Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to czuję, że posiedzę w weekend i poszukam czegoś godnego :) Uwielbiam eventy, w których trzeba nieco czasu spędzić na poszukiwaniach, człowiek się stara jakąś perełkę wyłowić i myśli, że oszukał system znajdując taką. Potem przychodzi do zaklepywania aut i okazuje się, że cała paczka auto już dawno ogarnęła :D Spoko, zaczynam się jarać :) Podsumujmy co już wiemy na ten temat:

- wszystko oprócz FF (chociaż jak ktoś chce to może nie ma co bronić bo w ten sposób wycinamy niektóre Golfy choćby - wiem, że drugi Error się nie powtórzy ale a nóż ktoś ma na to ciekawy pomysł :) )

- opony WT?

 

A tak z innej beczki, przypomniało mi się w związku z nitro ;) Jeśli ktoś planuje pod PS4 jakieś inne samochodówki lżejszego kalibru to polecam The Crew. Nie wiem skąd taka jazda na tą grę (przynajmniej gdzieś to czytałem niedawno) ale moim zdaniem bije na głowę dowolne N4S. Przede wszystkim teren! Z grubsza całe USA, można przejechać Coast2Coast, są znane akcenty (typu Mount Rushmore, statua wolności, łuk w St. Louis i wiele innych), można ścigać się ze startującym samolotem pasażerskim czy myśliwcem, auta na licencji, spora różnorodność. Gra w to głównie mój młody ale sam czasami korzystam :) Takie momentami GTA bez przemocy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę szukał ...pamiętam że kiedyś pokusiłem się o tuning Audi kombi nie pamiętam modelu ale dopaliłem go do około 900 KM :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To musiało być RS6 Combi, straszny potwór tylko w zakrętach moze być przy ciężki:) Zastanawiam sie czy jakiegoś .....Lancerka da sie grubo odpicowac;) Strasznie sie kiedys jaralem do EVO:))

Tylko moze umówmy sie ze bez SUPERCARSOW , bo jak bedą dostępne to wiadomo ze pozamiatja zwykle drogówki , a tu tuning ma być chyba głównym bohaterem?? :)

Mozna by ustawić górna wartosc auta przy zakupie , co wykluczy bolidy i superauta np. 100-150 tys cr.

I moze Golf znajdzie sie w stawce :))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie wczoraj zrobiłem trening Suprą ; ) Heh Yogi, u mnie też ma specjalne względy to auto. Udało się dobić do 951KM

Oczywiście bez żadnych super carsów! To zaprzecza zupełnie tej formule ;)

Nitro nawet nie użyłem, bo ciężko i tak się prowadzi takie monstrum. Przycisku też nie miałem zdefiniowanego do tej pory

Jechałem na WM, ale nie wiem, czy WT nie będą lepsze? Ślizga się trochę, mieli oponami na 4 biegu Przy przyśpieszaniu czułem jakby przód się unosił do góry

Zużycie dałem normalne. PO wyszło mi chyba 618, albo coś około. Jeździłem zielone piekło

FF nie chcę zabraniać, ale to chyba nie pojedzie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy takich cyferkach 4WD może mieć spore wzięcie :) To Audi właśnie quattro.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiało być RS6 Combi, straszny potwór tylko w zakrętach moze być przy ciężki:)

 

Zgadza się :biggrin:  Ale to chyba nie auto dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

105 KM, odpowiedni docisk i każdego objedziesz :) Wyzywam Cię :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w ogóle kosztuje taki max tuning? Biedny jestem, ostatnie pieniądze wydałem na poprawianie sztywności zawieszenia (tylko Kaz mógł odwalic takie coś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyzwania sezonowe, bez  jaj :) Myślę, że jak ze 2-3 machniesz to spokojnie starczy. Gorzej jak będziesz chciał sprawdzić kilka aut - budżet może się skończyć. Wtedy robisz Vettela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym problem, ze nie mam czasu i ochoty na bezmyślne grindowanie sezonowek. Ta gra w singlu bez żywego przeciwnika to jakaś parodia. Bede musiał sprzedać coś z garażu, ale faktycznie nie mam ochoty na sprawdzanie różnych aut, bo pozbylbym się polowy floty.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taki urok gry niestety. Ja sam nie wykluczam mocnego podpasienia czegoś z dostępnych w garażu zasobów - przy takiej formule eventu potencjał jest naprawdę ogromny.

