Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

E tam hitowa, lepiej mi się jeździło GT500 czy rakietą :P. Ja chwilowo nie mam za bardzo czasu, w tym tygodniu jeździłem chyba tylko w poniedziałek i jeszcze z tydzień albo i dwa częściej jeździł nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gt500 to zupełnie inna bajka, no i tam miałeś przewagę, a tu możesz liczyć tylko na farta :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... wróciłem i mam ochotę odpalić konsolę. Ile giga będę musiał stargać żeby pograć? Ostatni raz konsolę odpaliłem chyba w listopadzie zeszłego roku :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę ale zaczynaj już teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sporo. Ok, podłączam się do matrixa, jak będzie ktoś w nocy to pośmigamy do upadłego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za wcześnie na wyścig  ;) Ja nie jestem Szakal żeby do akcji z marszu, nawet bez umycia rąk... :P  Poza tym nie widziałem rodziny przez cały miesiąc, więc jak siąde od razu do GT to kaplica :starwars: Trzeba to taktycznie rozegrać :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nervus

Jak fotel? Doszedł? Daj znać czy mamy się bać juz dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie DHL utknął w Hanowerze. Pewnie będzie po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kolejną fajna porcję ścigania. Szkoda dc laker i mattaman'a ;(. Szkoda tez piotrasa który jak na razie z niewiadomych przyczyn zaparkowal w szykanie na 100m przed meta. P4. Super miejsce. Dzieki TomekDaria za ciśnienie w końcówce. Dzięki za walkę. Miałem nadzieję na więcej walki, ale manewr wyprzedzania wykonales tak sprawnie, że nie miałem jak się obronić. Dzięki.

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio stabilność w tej grze pozostawia sporo do życzenia. Już nawet nie pamiętam kiedy miałem DC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kończy wam się event bo z chęcią bym z wami pośmigał , oldtimery mnie nie kręcą a teraz się nie załapałem , chociaż niedługo wychodzi c.a.r.s i tam raczej powinno się już miejsce znaleźć dla każdego , bo rozumiem że myślicie nad takimi eventami w c.a.r.s , bo do pojawienia się GT7 może minąć dekada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 auta Mercedesa w pierwszej piątce :) Dobry wynik. Ja z wyścigu jestem bardzo zadowolony, nie było wreszcie DC, śmigało się świetnie, powtarzalne tempo i prezenty od pozostałych. Dzięki spinowi Lalka i najazdowi Mikaela (dziwne zdarzenie :) ) przeskoczyłem 2 pozycje wyżej. Kiedy myślałem, że skończę na P6 focha zapodał Piotras i wpadło P5 :)

 

Piotras, jesteś jednym z liderów tej organizacji. Powinieneś świecić przykładem - mistrz trzyma fason do końca. Rozumiem Twoją frustracje na koniec ale to trochę niefajne zachowanie szczególnie wobec samego Jaskiego ale i innych ścigantów. Powinieneś zaakceptować sytuację, mogłeś zjechać po opony - nie trafiłeś, zdarza się. Jak na ironię, było nieprzewidywalnie, tego sobie - z Tobą na czele - chyba wszyscy życzymy. 

 

Z tej końcówki można nakręcić film tak swoją drogą.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu dobry wynik. Dzięki temu ze na ostatnim sprincie przed wyścigiem udało mi się dobrze pokonywać eau rouge, to w samym wyścigu szybko wyprzedziłem innych. Najpierw łyknąłem tam matamana, okrążenie później wypdzedzam chyba blacka, a kilkadziesiąt metrów dalej Tomek z Cienglaszem coś robią i ich też wyprzedzam. Normalnie wypdzedzanie jak w Szybkich i Wściekłych :D

Po tych wyprzedzaniach mam przed soba Nervusa, którego dokładnie tak samo łykam. Został z przodu tylko mikael, jestem szybszy, ale przez głupie błędy wszystko co zyskiwałem to od razu traciłem:)No ale mikael postanowił dać mi wcześniejszy prezent na urodziny i spinuje na zdradliwych tarkach:)

Potem prowadze ale widzę, że cyborgi już są za mną na liście,więc te blisko 7 sekund przewagi szybko zniknie. Tak też się dzieje i przez reszte wyścigu jadę 3, pele z tyłu widziałem ciągle w tej samej odległości, więc jechałem spokojnie.

