Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Skoro padają hasła, to i ja coś zaproponuję. W weekend jeździłem trochę singla, są tam misje min. właśnie wyścigi jednej marki lub jednego auta. Podpatrzyłem kilka rzeczy. Fajną opcją mogłoby być na przykład Subaru BRZ vs. Toyota 86 GT 12 vs. Scion FR-S 12. Są to bliźniacze modele, jednak minimalnie się różnią. Wyjściowe 407PP (któryś z nich jest niby słabszy, bo ma ok 5PP mniej) nie powala, ale gdyby dorzucić im trochę gratów pod maskę to mogłoby być ciekawie. Poza tym wszystkie są autami premium.

Natomiast jeżeli chodzi o auta standard fajne mogłoby być pojedynkowanie się Hondą S2000 w seryjnej wersji. Do wyboru mamy około 10 modeli. Różne roczniki i tylko drobne różnice między nimi. Ciekawostką jest, że najmłodsza z nich, czyli S2000 06 ma mniej PP od starszych aut. Poza nią wyjściowo prawie wszystkie mają ok. 430PP. To bardzo fajne auto, a szukanie w nim limitów na słabych oponach daje na prawdę dużo frajdy.

Tyle z opcji wolniejszych. A z szybszych to co wyżej zaproponował Piotras: Meganka (którą jechaliśmy z Errorem, Rholkiem i Mattamanem cały event), KTM, Zonda. O Lotusie nawet nie wspominam bo od kiedy pojeździłem kilka razy Elise po torze, to każdym mógłbym jeździć non stop ;)

 

PS. Można również pójść "krakowskim targiem" i wybrać M3 bez tuningu i na SH lub SM :P

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś dzisiaj?

 

Ten pomysł z Megane Cup - bardzo fajny. Widziałem chyba kiedyś film Errora z LTE, wyglądało ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadne, Nurba sobie nie odpuszcze:)

Do tego slyszalem od kolesia ktory nie zna Lakera ze ten moze wpadnie;)

No i Jaski i Nervus beda na bank;) Nurb przecie:)

Piotras na nudne treningi nie wpada wiec juz Go powiadomilem ze na wejsciu dostanie z liscia ....zeby Mu sie nie nudzilo;) :) Bedzie na 100%

No i Lalek wreszcie dojrzal postanowil zostawic rodzine, robote i byc na kazdym treningu i wyscigu;)) Dzis tez Go nie zabraknie:)

Bedzie ktos jeszcze??:) ( Mikael , jak noga?:)

Do wieczora:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej ;) postaram się dziś wpaść, tak na 90%, o której otwieracie? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być i po 20 zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie wiem o której będę, ale będę ;)

 

Edit

Po ponad roku zaglądania na forum dopiero teraz przez przypadek zatrybiłem, że kiedy klikasz w godzinę napisania posta na głównej stronie to automatycznie przechodzi do ostatnio napisanej wiadomości. Zawsze mnie wpieniało przewijanie z pierwszej do ostatniej strony, a tu taki wynalazek.

Hehehe, ale ze mnie ciemniak :laugh:

Edytowane przez lalek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Lakera ale slyszalem ze ten boi sie nurba :/ a poza tym moze nie zdazyc z pracy na wyscig :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Po ponad roku zaglądania na forum dopiero teraz przez przypadek zatrybiłem, że kiedy klikasz w godzinę napisania posta na głównej stronie to automatycznie przechodzi do ostatnio napisanej wiadomości. Zawsze mnie wpieniało przewijanie z pierwszej do ostatniej strony, a tu taki wynalazek.

Hehehe, ale ze mnie ciemniak :laugh:

Tak to działa, ale lepsza jest opcja klikania nazwy tematu nad tą godziną, bo wtedy przenosi Cię do pierwszego nieprzeczytanego posta ;)

Ten sam efekt osiągniesz gdy klikniesz kropke po lewej od nazwy tematu, gdy jesteś już w podforum, np Gran Turismo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz off topic. Jak ktoś czai się na t300 gte to na Amazon.fr jest za 300eur wliczając przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wasze bryczki na Nurbie z paliwem? W Mercu po drugim trzeba zalać, jest jakieś auto, które da radę trzy okrążenia przejechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem do ostatniej chwili, ale się nie wyrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry... ciala dalem strasznie.. poziom zlosci przeszedl sam siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@error

