Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

hmm chyba jestem jedyną osobą na której to demo nie wywarło większego wrażenia ;P

na mnie tez nie. moze dlatego ze juz to widzialem pare razy od E3. graficznie nie ma sensu sie wypowiadac i tak pewnie sie zmieni ale kratos w kolorze czerwonym to swietny pomysl :D a mowienie ze bedzie wygladal lepiej niz U2 widziac jeden skrin, coz lekkie naduzycie. poza tym, coz to po prostu gow w nowej oprawie, ale po cos zmieniac skoro i tak jest dobre :) no nic teraz czekam na gow collection i marzec. po drodze dante mam nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez jakos to demo nie urzeklo, Hevenly Sword bardziej przypadlo mi do gustu. Ale gierka przyjemna, na pewno warta zakupu. Juz ten stary build z E3 wyglada kozacko, strach pomyslec jak to sie bedzie prezentowac w full wersji. No i do tego animacja 60FPS, co pieknego. Szkoda jedynie, ze z tych zapwiadanych 1080p nic nie wyszlo, ale dla tych 60FPS warto pojsc na taki kompromis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, dynamiczna, piękna grafika, ładna animacja. Przyjemny slasher, chyba kupię GoW Collection, bo wstyd się przyznać, że opuściłem 1 i 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się zdobyć demko. :)

Mimo iż widziałem ten kawałek gry nie raz to jestem zachwycony. Wygląda to dużo lepiej niż na filmikach z E3 (jak by mogło być inaczej?)

Jestem pewien że U2 wymięknie przy finalnej wersji GoW3.

Pierwszą część ograłem 6 razy, drugą 9 a ile razy ogram trzecią?? Na samą myśl pojawia mi się banan od ucha do ucha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent dla wszystkich, którzy nie załapali się na klucz od Sony.

Dzięki uprzejmości konrado0905 z forum psx extreme każdy może sobie przetestować demko GOW III.

Kolega konrado0905 utworzył konto specjalnie dla dema i udostępnił je.

Dane konta:

login: PSNdemos@gmail.com

hasło: zaq12wsx

Po rozpoczęciu pobierania prosiłbym o przejście na własne konto i tam dokończenie ściagania dema.

Wielkie dzięki i szacun. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj i... TOTALNA MIAZGA z widokiem na krwawą łaźnię!

Myślałem, że po U2 niewiele mnie zaskoczy pod względem graficznym, tudzież klimatycznym jaki może nieść za sobą jakakolwiek inna gra, a przynajmniej nie tak szybko. Dopóty dopóki na nie horyzoncie pojawił się Mistrz "wkur***ny rzeźnik" Kratos, specjalista od rozczłonkowywania w swojej najnowszej odsłonie. Szlagier ten jest pod każdym względem dopracowany i jak widać nadal dopracowywany przez studio Santa Monica(...) Motywy z cyklu: opływająca posoka po czerepie i korpusie Kratosa tuż po tym jak 'wygałkował' cyklopa to istna Poezja GORE! Dla mnie totalny must-have. Mam nadzieję, że GoW3 Ultimate Box pojawi się też w Europie... :thumbsup:

Edytowane przez SouL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem w demko troche i musze przyznac że liczyłem na więcej. Brakuje mi tego czegoś w grze co uczyniłoby ją wybitną. Jak ktoś wspomniał otoczenie jest kiepskie, na poziomie gowa2. Sam Kratos wygląda w miare, jednak bez rewelacji. mimo wszystko wierze że wersja finalna zarządzi a graficznie pobije nawet killera jakim jest u2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę, że wróciłeś Soul. ;)

Od marca 2009 r ... największy okres gry? Cholera! GoW3, GT5, MAG, ScoT, FFXIII...co dalej? Cholera! Sony studio są w płomieniach. :yes:

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brutalnosc w gow to jest to. kratos ktory nie zastanawia sie co bedzie dalej, czy spadnie w przepasc czy nie, po prostu dziurawi harpie na ktorej leci bo ma to w dupie. i to mi sie podoba. bez tego sporo by gra stracila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The texture work is of an outstanding quality throughout, special effects are used in a subtle and reserved manner, lighting is exemplary. The code appears to be using 2x multisamping anti-aliasing, but similar to Killzone 2, the choice of colour palette helps in adding to the edge-smoothing effect."

