaście zakrętów świetnej walki a potem sie zamyśliłem na moment ale tak ze świadomość odzyskałem dopiero ułamki sekund przed banda. Pierdykniecie było tak mocne ze rozwaliłem cały przód i silnik. Próbowałem jechać ale nie dało sie zabardzo i musiałem czlapac na autopilocie. Ponad 3 minuty w plecy po 1 kołku sprawiło ze bez motywacji wloklem sie do mety. Tym razem to Nurb znokautował mnie:)

Graty Jaski za zwycięstwo:)

Graty Laker za p2:))

Nie pamietam już kto na p3 ;) Falo,Pela,Black?? No nic graty dla wszystkich :))

Cały event bardzo udany , dużo miodku i orzeszków dostarczył :) Teraz przed nami zmiana jak przystało na GTbN ale na bank jeszcze wrócimy do niskich limitow i komfortowych opon:))

Laker co do przesiadki i ścigania na ps4 to narazie nie ma na co sie przesiadać. Lagi , błędy , niewidzialne ściany , rozkalibrowujace sie w czasie jazdy kierownice itd . Itp. Z jednej strony jest potencjał , grafika, dźwięk a z drugiej babole babole babole.

Trzeba czekać na GT7 lub Asseto zobaczymy co wcześniej, także masz jeszcze trochę czasu:)

Wieczorem moze wpadnę coś pośmigać VISION Carami po najnowszej Suzuce:)) Do zobaczenia:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Yogi, pCars nie ma tego czegoś w sobie, jest po prostu niedopracowane. Przesiadka w tym momencie i porzucenie dojrzałego GT to po prostu regres. Ja sam nie wyobrażam sobie przejścia ze ściganiem w pełni na PS4 o ile - jak napisałeś - nie wyjdzie GT7 (nie potrafię powiedzieć wiele o AC). Ale jak już wyjdzie, ale to będzie święto :)

 

A co do Vision to jest jeszcze Infiniti - wygląda kozacko, fajnie brzmi, jeździ tak sobie (ale to FR) a przede wszystkim wyjściowo ma sporo mniej PO od testowanych już autek. Nie wiem czy opcją jest mocniejsze skundlenie pozostałych aut by dać Infiniti szansę ale może warto to rozważyć - im więcej autek do wyboru, które mogą rywalizować - tym lepiej. Dzisiaj postaram się wpaść ale szanse oceniam na 50%.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz co do VISION Carów to przewiduje 4-5 dwu osobowych zespołów wiec potrzebujemy maksymalnie 5 zrównoważonych aut a tak naprawdę to raczej 4 :) W porównaniu do podanych wcześniej aut Infinity wypada słabo wiec nie ma sensu i potrzeby kombinować:)

Po ostatnich testach wychodzą mi takie limity:

Merc: 630PO

BMW: 620PO

Toyota: 605PO

Lexus: 600PO

I GOLF SPORT : 614PO w zapasie.

Te limity mogą jeszcze ulec zmianie po testach na krętej Suzi :))

Co do wieczoru to tez jeszcze nie mam pewności czy będę. W końcu dzisiaj LM i moze jakiś ciekawy meczyk wpadnie. Jak sie nie wkręca to pewnie odpalę czarnulke:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra właśnie zakończyłem testy. Poniżej specyfikacja eventu :) Nervus jeśli nie masz nic przeciwko to klepnij zgodę proszę i lecimy:)

Auta dopuszczone do eventu + limity

1) Mercedes-Benz AMG VGT Racing Series - 632PO

2) BMW Vision Gran Turismo- 620PO

3) Toyota FT-1 Vision Gran Turismo- 605PO

4) Lexus LF-LC GT Vision Gran Turismo- 600PO

Opony dopuszczone do eventu: WM , WT, WP, WD

OBOWIĄZEK WYKORZYSTANIA 2 MIESZANEK W CZASIE WYŚCIGU:))

Tuning zabroniony, ABS dopuszczony.

Lista torów:

1) MONZA

2) SUZUKA 2014

3) CIRCUIT DE LA SARTHE 2013

4) SILVERSTONE GRAND PRIX CIRCUIT

5) CIRCUIT DE SPA-FRANCORCHAMPS

6) MID-FIELD RACEWAY

7) TOKYO R246

8) NURBURGRING 24h

Tory objeżdżone , nadające sie do aut o takiej mocy :) Będzie Czad:))

I sroka Cienglasz za brak Ascari , ten tor jest zbyt krety, wąski i trudny na te auta. Obiecuje ze będę go forsował do kolejnego , pewnie wollniejszego eventu.

