Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sharent, weź sobie innego Skyline'a. Było ich kilka. GTO/3000GT też dostępne a tu już mocy nie będzie brakować. Może ktoś coś jeszcze podpowie. Podłogę instalowałeś? Da się? To podnosi PO, Falo w swojej M5 instalował (ma możliwość) a i tak bez niej pocina dobrze (a PO chyba też poniżej 600).

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z podłogą to jest.

Obadam tego skyline jak starczy kasy jeszcze.


A jak jest z tymi skylinami? Auto starsze o rok jest traktowane jako inne, czy nadal to samo? Jest tez gtr V spec, a Black jeździ M spec. Co w tym wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już decyzja Nerva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą się różnić. Gtr to ciągle Gtr.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to spróbuj Merca C 63 AMG. Właśnie przegoniłem go po RBR i wyszło mi - bez kombinowania przełożeniami - jakieś 1:26:100 (masa powyżej limitu, 608 PO bodajże, nie pamiętam jak z mocą i np. podłogą bo wszystko ustawiałem w pokoju). Powinno wystarczyć by aspirować do roli lidera w zasadniczej grupie. Ja zszedłem na 1:23:300, ciekawe jak Falo i Jaski. Tutaj dużo prostych więc mocniejsze auta będą faworyzowane i stawka niekoniecznie musi ułożyć się jak na Suzuce.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent , aut jest jeszcze sporo do wyboru:) Chyba ze celujesz w zwycięstwo w evencie a to takim razie nic juz nie dobierzesz;) Pozamiatane:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nic, przejadę się dziś tą M3 i zobaczymy. Patrzyłem jeszcze wspomniane Mitsubishi i tragedia była. W tym aucie zapomniano chyba zamontować kierownicę, bo jeździ wyłącznie po prostej. Pewnie sprawdziło by się na La Sarthe lub owalu. 

 

Przy okazji, nie będę ukrywał, że nie bardzo rozumiem ideę takich eventów. Oczywiście, że chciałbym celować w zwycięstwo (o ile pozwalają mi umiejętności, co zdarza się rzadko) bo na tym polegają wyścigi, by dojechać na jak najwyższej pozycji, ale też czerpię ogromną radość z jeżdżenia koło w koło z innymi ludźmi. W takich samych autach gdy ścigam się z kimś innym przestaję zauważać drugi samochód, zamiast tego w wyobraźni widząc gościa z kierownicą gdzieś po drugiej stronie kraju (albo i świata), który jak ja kombinuje, gdzie tu później dohamować czy łagodniej przejechać zakręt urywając tym samym cenne dziesiąte sekudny względem drugiej osoby. Z kolei przy różnych autach walka wydaje mi się sztuczna a układ tabeli odgórnie zdefiniowany przez tory/wybrane samochody. Nawet jeśli niektóre auta są podobne, to czemu nie mieć możliwości powalczyć ze wszystkimi, a nie tylko z 2-3 wybranymi osobami, zwłaszcza, że jest nas teraz tak mało? Przykładowo, z lakerem pewnie sobie nie pojeżdżę, a mieliśmy wcześniej kawał dobrego ścigania. No trudno, trzeba brać to co dają. :)

 

Nie odbierajcie postu na jakiś atak na was czy event bo nie taki jest mój cel, po prostu chciałem się trochę uzewnętrznić :)

 

PS a próbowaliście kiedyś eventy z np. 2-3 odgórnie ustalonymi, podobnymi samochodami, z których każdy bierze jaki mu się podoba, albo np. do których kierowcy byliby przydzieleni na drodze losowania?

Edytowane przez sharent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS a próbowaliście kiedyś eventy z np. 2-3 odgórnie ustalonymi, podobnymi samochodami, z których każdy bierze jaki mu się podoba, albo np. do których kierowcy byliby przydzieleni na drodze losowania?

Próbowaliśmy. Taki urok GTbN że jest bardzo różnie. Raczej nie wymyślisz sposobu wybierania jakiego tu nie było :).

