Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No to event zakończony. Jeszcze raz dzięki Catani za jego poprowadzenie. Mając na uwadze brak dostępu jako admin do wątku daje ci 5+.

Co do wyścigu to się nie popisałem. Na samym początku wyścigu mijam rozwalonego catani, a sam kilka metrów dalej powtarzam jego manewr ;( nic to. Jedziemy sobie z catani z rozwalonymi silnikami i innymi pierdolami prawie całe pierwsze okrążenie. Ok 50 sec straty. Potem ciemność. Ja nie wiem jak wy coś widzicie. Ja nie widziałem nic. Na każdym międzyczasie tracilem więcej do lidera niż jak jechałem z uszkodzonym silnikiem na pierwszym okrążeniu ;( inna sprawa że jaski pewnie może jeździć nurburgring z zamkniętymi oczami. Ogólnie nic mnie wykończyla. Bez większych błędy ale zmeczyla i słabe tempo.

Dzieki wszystkim za super event. Wreszcie fajna frekwencja.

Edytowane przez pela222
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajny event, zupełnie nieoczekiwanie zrobił się cholernie ciekawy a odczucia na początku miałem słabe. Po przyzwyczajeniu do auta można było śmigać ale i tak każdy wiedział, że auto może pójść swoją ścieżką przy byle okazji :) Jedyny minus to to, że było nas stosunkowo mało - przy większej paczce było by jeszcze lepiej :) Na pewno mocna odmiana od Lotusa, którym jechało  się jak po szynach. No i na koniec fajna sytuacja w tabeli. Jadąc wyścig postawiłem na ostrożność i przez większą część wyścigu zdawało to egzamin - nie biłem się o czołowe pozycje ale kontrolowałem miejsce w stosunku do Sharenta, którego uważałem za główne zagrożenie w walce o P1 w generalce. To jakaś ślepota z mojej strony bo i Pela (tyle samo pkt przed wyścigiem co Sharent) i Falo (niewiele dalej) mieli realne szanse zgarnąć złoto. Sam pogrzebałem swoje szanse w momencie kiedy pomyślałem, że sytuacja w stawce wyścigu jest już stabilna i wystarczy spokojnie dojechać. Jeszcze myśl się nie skończyła a ja wylądowałem na bandzie i zacząłem toczyć się zygzakiem. Wyprzedza mnie Cat, Pela a to już faworyzuje Sharenta w tabeli eventu. Po ostatnim stopie zaczynam jechać na maksa. Gonię Pelę/Cata. Jedzie się dobrze i na ostatnim okrążeniu jeszcze liczę na to, że moze kogoś złapię a tymczasem...wyścig się kończy. Jaski skopał ustawienia pokoju i zaraz po jego ukończeniu, przerywamy wszyscy. Licząc na szybko gratuluję Sharentowi misia ale wysoko może być też Falo. Cholera wie, czekam na ostateczne wyliczenie Cata. Przydałaby się jeszcze jakaś fajna grafika do tabelki i wrzucenie podsumowania do archiwum - szkoda by pamięć po takim evencie przepadła :) Nervus, zadziałasz? :)

 

Gratki też dla Szybkiego. Zdarzyło mi się z nim chyba jechać w NurbZone Jaskiego i faktycznie na Nurbie jest szybki. Laker też zgodnie z oczekiwaniami. To człowiek od Nurba. Nervusa obstawiałem szczerze mówiąc jako murowanego kandydata na bandę. Nie wiem czy to tylko moja obserwacja ale Nerv na Nurbie albo jedzie na podium albo kończy na bandzie i wlecze się gdzieś z tyłu. Połowa stawki to dla niego nie opcja ;) Teraz wiadomo, po kontuzji to i czas na wdrożenie też potrzebny. Gdyby Szybki oraz ten kolega co się ostatecznie wczoraj nie załapał do nas dołączyli (plus wracający Nerv i Yogi) - mielibyśmy znowu niezły potencjał osobowy. Tylko co się dzieje z Lalkiem? Jeszcze siedzi w koparce?