Spoko tez nie lubię tego time trial-ego toru. ;) no ale chłopaki tak go męczą ze może się kiedyś nauczę ;)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyścig - koszmar. Miało być ostrożnie, nie pchałem się na po starcie, liczyłem na rozciągnięcie stawki i ostrożne pokonywanie kilometrów. Zaraz po zjeździe z części GP jadę za grupką aut, pojawia się chmura dymu a w niej jadący z prędkością 0 km/h Error. Mega dzwon, uszkodzone nawet lusterka. Wleczemy się do boksu i...schemat powtarza się na kolejnych okrążeniach. Zjechałem do pitu chyba z 6 razy...Przez chwilę były przynajmniej perspektywy na mini rywalizację z Mikaelem, który też miał kłopoty ale ostatecznie chyba odpuścił (w ogóle zniknął mi z listy a info o wyjściu z pokoju też nie było). Na koniec liczyłem jeszcze na złapanie Nerva i w sumie mogło być blisko bo jechałem dobrym tempem ale oczywiście znowu musiał przytrafić się dzwon. To bardzo dziwne, pierwszy raz miałem takie problemy na tym torze (i to na suchym!) - albo coś zmienili po updatach albo po prostu Merc tak się tutaj zachowuje. Owszem, wcześniej nie mogłem się uważać za króla Nurba ale potrafiłem jechać solidne okrążenia, zwalniałem w mniej znanych sekcjach a stłuczki zdarzały się sporadycznie. W pewnym sensie wczorajsze wydarzenia mi się podobały - było ambitnie. Szkoda tylko, że Error wyszedł bo mógł jechać do końca i przynajmniej ścigać się ze mną i Mikaelem.

 

Dzięki za event. Mimo, że do GT500 było mu daleko to - mimo ewidentnego oklapnięcia niektórych ścigantów (głównie Yogi, Nerv, którzy zawsze są aktywni w komentowaniu i wynikach) - jechało się fajnie. Nie wiem jak tabela (poza konstruktorami, tutaj chyba pozamiataliśmy Mercem) ale Piotras chyba mistrzem? Gratki.

 

Nervusie, co w następnym evencie? :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyscig miodzio, zreszta jak kazdy na nurbie :D moze tylko za duzo bledow z mojej strony hehe

Start fajny pierwsze koleczko elegancko za polowa stawki. Dojezdzamy do najdluzszej prostej. Ladnie pociagnelo mnie w drafcie, wyprzedzilbym wtedy chyba Nervusa Rholka i Piotrasa, ale w zakrecie na goreczce sie nie zmiescilem, na szczescie trawa tam szeroka i udalo sie bete opanowac :D

Pozniej walka z tymi ktorzy mnie wyprzedzili Yogi, Rholek, Nervus, Laker dzieki za fajne sciganie:) na 6 kolku myslalem ze juz wiecej sie nie uda niz P3 ale Lalkowi ktos bak przedziurawil;P dzieki temu udalo sie dowiezc P2

Szacun Jaski za besta, ponad 6 sek straty mialem :D to juz naprawde bezblednie trzeba zapierdylac ;)

Szkoda Team tego P2 konstruktorow;) odkujemy sie nastepnym razem:) btw to wszystko przez Errora :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda Bugg :sad: Ale mój cały występ w serii był mizerny. Trochę przez zajętą głowę, a bardziej chyba przez atmosferę, która mnie przestała przyciągać..

 

Co do wyścigu, to było nieźle. Ponad połowę dystansu trzymałem się na 6-7 pozycji. Bez błędów, bez szaleństw. Potem niestety czynnik ludzki (zamieszanie w pokoju) i przegapienie kompletne zakrętu i dzwon kasujący silnik i koła. Wlokę się do pitu i tracę kilka pozycji. Po tej przygodzie koncentracja spada, zaczynam myśleć o innych sprawach i kolejny dzwon. Tym razem prawie cała pętla z uszkodzonym autem. Puszczam bezpiecznie znowu kilka aut. Dobrze, że nie padało, bo bym chyba psychicznie nie wytrzymał  :P Taki tor  :pardon:

 

Graty dla Piotrasa za zwycięstwo w indywidualnej  :thumbsup: a dla Mercedesa za wygraną zespołową. Specjalne gratulacje dla mojego team mate - pela za podium w generalce  :braz: Świetny wynik. 

 

Co do kolejnej serii, to mam ochotę na starsze klasyki. Drogowe auta do '89. Opony SM. Bez tuningu. Limit PO ~520. Fajnie jak będzie kilka różnych marek. Jak będą same GTO - też dobrze  :dntknw:  :rofl:

 

Od ostatniego wyścigu podróżuję już w takim oto urządzeniu  :biggrin:

86058655802536848848_thumb.jpg

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gto my love!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigu to muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony, ale nie popełniłem żadnego większego błędu, co na tym torze nigdy mi się nie zdarzyło :)

Tym bardziej szkoda tej mojej kraksy z Tomkiem w połowie 2 okrążenia, widziałem po wyjściu z zakrętu, że przed Tobą jest miejsce wolne, szkoda, że postanowiłeś pojechać do przodu i przeciąłeś mój tor :) Ale za to ostatnie okrążenie fajnie się walczyło/broniło, dzięki :)

