Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze z wpadajacych na ostatnią chwilę zostali laker i Jaski. Napiszcie, czy będziecie w ogóle i czy dacie radę trochę wcześniej?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

PS. Nie mam czasu na relację ale podziękować Peli za pojedynek muszę :) Świetnie się bawiłem :) Przepraszam też za stuki, przy jednej okazji mocno Cię zarzuciłem (uszkodzenia?). Co ciekawe, przy Twojej niewidzialnej ścianie ja ucierpiałem najbardziej (uszkodzony lewy przód) i naprawdę z trudem broniłem się przed stratą P5.

Co ty, stuki były ekstra. Przynajmniej wiedziałem że jedziemy wyścig ;) a nie rozgrywamy partie szachów przez internet. Tylko raz mnie mocniej podciąłeś w jednym z zakrętów ale grzecznie poczekales aż się wykaraskam :)

Zapomnialem zapytać o twoje uszkodzenia. Bo jak mnie wyprzedziłes to widziałem że auto na prostej dziwnie myszkuje i pomyślałem nawet, że może to właśnie podczas mojej 360-tki ;) Teraz wszystko jasne.

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze z wpadajacych na ostatnią chwilę zostali laker i Jaski. Napiszcie, czy będziecie w ogóle i czy dacie radę trochę wcześniej?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Dam radę tylko jeśli będzie wcześniej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę za 20 min w domu o mogę jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:
1.Black
2.Sharent
3.Yogi
4.Cienglasz
5.WRL_CATANI
6.Pela
7.Laker
8.Falo

9.NERVUS (prawdopodobnie RIP)
 

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi był trzeci :)

Ja go na mecie nie widziałem. ;) w tabelce też go nie widzę... Wiec jak to jest... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w tabelce, ze miał 7,5 sek straty do lidera, a potem jakoś zniknął.

Trudno, zjazd do parc ferme na ważenie i przegląd auta jest obowiązkowy. Inaczej zawodnik zostaje zdyskwalifikowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko u mnie takie jaja w tabelce

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go na mecie nie widziałem. ;) w tabelce też go nie widzę... Wiec jak to jest... ;)

Nie widziałeś bo po napadzie włączyłem kamuflaż "stealth" i byłem niewidoczny;))

Metę minąłem trzeci:)

Graty Black i dzięki za fajna walkę w wyścigu:))

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig, działo się :) Początek marny bo już na 2 okrążeniu Nervus wymyślił, że ustawi się z radarem zaraz za nawrotem. Nie wiem co to za model ale pewnie nie Iskra skoro musiał też jechać równolegle z innymi autami i to tyłem :D Ja chyba przegiąłem z prędkością bo Nerv odbił kierownicą i wjechał mi na ścieżkę - wystarczyło pomachać lizakiem. Kredytowy? 

Po w/w zdarzeniu uszkodzenie i konieczna wizyta w serwisie. Robią szybko, nie mogę narzekać. Po wyjeździe dziwne sceny - Laker jedzie tempem spacerowym, pewnie fajkę odpalał albo mu się nadzienie z pączka rozlało na spodniach - zupełnie nie zwrócił uwagi na wyprzedzającego go bandytę. Trzeba gonić. Tempo dobre i strata do liderującego systematycznie spada - z pięćdziesięciu-kilku na mecie do P1 zostaje jakieś 31 s - nie jest to może wyczyn porównywalny z tym co zrobił Sharent ale w aucie wypełnionym bronią, ciężkim, szerokim zrobiłem chyba maks tego co mogłem. Miałem ochotę na ściganko z Catem w końcówce ale w końcu cierpliwość się skończyła i stwierdziłem, że łatwiej będzie przebić mu dętkę i władować na ścianę. Faktycznie, oporu przy wyprzedzaniu nie stawiał :)

 

Graty dla Blacka za dobrą robotę :) Graty dla Sharenta za mega pogoń i zniwelowanie strat. Szkoda, że szefostwo ściągnęło Nerva z toru za stosowanie sprzętu bez homologacji.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz nic dodać nic ująć, mega ściganko :crazy:, oczywiście nie obyło się bez błędów. Muszę teraz posprzątać bałagan po pączkach i spakować się na samolot do Rzymu, tam się policzymy......Porucznik Kojak się wami zajmie i może Colombo się pojawi :biggrin:

Szkoda Kapitana Nervusa :sad:, akcja po nawrocie była mega ...jazda tyłem :teehee: i nawrót by się powiódł gdyby nie tłum bandytów.