 

Czekam na szczegóły co do kolejnego eventu. Pisaliście wczoraj w pokoju o autach, którymi osiągacie ponad 900 koni. Powtórzę się - Audi R6 to ponad 1000 KM i to bez zmiany oleju :) Generalnie aut z takim pułapem nie będzie wiele i nie wiem czy sensownych bryczek wystarczy dla wszystkich. Trzeba pomyśleć nad racjonalnymi limitami. Jakieś wnioski po wczorajszym treningu tunerskim Nerv? Może jednak zaczniemy już w poniedziałek? :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pękniecie ze śmiechu jak wam tabelkę zapodam :biggrin:

O ile się nie mylę ( u mnie w powtórce jak i w wyścigu przekłamało pozycję Szybkiego który będąc 1 u mnie w tabelce był ostatni więc posiłkowałem się stratą czasową z powtórki ) to wyniki wczorajszego starcia były takie:

1. Jaskiniowiec

2. PL_S2_YBKI

3. Laker

4. GTL_FALO

5. sharent

6. WRL_CATANI

7. Pela

8. Cienglasz

9. Black

10.NERVUS

post-58504-14559735639197_thumb.jpg

Dla podsumowania focia

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

A oto i końcowa sytuacja, jak to by ująć całe podium zwyciężyło  :crazy:

 

Podsumowując...Wybór auta rewelka, ale oczywiście szkoda że nas więcej nie było. Wynik jak widać szok...jeszcze takiego nie było  :biggrin: . Sam wyścig na Nurbie super, w nocy oczywiście nic nie widziałem i myliłem zakręty, ale i tak tylko dwa razy uszkodzony poważnie ale bez silnika. Po pierwszej rozwałce już chciałem zrezygnować (przed restartem lepiej mi poszło i byłem tuż za Falo) ale pomyślałem spoko to przecież piekło więc jeszcze niejedno się zdarzy no i się nie myliłem, było super no może poza opóźnieniem czasowym zakończenia wyścigu, no ale każdemu się może zdarzyć. Dzięki wszystkim wytrwałym za dokończenie tego eventu. :thanks:

 

Co do aut do nowego eventu to nie ma wcale ich tak mało. Zastanawiam się nad Audi RS 6 Avant, BMW M4, Mustang Boss, Mercedes AMG C63, GT-R black Edition (ale chyba jest za mocne do reszty)

post-58504-0-96647800-1455973726_thumb.j

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja relację z wyścigu i całego eventu zdam wieczorem. Teraz tylko zapytam: co się dzieje w sytuacji, w której kilka osób ma tyle samo punktów? Czy nie jest wtedy tak, że o sytuacji w tabeli decyduje liczba zwycięstw, a jeśli jest taka sama liczba drugich miejsc itd.? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, decydujący jest alfabet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu jest opcja "nie lubię tego posta?" :P

 

Serio, nigdy jeszcze nie wygrałem żadnej ligi ani eventu, to byłby mój pierwszy raz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wybrać inny nick :D

A tak serio, regulamin takiej sytuacji nie przewiduje, wszyscy mamy złoto.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tego jeszcze nigdzie nie widziałem. Ani w realu ani w wirtualnych zmaganiach. Trzy złota. SZOK i radość. Kto wie jak by to się skończyło gdybym po pierwszym okr przy dojedzie do ostatniego zakrętu przed zjazdem do pitu nie zaliczył bandy. Od razu musiałem zjechać na wymianę zawiechy,a to był dodatkowy pit. Gdyby nie ten dodatkowy pit może bym skończył na P3 a w tedy były by nieskończone gratulacje, wywiady i wizyty w zakładach pracy.

Edytowane przez GTL_FALO
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yogi, mam nadzieję że masz dobry ten nowy internet bo potrzebny jest host :). A ja miałem pecha bo jak byłem to 2x nie pojechaliśmy Motegi i raz nie pojechaliśmy Silver. Gdyby nie to, nie byłoby problemu z wyłonieniem zwycięzcy eventu  :P. A o czas powinien zadbać organizator czyli yyyy, chyba Catani ale nie jestem pewny przez to jak wczoraj nikt nie chciał napisać czy restartować wyścig :).

