Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do edytora to można wczytać dane z GPS w formacie gpx lub też plik w formacie kłam np z Google earth. Jak przetestuje to dam znać, mam już jakiś gpx z torem w Poznaniu

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Poprawka w formacie klm a nie kłam

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem "Coś podobnego do Okayamy" :). Można próbować i napisać czy da się po tym jeździć ;). Fajne narzędzie tylko trochę niedopieszczone, jak całe GT :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się orientuje czy jest jakaś baza danych torów w tym formacie gpx lub KLM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker, andka mam chyba w wersji 4.4.2.

Czy ktoś dzisiaj będzie na Monza? Startujemy jutro z eventem? Jakoś mało chętnych na auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@laker

Tutaj masz wątek gdzie jest do ściągnięcia apk. Chyba tez jest tam informacja ze działa to na komputerze po zainstalowaniu tego emulatora android (bluestacks)

https://www.gtplanet.net/forum/threads/course-maker-apk.335149/

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker, andka mam chyba w wersji 4.4.2.

Czy ktoś dzisiaj będzie na Monza? Startujemy jutro z eventem? Jakoś mało chętnych na auta...

Ja moze dzisiaj wpadne :))

I tak , w piatek startujemy z eventem:)

Nie wybrali jeszcze auta Black, Falo, Hanti ale jeszcze spokojnie zdaza. Ja tez jeszcze sie nie zdecydowalem:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem.

Jakie zużycie? Jaka Monza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś co wydaje mi sie ciekawe w związku tworzeniem nowych torów i dlatego zapodaje link:

https://www.gtplanet.net/forum/threads/downloading-others-tracks-without-fr.335172/

 

To jest opis jak dodawać z poziomu przegladarki tory stworzone przez innych użytkowników i nie koniecznie musimy ich mieć w znajomych. Właśnie dodałem tor stworzony przez jaskiego :)

 

Podejrzewam że miedzy sobą możemy sie tymi torami wymieniać i zapisywać z poziomu konsoli ale może ktoś wyszpera jakiś ekstra tor "obcego" i wtedy metoda opisana wyżej sie przyda.

 

PS. 

kilka torów ma też Killroy PSNID: killroy3078 :) m.in. Tor Poznan :)

 

PS2

Tutaj z kolej link do stronki z GTPlanet gdzie ludzie wrzucają swoje propozycje torów. Może są jakieś perełki...

https://www.gtplanet.net/forum/threads/gtp-course-creators-registry.335182/

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo.... Autko wieczorem wybiore..:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj mnie nie będzie. Wyjazd na wesele do Dębicy, jestem już prawie przeprowadzony, ale neta jeszcze brak. Dlatego w poniedziałek też mnie nie będzie, bo nie mam czasu tego pozałatwiać. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cat: a Kill to w ogóle pojedzie czy tak go na listę wpisałeś jako fana marki? :)

 

Jakieś czasy orientacyjne na Monza macie pany? Ja wczoraj pojechałem kilka okrążeń na zwyczajnym torze (nie ten z lat 80), wpadło chyba niskie 1:14 (na WM) ale jechałem na takim zmęczeniu, że nie zdziwię się jeśli da się zejść poniżej 1:10 :) Auto cholernie szybkie, przyczepne i aż zaprasza do opóźniania hamowania - wielu może dzisiaj skończyć na ścianie po prostej SM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dwa dni temu oglądałem na YT właśnie Red Bulla na tym torze i czas w tych okolicach :biggrin: Coś pomerdałem. 2:14, możliwe? :) A może 1:44...Moja pamięć jest do niczego :D

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy na Monzie raczej 1.43 - 1.45
Killroy jako fan marki oczywiście jedzie :biggrin:

 

PS.: Stworzyłem Ciruit de Catalunya choć wiadomo że może się różnić bo nie miałem danych z GPS tylko mapę toru jako tło i w tym przypadku ciężko jest idealnie dobrać długość toru która może się różnić od oryginału.

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes:


1. Jaskiniowiec


2.


3.


Toyota:


1. WRL_CATANI


2. Black


3.


Lexus


1.


2


3.


BMW:


1. Killroy


2. Nervus


3. cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj mnie nie będzie. Wyjazd na wesele do Dębicy, jestem już prawie przeprowadzony, ale neta jeszcze brak. Dlatego w poniedziałek też mnie nie będzie, bo nie mam czasu tego pozałatwiać. Powodzenia.

Szkoda Nervus ze Cie nie bedzie:( ...ale z drugiej strony jesli cala przeprowadzka zabierze Ci tylko te dwa wyscigi to zajebiscie:) Do zobaczenia w przyszly piatek:))) Na nowym necie:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes:

1. Jaskiniowiec

2.