 

@Cat: stawiasz dzisiaj pokój?

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko trzeba jasnych reguł żeby nie wtopić niepotrzebnie sporo kasy w tuning. NSX to super auto? A GTR, może tylko nowe a stare już są ok? A RUF? A TommyKaira? . Jako limit może jakaś wartość współczynnika moc/masa? Ciekawe czy da się mocno podbić moc Plymouth Superbird...  chyba że to super auto :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś z większym budżetem przetestuje trochę fur?

Czy dane auto może być wybrane przez 2 osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pisać ma forum co ma się na oku i wspólnie będziemy decydować. Ja wziąłem zwykłą Suprę chyba '97 i już. Chyba zdrowy rozsądek jest najlepszym kryterium. TK to tuningowe auto.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można testować razem ale na dobrą sprawę cały urok tego eventu polega na tym, żeby wygrzebać samemu coś fajnego. Myślę, że jeśli mamy ograniczenie finansowe to trzeba się z tym pogodzić i działać w ramach budżetu. Trudno się mówi ale myślę, że bez przetestowania masy aut i tak będzie z czego wybierać. Tak jak powiedział Yogi/Nerv - każdy wybiera swojego faworyta (z zeszłotygodniowej gazety czy dzieciństwa, nieważne) tuczy na maksa i tym jedzie. Tu z założenia przewidziany jest element zaskoczenia bo to, że się rozjedziemy na trasie jest murowane :) Tak mi się przynajmniej wydaje, tak odczytuję istotę eventu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepiej pisać ma forum co ma się na oku i wspólnie będziemy decydować. Ja wziąłem zwykłą Suprę chyba '97 i już. Chyba zdrowy rozsądek jest najlepszym kryterium. TK to tuningowe auto.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Tym bardziej że jesteśmy w dość wąskim gronie to dobry pomysł. Jakiś Mercedes oprócz oczywiście SLS i SLR, może być?

Edytowane przez jaskiniowiec95
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie jak pisze cienglasz. Widziałem kiedyś potwornie wypasioną Suprę. Kupiłem pierwszą która mi wpadła w oko w salonie i władowałem w nią co się dało. Nie interesuje mnie czy się lepiej lub gorzej prowadzi od np. NSX. Teraz tylko poznając ją lepiej i przyzwyczajając się do tych osiągów będę się z nią próbował zaprzyjaźnić

Może setup w tym trochę pomoże (z moimi zdolnościami raczej nie) i tyle.

Teraz sprawdziłem: moja "Super" Supra RZ '97 ma 614 PO, 951KM, 1107Nm i stosunek 1,27 kg/KM. Napęd FR.

Może dołożę jej balastu żeby poprawić rozkład masy, który jest kiepski 58:42 przy wadze 1208kg.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybrać samochód mojego życia i dzieciństwa, to wziąłbym F40 i z pewnością nie niszczył jej wiejskim tuningiem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy Mazda 323 1.7D ale nie ma jej w grze :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdybym miał wybrać samochód mojego życia i dzieciństwa, to wziąłbym F40 i z pewnością nie niszczył jej wiejskim tuningiem :D

Nadal nie rozumiesz o co chodzi w takim evencie

Właśnie rozpędziłem mojego Kopciuszka do 445 km/h i dostałem trofeum, chyba za 111 m/s. Tor SSR7. Hahahaha, kto by pomyślał.

Edit: Zmniejszyłem docisk i wreszcie użyłem nitro... zegar pokazał 465 km/h

To już chyba max.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście stawiam dzisiaj pokój, myślę że około 21.30 powinienem być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ciężko będzie z tymi autami do nowego eventu. Taki najmocniejszy nsx kręci się do max. 540 po. Najlepiej kręcą się oczywiście auta z turbiną a to zmniejsza wybór drastycznie. Chyba, że faktycznie limit ustalimy sporo niżej niż ta nasza referencyjna supra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś raczej zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×