 

 

I jak tam wczoraj poszły testy? Wyniknęły z nich jakieś propozycje odnośnie torów i ograniczeń dla samochodów?

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, mam nadzieję że masz dobry ten nowy internet bo potrzebny jest host :). A ja miałem pecha bo jak byłem to 2x nie pojechaliśmy Motegi i raz nie pojechaliśmy Silver. Gdyby nie to, nie byłoby problemu z wyłonieniem zwycięzcy eventu 

Jaski daj sie cieszyc zlotem . wszyscy wiemy ze bardzo dobrze sobie radzisz w wirtualnej jezdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski to nie wynika z dobrego internetu tylko z niekompatybilności z innymi użytkownikami oraz ostatnio z jakimś bykiem w GT. No chyba że uważasz że internecik 100Mbit / 10 Mbit jest słaby

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Catani! Nie ma co się tłumaczyć czy masz dobry internet czy nie. Tu chodzi o postawę Jaskiego. Przecież każdy wie że by wygrał ten event już w przedbiegach. Ale on musiał to podkreślić że gdyby nie internet to by wygrał.

Jaski lubię cię chłopie i mam pełny szacunek do twoich umiejętności. Ale już czas wyjść z postaci Piotrusia Pana i przyjąć trochę pokory i uszanować pracę i wysiłki innych driverow. Czy ty wiesz ile potu i zmęczenia poświęcili Cat,Laker, Cieglasz, Pela, Black,Sharent, szybki żeby
jak najlepiej wypaść w rywalizacji.

A tu nagle słyszysz. "Gdyby nie internet to by nie było problemu z wyłonieniem zwycięzcy"

Słyszysz to?


Szlag mnie trafił.

Możesz się na mnie obrazić. Ale musiałem to napisać. Taka myśl chwili

Edytowane przez GTL_FALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jezu ja tylko zażartowałem trochę z sytuacji że są trzy osoby na pierwszym miejscu. Nikt nie daje gwarancji że wygrałbym te dwa wyścigi i miał 100pkt. Równie dobrze mógłbym w którymś wyścigu być np. na P3 i ktoś by miał więcej ktoś mniej itp. A to że ostatnio są problemy z pojechaniem wyścigu to bajki? Wczoraj pokój u Cataniego wywalało kilka razy. U mnie niektóre osoby wyrzucało z pokoju, wystartowaliśmy sporo po 23:00. Na Silver nie przerwało wyścigu? Na Motegi jak byłem hostem nie przerwało wyścigu? Za bardzo spinasz się o pozycje i tracisz przez to poczucie humoru ;).

 

edit: A na Motegi to może ty byłeś hostem... nie pamiętam już :D.

 

 

Cat, ja też mam 100/10 :). Nie wiem od czego to zależy ale jak pokazują nasze przykłady przepustowość łącza nie wystarczy :P. U mnie w NurbZone pokoje stawia Oldboy i on jakoś czaruje, czasem każe np. Lakerowi wejść jako ostatniemu ale działa, na razie nie przerwało nam wyścigu :).

Edytowane przez jaskiniowiec95
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ja tylko zażartowałem trochę z sytuacji że są trzy osoby na pierwszym miejscu. Nikt nie daje gwarancji że wygrałbym te dwa wyścigi i miał 100pkt. Równie dobrze mógłbym w którymś wyścigu być np. na P3 i ktoś by miał więcej ktoś mniej itp. A to że ostatnio są problemy z pojechaniem wyścigu to bajki? Wczoraj pokój u Cataniego wywalało kilka razy. U mnie niektóre osoby wyrzucało z pokoju, wystartowaliśmy sporo po 23:00. Na Silver nie przerwało wyścigu? Na Motegi jak byłem hostem nie przerwało wyścigu? Za bardzo spinasz się o pozycje i tracisz przez to poczucie humoru .

To nie tak Jaski. Nie mam spinki. Przecież nie trenuje, nie obliczam paliwa , jadę na spontanie .