Panowie proszę sie dopisać do aut wymienionych powyżej. Maksymalnie 3 osoby w teamie. Ja sie zdeklaruje na końcu , żeby nie było to tamto;) Tak naprawdę to każdym autem mogę jechać , dają mnóstwo frajdy:)

Dobra , pora lulu, jutro do roboty....wróć dzisiaj do roboty:)) Zleciało przy tych VISION Carach jak z bicza strzelił chociaż sam testowałem i w sumie powinienem sie wynudzic:)))))

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Mercedes :). Może dodamy na koniec jakiś tor z kreatora, jutro ma być :D. A tych dwóch mieszanek jesteś pewien? Pomiędzy jednym rodzajem jest z 2s. Na takim średnio długim okrążeniu, WM a WT to już będzie z 4. W F1 jest duuuużo mniej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, myślałem, że będziesz przydzielał do zespołów :) Ja dopiero pewnie w czwartek będę mógł coś potestować więc jak będzie jeszcze wybór to wtedy się określę. Ciekawy pomysł z tą mieszanką ale jeszcze nie wiem czy pozytywny czy nie :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes:

1. Jaskiniowiec

2.

3.

Toyota:

1. WRL_CATANI

2.

3.

Lexus

1.

2

3.

BMW:

1.Killroy

2.

3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes:

1. Jaskiniowiec

2.

3.

Toyota:

1. WRL_CATANI

2.

3.

Lexus

1.

2

3.

BMW:

1. Killroy

2. Nervus

3.

 

PS: Dla smaku: https://www.gtplanet.net/gt6-update-1-21-now-available-course-maker-updated-car-sounds/

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, presja była zbyt duża :)


 


Mercedes:


1. Jaskiniowiec


2.


3.


Toyota:


1. WRL_CATANI


2.


3.


Lexus


1.


2


3.


BMW:


1. Killroy


2. Nervus


3. cienglasz


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam course maker ;)

https://www.gtplanet.net/gt6-update-1-21-now-available-course-maker-updated-car-sounds/

Ciekawie wygląda ta aplikacja na tablet / smartphone. Wygląda na to ze robimy sobie zdjęcie mapki toru i przenosimy w ten sposób kształt toru do aplikacji. Potem wygodnie modyfikujemy i na koniec wysyłamy do PS3. ;) Mam nadzieje ze zaraz w internecie znajdziemy wypasione i dopracowane tory Kielce i Poznań... Było by super... Jakoś wygląda to zbyt pięknie żeby było prawdziwe ;) jedynie wrodzony sceptyzm pozwala zachować emocje na wodzy ;)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi smartfonami bym się nie rozpędzał, ludzie piszą, że tylko na tablety. Sam próbowałem zainstalować i niestety nie jest "kompatybilne" z moim telefonem (mam w miarę świeżego kitkata). Ale niech inni działają i wrzucają, jest masa torów, które odświeżyły by GT6 - dużo można podejrzeć choćby w pCars, świetne, techniczne, kręte. Byle tylko zrobić to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Mercedes :). Może dodamy na koniec jakiś tor z kreatora, jutro ma być :D. A tych dwóch mieszanek jesteś pewien? Pomiędzy jednym rodzajem jest z 2s. Na takim średnio długim okrążeniu, WM a WT to już będzie z 4. W F1 jest duuuużo mniej ;).

Faktycznie na niektórych torach jechanie całego stintu na WT sie nie opłaca , tam gdzie krotki PIT stop szczególnie ale nie wszędzie. Na takim La Sarthe z długim pitem powinno sie opłacać przeciągnąć pare kołek na WT:)

Do tego aspekt związany z pogoda : jeśli założymy ze sie rozpada to warto cisnąć na WM jak najdłużej bo zmieniając opony na WD spełnimy regulamin , jeśli jednak założymy ze sie nie rozpada lub ze będziemy mieli dzwona na starcie lub w pobliżu to lepiej wystartować na WT I zmienić krótko po starcie:))

W każdym razie jest z czym kombinować:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dodatkowy element strategii i niepewności (poza Killem :D). Obowiązek użycia dwóch mieszanek to - jak zakładam - minimum? Można wystartować na WT, zmienić na WM a potem - jak się rozpada - na WD. Dobrze kombinuję?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, presja była zbyt duża :)

Mercedes:

1. Jaskiniowiec

2.

3.

Toyota:

1. WRL_CATANI

2.

3.

Lexus

1. Pela

2

3.

BMW:

1. Killroy

2. Nervus

3. cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to okazalo sie ze sa tez Wyscigowe Srednie i te wykorzystamy jako opcje na druga mieszanke :) Roznica powinna byc mniejsza niz w przypadku WT.