Gra zajmuje 2.6 GB, głównie z powodu braku kompresji. :)

Link można znaleźć - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwar3-performance-blog-post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna miazga :D boje sie tylko że po 3/4 godzinach zobaczymi napisy końcowe :( 

Dla GoW 1 kupiłem PS2, Dla GoW:CoO Kupiłem czerwone PSP z facjatą Kratosa :D A teraz kupiłem PS3 między innymi z myślą o GoW III :D

Niemogłem uwierzyć gdy przeczytałem na końcu książeczki dołączanej do Gowa na PSP info: "GOD OF WAR III on PS3" :o To był szok i postanowiłem znowy kupic Chlebaczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie róbcie śmietnika. To nie jest temat jak wyłudzić demo, A Moderatorów bardzo prosiłbym o uprzątnięcie tego bałaganu. I coś mi się wydaję że takie akcje z udostępnianiem dema nie są do końca legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wlasnie pogralem w owo slynne demko i... po prostu Kratos pelna geba :D ale cieszy mnie fakt, ze pracuja jeszcze nad ta grafika bo po U2 mozna na ps3 oczekiwac czegos lepszego :P wiem, ze moze i sie czepiam, ale to tylko i wylacznie moje zdanie :) wiec prosze nie zjadac mnie w pierwszym lepszym komentarzu :P boje sie po prostu bardzo o ten tytul :P jest on zakonczeniem trylogii i bardzo chcialbym zeby byl jak najwyzszych lotow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest on zakonczeniem trylogii i bardzo chcialbym zeby byl jak najwyzszych lotow :)

Po tym co zobaczyłem w jedynce, dwójce i demie, które jak wiem jest już dość stare jestem pewien, że w marzec będzie początkiem końca... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ok ogralem demko... i ogolnie tego sie spodziewalem po Kratosie ;] Demo ktore pojawi sie w PSN'nie (o ile takowe bedzie) to na 100% bedzie inne...

Po tym co teraz widzialem mozna bardzo latwo poznac ze jest to dosc wczesna wersja ^^.

1) Grafika - jest dobra , naprawde przyzwoita - nie mozna powiedziec ze jest brzydka... wrzucono AA i ladne oswietlenie (shadery chyba) i ... tyle... praktycznie 0 jakichkolwiek efektow typu blur czy jakies inne technologiczne cuda... to demo mialo prezentowac sie przyzwoicie i prezentuje sie... (jedyny efekt to gorace podmuchy powietrza). Widac ze efekty beda dorzucone ;]

2) Bugi - o tak... duzo ich jest i widac to jak tylko znudzimy sie demkiem i zaczniemy szukac alternatywnych rozwiazan... ja grajac juz 3 raz spotkalem kilka bugow... mianowicie bedac na ziemi atakowalem harpie ktora byla kilka metrow wyzej... i ranilem ja... kolejny to przeciwnicy ktorzy potrafia zawisnac na jakims elemencie otoczenia... poprostu wrzucajac wroga np na sciane albo jakis prog oni machali swymi konczynami jakby latali xP .... nastepny jest troche smieszny ale naprawde nie wyglada to fajnie - wiatr xP zblizajac sie do bramy z posagami wojownikow widac jak tumany kurzu leca w lewa strone a po zabiciu potworow ta mgla co po nich pozostaje leciala w prawa strone... i to jakby tak konkretnie wialo xP... jeszcze pare razy wkleilem sie w sciany oraz ten cerber z ogonem weza zapychal sie na jakims elemencie budynku i animacja jego sie pokrzaczyla... jeszcze byly jakies ale nie pamietam w tej chwili...