3.

Toyota:

1. WRL_CATANI

2. Black

3. Error:)

Lexus

1.

2

3.

BMW:

1. Killroy

2. Nervus

3. cienglasz

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes:

1. Jaskiniowiec

2.

3.

Toyota:

1. WRL_CATANI

2. Black

3. Error:)

Lexus

1. Pela

2

3.

BMW:

1. Killroy

2. Nervus

3. cienglasz

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Dodałem siebie powtórnie do Lexus bo zostałem potajemnie usunięty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo fajnie. Po starcie wyprzedzać catani ale chyba dwa zakręty potem tracę dwie pozycje na korzyść killroy i jaskiniowca. Ale chłopaki grzali :). Jadę sobie i staram podkręcac tempo. Za kilka okr dogania mnie Yogi który wcześniej uporać się z catani. Tutaj kilka fajnych okrążeń. Super walka. Może trochę nerwowo z mojej strony. Ze dwa razy błąd ze zbijaniem biegów... Raz przez taki błąd prawie przejechaliśmy zakręt na stojąco... Dzięki Yogi za ostrożna jazdę. Na ok 17 okr (chyba jechałem przed Yogi) przestrzelilem dohamowanie do szykany po prostej s/m ale udało mi się zatrzymać na tym zielonym betonie i nie robiłem auta... Przynajmniej nie wtedy... Dodaje gazu z chęcią powrotu na tor i załączam lewym bokiem o betonowe bloczki szykany.... Ehhh szkoda tego głupiego błędu. Uszkodzony silnik i całe okrążenie w slimaczym tempie... Nie wyprzedził mnie tylko cienglasz który chyba miał jakieś poważniejsze przygody. Zamieniamy opony na wyścigowe średnie i hej do przodu...jechalem co ciekawe tempem bardzo porównywalnym jak na wyścigowych miękkich. (b/l na miękkich 1.43,6xx, a b/l na średnich to 1.43,99x). Na ostatnich okrążeniach dogania m jeszcze cataniego który po jakimś błędzie nagle znalazł się w przewadze 3-4 sek przede mną... Brawo catani. Dobre tempo na ostatnich okrążeniach i nie udalo się ciebie wyprzedzić:). Było fajnie. Do zobaczenia w poniedziałek.

Ps.

Obejrzałem sobie powtórkę mojego błędu z początku okr nr 17... Tak bez sensu to się jeszcze chyba nigdy nie rozwaliłem. Dosłownie o milimetry zahaczyłem ten beton z szykany próbując się z tamtąd wydostać...

Ps2

Dlaczego na mojej powtorce tylko ja i cienglasz używaliśmy wyścigowych średnich? Dziwne...

Edytowane przez pela222
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za fajne ściganie dawałem tym razem z siebie prawie mają bo za plecami siedzieli znajomi i trochę ciężko było się skupić fajna walka na samym początku z Jaskim może nie walka a pogoń za tym swirem ciężko jest go dogonić a co dopiero wygrać z nim niestety moje tempo nie dało rady może za późno do pit zjechałem ale i tak pewnie bym go nie pokonał na twardych trafiłem do Best lasu ok 3 sek wiec było już źle z tempem wciąż spoglądałem na mapkę gdzie jest Yogi i Cat ale jakim cudem udało mi się przed nimi dojechać ogólnie mówiąc super jazda tymi carami mam nadzieje ze frekwencja dopisze i będzie się działo wiadomo kto znów strzeli no 1 w tym evencie ale warto mu trochę po przeszkadzać York dwa razy ścialem szukane drogą bo inaczej bym pier.... w betonki wiec jak jakaś kara się należy przyjmuję ją z pewną odpowiedzialnością pozdrawiam i do zobaczenia w następnym wyścigu

Edytowane przez KILLROY
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórka kłamie. Wyścig bardzo fajny. Początek odważnie wcisnąłem się pomiędzy pele a pobocze :). Po szykanie jadę za Killroyem a po drugiej szykanie już obok niego :). Potem te dwa prawe bok w bok :o. I na następnej prostej wysuwam się na prowadzenie. Nie dzieje się jednak to co zwykle. Zamiast bezstresowego oddalania ciągnie mi się za futurystycznym tyłem, futurystyczna beemka za której sterami siedział futu... nie Killroy nie był futurystyczny :D. Nie byłem w stanie mu odjechać. Dopiero jego błąd dał mi trochę oddechu i zacząłem powiększać przewagę. Zobaczyłem powtórkę i na szczęście merc ma podobne zużycie do bmw. Na innych torach może być różnie a jeszcze mogą dojść zmutowane Priusy ;).

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×