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie zaczalem sie zastanawiać czy jest jakiś typ eventu którego nie próbowaliśmy:)? Hmm, cieżko bedzie coś znaleźć:)

Jedno jest pewne , każdy kolejny event różni sie od poprzedniego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem ale nikt mi nie odpowiedział: czy było tak, że mamy pulę aut i każdy ścigant jedzie w kolejnych wyścigach innym? Za mojej kadencji nie było na pewno (w marcu będą 2 latka :) ).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba nigdy nie wymienialiśmy aut co wyścig . Takiego eventu nie pamiętam , chociaż chyba był event Ferrari , zaczynaliśmy od Dino , potem ....albo to był tylko pomysł na event , chyba nawet Twój Cienglasz?;) Tak czy siak nie jestem zwolennikiem takich zmian aut i moze właśnie dla tego powinnismy tak pojechac ..kiedys;)

Teraz mam Bossa z ktorym chciał bym sie zaprzyjaźnić:) Narazie tylko tyle , ciężki ma charakter oj ciężki , o poskromieniu go nawet nie myśle i dlatego tyle frajdy dawały mi w ostatnim wyścigu momenty kiedy sie dogadywaliśmy bez kłótni:)

Sharent :) mam nadzieje ze to Ci pomoże zbliżyć sie do idei tego eventu. Wybierz poprostu to auto które Cię kręci:) Takie z ktorym sie dobrze dogadujesz lub zupełnie odwrotnie , takie z ktorym chciałbys sie dogadać a ono funduje Ci piekło:) Boss tak sie prowadził na Suzuce i bawiłem sie przednie :) Gdyby nie Mustang to z pozostałej stawki wziął bym Merca C63 np. wielka odpicowany bryka :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to mógł być mój pomysł. Ale ten bieżący jest nieco inny - każdy jedzie czym innym - mamy pulę porównywalnych (albo nie :) ) aut i każdy losuje na dany wyścig swój bolid. Potem jest kolejne losowanie, kolejne i kolejne - w ten sposób każdy ma szansę wygrać na jeden z wyścigów najmocniejsze auto (założenie takie, że drugi raz nie możemy tym samym autem pojechać). Coś podobnego chyba Medmax w swojej lidze miał tyle, że u niego to koncept na ligę jako taką a tutaj tylko na odmulający event :)

 

Co do Dino to ja akurat właśnie na tym evencie (tylko Dino) zaczynałem jazdę z Wami :) Fajne auto, mogę nim jechać jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Malej Lidze raz zrobiłem event ferrari. Było m in Dino, F40, Italia, a w ostatnim wyścigu miały jechać jednocześnie dwie grupy: jedna w Dino, druga w Enzo. Takie zderzenie historii z nowoczesnością. Niestety liga skończyła się zanim wyścig miał okazję się odbyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w tym evencie i miło go wspominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black coś pisał o zmianach i nie zawsze może wcześniej? Jakoś tak :). To jutro jedziemy o 22 czy może pojedziemy o 22?

Czyli jutro o 22?

W tym tygodniu mam nocki więc mnie nie będzie, ale w przyszłym popoludniowki i niestety nie dam rady wrócić wcześniej niż na 23.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek pożyczyłem od Grande stojak WSP z T300 zamontowana ( wielkie dzięki Grande:).. 

 

Właśnie Jogi, kiedy oddasz kierę? Z moją nogą już lepiej i może bym sobie trochę potrenował w Pcars.

 

Czasem czytam ten topic i powiem szczerze, że czekam z utęsknieniem na GT Sport, które spowoduje ma nadzieję przesiadkę GTbynight na PS4. Może wcześniej Assetto Corsa? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka Panowie ale dzisiaj nie dam rady pojechać :( Przesadziłem z melanżem w weekend i jestem martwy dzisiaj:( Juz po wielu wielu kawach a ledwo na oczy patrzę . Także sźerokosci dzisiaj i do zobaczenia w piątek:)

Grande , juz niedługo do Ciebie wpadnę:) Pamiętaj najważniejsze to to żebyś nogi zbyt wcześnie nie przeciążył;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o której dzisiaj jedziemy w końcu? Po staremu rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie zdążę na 22-gą. Jeszcze młodzi nie śpią. Skoro yogi nie jedzie to proponuję opóźnić start. Może 22:35?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć do pokoju bo nie ma mnie w klubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×