Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czym ty jedziesz Toyota? Jeśli to dozwolone to nie ma sprawy. Ja i tak już nie powalcze o złotego koguta a ktoś może.

Sprawdziłem tabelkę. Jedziesz BMW. Kusząca propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chłopaki nie mają nic naprzeciw to spoko. Potrzebował bym jedynie zrobić kilka okrążeń, żeby sprawdzić tego Lexa ale wydaje mi się, że jest w moim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lex jest ekstra falo... Nie daj się podpuscic przez cienglasza... Próbuje ci opchnac bmw a sam wskoczyć w mega petarde... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falo z twoimi skillami to do Lexa wsiadaj i wygrywasz:) my w toyotce damy sie rade sami:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja też mógłbym już zmienić na Toyotę lub Lexa ;).

Jaski tobie Merc sluzy !! To taka piekna podroz w przeszlosc gdy zaczynales i kazdy byl szybszy... To cie wzmocni i sprawi ze staniesz sie jeszcze lepszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Mega ściganie. Miałem super wyścig. Na początku po dobrym starcie i jakimś drobnym uslizgu zyskuje 2 pozycję. Potem jazda w tłumie. Na jednym z zakrętów na chyba 5 okr złapałem uślizg. Spowodowalem tym zamieszanie i cienglasz albo error niestety we mnie wpada. Przepraszam, ale w uslizgu straciłem prędkoś i ktoś mnie pyknal. Mam uszkodzony lewy tył, ale ze dało się jechać, to grzeje do przodu. Tutaj ekstra walka z error. Pogoń za falo. Ogólnie super. Chłopaki pojechali na jeden pit. Ja zmieniam na 11 okr na kolejny komplet WM. Tutaj walka z Nervusem i Catani, którzy także pojechali na strategię jednego pitu. Potem doganiam error i znów fajnie.... No bo cały wyścig był fajny ;). Gratulacje Falo. Dzieki error za super czyste sciganko. Do zobaczenia w piątek.

Ps.

Obejrzałem powtórkę. Zamieszanie na 3 okr które wywołał mój uślizg. Ja staje prawie w poprzek toru przed maska error. Ten nie miał szans na reakcję. Lekko uderza we mnie i odbija w prawo w cienglasza, chyba uszkadzając go mocniej niż mnie. Przepraszam cienglasz, ale nie widzę tam winny errora. Na moje incydent wyścigowy, sprowokowany moim małym błędem, gdzie na nieszczęście, ty odniosles największe uszkodzenia. Szkoda i jeszcze raz przepraszam ze zepsuło to tobie wyścig... Wiele ich jeszcze przed nami wiec sobie odkujesz ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka. Na szybko super wyscig. Falo na kodach... Robiles nie ziemskie czasy. Ja wogole nie pamietam sytuacji z cienglaszem tyle sie dzialo. No i wisicie za wizyte u specjalisty. Prawa stopa mi zdretwiala.... Od wciskania gazu.. Gratki... Jutro napisze wiecej.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pela, nie ukrywałem, że to nie tor na beemkę i tak faktycznie było. To co wyprawialiście w swoich Japońcach zbijało z nóg :) Zamieszanie, o którym piszesz zostawiło mnie z awarią przedniego lewego koła i niestety musiałem zapuścić się do boksu. To jednak typowa sytuacja kiedy jedziemy w tłoku i coś pójdzie nie tak - zawsze jest wielka szansa, że ktoś oberwie co najmniej odłamkowym :) 

 

Graty podium a w szczególności (chyba historycznie?) dla Falo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig i super emocje :banana: . Krótko i zwięźle bo jestem w robocie :) Start jak zwykle spokojny, taką specyfikę ma FT-1 pierwszy zakręt i obcierka chyba z Errorem ale bez uszkodzeń. A potem próba utrzymania się za stawką. Jechałem na jeden PIT i chyba jednak tym razem to była dobra strategia, ale jak mnie Yogi pod koniec dogonił to już szans na WŚ nie miałem. Dzięki za wszystkie pojedynki, w szczególności dla Nervusa :) I do zobaczenia w piątek, no chyba że w środę się uda jakiś trening.

 

PS.: Cieszyłem się jak dziecko z BL do 8 okr. :biggrin:  ale i tak wiedziałem że to nie potrwa długo :sweat:

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż u mnie wyścig nie ułożył sie najlepiej;) Ponieważ tempo miałem dobre to postanowiłem wystartować na Ws;) Plan był taki żeby trzymać sie w stabilnej odległości za peletonem i wykorzystać to ze w grupie zawsze wolniej;) Potem zmiana na WM i ogień.

Niestety na samym początku planu spotkałem Jaskiego:))) Po jakimś czasie zmagań dochodzi miedzy nami do dzwona. Z mojej perspektywy wyglądało to tak Jaski ze siedziałem Ci na zderzaku , w pewnym momencie pojechałeś za szybko i całym autem wypadłeś poza tor mknąc po trawie. Ja jechałem swoją linia i straciłem Cie z widoku bo byłeś poza torem . Gdy składałem sie w zakręt dostałem strzał z boku skutkiem czego było rozwalone koło i spadek tempa:( Po obejrzeniu powtórki uważam ze powinieneś był odpuścić powrót na tor lub przynajmniej zrobić to lepiej , bez kolizyjne:)