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig mógł być ciekawy, szkoda, że tak szybko się dla mnie zakończył

Akcja za nawrotem wynikła z podcięcia jakie ktoś mi zafundował. Obróciło mnie o 180 stopni, a że jest tam wąsko i niebezpiecznie postanowiłem uciekać na wstecznym trochę dalej gdzie się robi szerzej. Potem miałem efektownie wykręcić 180 i gonić peleton. Niestety źle wymierzyłem i zawadziłem chyba ostatnie mijające mnie auto. Sorry cienglasz. Zjazd i naprawa. Na tym samym lapie jeszcze ktoś zjechał i na kolejnym też, więc wskoczyłem w środek stawki. Już się cieszyłem na super zabawę, gdy pokazał się czarny ekran

Gratulacje dla podium

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha prawie cała banda wpadła; ale prawie robi różnice :) Black uciekł z łupem za Meksykańska granice i nic już z tym nie zrobicie;)

Black , stary druchu :) Zakop gdzieś moją działkę ;) by była bezpieczna , jak się zawine z pudła przed piatkiem to jeszcze zdążę po opływać w luksusy:))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawaliłem, przepraszam że mnie nie było. Nie będę obiecywał że będę w piątek ale postaram się.

Musisz być Potrzebujemy tych punktów. Trzeba listy gończe wsadzić bandytom... wiesz gdzie?

W wydech na przykład...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba coś dzisiaj potrenuję, zarezerwowałem pizze w Rzymie na 21.00 :biggrin: .....+ jakieś spaghetti i ogień na trasę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie się dzisiaj porozbijam o włoskie bandy Będę około 21:30

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trening? Jakie czasy? Jak smakowała pizza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizza wyborna, jak zawsze tutaj. Polataliśmy trochę i wrażenia bardzo dobre. Super mi się jeździ tym autem tutaj. Czas powtarzalny 1:27:5**, ale bardzo łatwo przesadzić i bum.

Jeździliśmy jeszcze Sierre i tutaj też będzie psiejsko-czarodziejsko

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak jest jedna banda która przyciąga, nie mylić z bandą opryszków. Tak jak Nervus powtarzalne 1,27,xxx , a BL 1.26.835 po około 20 okrążeniach treningu. Tak czy siak najważniejsze nie rozwalić się.

Sierra jeszcze bardziej miodnie się zapowiada, trzeba uważać żeby za bardzo nie podziwiać widoków bo to grozi rozwałką :biggrin:

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może uda mi się zarobić na dodge'a albo forda to chętnie się przyłączę w poniedziałek :) oczywiście jeśli pozwolicie :) a jak z komunikacją? bo ja jestem zielony w temacie imprez na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może uda mi się zarobić na dodge'a albo forda to chętnie się przyłączę w poniedziałek :) oczywiście jeśli pozwolicie :) a jak z komunikacją? bo ja jestem zielony w temacie imprez na ps3

Zapraszamy najpierw na trening przed wyścigiem. Na treningach używamy hs w pokoju wyścigowym hs jest wyłączony.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś relacji od nikogo nie widać. U mnie mega słabo. Na chyba 7-10 okr wpadam w zaparkowanego w poprzek Nervusa i Yogi? Rozwalka na maksa. Tocze się do pit z rozwalonym silnikiem i przodem. Po wyjeździe z pit walka z falo ale podczas jednego z ataków falo uderza mnie w kufer i wylatuje na bandę. Rozwalone dwa koła i znów pit...

Potem jazda i skoro przyjechałem przed 3 zawodnikami to znaczy że oni mieli jeszcze więcej przygód.

@Yogi

To już drugi wyścig w krótkim odstępie gdzie Yogi włączasz ducha i zostawiasz auto na torze. Nie wiem jaka jest intencja. Wiem że strasznie to wkurza. Chyba nie tylko mnie bo na moich oczach widzę cienglasza który mija twojego ducha a 10m dalej rozwala się na bandzie. Please powstrzymaj się od tego. Dzieki.

Edytowane przez pela222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×