Deszcz na końcu zapewnił mi 2 miejsce. Piotras miał pecha bo zanim procenty urosły już był na ostatnim kółku. Nie dziwię się jego złości, skoro nie mógł nic innego zrobić, a przez te ustawienia to 100% wilgotności urosło ekspresowo. Jaski zaryzykował w ostatniej sekundzie przy 0%, co mu się opłaciło (a mogłem wygrać gdyby nie zaryzykował :D) ale równie dobrze mogło przestać padać:)

Niezły wynik dla merola i chyba mistrza mamy w kieszeni ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło się źle. Na pierwszym okrążeniu odpada mi kiera od tego czego powinna się trzymać :D. Moje stanowisko jest zbudowane z krzesła z kuchni, kilku starych zeszytów formatu A4 i dwóch kawałków styropianu a wszystko stoi na małym dywaniku zapewniającym,przynajmniej w założeniu pewną stabilność całego zestawu. A więc, jak mi ta kiera odpadła to nie wystarczyło jej poprostu z powrotem przymocować tymi śrubami. Coś się jebło i musiał mi to ogarniać brat którego kierowałem co ma tam zrobić i jednocześnie kierować Mercedesem. Jeżeli coś zrobiłem nie tak w czasie pierwszego lub drugiego okrążenia to przepraszam, nie wiem co się wtedy działo na torze. Na szczęście gdy sytuacja została opanowana spojrzałem tylko czy nie jestem gdzieś uszkodzony i ruszyłem do odrabiania tych kilku sekund straty. Udało mi się to na tyle sprawnie że zjeżdżam do Pit z P2 i Piotrasem tuż za mną a Rholkiem przedemną. Myślałem że dzięki temu że zjadę od nich kółko wcześniej to sporo na tym zyskam bo opony i będą może trochę walczyć ze sobą. Nic z tego, Piotras wyjeżdża z PIT ponad dwie sekundy przedemną a ja już wiem że P2 to w tym wyścigu będzie max. Tak tracę ciągle trochę do Piotrasa, na zużytych gumach to nawet więcej niż trochę aż nadchodzi okrążenie Numer 25. Strata wynosi już 10s. Jadę sobie spokojnie do mety aż tu nagle pod koniec kółka zaczyna padać. Jest jeszcze trochę za ciemno żeby stwierdzić czy woda pojawiła się już na torze. Ale że Rholek był spory kawałek za mną postanowiłem zjechać po pełne deszczówki. Jak wyjeżdżam z PIT wilgotność już wynosi 20 % i szybko rośnie :D. Dobra decyzja. Cisnę ile mogę, w pewnym momencie aż za bardzo. Na szybkim, długim lewym prawie nawrocie byłem baaaardzo blisko skończenia mojej szaleńczej pogoni. Na wyjściu daję za dużo gazu. Rzuca mnie, prawo, lewo ale jako że jestem alienem, wyprowadzam auto i cisnę dalej. Na ostatnim międzyczasie mam 20s. straty, ale jest to najszybsza część toru a na końcu mamy szykanę. Zbliżam się do kogoś, ale to jeszcze nie Audi, to był Mikael. Jest następne auto, Nervus nie wiem z której strony go minąć. Z przodu toczy się Piotras. Kurwa, biorę go po zewnętrznej pomyślałem i tak też zrobiłem. Było jednak trochę mało miejsca i dohamowywałem do szykany dwoma kołami po trawie i beemką po prawej. Ale udało się dla cyborga takie rzeczy to normalka. Ostatni zakręt, mijam spinującego Piotrasa i kończę ten emocjonujący wyścig na P1.

Trzeba chyba jednak coś zmienić w tej pogodzie :D.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten moment jak mocowales kierownicę. Teraz wszystko jasne czemu jechałeś moim tempem ;) Do tej pory myślałem na wprowadzeniem dla ciebie i piotrasa ograniczeń PO (np - 10%)... Teraz wnioskuje żebyście od następnego eventu jeździli z niezamocowanymi kierownicami ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Bmw pojechalo?? Jutro jestem !! Polska zalatwiona i slubowe sprawy tez.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak Bmw pojechalo?? Jutro jestem !! Polska zalatwiona i slubowe sprawy tez.!

Hej, ja dojechałem na P4. Niestety na ostatnim okrążeniu objechał mnie TomekDaria z team audi. Nie spojrzałem na tabelkę i nie zapisałem powtórki wiec nie powiem gdzie skończył Nervus ;( Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu pcars, ja chcialem juz w grudniu wystawiac kiere swoja aby kupowac t300 (ps4 mam) jednak z tygodnia na tydzien coraz to bardziej jestem sceptycznie do tej gry nastawiony, odpuszczam narazie z tą grą, na poczatku faktycznie wygladało to "oh-ah". jednak teraz ogladając filmiki to oprocz deszczu i dzwieku nic szczegolnego w tej grze mnie nie przyciaga: grafika - bez szału aby mowic o jakim ogromnym skoku w wyglądzie, prowadzenie - czytam sobie komentarze na roznych stronach i co raz to wieksza rzesza osob wypowiada sie negatywnie, miej aut, mniej tras, multi 16 osob?! wtf. mialo byc tak pieknie. jak narazie to przypomina mi to poziom TOCA RD na tamte lata.