Opony dopuszczone do eventu to:

WM , WS, WP, WD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh w koncu mamy edytor ?   chyba kaz czekal az wyjade na urlop  ;)    Jaski  wygrales kubek  z nurba na nurbie wyslij adres  :P   piszcie co i jak z tym edytorem bo juz nie moge sie doczekac Cieglasz jakiego masz androida w swoim nowym telefonie? w koncu to chyba zalezy od oprogramowania a nie od tel. czy tableta ? mam kilka torow zrobionych na racechrono u siebie w irlandii i chetnie bym je wrzucil do GT nawet jesli sam mam po nich jezdzic  :biggrin: ciekaw jestem czy GPS uwzglednia wysokosc nad poziomem morza czy tez tory wyjda plaskie jak stol?    


jest aplikacja na pc bluestack  dzieki ktorej pc udaje tel lub tableta moze to zadziala?

Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ty serio z tym kubkiem ^_^. 

 

Edytor działa tylko na tabletach. U mnie działa, nawet fajnie się tworzy. Na GTPlanet na pewno jest napisane czy działa przez emulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ty serio z tym kubkiem ^_^. 

 

Edytor działa tylko na tabletach. U mnie działa, nawet fajnie się tworzy. Na GTPlanet na pewno jest napisane czy działa przez emulator.

pewnie ze serio pisalem przed wyscigiem ze sponsorzy przewidzieli nagrode dla zwyciezcy na nurbie no chyba ze nie chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że chce, już wysłałem adres na pw :).

 

 

Jeszcze co do edytora, dodałem Jpega z Wikipedii z trasą Okayamy Circuit i działa to w ten sposób że masz na planszy gdzie rysujesz tor ten obrazek, możesz go powiększyć/ pomniejszyć i potem sobie odrysowywujesz po linii z obrazka :).

Edytowane przez jaskiniowiec95
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że chce, już wysłałem adres na pw :).

 

 

Jeszcze co do edytora, dodałem Jpega z Wikipedii z trasą Okayamy Circuit i działa to w ten sposób że masz na planszy gdzie rysujesz tor ten obrazek, możesz go powiększyć/ pomniejszyć i potem sobie odrysowywujesz po linii z obrazka :).

no tak ksztalt patrzac z gory odrysujesz  ale mozna go w innych plaszczyznach modyfikowac? tzn.zjazdy i podjazdy pod gore  i co z nawierzchnia jest opcja szutrowa?  bo bangor trial to moj ulubiony szutrowy tor  a mam jeszcze torfowisko  do odwzorowania  -kurde juz chce wracac do domu i tworzyc trasy no i jeszcze kwestia skalowania ksztalt moze byc ten sam a tor moze byc o polowe krotszy niz w rzeczywistosci ?!!

 

aha teraz skumalem mozna powiekszac i pomniejszac  :biggrin:

Edytowane przez Nie_znam_Lakera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam musisz sobie wyskalować co łatwe nie jest albo ja nie mam pomysłu. Stworzyłem Okayamę i znalazłem długość najdłuższej prostej, obróciłem tak żeby porównać do skali (w lewym dolnym rogu jest taka kreska z napisanym rzeczywistym rozmiarem) i tak mniej więcej uznałem że jest ok. Tor wyszedł ok.25% dłuższy :D. Ale największy problem jest z tym że nie da się zrobić dostatecznie ostrych zakrętów i w tej dłuższej wersji ledwo udało mi się zachować kształt ale jakby tor miałby być w 100% rzeczywistych rozmiarów to już by się nie udało. Nie da się kontrolować zjazdów/podjazdów. Nie da się regulować pochylenia poszczególnych zakrętów. Ustawiona szerokość toru jest jednakowa na całej jego długości( taka Okayama ma 12-15m w zależności od miejsca). Nie da się też ustawiać np. pułapek żwirowych czy jak to się tam zwie. Można kłaść tarki, trybuny drzewa, wzniesienia przy torze, namioty, i takie tam pierdoły. Kwestia jest jeszcze taka żeby mieć dokładny obrazek, w odpowiednich proporcjach. Cholera wie czy ten był ok. Kłaść można chyba tylko asfalt. Zaraz dodam tarki i te pierdoły do swojej Okayamy i zobaczę jak to będzie wyglądać :). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

kurde juz chce wracac do domu i tworzyc trasy

Pamietaj ze tory się tworzy na tablecie nie w grze na konsoli. Wiec jak masz jakiś tablet to możesz już w a Polsce działać ;) a jak przyjedziesz to sobie tory tylko wczytacz do GT6.

Ps.

Nie czytałem ale widziałem cały dlugiiiii wątek na gtplanet o możliwości uruchomienia tej aplikacji na emulatorze android. Zakładając że jest to możliwe to może na zwykłym kompie możesz już też tworzyć. Widziałem ze ktoś uruchomił na telefonie za pomocą emulatora (domyślnie aplikacja jest tylko na tablety, i też podobno nie na wszystkie, stad wątek o emulacji jest dość obszerny)

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×