Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam prośbę żeby ktoś mądry mi wytłumaczył jak to demo ściągnąć.

W tym temacie jest wiele postów które nic nie wnoszą a tego nie ma... dodatkowo podobno w newsach było... też nie znalazłem, a tam się nie zapytam bo temat przedwcześnie zamknięty.

mam te dane konta:

login: PSNdemos@gmail.com

hasło: zaq12wsx

Próbuje się zalogować i mnie wywala... bo chodzi o to żeby się na gmail zalogować tak? i tam dalej instrukcja jest co i do czego...

Prosząc mądrego o pomoc mam na myśli kogoś kto pomoże a nie tego kto napisze:

"była o tym mowa, poszukaj" BO SZUKAŁEM QRW...! i najzwyczajniej nie znalazłem wiec dzieci co tak chciały napisać proszę o zaciśniecie warg i ominięcie postu...

Żeby nie śmiecić może być nawet priv, ale wolałbym tu bo na pewno nie jestem sam z tym problemem.

Naprawdę bardzo proszę o pomoc.

Konto to zostało zlikwidowane i dlatego nie możesz się zalogować, ja też chciałem, ale już jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę żeby ktoś mądry mi wytłumaczył jak to demo ściągnąć.

W tym temacie jest wiele postów które nic nie wnoszą a tego nie ma... dodatkowo podobno w newsach było... też nie znalazłem, a tam się nie zapytam bo temat przedwcześnie zamknięty.

mam te dane konta:

login: PSNdemos@gmail.com

hasło: zaq12wsx

Próbuje się zalogować i mnie wywala... bo chodzi o to żeby się na gmail zalogować tak? i tam dalej instrukcja jest co i do czego...

Prosząc mądrego o pomoc mam na myśli kogoś kto pomoże a nie tego kto napisze:

"była o tym mowa, poszukaj" BO SZUKAŁEM QRW...! i najzwyczajniej nie znalazłem wiec dzieci co tak chciały napisać proszę o zaciśniecie warg i ominięcie postu...

Żeby nie śmiecić może być nawet priv, ale wolałbym tu bo na pewno nie jestem sam z tym problemem.

Naprawdę bardzo proszę o pomoc.

przede wszystkim to nie trzeba sie na zadne konto gmail zalogowac... to sa dane do KONTA na PSN :] jezeli macie PS3 i z niego korzystacie (lacznie z uslugami internetowymi) to ta informacja powinna wam wystarczyc... jezeli jednak dalej nie kumacie o co chodzi to: trzeba stworzyc nowego urzytkownika i jego zalogowac na psn przy pomocy tych danych... to nie jest tak skomplikowane na jakie wyglada wiec dacie sobie rade :)

ale to jakze przydatna notka bedzie na przyszlosc bo konto chyba zostalo juz usuniete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O człowieku men! to lipton! shit! A się napaliłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys od razu wpisywal wszystko tak jak ma byc to moze bys zdazyl :] jezeli ktos wpisuje, ze ma dane do konta PSN to chyba oczywiste, ze nie do poczty email ;] na nastepny raz wystarczy pomyslec :)

ok koniec offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka jest tu ktoś tak miły kto użyczy mi konta na chwile ( możecie nawet nie chwilkę zmienić hasło) bym mógł pobrać to demko z historii szukam osoby ,która nawet nie ma aktywnej karty kredytowej wiem ze inni się boją, ze im naściągam na ich koszt

jak co to mail : darek061284@gmail.com gg 7482556 lub psn id: darek06

mogę się jakoś odwdzięczyć :)

darek06.png

Edytowane przez darek061284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pakiet o nazwie God of War Collection zawierający pierwsze dwie częsci gry, trójkę będziesz musiał kupić oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszczie pogralem w demko

GRA JEST ZNAKOMITA

ahh ten cyklop!!!

Szkoda ze nie ma MP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma MP :(

Akurat w tej grze nie widzę jakoś multiplayera... Wole żeby Santa Monica dopieściła SP pod każdym względem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie ma MP

IMO akurat dobrze że nikt nie wpadł na pomysł zrobienia Multiplayera do GoWIII.... Ciekawe jakbyś go widział ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vergil

Jakas koncepcja na pewno by sie znalazla, jakas arena co-operacyjna/kompetytywna - aczkolwiek lepiej zeby Santa Monica dopakowala singla jak najbardziej to mozliwe olewajac MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w GOW? Niee! Nie ma i nie będzie - oby. Przecież historia Kratosa przedstawiona w singlu przynosi graczowi tyle wrażeń i emocji, że mutli nie jest potrzebny :) ( to moje wnioski wyniesione po GoW1 i 2 + ten smakowity kąsek z 3 - demo) poza tym - w jakie postacie można by się wcielić w rozgrywce? I jak miałaby ona wyglądać? Już sobie to wyobrażam - biega 20 osób i poluje na siebie: odcinamy głowy, wyrywamy oczy, kroimy przeciwników na drobne kawałki i robimy paprykarz szczeciński... Nieeee! W singlu jak najbardziej wygląda to "uroczo" - jednak w mutli już niekoniecznie.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod na demo :D tylko ze z Amerykańskiego konta które już dawno usunąłem. Teraz pytanie, czy bez problem ściągnę demo na Europejskim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod na demo :D tylko ze z Amerykańskiego konta które już dawno usunąłem. Teraz pytanie, czy bez problem ściągnę demo na Europejskim koncie?

