Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pyt odnośnie kiery G29 dziś juz prawie ja kupiłem tylko nic o niej nie wiem bo reklamy to nie wszystko na necie tez każdy coś innego smaruje wiec Pytam zawodowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@killroy

Odsyłam do wątku http://www.ps3site.pl/forum/index.php?/topic/81291-Kierownica-do-PS4

Tam trochę masz. Ja również uważam ze dużo lepszym rozwiązaniem jest T300 (w tych pieniądzach). Kolega mataman jest troszkę oblatany w temacie i tez znajdziesz w wątku trochę jego postów ;)

Dopiero co wyszła fajna wersja T300, z nowym kołem 30cm + pedały T3PA. Cena chyba ok 500 eur no ale to już jest mega zestaw.

Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki no nie powiem poczytałem trochę wątków na temat kier i np taki Gustaw cały czas namawia na t500 pełna na t300 w nowej odsłonie Kurcze ale czy ja jestem aż takim maniakiem kierownic chciałem sobie po prostu troszkę pojedzie na ps4 i to tylko dla zabawy jak dotychczas gdyby działała moja dfgt to nawet bym pewnie nie pomyślał o zmianie bo po co też skręca żadnych problemów z nią nie mam brakuje mi tylko sprzęgła a tak jest ok no ale cóż chyba czas zmienić jutro jeszcze sobie wezmę w rączki t500 i zobaczę która mi lepiej podejdzie do dloni jeszcze raz dzięki i sorry Nerv ze tu z tym wątkiem pozdrowienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@killroy

Jak troszku do zabawy na poziomie dfgt to masz nowa kierownica thrustmaster t150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież G29 to stary hardware z G27. Klekocze jak głupie i ma mniej precyzyjne kapcie od kierownic Thrustmastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus poniżej wyniki z Suzuki:)

1) Black

2) Pela

3) Error

4) Jaski

5) Killroy

6) Yogi

7) Cienglasz

8) Catani

Ktoś dzisiaj będzie na treningu??

Wczoraj miałem mały wypadek w robocie i lekko zmiazdzylem sobie prawa stopę:) Dziś jeszcze za bardzo napierdziela na jazdę w GT.

Mam nadzieje ze jutro będzie na tyle mniej bolało ze będę mógł potrenować. Jak nie to dopiero w piątek sie stawie.

Do zobaczenia ...jutro , mam nadzieje;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojeździłem samotnie przez godzinę wpadło 1,56,064 na Silverstone. La Sartre nie jeździłem bo może przełożymy ze względu na Jaskiego ;-)

Dzisiaj mecz ze Szkotami więc pewnie mnie nie będzie.

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski pisał, że chyba będzie w piątek (chociaż pisał jakby nie na temat).

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że mnie nie będzie .

Najpierw Yogi swoim misternie uknutym planem wsadził cie w auto pułapkę ;) a teraz cienglasz próbuje wyeliminować jeszcze inaczej i to na dobre ;) hmm... ;) Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz jest po meczu :(ponioslo ich po 2 min gry i mysleli ze to juz sa we Francji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiaj z tego co zrozumiałem jedziemy planowo La Sartre ?? I znowu będę zaliczał tyły .....a może nie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie planuję wywalać Cię z toru :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dam znać przed wyścigiem czy pojadę. Może się zdążyć ze nie zdążę wrócić do domu na 22:00. Będę pisał na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dam znać przed wyścigiem czy pojadę. Może się zdążyć ze nie zdążę wrócić do domu na 22:00. Będę pisał na forum....

Postaraj sie Pela, jak ostatnio:) Tez miałeś sie spóźnić a byłeś przed czasem:))

Mnie jeszcze jednak dzisiaj nie będzie

Ehh szkoda , liczyłem ze Beemki bedą w komplecie na tym torze:) No nic czekamy Nervus , mam nadzieje ze w poniedziałek już sie pościgamy:) Jakoś tak dziwnie sie bez Ciebie śmiga:))

Hallo Laker , jak tam Twoje wakejszyn;)? Wracasz już :))? Jaski potrzebuje kogoś do zespołu:))

Falo , co tam u Ciebie ?? Kiedy wielki powrót na tor??

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×