Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Albo DB9 Cup. Jakiś czas temu widziałem że można pododawać takie fajne spojlery, przód, tył. Wygląda jak wyścigówka :). I jeszcze można założyć podłogę więc prowadzenie też powinno być całkiem dobre.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zapoda kolejność na mecie z poniedziałku. Laker chyba odpadł przede mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to robmy liste poszczegolnych eventow... ja zaczne..

 

Kolejny event..

1. Lotus F1

2... a bierzcie co chcecie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Astona to kupiłem nie DB9 a V12 Vantage. Jest szybszy , mocniejszy i wyglada lepiej . Wszystkie spojlery można założyć:)

Na torze pojawię sie w przerwie meczu LM, pewnie;)

Jak by co to już jestem.

Jaski , Falo widzę ze jesteście online;) Jakiś trening , czy jedziecie dzisiaj inna serie wyścigowa??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździliśmy tez Lotusem Elise ... zanim Jaski sie pojawił. To była kwintesencja mega modnego ścigania . Jazda zderzak w zderzak czy bok w bok przez cały dystans sprintu , poprostu mega zajebiscie:)

Co do F1 to tez było mega zajebiscie ale tutaj to bolid dostarcza tych emocji . Jazda to raczej walka z autem i z torem aby sie nie rozpierdzielic i przyznam ze bolid jak to bolid generuje więcej adrenaliny niż okielznany Elise ... przynajmniej do pierwszej rozwałki.

No i od 2 kolka jeździliśmy raczej samotnie co było na plus z jednej strony bo przynajmniej tor pusty.

Dla mnie wczorajsze testy nic nie rozwiały bo chciał bym pojechać oba eVenty : Lotus Elise i Lotus Senny tylko nie wiem w jakiej kolejności, dostosuje sie , wszystko mi jedno;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się walka w F1 podobała. Za tobą i catanim trochę pojeździłem, żadnego kontaktu sobie nie przypominam. Czuć było respekt do maszyny :). Dobrze byłoby włączyć tuning bo o ile auto prowadzi się naprawdę ok to brakuje mu trochę dłuższej skrzyni. Na Monzy'80 zabrakłoby sporo. A i jeszcze można mu dołożyć docisku. Jasne, byłoby trudno w końcu to bolid F1 z szalonych lat 80 tych ale moim zdaniem warto tego doświadczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonów miedzy nami nie było bo obaj jechaliśmy bardzo ostrożnie;))) BARDZO:) Do tego na torze było nas tylko 4 wiec miejsca było sporo:)) Ale żeby nie było ze jestem przeciwnikiem koncepcji:)) Jestem jak najbardziej za :) Jazda tym bolidem daje nieziemska wręcz frajdę :)))) ale wymaga tez niesamowitej , KONCENTRACJI, POKORY I ROZWAGI :)) Aktualny event to pikus pod względem szybkości i trudności ale i miodnosci w porównaniu do F1:)) Także w sumie moze by i sprawdzić czy jesteśmy gotowi:)) Wczoraj jeździliśmy z ABS i bez tuningu. Tunin można by dodać . Skrzynia jest faktycznie za krótka ...tylko 350km/h;))a docisk moze by pomógł utrzymać to w ryzach:) Ustawienie skrzyni pomogło by tez z trakcja na niskich biegach bo normalnie opony przestają sie ślizgać dopiero na 4 biegu:)) Przygodę z GT5 zakończyliśmy eventem F1 i pamietam ze było zajebiscie ...chociaż sporo dzwonów:))

Tak czy siak Nervus podejmuje ostateczna decyzje a do tej pory dwa lajki poszły na posty o F1:)) Wiec podejrzewam że pojedziemy potworem z lat 80' :)))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak Nervus podejmuje ostateczna decyzje a do tej pory dwa lajki poszły na posty o F1:)) Wiec podejrzewam że pojedziemy potworem z lat 80' :)))

 

 

Powiem tak. Trzeba iść za ciosem :D Chociaż ostatni event nie był nawet w małym ułamku wymagający. Te pojazdy jeżdżą prawie same. Podejrzewam, że mały Lotus też nie będzie sprawiał najmniejszych trudności. Takie zawody są trochę nużące. Trzeba nam znowu mocnego impulsu do treningów i do częstszego wpadania na tor ;). Lotus Senny zapewni nam emocje w wielu aspektach (jeśli tylko wszyscy nie rozbiją się na pierwszym zakręcie). Miałem pomysł na drużynowe Porsche SuperCup (ale do tego potrzebuję ogarnąć edytor torów, lub znaleźć gotowe, a nie mam jeszcze tyle czasu).

Nie lękajcie się ;) Trzeba tylko zmienić podejście z deptania gazu do oporu, na ciągłą koncentrację i kontrolę nad bolidem :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi torami z edytora jest podobno problem. Występują na nich lagi. Nie wiem czy to bug ale jak postawisz pokój z torem z edytora to już toru w tym pokoju nie zmienisz. I jeszcze tarki, są ale jak na nie najedziesz to wpadasz w trawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do edytora to jest fakt żeby pojeździć na torze z edytora to trzeba założyć pokój od razu z danym torem, ale w trakcie nie można zmienić go, tylko trzeba stawiać od nowa. Co do jazdy w  większym gronie na tych stworzonych torach nie testowałem więc nie wiem jak jest z lagami. Co do tarek to jeździłem po ich i nie zauważyłem takich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili? Ja pamiętam że były niżej niż asfalt i jak na nie najechałem to normalnie szedł kurz jak po trawie.

Aż to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deptac trzeba zawsze.. tylko uwazac aby w nikogo nie wparadowac :)

 

Dzis licze ze wkoncu nie zrobie tyle bledow i bedzie dobry wynik. Mam pozytywny nastroj. Jasio bedziesz mam nadzieje??!!

 

====

Pozatym nowe misie jada z nami??

 

============

Kur....

i znowu lipa. Na poczatku dzieki Falo za uszkodzenie na 2 kolku!!! Potem juz do polowy wyscigu na tym uszkodzeniu jechalem... Wjezdzam do boxu i ze zapomnialem jak on wyglada to wciskam za szybko gaz i mi zapisuje opony miekkie... po pitstopie jakos sie szamoce w aucie i BUUUUUM w bande!!! Kill we mnie... no i mamy po wyscigu. Ja jeszcze chce powalczyc i cisne... tak przycisnalem ze znowu bum... potem przez 6 kolek swietnie mi sie jechalo i znowu buum.. ale jakos tak do boxu wjezdzam ze mnie przepuszcza przez niego z rozwalonym wszystkim.. wiec na autopilocie i do boxu.. juz nie mam sily na kolejne przygody. Instaluje sie wysiadam ide do lodowki po loda...

 

Gratuluje Falo bo pewnie wygra... Ale tym razem zes mnie sknocil! kolego!

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli tak było aczkolwiek nic takiego sobie nie przypominam. Muszę obejzec powtórkę.

PS. Jeśli Jaski miał wszystkie takie wyścigi jak ja dzisiaj to nie miał fajnie. Samotność samotność samotność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale sie nie obrazaj za Ogona :) dopiero potem zobaczylem co napisalem:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka jutro cisne do roboty i moge nie dac rady  :mellow:  za to w piatek mam wolne wiec sie pojawie rozumiem ze jedziemy te dziadowskie lotusy? moze uda mi sie pedal gazu naprawic bo jest coraz gorzej, a wogole co tu taka cisza?

 

sciagnalem sobie edytor na telefon i juz maluje mondello park  :biggrin: moze kiedys GTBN zawita do Irlandii na wyscig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×