No i co do tego to mam pewnosc ze zostanie poprawione... natomiast martwi mnie troche...

1)Kamera... za blisko bohatera... jestem w powietrzu i cisnac chce pionowego mlynca w przeciwnika na dol ale niestety nie moge go trafic bo go nie widac xP... i jeszcze podczas lotu jest za blisko i skrzydla zaslaniaja

2)Skok- nie wiem czy ja mam takie wrazenie ale kratos jakos ospale reaguje na X... zwlaszcza duble jump jest jakis dziwny... w GOW 1/2 tak nie bylo... tutaj czasami strasznie pozno reaguje a czasami (jak troche dluzej bylismy w czasie pierwszego skoku) nie reaguje na podwojny skok...

3)Chaos - i to nie spowodowany za duza liczba przeciwnikow tylko tymi plomieniami z ostrzy kratosa i kamera... kamera jest za blisko a po rypnieciu trojkatem w ziemie jest taki blysk i plomienie ze nie widze przeciwnikow i czesto hita dostaje gdzie normalnie moglbym sparowac i jeszcze kontre zrobic....

No ogolnie nie jestem zaskoczony... jest dokladnie tak jak to sobie wyobrazalem po wczesnym demie... jesli jednak bedzie w finalnej tak jak jest teraz to troche sie rozczaruje... Jedno jest pewne... Kratos zarzadzi w Marcu...

po ograniu demka mialem ochote nawpierdalac sie jakiejs paszy (na miesnie) i zapierdalac na silke xD Naprawde takiego powera dostalem po demie... mysle ze Kratos bylby niezla reklama silowni i odzywek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rozsyłało maile z kodem do wylosowanych osób.

Wracajac do gry to do poziomu u2 brakuje baaaaardzo dużo.

Co ciekawe w menu twarz kratosa prezentuje sie fenomenalnie,natomiast już w samej rozgrywce odbiega diametralnie od tego co widzieliśmy wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę nie róbcie śmietnika. To nie jest temat jak wyłudzić demo, A Moderatorów bardzo prosiłbym o uprzątnięcie tego bałaganu. I coś mi się wydaję że takie akcje z udostępnianiem dema nie są do końca legalne.

pies ogrodnika...

Dla mnie gra wygląda po prostu oszałamiająco! nic tylko czekać do premiery i modlić się żeby gra trwała 10h +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez szczerze powiedziawszy troche sie zawiodlem... tak wszyscy mowili, ze ta grafika jest zajebista i nie wiadomo co, a tu taka kupa troche jak na dzisiejsze standardy :P nie wiem czy to wina mojego tv, ale ja tu widze zajebiscie zabkowane krawedzie, ktore na prawde wala mi po oczach :) ale grafika jest robiona teraz wiec czekam na nowe sceeny :) a co do samej rozgrywki... to po prostu stary, dobry GoW :) koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągajcie tylu wniosków po tak starym demie lol. Teksty typu "zawiodłem się, a myślałem, nie poraża jak na dzisiejsze standardy" itp. są trochę nie na miejscu i podchwycą to w końcu jacyś fanboye X'a i będzie szczekanie aż do premiery jaki to nowy God of War jest do dupy.

P.S Konto do ściągania dema już nie działa, może to nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokladnie, demo jest z wczesnego 2009, czyli od czasu jego wydania mieli praktycznie jeszcze rok do ulepszania tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam podobna sytuacja była z killzonem 2... żę nie wygląda tak i nie ma tego, a wszyscy wiemy jak sie skończyło, jeżeli chodzi o grafikę... :D nie wieżę żeby ekipa, która wycisnęła z PS 2 110 % przy pracy nad GoW-em 2, mogła zawieść i tym razem... trzymajmy wszyscy kciuki za Santa Monica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×