poki co nadymana banka, czekam po premierze na rozwoj sytuacji... poza tym przypominam ze jest duza szansa ze w tym roku (pewnie pod koniec) zagramy w GT7.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A ja przeciwnie, wcześniej nie miałem jakiejś wielkiej podjary tym tytułem, ale teraz wręcz odwrotnie. To co w grafice w gt6 brakuje, to w pcars znajdę. Czyli widoczność w dal, nie będzie tam tego męczącego rozmazania, migotania linii itp. a dodatkowo jazda w deszczu. Co do fizyki, to poczytaj wypowiedzi ludzi np. na simracing.pl lub opinie gości z insidesimracing gdzie testują BAC MONO na nurbie.  ISR pewnie znasz, jak nie, to są to goście, którzy recenzują wszystko co związane z grami.symulatorami wyścigowymi i są raczej obiektywni. Ostatnio dużo o pcars poczytałem i jedyne co mi się nie podoba,  to np. pit stopy będą odbywały się na autopilocie(czyli jak w gt6) choć mogły być normalne. Drugie to deszcz na szybie z kabiny jest tragiczny(ma być zmieniony po wydaniu). 
Co do samej grafiki, to bez wątpienia GT7 pozamiata pcars graficznie, zresztą gt5 gt6 na dzień dzisiejszy ma niesamowitą grafike(a szczególnie auta) jak na taki sprzęt, ale właśnie te wygładzanie krawędzi, rozmycie itp, psuje efekt i jest trochę męczące. Co do jakości grafiki, to tu: http://www.spidersweb.pl/2015/01/project-cars.html są screeny robione prosto z rozgrywki na ps4(nie jakiś photomode itp) i mi taka grafika w zupełności wystarczy. I jeszcze sprawa tuningu, ja za tym nie przepadam, może dla tego, że ten w gt6 jest gorszy(dla mnie) jak ten w gt5 i mało logiczny, ale w pcars będziesz miał ciśnienie hamulców, poszczególnych opon itp bajery. 
 
Wiadomo, że pewnie pad w tej grze nie będzie tak konkurencyjny jak w gt6, ale pamiętam jak kiedyś znajomy powiedział, żebym sobie ściągnął demko LFS. On tam  jeździł  na myszce(serio) i był niesamowicie precyzyjny i szybki. 

Jeszcze roberto co do tras, to raczej będzie ich więcej, a dodatkowo sporo historycznych:

List of tracks

European Circuits 

- Azure Circuit - 
Monaco
- Besos - Circuit de Catalunya
- Brands Hatch (laser scanned)
Cadwell Park 
Donington Park
Hockenheimring 
- Imola 
Le Mans Circuit 24h
Le Mans Bugatti Circuit
- Monza 
- Moravia - 
Brno
- Nürburgring Nordschleife (Team Member+ during development)
Nurburgring GP (Senior+ during development)
- Oschersleben
- Oulton Park 
(laser scanned)
Silverstone 
- Snetterton

Spa Francorchamps
- Zolder


North American Circuits 

- California Raceway - 
Willow Springs
- California Raceway - Willow Springs Horse Thief Mile
- Lakeville Raceway - Sonoma Raceway
Laguna Seca
- Watkins Glen 
Road America

Asian Circuits 

- Dubai Autodrome 
- Jin Ding - 
Zhuhai
- Sakitto - fictional track inspired by Suzuka

Oceania Circuits 

- Bathurst - 
Mount Panorama

Kart Tracks

- Belgian Forest Karting Circuit 
(Spa-Francorchamps Kart Circuit)
- Chesterfield (fictional)
- Glencairn (fictional)
- Summerton (fictional)
- Dubai Kartdrome

Country Roads

- California Highway 
(Team Member+ during development)
- Azure Coast (Team Member+ during development)

------------------------------------------------------------------------------

Planned/Confirmed Tracks (to be released as DLC)

European Tracks

- Mugello

Oceanic Tracks


- Ruapuna Speedway 
- Macau


Historic Tracks 

Bannochbrae (fictional historic GP track located in the scottish highlands)
Hockenheim (Pre 2002)
- Rouen Les Essarts 
- Historic Milan - 
Monza (1967. GPL2.)
- Historic Milan Oval
- Silverstone 1975
- Solitude Rennstrecke 
- Spa Historic 

Oval Tracks 

- Concord - 
Charlotte Motor Speedway **
- Daytona International Speedway 
***
- Delaware - Dover
- Henrico - Richmond
Indianapolis Speedway *
- Memphis - Bristol

Fictional Tracks

- Test Track 
(just for testing during development, wont be in the final release)

Edytowane przez piotras3
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×