Po prostu brakuje mi od ciebie słowa <Chłopaki gratulacje! Zajebiście wam poszło> 

 

Nie odbierz  tych postów jako atak na ciebie, Absolutnie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce Was martwić ale od zawsze w GTBN w przypadku tej samej liczby punktów u scigantow o kolejności w tabeli decydował alfabet:)

Także wielkie graty dla Cienglasza za zwycięstwo:))

Rownież dla Sharenta i Falo graty za świetny wynik, zabrakło tego jednego jedynego punkcika;))

No i mega graty dla Wszystkich za fantastyczna postawę:) Problemów było co nie miara ale i radochy moc:)

Szkoda uciekły mi dwa fajne eventy ale jakoś sobie odbijemy:)

Szacun Catani za poprowadzenie i wytrwałość. Co do problemów ze stabilnością to cóż czasami tak bywa. Jak problem sie nasila to trzeba próbować zmiany. Tak przeskoczyliśmy z hostowaniem z Nervusa na mnie , potem za mnie przejął obowiązki Catani i długo było ok:)

Jak wrócę to możemy dla próby pojechać u mnie , net mam przepięty ten sam tylko trochę zwiększyłem przepustowość . To jednak inny czynnik decyduje o stabilności , czynnik "X" :) wiec jaki będzie efekt , zobaczymy. Do tego w poniedziałki nie mogę zagwarantować 100% frekwencji a to ważne u hosta żeby zawsze był i był odpowiednio wcześnie :) Możemy sie z Catem :) podzielić i zobaczymy jak będzie, mam nadzieje ze stabilnie:))

Na najbliższy poniedzialek sie nie wyrobie z kiera i wyborem auta :) Jeśli chcecie to oczywiście zaczynajcie jak sie wyrobicie , ja dołącze do treningów w tygodniu a w piątek jestem na gridzie :))

A i na koniec , Falo jeszcze raz wielkie graty , swietnie Ci poszło:)

A co do Jaskiego to faktycznie ja od razu wyczułem tam żarcik , jak to u Jaskiego ale na graty bym nie liczył ;) No ewentualnie za jakiś mało ważny sprint prze HS tak pocichutku ze ledwo słychać:)))))))

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko co się dzieje z Lalkiem? Jeszcze siedzi w koparce?

 

Od początku roku dużo pracuje i w zasadzie rzadko bywam w domu. Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, ale na razie nie zapowiada się na zmiany. Poza tym ostatnio dość często spędzam czas na torze lub w garażu :) W sumie już kiedyś obiecałem, że coś wrzucę, także wrzucam on board z zeszłego tygodnia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LMXW7KW3GSc

 

Może do rana skończy się dogrywać, to sobie obejrzycie z kawką w ręku, albo jakimś kefirkiem na kacyka :)

Pozdro

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie tak Jaski. Nie mam spinki. Przecież nie trenuje, nie obliczam paliwa , jadę na spontanie .

Po prostu brakuje mi od ciebie słowa <Chłopaki gratulacje! Zajebiście wam poszło>

Nie odbierz tych postów jako atak na ciebie, Absolutnie.

No nie w ogóle absolutnie nie atak. Wujek dobra rada i obrońca uciśnionych. Szukałeś czegoś żeby się przyczepić i znalazłeś. Nie pisz mi ckliwych wynurzeń o pocie i wysiłku bo akurat ja wiem że dobre wyniki wymagają pewnego wysiłku. Umiejętności nikomu z nieba nie spadły, zdradzę ci sekret mi też nie. Nie raz mnie się pytałeś po co tu jeżdżę, teraz wymyślasz mi że uważam was za jakiś gorszych ludzi i na tej podstawie dajesz jakieś rady o Piotrusiu Panu. Zaproponuj wywalenie mnie albo daj sobie spokój z radami w sprawach poza "sportowych", krzywdy nikomu nie robię. Nie dogadamy się, rad nie będę przyjmował. Możemy się kłócić jeżeli chcesz :).

Yogi, to były jakieś szumy w Hsie :). Raz pogratulowałem Lakerowi jak mnie pokonał na nurbie ale byliśmy sami więc chyba się nie liczy :).

Jakby co to żartowałem, można sprawdzić jak przegram jakiś sprint albo wyścig. Serio w pokoju piszę "graty".