Z tego co pamiętam to raczej nie ściągniesz z Europejskiego konta jeżeli dostałeś z Amerykańskiego.

Ps. jeżeli nie chce Ci się zakładać konta Amerykańskiego to możesz mi kod odstąpić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP jak najbardziej odpada, sami twórcy przyznali że nie mieli tej opcji w planach.

Najbardziej jestem zaciekawiony fabułą. Niby jesteśmy po stronie Tytanów (przynajmniej tak kończyła się II część gry), ale końcówka dema pokazuje nam atak tytana i późniejszy zamach Kratosa na niego. Fani (w tym i ja) na pewno nie mogą się doczekać co zaszło między Kratosem a jego "sprzymierzeńcami", co zaserwują nam twórcy. Kratos przecież ma też brata, i córkę która znajduje się na polach elizejskich (kto grał w wersje na PSP ten wie o czym mówię) opcji jest sporo.... :D

(Licze też na w miarę zróżnicowane lokacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że Bogusław Linda (57 l.) nie wróci już na plan kręconego na Litwie filmu "Tajemnica Westerplatte". Przynajmniej nie w tym roku. Powodem jest jego zły stan zdrowia.

Jak się okazuje, aktor jest już w Polsce, lekarze zabronili mu jednak wracać do pracy i wystawili długie zwolnienie.

Jak pisaliśmy, Lindę zwaliło z nóg ciężkie zapalenie oskrzeli, a wkrótce potem pojawiły się poważne komplikacje. O dalszym wcielaniu się w postać majora Henryka Sucharskiego nie ma póki co mowy.

Problem polega jednak na tym, że planowo zdjęcia miały kończyć się 21 listopada. A do tego czasu aktor na pewno się nie wykuruje. 

wp.pl

Jak myślicie, to może mieć wpływ na wydanie polskiej wersji GoW III?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że Bogusław Linda (57 l.) nie wróci już na plan kręconego na Litwie filmu "Tajemnica Westerplatte". Przynajmniej nie w tym roku. Powodem jest jego zły stan zdrowia.

Jak się okazuje, aktor jest już w Polsce, lekarze zabronili mu jednak wracać do pracy i wystawili długie zwolnienie.

Jak pisaliśmy, Lindę zwaliło z nóg ciężkie zapalenie oskrzeli, a wkrótce potem pojawiły się poważne komplikacje. O dalszym wcielaniu się w postać majora Henryka Sucharskiego nie ma póki co mowy.

Problem polega jednak na tym, że planowo zdjęcia miały kończyć się 21 listopada. A do tego czasu aktor na pewno się nie wykuruje. 

wp.pl

Jak myślicie, to może mieć wpływ na wydanie polskiej wersji GoW III?

mysle ze nie. jesli sciezka nie jest juz nagrana to spokojnie moga nagrac ja w grudniu czy styczniu. gra wychodzi w marcu. nie wiem ile im potrzeba czasu na cala reszte hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi, jak i całą lokalizacje twórcy muszą mieć skończoną na minimum rok przed wydaniem gry więc nie ma się czym martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej jestem zaciekawiony fabułą. Niby jesteśmy po stronie Tytanów (przynajmniej tak kończyła się II część gry), ale końcówka dema pokazuje nam atak tytana i późniejszy zamach Kratosa na niego. 

Mnie też to niesamowicie ciekawi. Jak widać, coś musiało "zgrzytnąć", ale co ? 

Inna sprawa - Kratos ma brata ? ... Widzę że sporo mnie ominęło, z racji tego że nie mam PSP i nie grałem w Chains of Olympus... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to niesamowicie ciekawi. Jak widać, coś musiało "zgrzytnąć", ale co ? 

Inna sprawa - Kratos ma brata ? ... Widzę że sporo mnie ominęło, z racji tego że nie mam PSP i nie grałem w Chains of Olympus... ;)

hmm... w sumie to tytani nie lubili bogów a nie ma co ukrywać Kratos był bogiem wojny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Gaja sama go "uratowała" aby mieć maszyne do zabijania więc to, że był bogiem nic nie ma do rzeczy. Licze tylko na to żeby nie było żadnych przecieków przed premierą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pracuje w empiku wiec znam pewne info szybciej :D Wczoraj dostalem od centrali takiego maila na temat najblizszych premier:

- DRAGON’S AGE: POCZĄTEK ED. KOL. (PC,X360, PS3) 09/11/2009 (jeszcze nie dojechały)

- CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 (PC, PS3, X360) 10/11/2009

- PES 2010 (Wii, PSP, PS2) 12/11/2009

- ASSASSIN’S CREED 2 (PS3, X360) 17/11/2009

- GOD OF WAR COLLECTION’S (PS3) 17/11/2009

- LEFT 4 DEAD 2 (PC, X360)

- THE SIMS 3 WYMAŻONE PODRÓŻE (PC) 20/11/2009

- TONY HAWK: RIDE (PC, PS3, X360)

- TEKKEN 6 (PSP) 24/11/2009

Nie wiem jeszcze co to i czy to nie jest pomylka, mzoe ktos cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×