Pela był tak czy inaczej moim przeciwnikiem tutaj, bo miałem 2 punkty straty w generalce i z tego co mi się wydaję, to skończymy razem na 3 miejscu:) Gratki:)

Event cały mi się podobał, samochód dawał rade, ale cały turniej, oprócz tylko jednego wyścigu prześladował mnie pech, zawsze coś się przytrafiło. Albo ktoś mi przywalił, albo ktoś zrobił spina przed maską i kończył się wyścig. Aż sam się dziwię, że tak wysoko w generalce skończyłem :)

Gratki dla wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gto my love!

Jak to się wkręca na obroty! Jak się pruje spod maski! Miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wsiądę w GTO, nie ma lepszego Ferrari :) Jednocześnie trochę martwi mnie brak alternatywy przy podanych parametrach, bez tuningu - jedynie Countach się zbliża a i tak to wersja Anniversary bodajże (starsza jest slabsza).

 

Opony SM - to mnie cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela był tak czy inaczej moim przeciwnikiem tutaj, bo miałem 2 punkty straty w generalce i z tego co mi się wydaję, to skończymy razem na 3 miejscu:) Gratki:)

Dzieki rhol za emocje i walkę do końca. Gratulacje. Do zobaczenia na torze.

@nervus

W takim siedzisku to już żadne zamieszania atmosfery ci nie straszne ;)

Jak zawsze czekam z niecierpliwością na kolejny super event ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HEHE  po tym torze mógł bym jezdzić w kółko. Nie daje chwili wytchnienia i jak już go dobrze znasz to godzina mija jak parę minut:) Cel był prosty , przejechać cały dystans bez uszkodzeń. To jest ZAWSZE mój podstawowy cel na tym torze:) Ostatnio , prawie się udało...rozbiłem się na 6( ostatni lapie) Wczoraj start i od razu skok ciśnienia. Bez problemów w 1 zakręcie i uważnie śmigam dalej. Kurde , ciężko nawet opisać poziom adrenaliny jaki generuje start i pierwsze zakręty na tym torze:) Człowiek chce jak najwięcej zyskać przed Nordshlife ...wiadomo jak potem z wyprzedzaniem:) Dojeżdżając do owego wjazdu ...widzę dym i.....kiera w lewo ..kontra ...gaz ....przemknąłem obok stojącego w poprzek toru Errora...ufff:) Pierwsza poważna ofiara Nurba wpadła:) Potem całą pętlę jadę za 4-5 autami, to jest coś , emocje na maksa. Tak wypadamy na ostatnia prostą i zaczynają się szachy:) Kto , kogo, w drafcie przy prawie 300km/h na godzinę, czad:) Spokojnie to obserwuję i patrze jak Bugg sunie po trawie:) Dalej instaluje się za Nervusem i klasycznie próbuje atakować ale nie ma miejsca, czekam na okazję. Fajna jazda , thx Nervus.

W między czasie znowu na mega farcie mijam zespinowanego Tomka. Dalsza część to ucieczka i obrony przed Lakerem. Super jazda Laker:) Widziałem że jesteś szybszy ale szacun że  utrzymałeś nerwy na wodzy i nie atakowałeś niebezpiecznie:) Gdy już opony przestały trzymać musiałem skapitulować a na dodatek w połowie trzeciego kółka zapaliła mi się rezerwa i żeby dojechać do pitu musiałem jechać ECO:( Dzieki Laker za fajny pojedynek:) Dalej to już bezbłędna , powolna ;) jazda do mety z zachowaniem zasad BHP:)

 

Super wyścig , dzięki Panowie :)

Graty Piotras i podium:)

 

Matta piszesz że się nie wyrobiłeś a się starałeś.... a byłeś online i najpierw w GT a potem w jakiejś innej grze.....chyba że to nie Ty:)

 

 

Co do kolejnego eventu to GTO jest najszybszym autem dostępnym. Konkurencyjne są dwa Lambo , z 74 i 88 roku Cutachy , oba fajnie się prowadzą ale są lekko wolniejsze od GTO. Jest jeszcze Ruf Yellow Bird który jest szybki ale wymagający w prowadzeniu ...bardzo no i jest jeszcze droga Miura w której Piotras był wczoraj najszybciejszy;)

 

Powiem tak , jeśli najszybsza ekipa  Jaski, Piotras, Roberto, Lalek , Buggarek,.....sami wiecie KTO :) wezmą cokolwiek innego niż GTO to będzie fajna zabawa:) W każdym aucie będą w stanie objechać GTO tylko z odrobiną wysiłku, nie tak łatwo jak zwykle:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×