Jak się film dogrywa to jest napisane "Ten film jest prywatny" jak teraz?

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś jest nie halo, bo całą noc przetwarza i dalej jest 94%. Poprawię później link, na razie wrzucam jeszcze raz.

 

Ile to gówno się może przetwarzać?! Skróciłem filmik do 14 minut i dalej nic. 94% i koniec, wisi. Jakaś alternatywa dla yt?

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, to krótkie podsumowanie ode mnie.

 

Ostatni wyścig: celem było dojechanie do mety przed pelą i cienglaszem (o Falo jakoś nie pomyślałem ;)), którego musiałem w dodatku wyprzedzić aż o 3 pozycje (bo na dalszych pozycjach każde miejsce różni się tylko o 1 pkt). Podczas samej jazdy od czasu  do czasu zerkałem na tabelkę i wszystko dobrze wyglądało, do momentu, w którym cienglasz znalał się zaraz za mną. Myślę sobie wtedy "ludzie, co wy tam robicie? gonić go!". Okazało się jednak, że zjechał na pit stop i wszystko znów wróciło do normy. Na ostatnim kółku jeszcze widzę że Catani w boksie stoi i znowu nadzieja "stary, ostatnie okrążenie, po prostu dojedź przed nimi do mety". Ostatecznie jednak wyścig zakończył się niedługo po przekroczeniu mety przez jaskiego, więc obyło się bez większych emocji. 

 

Co do samego eventu - mimo niskiej frekwencji jechało mi się bardzo dobrze we wszystkich wyścigach. Szczególnie miło będę wspominał Rzym (wiadomo - zwycięstwo, a dodatkowo w jakim stylu - jeśli dobrze pamiętam, to zdublowałem wszystkich kierowców w stawce), Trial Mountain i walkę z Lakerem oraz Silverstone - tak miodnego ścigania w kupie od początku do końca dawno nie było. Szkoda, że wywalczone złoto w evencie jest dzielone z 2 innymi kierowcami, ale nieoficjalnie pocieszam się, że mam jednak lepszy bilans pozycji w stosunki do cienglasza i falo :) Dzięki za wspólne ściganie.

Edytowane przez sharent
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie halo, bo całą noc przetwarza i dalej jest 94%. Poprawię później link, na razie wrzucam jeszcze raz.

 

Ile to gówno się może przetwarzać?! Skróciłem filmik do 14 minut i dalej nic. 94% i koniec, wisi. Jakaś alternatywa dla yt?

google drive? Ja tak jaskiemu moje wyslalem filmiki z nurba tez cala noc 4 okr. Ladowalem ale sie udalo,bo jest spory zapas pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam  pany

 na poczatek  podziekuje za to ze poczekaliscie na nurbie :)  -wiec dzieki

 a po drugie  dzieki catani za poprowadzenie eventu  i wszystkim ktorzy wzieli w nim udzial mam nadzieje ze GTbN powroci do swietnosci kiedy to trzeba bylo sie bic o miejsce w na gridzie :)

fajnie nervus ze sie zjawiles znowu

 

a teraz Lalek - to mnie i Piotrasowi mowiles o filmiku z knockhill  ,po dwoch latach w koncu sie doczekalismy - Super :)    ostatnio czytalem sporo o tym torze np. TOP GEAR  testowal tam hot hatche  i patrzac na czasy jakie tam robili  to musze przyznac ze niezle ci poszlo :)   no ale miales dwa lata na dopracowanie jazdy  :biggrin:    i pytanie  czym ty wogole tam jedziesz?  bo to chyba nie clio ?  

 

 

lalek w gt 6 tez mamy knockhill  :)   

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze nie dam rady ale jutro powinienem odpalić GT i coś wybrać:) Zastanawiam sie nad Mercem , BMW M3 , Nissan Silvia a moze Ford Mustang , pamietam ze mam jednego takiego podciagnietego do 1000hp zobaczymy jak odpalę "starą czarną":))

A no i oczywiście Masserati sprawdzę , chyba powinno być mocne:))

CYA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×