No nic , wypadki sie zdążają wiec cisne dalej ale peleton już odjechał a co najgorsze tempo spadło i dystans sie powiększał. Po zmianie na WM zaczynam gonić stawkę i po błędach konkurencji i dzięki niezłymu tempu udaje sie wskoczyć na p5:)

Moze gdyby nie dzwon to strategia by wypaliła ale i tak już jej chyba nie zastosuje bo zabiera ona fun ze ścigania w grupie. Pierwszy stint to zawsze mega walka w tłoku a strategia startu na słabszej mieszance odbiera ta przyjemność, także nie polecam ;))

Graty Falo za historyczne zwycięstwo :))) I to z Jaskim na torze :) Twoje wnuki bedą opowiadać legendy o tym zwycięstwie:))

Graty Pela za pewne p2 i wykorzystanie potencjału Lexa , B/L wyścigu:)

Graty Error za p3 i przypieczętowanie powrotu do dobrej formy:)))

Super Nervus ze wróciłeś do ścigania:))) Rekord świata w szybkiej organizacji ...wszystkiego POBITY:))

Do zobaczenia na treningu w środę lub czwartek będę , jeszcze nie wiem:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pelna relacje pora...

Zaczynam dramatem bo niedosc ze 3 na starcie.. to jeszcze objezdzaja mnie Pela z Cienglaszem. Pierwsze 3 zakrety i pozycja 5. Mowie kurnia jego olek nie moze tak byc. Dlatego tez kibicuje Nerwusowi. Powracal do scigania wiec pewnie troche wiekszy stres wiec liczylem na to ze przytrzyma stawke. Falo z kolei to nie ja wiec ataku sie nie spodziawalem na poczatku wyscigu. No i prawda. Cisniemy w 5, Catani cos tam tez smyra ale nie tym razem. Fajne uczucie jak Lexusy na prostej smigaja duzo szybciej ale na zakretach juz nie daja mi rady. Wiec zawsze na tych szybkich lewo prawo lewo prawo... dochodzilem do przeciwnikow. Swietna walka. W pewnym momencie faktycznie Pela staje w poprzek prawie ja uciekam i fakt stukam Cienglasza ale to sie dzieje w miejscu gdy on ma duzo toru dookola. Jednak traci na tym od zostaje nas 4. Udaje sie wyprzedzic Pele i smigam za Falo i Nerwusem. Falo zaczyna sie niecierpliwic i w pewnym momencie smigamy w jeden lini we 3. Niestety nie udaje sie i jeszcze stukam Nerwusa. Sorki bo troche za bardzo zaufalem w twoje zejscie do srodka zakretu. Nie zszedles i bum bylo. Cale szczescie pognales dalej. Chyba nic sie nie stalo?? No i znowu na p4. Znowu ataki na Falo.. Niestety falo wyprzedza Nerwusa robiac w tym troche zamieszania gdzie mnie udaje sie wyprzedzic Nerwusa. Jednak to co sie potem stalo to przeroslo mnie. Falo czy ty jakas specjalna mieszanke miales... czasy 1-1,5s szybsze odemnie. Ja nie zasypywalem gruszek w popiele ale no nie dawalem rady.

 

W tym momencie dojezdzamy do 1/3 wyscigu i widze Pela w boxie. Mysle dobrze jest teraz tylko Falo i mam proste zadanie... Bedzie p2 :D A tu zonk Falo zjezdza na tym samym kolku co ja... czyli 16. Pela jak przewidywalem dojechal do mnie i cisnal.. Ja opon nie mialem (ja na 1 pit on na 2) wiec po wlasciewie 6 kolkach dalem za wygrana. Swietna walka jednak. Proste to byl stres ale zakrety byly moje.

 

Co ciekawe pod koniec Falo zwolniles grubo. Z przewagi ok 20s zrobilo sie na koniec 8. Szok.

 

Nie mniej super sicganie.

 

Yogi no forma rosnie ale no nie jestem tam gdzie trzeba... to nie to co bylo z classic formula gdzie jak rzucilem autem to wiedzialem gdzie bedzie. Tu jest troche ostroznosci i nie az tyle brawury.

 

Nie mniej gratki dla Falo i Peli i ogolnie dla wszystkich ze my jeszcze trzymamy sie na tym ps3. Szkoda ze nowi choc sa nie sa systematyczni.. Panowie zapraszamy, tu nauczycie sie wszystkiego w najlepszym wydaniu.

 

Do Piatku. Spa. Sektor 2 bedzie nasz Catani. Sektory 1 i 3 wyjmiemy z pamieci....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Szkoda ze nowi choc sa nie sa systematyczni.. Panowie zapraszamy, tu nauczycie sie wszystkiego w najlepszym wydaniu.

 

Do Piatku. Spa. Sektor 2 bedzie nasz Catani. Sektory 1 i 3 wyjmiemy z pamieci....

Po pierwsze primo podpisuję się pod tym "Panowie zapraszamy, tu nauczycie się wszystkiego w najlepszym wydaniu"

Po drugie duo Error pawalczymy jak lwy.  :banana:  :biggrin: 

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty bedziesz to ja też

....chyba że jutro byłoby nas więcej.

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Yogi, moja wina. Błąd popełniłem w pierwszym zakręcie

Potem to już myślałem że stanie się to co na sprincie z Errorem :D

Niby mogłem próbować odbić na pobocze asfaltowe ale tam dalej jest trawa i równie dobrze przydzwoniłbym w ciebie kilka metrów dalej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze dzisiaj trening jest obowiązkowy . Tak ze do wieczorka będę koło 22 h moze wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×